Heming hunting
dnes je utorok,  30. apríl 2024,  meniny má Anastázia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:30,  dnes západ slnka: 18:56
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

guľovnica remington - diskusia

autor: off polovnikrv
pridané: 27.7.2013 20:17

zdravim chcel by som sa Vas kolegov spytat co by ste povedali na zbran remington 770 upravenu puskarom (vyladenie spuste,pridanie cielniku a musky so svetlovodnymi vlaknami + kompenzator a, troska upravit zaver aby nezadrhaval) v kalibri 300w magnum ako na pracovnu zbran a spolocne polovacky...oplati sa to ? ak by som vosiel do tych 800-1000 eur tak by to mozno stalo za pokus co poviete :-)

počet zobrazení: 19 505
počet hlasov: 1
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 101 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
on agbar, 3.1.2021 o 15:38

Reakcia na príspevok od 650525, 2.1.2021 o 21:08 :
Tu je vidno oklepanie tejto suciatky a preto zaver pri razatnom potiahnuti dozadu ju vytlaci cez to ploche pritlacne perko smerom von od zbrane a zaver ju preskoci guľovnica remington - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on agbar, 2.1.2021 o 19:19

Reakcia na príspevok od 650525, 2.1.2021 o 14:36 :
Najpravdepodobnejsie doslo k oklepaniu tejto suciastky, ktora sluzi ako stopka pre zaver pri pohybe dozadu a zaroven jej vyklopenim hore zaver vytiahnes von. Da sa to hravo opravit navarenim a primeranym dobrusenim. guľovnica remington - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 650525, 2.1.2021 o 14:36

Kamarát má Remington 770 kaliber 30 06 a pri prebíjaní sa mu vytiahol záver a zostal v ruke. Čo to mohlo zapríčiniť? Ďakujem za radu a prajem Lovu ZDAR!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off deszo270, 12.1.2019 o 19:50

Reakcia na príspevok od tom123, 7.1.2019 o 6:27 :
Ahoj tom123 ja som kupoval Rem. Mod.700 v kal.270 win.optika Delta titanium 2,5x10x56Hd je to krásna flinta a veľmi presná ale každý máme iní vkus lovu zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tom123, 7.1.2019 o 6:27

Reakcia na príspevok od nemcekma, 7.1.2019 o 6:12 :
Tak zalezi co ma na predajni a v akom kalibri a urcite vyskusam zavolat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off nemcekma, 7.1.2019 o 6:12

Reakcia na príspevok od tom123, 6.1.2019 o 22:00 :
Fraňo Nitra. Len zaleží o ktorí R700 máš zaujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tom123, 6.1.2019 o 22:00

Zdravim,mozte mi poradit predajcu co by mal na sklade gulovnicu remington 700? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on agbar, 18.12.2018 o 10:54

V strelive nie, skusano viacero, zistili sme, ze ihla udernika bola uplne volna drzala len na jednom zavite, pri jej vybrati vypadla nejaka ostruzlinka asi z konca zavitu, potom ihla doskrutkovana napevno na doraz a zatial to nezlihalo ani raz ci uz na prazdno, alebo s ozapalkovanymi nabojnicami, vydava to po pri spusteni uz aj iny, ostrejsi zvuk, tak sa uvidi, ci bola chyba v tom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bulldog5, 18.12.2018 o 8:52

Reakcia na príspevok od agbar, 17.12.2018 o 19:18 :
Ak je úderník aj pružina v poriadku, tak potom bude chyba asi v strelive. Zápalka bude možno zalisovaná príliš hlboko. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on agbar, 17.12.2018 o 19:18

Zdravim. Stretol sa sa niekto z majitelov remingtonu 770, pripadne zbrojarov s problemom a to tym, ze nechce odpalovat zapalky????. Urobi len jemny otlacok na zapalke, riadne pocut, kedy to slabo narazi, robi to aj pri strelive aj bez streliva. Raz ide v poriadku, raz neodpaluje. Samotny udernik aj pruzina su v poriadku. Nebadat ani nikde ziadne drhnutia. Ma s tym niekto skusenost??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vincze, 29.11.2016 o 9:11

Gulovnica remingtom - Zdravim prosim o rady a skusenosti s gulovnicou Remington 783 v cal.308win Vopred dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riso2504, 17.12.2014 o 22:25

Dá sa to zistiť tu: odkaz Dáš tam sériové číslo. Zbraň vyrobená po 9. Apríli 2014 a zbraňe vyrobené do februára 2006 by mali byť v poriadku. Je tam vlastne problém v spúšti X-Mark Pro® (“XMP®”) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Remington 700 (autor: jancigas).

off matusb, 17.12.2014 o 18:18

Dobrý deň chcem kupiť remington 700 sps v kalibry 308win len počul som že niektore modely zo spušťov x-marko-pro boli s chybnym zaver že to samo strielalo ???? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dreamer4u, 11.12.2014 o 16:56

Tak ako hovori riso2504. Remington 700 je legenda. Preslavil sa vo vietnamskej vojne a jeho kvality ocenia aj dnes strelci co sa v tom vyznaju. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off riso2504, 11.12.2014 o 4:49

Remingtonky sú velmi presné. Môj otec má 700-vku a lepšiu pušku nemal. Absolútna spokojnosť. Dlhydavy na jednu 770-ku robil pažbu, ale sa pritom natrápil. odkaz- Radšej by som už zobral remington 700 SPS ktorú zoženieš za kolo 500-600€. 700-vka je legenda a spoľahlivá puška. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cimo, 10.12.2014 o 19:41

Ja som mal REM.700 SPS.Lepsiu a presnejsiu zbran som v zivote nemal.Mal som ju v kalibry 300 Win.Mag.v plaste camo prevedeni.Predal som ju a kupil som si Blaser R8 profesional a som uplne z neho sklamany co sa tyka presnosti hlavne.Pokial som mal rem nebol tam ziadny problem so strelivom-v tom myslim ze vyskusanych cca 10 druhov streliva ci uz americkeho alebo europskeho kazde strelivo neskutocny sustrel pricom do hlavne od Blasera vyskusanych 10 druhov streliva len jedno so super sustrelom ostatok nic moc.Aj jedna aj druha zbran je pracovna len maju jeden rozdiel a to dost velky v cene...Cize moj nazor jednoznacne Rem.700 a v kal.300 Win.Mag.Ta presnost hlavne je neskutocna!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Matejj, 10.12.2014 o 17:35

pozdravujem, chcem sa spýtať, či má niekto skúsenosti s guľovnicou ruger american, je to zbraň podobnej kategórie tak sa pýtam,vďaka za príspevky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Leon, 25.1.2014 o 16:32

50 ran tak si připrav tekutý kov a udělej si z nějakýho kovu kostičky do pažby který tam zaleješ než si zajistíš složitý dosled,kamarádovi to po úpravě už vydrželo další zhruba 100 ran a nic se nehlo tak se mi to podařilo asi dobře upravit :-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marekhano, 25.1.2014 o 10:26

Kupil som si ju v kal. 30 06. Vystrelal som 50 ran po sebe a veeelka spokojnot. Vsetko drzi ako ma, pazba , optika, zasobnik, zaver... presnost vinikajuca, lahucka, primerany spetny raz... tolko moja realna skusenost, nepisem dojem imaginarneho kamarata. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on agbar, 30.7.2013 o 0:49

PS: realna vzdialenost! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on agbar, 30.7.2013 o 0:47

Ja.som z nej strielal vid koment k savage axis. Podla mna je to puska do."kriakov" ale do 100-200 nie jeco riesit. Ak ma stou puskou niekto realne!!!!! Problemy som ochotny sa "utkat v souboji"!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off bakchus, 29.7.2013 o 20:57

Tuto pusku som držal v rukách a celkom sa mi páčila. Bola by asi pre mna vhodná ale nepáčil sa mi ten záver. To sa asi nedá upraviť lebo podľa mna je zadná časť komory krátka na vedenie záveru. Alebo sa to dá? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 29.7.2013 o 18:03

Edu, dnes o 16:12: príspevky čo popisuješ som tu ako si si všimol nechal. Tie ktoré tu nemali byť a boli z viac ako polovice mimo tému, som zablokoval. Ak vás zaujíma problematika nejakého spoločného obchodu usa a eu, založte na to diskusiu pretože odbočujete tu od témy. Človek keď chce vedieť o rem 770 nechce predsa čítať príspevky o obchode medzi usa a eu. Naučme sa takto prispievať do diskusií a neodbočovať od témy. Z toho dôvodu idem zablokovať i ostatné príspevky po mojom upozornení, ktoré sú mimo tému. Ďakujem za pochopenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off Edu, 29.7.2013 o 17:26

Hekler ešte je tu tretia skupina laik odborník a tretou skupinou sú ľudia ,ktorí majú praktickú skúsenosť s rem.770 do tej sa radím i ja .Preto som popísal akú skúsenosť mám ja .Presná lahká lacná guľovnica . Ja som spokojný na 50m som sa dostal do menej ako 1 cm .Tiež mi vyhovuje kaliber 270W i chod spúšte . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 29.7.2013 o 17:15

Hekler vo vedení je kpt. prvej slov. ponorky ASR ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off ANDELIK, 29.7.2013 o 17:10

poradte kde kupim remington 770 alebo 700 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 29.7.2013 o 17:07

laik žasne, odborník sa diví .... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off rossler8x57js, 29.7.2013 o 17:00

taka tesco puška ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 29.7.2013 o 16:12

admin keď sa bavíme o rem770 je logické ,že sa niekto pýta aj na cenu ako sa v téme pýta polovnikrv čiže prečo a kedy táto konkrétna zbaň bude na Slovensku lacnejšia je podľa mňa k téme.Čiže info od kedy bude voľný obchod medzi USA a EU je vhodná ako i to či sa táto zbraň vyrába v Číne alebo v USA . Preto je málo napísať že v USA . Preto obšírnejšie info k stručným konšpiračným teoriam typu ja si myslím ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 29.7.2013 o 16:08

Prosím vráťte sa príspevkami k téme diskusie, nepíšte príspevky mimo tému. Ďakujem za pochopenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Edu, 29.7.2013 o 15:55

hyperon tak rýchlo to ešte nebude . Jednanie je však už na dobrej ceste . Samozrejme so zbraňami zlacnie i strelivo a všetko tovar z USA kde sa bude riešiť najmä clo . Malo by to podľa prognóz začať platiť na konci roku 2015 ,ale dosť možné že sa táto doba skráti .Samozrejme že tieto výhody budú platiť i opačne odkaz USA sa spolu s EÚ podieľajú na viac než polovici svetového hrubého domáceho produktu (HDP). Čiže Čina sa stále ešte nechytá . odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hyperon, 29.7.2013 o 15:26

Edu, zbrane z USA maju zlacniet? ves dat nejaky link, kde je o tom pisane trosku viac? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 29.7.2013 o 10:15

nekupuj to, v pažbe je mikrofón pre odposluch a vysielač pre filialku NSA na kopci pri Hainburgu ... (: ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off steyr, 29.7.2013 o 7:29

investovať peniaze do 770 je podľa mňa len škoda peňazí, od pušky za 250-300 EUR nemožno čakať veľa, po pár stovkách výstrelov sa povolujú šróby, vôľa záveru tiež nie je nič opjedinelé, rozhadzuje to atď, akciová cena aj s puškohľadom bola pre mnohých lákavá, no v praxi to vyzerá inak, veď prečo by sa takéto, takmer nové, zbrane tak často objavovali v inzerátoch? Za málo peňazí málo muziky... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 29.7.2013 o 4:27

premvadasz to by sme museli poznať akou formou sa vyrábajú zbrane v USA . Osobne si nemyslím ,že k tomu potrebujú nejako veľa pracovníkov a tam môže spočívať tá nízka cena ,ktorá bola vždy nízka aj v dobách keď sa v číne ešte nevyrábalo pre USA vôbec nič . Zbrane sú iná kategória ako ponožky . V amerike tiež natankuješ liter benzínu za 40 centov a v EU za štvornásobok a v číne sa nevyrába. Obdobne je to s lacnými potravinami autami a iným tovarom ,ktorý je v USA za polovicu našich cien a vyrábajú sa v USA. Zbrane a trh v usa je tak obrovský ,že ho reguluje konkurencia nie kartelové dohody . Americké muničky chrlia zbrane ako cukríky :-D.Dokonca mnohé značky optiky sa tiež robia v USA a sú pomerne lacné a kvalitné . Obdobne ako je to pri zbraniach tak chrlia i strelivo do zbraní v USA za smiešne ceny , ktorým je naozaj ťažko konkurovať . Strelivo sa tiež vyrába v USA . odkaz Niekedy je pracovná lacná sila málo . Keď babičky okopávali repu ručne za 700kčs mesačne bola to relatívne lacná pracovná sila ale cukor bol veľmi drahý obdobne i v JRD vychovali prasiatko ktoré dnes stojí približne týždňovú mzdu vtedy stálo polročnú mzdu. Takže niekedy je lacná pracovná sila málo keď chýba produktivita . Tá je v amerických zbrojovkách absolútnou špičkou sveta .Okrem toho v amerike sa veľmi veľa pracuje to dúfam nie je tajomstvo .Oveľa viac ako je to napríklad v EU . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 28.7.2013 o 23:05

Edo 5+5=10 aj v USA , ked chces vyrobit nieco za malo penazi tak musis mat lacne komponenty aj pracovnu silu co podla mna USA nesplna ,netvrdim ze je to vyrobene v cine ale niekde kde je lacna pracovna sila...takze moj sedliacky rozum mi hovori bud vyrobene mimo usa alebo ked vyrobene v usa tak z komponentov mimo usa:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off spito270, 28.7.2013 o 22:56

Jednu 770-tku (308w) som nastreloval. Prvy dojem ma takmer odradil od strelby, ma to taky na pohlad slaby zaver. Po par vystreloch klasicky dojem z 308-cky, strelba prijemna, ziadne kopance. Co sa tyka rozptylu, uz to tu bolo spomenute, ja mozem len potvrdit. Striela to presne. K spusti vyhrady ziadne. Tot moj dojem z tejto gulovnice ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 28.7.2013 o 22:55

a potom si ho kupim:):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.7.2013 o 22:50

Tam je problém s dovozom súčastí zbraní .Preto ani tie pažby nie sú z číny . Zbraň a kov je vyrobená v USA . A Karči Ty si ako na to prišiel ,že sa to robí v Číne ? Či len logickou úvahou ,že sa v Číne robí všetko ? :-D Ano robí sa tam veľa vecí ale remington sa robí v USA. Z komponetov amerických . I keď si myslím ,že keby čína dostala technologie z USA vyrobila by tiež určite obdobnú zbraň rovnakej kvality . V zbraniach je to však trocha inak . To by už robili činani všetky značky v číne :-D .Či by dokázali urobiť ešte lacnejšiu guľovnicu ako za 200€ netuším . Ak sa však podarí najväčší obchod medzi USA a EU pôjdu všetky americké zbrane dole o štvrtinu ceny . Čiže spomínaný maral bude stať okolo 1500€ teraz ako nevinka a prípadne okolo 1000€ neskôr . To už bude vážna konkurencia .odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

zobrazené 1-40 z 101 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov