Heming hunting
dnes je utorok,  30. apríl 2024,  meniny má Anastázia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:30,  dnes západ slnka: 18:56
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Výzva pre poslancov NR SR - Čo si o tom myslíte? - diskusia

autor: off apple
pridané: 26.2.2013 11:11

odkaz pohovorme si - chceme zmenu?

počet zobrazení: 29 481
počet hlasov: 13

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 161-199 z 199 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off hubert2012, 5.3.2013 o 6:14

Nepribúdajú, stále to isté, komorníci dostali pokyn, aby sa vyjadrili a odsúdili tú zlú Pribinu a Huberta, čo im chcú zobrať pokoj, peniaze a moc... A tí píšu, ani niekedy nevedia čo, ale pán riaditeľ nakázal, tak konajú....1 % sa bojí a dobré teplé miesta... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kaso79, 4.3.2013 o 19:05

Neviem ci ste zaregistrovali, ale na stranke komory pribudaju stale nove reakcie jednotlivych OPK... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 4.3.2013 o 17:38

pamätáte na staré zlaté časy, keď nám dávali podpisovať ako sme proti charte77, dvetisíc slov, aby sme sa vyjadrili novinách a na schôdzach k rozvracačom republiky a podobné srandy? bez jediného argumentu? myslíte, že je to za nami? ja pochybujem: odkaz a na inej stránke k tomu beží aj trochu diskusie, /admin, prosím dívaj sa chviľku inde/ odkaz nuž nech je nám to i tu inšpiráciou. na tej inej stránke píšem pod nickom papo - to je info pre tých, čo by sa im zdalo, že som to ja... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 650525, 4.3.2013 o 16:01

SPK - SPZ rovnaký ľudia -navrhnú,schvália sedia tam funkcionári už 40rokov a pri voľbách sa vydierajú,len nech zostanú sedieť na teplom miestečku.Pri rozpočte a správe finančného hospodárenia neuvádzajú presné čísla.V diskusii som chcel,aby rozposlali tieto údaje na PZ.Veľmi sa tomu bránili,ale tento rok sa môžu tešiť,lebo veľa členov SPZ si premenuje PZ na PS a okašle ich.Myslia si,že tam budú sedieť ešte pár rôčkov.Okresné mafie sú všade,ale niektorí sú im zaviazaný tak mlčia.Na chovateľskej rade som protestoval proti rozhodnutiu-Zaradenie poľovného revíru do akostných tried.Funkcionári SPZ sa nás vôbec nezastali,lebo SPK by prišla o finančné prostriedky a funkcionári by spolu s p.najvyšším nepoľovali za naše finančné prostriedky.V každej diskusii hovorí jeden funkcionár poľovníctvo niečo stojí -ozvalo sa za naše peniaze sa vám poľujem dobre.Z našej OkO vložili peniaze do fondov nevieme koľko a kde!Hláška - sme v strate treba zvýšiť členské.Družba v Čechách niečo stojí a stále tam chodia tí istý funkcionári.Jeden syn funkcionára povedal nažerú sa tam napijú,ako svine a ostatný môžete platiť.LOVU ZDAR!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rado100, 4.3.2013 o 9:01

Boris Filan to pekne povedal, no bohužiaľ mi sa tej doby nedožijeme to viem už teraz a nemusím byť ani jasnovidec. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 4.3.2013 o 8:58

„V súčasnosti u nás neexistuje nezávislá tlač. Viete to vy, viem to aj ja. Ani jeden z vás sa neopováži napísať svoj úprimný pravdivý názor, a ak napíšete, viete dopredu, že sa to v tlači neobjaví. Ja som týždenne platený za to, aby som svoj úprimný názor nedával na papier. Vy ste takisto platení za to isté, a každý z vás, kto by bol taký hlúpy, aby písal svoje úprimné názory, bol by na ulici a hľadal si inú prácu. Ak by som ja dovolil, aby sa moje úprimné pravdivé názory objavili v novinách, tak by som do 24 hodín stratil zamestnanie. Úloha žurnalistu je zničiť pravdu; dokonale klamať; prekrúcať; byť prefíkaný; plaziť sa pred mamonom a predať svoju krajinu a svoju rasu za svoj denný chlieb. Vy to viete a ja to viem. Čo je to za hlúposť pripíjať si na nezávislú tlač? My sme nástroje a vazali bohatých ľudí za scénou. My sme poskakujúci Jankovia; oni ťahajú za struny a my tancujeme. Naše talenty, naše schopnosti a naše životy, to všetko vlastnia iní ľudia. My sme intelektuálne prostitútky." ....... prípitok Johna Swintona v roku 1953, bývalého šéfa (Chief of Staff) najsolídnejších amerických novín New York Times, v Newyorskom tlačovom klube o nezávislosti tlače - slovensko ako vyšité, len ten múdri pán predbehol dobu o 60 rokov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 4.3.2013 o 8:50

Pamätajte si! Raz príde doba, keď sa vynoríme z tohoto šialenstva, ktoré nám teraz vzbĺklo v hlavách a budeme sa za seba strašne hanbiť. Budeme sa prepadať od hanby, keď si spomenieme, na čo sme sa pozerali, čo sme čítali a čo sme počúvali. Ako sme dovolili, aby nás pár šikovných zvrhlíkov dostalo k novinám, časopisom a televíziám, ktoré sú žumpa plná zvratkov a výkalov. Nebudeme chápať, ako bolo možné profitovať na chorobách a nešťastí našich blížnych. Nebudeme schopní vysvetliť našim deťom a vnukom, ako sme to dopustili. Budeme sa snažiť nemyslieť na to, akých blbcov a hlupane sme to považovali za celebrity. Budeme sa hanbiť za dobu, keď boli denne na prvých stránkach nagelovaní pajáci a usmievavé opice, ktoré neznášali väčšie série orgazmov s tým istým partnerom. Budeme hovoriť, že na vine vtedy boli oni,akýsi neurčití oni, a tí budú medzi nami a budú ukazovať prstom na niekoho neexistujúceho. Ale my sme spolupáchatelia tohoto hnusu, nie iba tí čo to píšu, vydávajú a vysielajú. My s nimi ochotne kolaborujeme tým, že to pozeráme, počúvame, čítame a kupujeme. Iba toľko som Vám chcel povedať, respektíve nie chcel, ale musel, lebo už mi praskne hlava od toho mlčania. Boris Filan 29.11.2008 - múdri to človek ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 4.3.2013 o 8:42

odkaz žeby zas niečo nové? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kuzmican, 2.3.2013 o 7:59

ja som teraz zvedavý čo sa stane keď odvody do spk bude mať spz 3€ na člena a ostatní 5€, keď patria všetci pod jednu komoru či aj odvody nemajú byť rovnaké - aj keď mi nie je jasné za čo a na čo tie odvody sú ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 1.3.2013 o 9:55

apple, pravdivosť mojich tvrdení je preverená časom i praxou. Ak nie je, bude. Ostane, tak je to so všetkými tvrdeniami hocikoho o hocičom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bakchus, 28.2.2013 o 17:12

No ja neviem ale ako citam tak citam tu reakciu (Inak stranka PID mi vyhadzuje vyrus a moj PC ma tam nechce pustit...) pana Šubu ale stale tam nenachadzam v com je dobra SPK alebo preco nestaci SPZ. To ze su v zahranici vacsie poplatky je pekne, aj to ze nikto bez platu pracovat nebude ale nikde neuvadza kolko tych platov beru pani z vrchnosti SPK a co vlastne robia pre clenov. Pise tam ze daku osvetu, strelby ale to robil aj SPZ a vobec... mna nepresvecil. Je to take dake slabe. Cakal som ze to krajsie vymaluje. A inak ten Dvorsky tam nejake veci porusil ale toto je od Šubu take detske akoze pozalovat ze bol Gera pri tom ked sa robilo daco zle... Na smiech. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 28.2.2013 o 15:35

zvážime v krátkom čase aj túto alternatívu - podpisovú akciu. no podľa mňa by bolo priam ideálne, aby niečo také spustila SPK, nech opodstatní svoju existenciu. to by bolo naprosto najlepšie, čo poviete? a p šuba zareagoval promptne na výzvu poslancom. nájdete to tu: odkaz adminovi sa ospravedlňujem za link na inú poľovnícku stránku, ale skopčiť to sem mi pripadá ako nehorázne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MiroslavCC, 28.2.2013 o 9:47

ano,spustiť podpisovú akciu,ale nie len cez túto stránku.Bolo by dobré cez združenia,ale vieme koľko štatutárov PZ je za a koľko by túto akciu bojkotovalo? Vieme že regionálne SPK sú na strane tých hore a štatutári PZ sú v mnohých prípadoch jedná ruka s regionalnymi šéfmi.Alebo sa mýlim? Opravte ma.Možno som dosť nechápavý,ale doposiaľ som nepochopil funkciu SPK.Môže mi to niekto ,prosím, seriozne vysvetliť polopate?V čom je podstata? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 27.2.2013 o 20:51

archer, zatiaľ nebeží podpisová akcia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 27.2.2013 o 20:44

to nie je seriózne, goret, vyslovil si tvrdenie, tak si ho obháj, prosím! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 27.2.2013 o 20:43

chlapi sorry no som zrejme pomalšie mysliaci.. kde sa to dá podpísať??? pozeral som ten článok no neviem ja tam nič nevidím.. dík ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 27.2.2013 o 20:38

ajven, zabudol som, že môžeš si aj pohovoriť a to nie z hocikým, ale s hovorcom a tvorcom petície :) Ja si nepohovorím. Takým ako on je múdrejšie ustúpiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 650525, 27.2.2013 o 20:11

apple- súhlasím ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 27.2.2013 o 19:44

a pridávam k téme aj odkaz na článok v Plus 7 dní: odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 27.2.2013 o 19:09

človek neverí vlastným očiam, milý goret! porozprávaj tu všetkým o tom ako neuspela petícia!!!! čo si ty za kádrovčíka s neuveriteľnými schopnosťami??? rozprávaj prosím pekne! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on milan9999, 27.2.2013 o 19:06

Zrušenie SPK by malo byť samozrejmosťou a samozvanci by mali vrátiť Poľovníckym Združeniam všetky vynaložené finančné prostriedky.Je hanbou sa priživovať, ako larvy strečka a vyciciavať PZ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 27.2.2013 o 18:19

ajven, petícia tu už bola a neuspela. Teraz je v kurze ZPO Hubert a zdá sa, že ani ono nemá veľké šance uspieť a tak vznikla táto výzva poslancom NR SR. Výzvu môžeš podporiť alebo nie. Napr. ja ju nepodporím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hubert2012, 27.2.2013 o 16:09

Páni, môj názor je, žiadnu komoru nepotrebujeme, povinné členstvo v PO, poistné a riadny zákon o poľovníctve, jasné pravidlá hry, odborný dozor nad poľovníctvom odborníkmi z LÚ, tu som asi skončil.."odborníkmi" ako to dosiahnuť? Ak vznikne situácia na nejakú DOBROVOLNÚ komoru, prečo nie, ale transparentnú a určite nie s Lebockým a spol.Ak bude prospešná pre poľovníkov, tak ju podporíme. Ak chceme niečo dosiahnuť - stretnime sa....som za.. Cagala Peter 0905 623352 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ajven, 27.2.2013 o 14:57

Hekler - tu nie je potreba vymenit vedenie SPK, tu je potreba zrusit SPK, bez nahrady. SPZ staci. pani pravnici medzi nami, spisat hlavicku peticie a zacat podpisovat. bez toho sa nepohneme/nepohnete. niekolko tisic podpisov uz ma nejaku vahu an to, aby sa zacalo verejne diskutovat-nie len tu na fore.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavelb, 27.2.2013 o 14:48

pripájam sa ajvenovi- rád by som pomôcť, resp.aj kolegovia z okolia. Ale je treba povedať si ako?! Tu môžeme vypisovať si a vymienať názory, to je ale asi málo. Pokiaľ nebude konkrétna akcia, petícia alebo čokoľvek, ktorej výsledkom bude zmena vedenia SPK, zrušenie SPK, alebo neviem čo,ale konkrétne,tak je to k ničomu. Ak petícia,treba konkrétne definovať a vieme/vedia sa pridať, podpísať aj ďaľší. Máme tu, resp. medzi nami právnikov.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 27.2.2013 o 14:32

Hekler, ako často chceš rozháňať vedenie SPK? Jedno rozoženieš a druhé (možno ešte horšie) vznikne. Vedenie SPK netreba rozháňať, treba ho dostať pod kontrolu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 27.2.2013 o 14:14

premvadas, bolo to myslené všeobecne, je možné, ale nie isté, že sa to vzťahuje aj na teba. Naša zmena je v návrate k človeku. Človek na rozdiel od zvieraťa pozná svoju hodnotu, vie čoho je hoden. Ak ju nepozná, ak si neváži seba samého, ťažko bude čakať, že s ním niekto bude jednať ako rovný s rovným. A ešte je tu niečo čo robí ľudí ľuďmi = pocit spolupatričnosti. Napr. Hekler sa búril, no potom zaplatil a jemu jedno, že zaplatia aj iní. Mali by sme sa zbaliť princípu: "keď som musel ja, tak nech aj ostatní." Pozn. k ivanivanovi: povinné členstvo je jedna vec a povinné poplatky druhá. Premenovať poplatok z členského na účelový nie je žiadna veda. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 27.2.2013 o 13:27

ivan, môžeš mi pripomenúť, kde som tu napísal že chcem zrušiť SPK ? ja len chcem rozohnať vedenie SPK na všetky svetové strany a nové to začne úplne ináč, ale ani jeden v nich nesmie byť členom vedenia SPZ na akejkoľvek úrovni ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ivanivan, 27.2.2013 o 12:58

ajven: Dobrý nápad, určite by bolo dobre podporiť výzvu petíciou! Hekler: Dobrý nápad, ale SPK sa sama určite nezruší, bude ju treba zrušiť zákonom. Povinné členstvo zaváňa protiústavnosťou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 27.2.2013 o 12:50

ja už som sa zmenil, žial presne podľa ich predstáv, zaplatil som všetky poplatky ako mi určili a mám predlžený PL, zaradil som sa do davu stáda zmenených z ich pohľadu z pohľadu mňa do stáda sprostých a beznádejných ale som poľovník s PL čo viac by som ešte chcel veď mám vrchol demokracie, dostal som to čo som si kúpil ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 27.2.2013 o 12:30

Goret kde by som mal zacat pri akych zmenach:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 27.2.2013 o 9:30

budem sa opakovať len zmením lokalitu, Slovan skončil v KHL štadión je volný, zvolajme mimoriadny snem a rozožeňme celé vedenie SPK na všetky svetové strany ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on elciervo, 27.2.2013 o 8:43

umelo vytvorený aparát... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ajven, 27.2.2013 o 7:53

a co tak zacat s peticnymi harkami? to by bolo adresnejsie, nie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namreh, 26.2.2013 o 21:39

Plná podpora.Prestaňme mať konečne strach z papalášov.Dá sa to,už nám to raz študenti ukázali. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 26.2.2013 o 21:30

chceme zmenu? tak sa najprv zmeňme my :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hubert2012, 26.2.2013 o 21:24

v sekcií články môžte hlasovat za a v pravom rohu sa môžte vyjadrit či chcete SPk - musite byt prihlásený aj na stránke horár.je výzva... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sporko1234, 26.2.2013 o 21:12

chceme, no mam pocit ze na Slovenskej pode sa tento problem nebude dat riesit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Geronimo11, 26.2.2013 o 20:58

Úplne súhlasím. Chcem zmenu. Pekne si to vyčíslil, dobrý biznis si z nás spravili. Som mladý poľovník a vôbec sa mi nepáči akým smerom sa uberáme. Z článku som sa nedozvedel ako ho môžem podporiť v prípade že nie som členom Hubert alebo SLOSP? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 161-199 z 199 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM