Heming hunting
dnes je piatok,  17. máj 2024,  meniny má Gizela,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:06,  dnes západ slnka: 19:19
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Výzva pre poslancov NR SR - Čo si o tom myslíte? - diskusia

autor: off apple
pridané: 26.2.2013 11:11

odkaz pohovorme si - chceme zmenu?

počet zobrazení: 29 582
počet hlasov: 13

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-160 z 199 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Hekler, 27.3.2013 o 10:19

staručký náčelník tuarégov pri stane povedal, to nič to len psi štekajú ale karavána pôjde kľudne ďalej a príde tam kde som nakázal synovi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 650525, 27.3.2013 o 9:24

Všetci pekne rozprávajú,ale mysľou im chodí po rozume čo z toho budú mať ich priatelia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 27.3.2013 o 8:37

sporko123 ani som nevedel že si v skutočnosti Rudo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 27.3.2013 o 8:18

Exminister Šimon zbiera body, no obávam sa, že nie o nič lepší ako pán Jahnátek a k našim lesom na severe rozhodne nie. No aby sme neodbočovali od témy, ako dopadla samotná výzva? Aký mala účinok na náš zákonodarný zbor? Aké plynie poučenie z riešenia našich problémov týmto štýlom? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 26.3.2013 o 20:59

no vidíš .... presne o tom to je ;-) počkajme na konsolidované znenie,lebo ak aj budem niečo vysvetľovať, dokopy nik nevie, ako sa orientovať v terajších materiáloch. no aspoň čosi: revíry so štátnymi lesmi nad 51% sa zväčša budú ometať. vrchný timurovec povedal, že : "Vychádzame v ústrety miestnym združeniam, ktoré sa vedia oveľa účinnejšie postarať o revíry, ako finančníci, ktorí prídu z veľkého mesta na vidiek len poľovať," povedal pred časom minister pôdohospodárstva Ľubomír Jahnátek. asi ide dávať zadarmo... a dám aj jeden odkaz: odkaz , obraz si urob sám. a to sú len komenty... citát timurovca je z odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sporko1234, 26.3.2013 o 20:35

aj to prosim vies priblizit ??myslim tie zmeny.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 26.3.2013 o 20:29

to ti je záhada..... novela schválená a žiadne komenty, obávam sa, že len dvaja-traja vedia o čom je. zaitiaľ ich zaujímajú rozdiely medzi kalibrami a špičkové optiky do 50 €, ale za chvilku zistia, že to môžu popredať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sporko1234, 26.3.2013 o 20:19

apple preco tichucko? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 26.3.2013 o 20:12

zaujímavé, aké tichúčko.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ajven, 26.3.2013 o 17:30

ake zmeny? :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabriel8, 26.3.2013 o 13:48

a je to schvalene... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo7227, 25.3.2013 o 10:21

odkaz tu nájdeš príspevky všetkých volov...pardon volených... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Vladenko, 25.3.2013 o 10:10

a kde sa dá ten záznam pozrieť, nehodíte sem odkaz ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kuzmican, 25.3.2013 o 10:02

mal som až teraz možnosť si prezrieť a vypočuť záznam z druhého čítania návrhu zákona , že by sa niečo ozaj pohlo? , reakcia p. lebockého na list p. cagalu je ozaj "zaujimavá" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Stopinko, 22.3.2013 o 18:46

Da sa aj proti vetru ale treba mat prostatu v poriadku. :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 22.3.2013 o 18:35

alebo na väčší tlak v mechúri, lebo nik iný, len oni sami musia potlačiť, aby ten vietor prešťali ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 22.3.2013 o 17:23

no momentálne fúka proti polovníkom,tak ak nechcú mat "oštaté gate" musia si počkat na ten "priaznivejší vietor" :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 22.3.2013 o 17:21

hawk da sa ale potom si ostis gate:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 22.3.2013 o 15:08

ja som ešte nezažil vietor, ktorý by sa aspoň občas neutíšil, príp. nezmenil smer :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 357AS, 22.3.2013 o 13:12

Proti vetru sa štať nedá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 22.3.2013 o 13:08

Tu nejde o dobrovoľnú zmenu, ale o zmenu vyžiadnú zvnútra a nanútenú zvonka. Obávam sa však, že ani taká nenastane vzhľadom na fakt, že tí zvonka nebudú meniť niečo z čoho nemajú profit, len ďalšie problémy. Predstavte si, že by to urobili raz a potom by to od nich chcel každý. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 22.3.2013 o 10:54

žiadna dobrovoľná zmena nenastane, lebo "žiaden parazit nezničí svojho hostiteľa", (aj keď na slovensku nás Sulík a spol presvedčili o opaku ale to bola len výnimka potvrdzujúca pravidlo)doporučujem pozrieť si na pochopenie stavu aj zlepšenie nálady FRČ odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 20.3.2013 o 14:35

chcelo by to zmenu .. aby prišiel až po 18:00 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 20.3.2013 o 13:05

dnes, 20.3. okolo 15 hod má prísť do parlamentu predkladať zákony minister, veselý bude aj o psoch, aj o pozemkoch, no a uvidíme, či stihnú aj náš, poľovnícky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 6.3.2013 o 5:41

nech ti to vydrží aspoň týždeň a keď zas dostaneš chuť obviňovať niekoho z nezákonnosti a pytliactva, tak na titulnej stránke PIDu som si všimol parádne foto :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.3.2013 o 17:56

ospravedlňujem sa, máš pravdu, na také príspevky netreba reagovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bakchus, 5.3.2013 o 17:02

Apple, tebe tu neslo povodne o nieco ine? Ja by som tu chcel citat nazor polovnikov zo Slovenska ale ak tu budu tieto osobne sracky tak sa tu nic inteligentne nikto nedozvie a nikoho nevyburcujes k zmene iba k nechuti toto citat... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 5.3.2013 o 12:13

Ty máš toho popleteného viac a už dlhšiu dobu. Mne by to ani príliš nevadilo, ale horšie je, že to považuješ za správne a pletieš tým hlavy aj ďalším. To je ale ich problém a nie môj. Už sa teším čo so mňa zas vykonštruuješ a do akej funkcie ma dosadíš. Čau, obed nepočká, debata s tebou áno. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.3.2013 o 12:06

zas máš popletené veci: v týchto veciach - súladu stanov so zákonom a jeho plnenie koná MP a RV. vysvetli tu všetkým, prečo nekoná? žeby organizované skupina navyše s personálnym prepojením? to tam nespochybniteľne je. a podanie na súd... daj sa prekvapiť.mňa však prekvapujeme , že sám nekonáš, keďže je ti pri tvojom vysokom právnom vedomí naprosto zrejmé, že tu uvedené je pravdou. že si si už vlastnú situáciu neozrejmil. lenže to by zrejme bolo príliš bolestivé. verejne prístupné forum má aj iné výhody, napríklad, že ti je známe, že nemáš PUP, že vykonávaš právo poľovníctva v hrubom rozpore so zákonom atd. škoda ti čo povedať, je ti neprijateľné priznať, že veci sa majú tak, ako je popísané. zrejme kvôli úžitku, alebo fakt neviem kvôli čomu. no stále si neodpovedal na otázky, uvedené fakty. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 5.3.2013 o 11:27

keď budeš mať relevantný nález súdu, že pytiačim, či už so psom alebo bez, s poistením alebo bez, s flintou alebo bez, s úsmevom alebo bez, s hocičím alebo bez, kľúdne to vyves nad vchod na vrútockú stanicu aj s mojou fotkou, zatiaľ však by si mal zdržať osieračskej kampane a znevažovaniu mojej osoby na verejne prístupnom fóre :) bambus okrem toho, že je dutý, je aj pružný, ale ja uprednostňujem liesku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.3.2013 o 10:49

tebe nie je cudzia zákonnosť??, novinka! nuž prečo poľuješ, keď si mimo zákon? lebo mafia povedala? PZ SPZ nemôže vykonávať právo poľovníctva. nie je právnická osoba!!! pytliačiť sa ti páči, aj so psami bez PU, aj bez poistenia... to je tá tvoja zákonnosť! no nepovedal si nič k veci, kde sa mýlim! ani nepovieš, lebo si z toho dutý ako bambus, to si už preukázal mnohokrát. len trepeš dookola nepovieš čo chceš riešiť. aké kompromisy chceš hľadať v nezákonnosti, aké spoločné sedenia, keď na jednom sa dohodneš, a poza chrbát ti zastavia v rozpore so zákonom vydávanie poľovných lístkov! na druhom ťa riešia, ani ti nepovedia že čo a výsledok... bez oznámenia podanie na opk nitra na zrušenie členstva! čo chceš riešiť, koľkokrát sedieť??? sedel som na ministerstve, major judr ňuňuk mi povie, že jeho nezaujíma že spz nemá štatutára, a sedeli tam aj ďalší, ktorí mali povinnosť vo veci rozhodnúť! s kým ešte treba sedieť, koho prosiť???? ale veď čítaš, všetko už bolo popísané! nie je ti hanba pytliačiť?? asi nie, ani tým exotom, čo vypisujú stanoviská na stránku SPk. každý z nich je mimo zákona!!! zvažuj, čo píšeš, lebo len obhajuješ bezprávie! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 5.3.2013 o 10:26

Mne zákonnosť cudzia nie je, mne je cudzie vymývanie mozgov na presadzovanie vlastných záujmov a cudzie mi je aj násile a riešenie problémov silou a nie rozumom. U mňa je rozumná cesta, cesta kompromisov a postupných zmien, ktorá by bola zároveň cestou k občianstvu a spoznaniu vlastnej ceny každého jedinca v občianskej spoločnosti. Vy síce deklarujete, že by ste ju radi, ale robíte všetko preto, aby si druhá strana nesadla s vami za spoločný stôl. Vy proste potrebujete bežať hlavou proti múru, aby ste mohli plakať, ako ste si nabili vaše kokosy. Tak bežte. Tipujem, že médiá vám budú tlieskať, aby ste nabrali čím vyššie obrátky a zrážka z múrom bola čím viac sezačnejšia. Také zrážky ľudia žerú, hoci na poľovníctvo se..demdesiat sukieň mala, tralala tralala. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.3.2013 o 9:39

no a čom je tá výzva??? o navrátení zákonného stavu, či si tam videl niečo iné??? koľkokrát sme deklarovari, že takúto komoru nechceme, už si zabudol? ale že sa nebránime komore, pokiaľ sa na nej uznesú - dobodnú poľovnícke organizácie! to je predsa v súlade so zákonom § 41 ods 4 : ,,,,Základnou organizačnou jednotkou komory sú právnické osoby a fyzické osoby, ktoré v súlade s týmto zákonom vykonávajú právo poľovníctva v poľovných revíroch, ako aj právnické osoby, ktoré majú v predmete činnosti výkon práva poľovníctva, chovu zveri, starostlivosti o zver a jej životné prostredie.,,,, bolo, alebo je to dodržiavané?????????????????????????????????????? NIE!!! taktiež sa odvolávame na ústavné práva, na dohovor o ľudských právach, ktorý tu je hrubo porušený!!!! aké nátlakové aktivity??? tebe je cudzia zákonnosť???? že si mimo zákon ťa vôbec nezaujíma, ale ideš iných obviňovať, že chcú nezákonnosť napraviť???? ako je možné, že PZ SPZ vykonávajú právo poľovníctva úplne mimo zákon, ako je možné, že tí, ktorí nám chcú stále rozkazovať sú mimo zákon a ešte nás šikanujú a obviňujú??? kde to žijeme, v akom štáte??? to nám naozaj ide vládnuť mafia??? spamätaj sa! uvedom si, čo tvrdíš, na základe čoho! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 5.3.2013 o 9:26

Aj ja som člen SPZ a mnoho iných, a ty sa radšej vráť k vašej výzve a jej vplyvu na riešenie problémov našeho poľovníctva. Môj názor na ňu a vaše nátlakové aktivity som snáď vyjadril dosť jasne. Howgh. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.3.2013 o 7:51

ale tiež je členom spz, spk však? to si chcel naznačiť? vráť sa radšej k otázkam, o tom je celý problém, o nezákonnosti, tak tu nepodsúvaj kadečo iné, prosím. vyjadri sa k argumentom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.3.2013 o 7:49

ja kašlem na nejakého uja... je mi úplne voľný! jačíš, jačíš a neodpovedáš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 5.3.2013 o 7:31

papo, vieš čo mi ty môžeš aj s tvojimi emóciami a vyhľadávaním zádrapiek v zákonoch? Tak akurát .. zaželať pekný deň :) Niekto sa potrebuje starému ujovi revanžovať za neakceprovanie prokundátora, tak si zoberie na pomoc problémy v poľovníctve. Pekný deň, všetkým. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.3.2013 o 7:25

dušan, bez emócií... nebudem za iných, ale nikdy si nedokázal preukázať, že mnou uvedené argumenty sú nepravdivé, alebo nejako tendenčne vykladané. vždy si sa jasnej odpovedi vyhýbal. spochybnil si, že SPZ bolo 20 (dvadsať) rokov bez štatutára? dá sa to spochybniť? alebo že SPZ dodnes nepredložilo registráciu stanov v zákonnom termíne? že najvyššie orgány spz boli vlastne len súčaťou organizačnej jednotky - ústredia? a tisíc iných vecí... ako teda takáto organizácia mohla zakladať komoru, keď existovala len vďaka nerešpektovaniu zákonov kontrolnými orgánmi? ako sa vlastne mohla preregistrovať, keď nebola v zmysle zákona 274/2009 zaregistrovaná na výkon práva poľovníctva? ako je možné, že na ustanovujúcich schôdzach hlasovali akési organizačné jednotky - PZ SPZ bez právnej subjektivity rovnoprávne s právnickymi osobami - teda v hrubom rozpore so zákonom? vieš, ľahko sa niekto označí za niečo, ale daj tomu racionálny základ, že prečo? pozri sa na stránku spk, aké plamenné reči tam nájdeš. koho? nuž tých, čo boli "demokraticky zvolení" - akurát že v rozpore so zákonom. takže ak niečo máš, poprosím ťa ešte raz: hovor k veci, argumentuj, a nie len prázdne reči. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 5.3.2013 o 7:25

hubertko, nediv sa reakcii managenentu SPK na vašu súčasnú aktivitu, a zalistuj v pamäti čo všetko ste na adresu "komorníkov" predviedli na PIDe ty a tvoji priatelia amígos, a hlavne istý papíko. PID sa vám zjavne zunoval a málil, tak ste zavítali aj sem. Prezdať mi, chcete byť za rebelujúcich gerojov, alebo za ublížených chudákov, alebo za niečo iné? Máš pocit, že len vy máte právo vysloviť svoj názor a tí, na ktorých kydáte nie? Tak len hurá do senzáciechtivých médií, tie vyriešia všetko. Pardon, nie vyriešia, ale poriešia. Ak by si nevedel, aký je rodiel medzi vyriešiť a poriešiť, tak podobný, ako medzi vysrať sa a po.. :) Fakt si myslíte, že tie vaše nátlakové akcie niečo vyriešia? Možno krátkodobo a možno len pre vás, ale nie pre väšinu poľovníkov, ktorých teraz potrebujete, aby ste si z nich vytvorili ochranný štít, a pre ktorých to skôr poriešia ako vyriešia. Čau, že pozdravujem, v tom vašom klube múdrych a múdrejších. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 121-160 z 199 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov