Heming hunting
dnes je streda,  1. máj 2024,  meniny má ,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:29,  dnes západ slnka: 18:57
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

žiadosť na čakateľa do poľovného združenia - diskusia

autor: off michmich
pridané: 12.1.2013 22:46

Chcem si podať žiadosť na čakateľa do PZ, vraj nemusím mať ešte poľovný lístok, stačí aby som bol členom v SPZ resp. SPK. Je to pravdivé, alebo neviete ako to je??? Pýtam sa preto, lebo onedlho mám skúšky, teda zrejme si do členskej schodze nestihnem vybavit papiere, alebo to bude tesne po.


počet zobrazení: 59 612
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

on WolfHunter, 17.4.2014 o 22:12

asi to nimbus ako my mladý posobíme absolvujem kurz uz som majster sveta...mozno je pravda ze zabudol vol ked telatom bol ale tých teliat medzi mladými je akosi privela a hned sa podme obuvat a merat s tými deduškami ktorý budovali tahali a len mladež to dnes zachráni...žiadna ucta rešpekt samozrejme s mierou aj tý starý maju svoje chyby ale aj mi raz budeme starý a spomenieme si pri mladých ako bolo a ako je...možno je nas 55 000 ale tých ktorý sa ozaj smu nazývat polovníkmi bude rapídne menej...urobit kurz neznamená byt polovníkom je to dlhá cesta a nekončí hned vstupom do združenia...

dať hlas príspevku | počet hlasov: 19

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-126 z 126 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Marek88, 16.10.2009 o 11:03

heh vdaka za rady ono to uz je viac menej iste ze ma prijmu na 99% ak sa cosi nepo*ebe :D len to chcem nejako sformulovat aby nejako vyzeralo. ale dakujemm vsetkym v diskusii ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hornet22, 16.10.2009 o 10:19

V živote som písal 3 žiadosti o prijatie, prvú na polovicu strany a prijali ma, druhú na celú stranu a neprijali ma, tú poslednú len na dve vety a prijali ma, čiže súhlasím s Blaserom, už pred podaním žiadosti musíš vedieť - cítiť či ťa prijmú, ináč to bude len pokus, želám úspech pri hlasovaní.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 16.10.2009 o 9:04

Je to formalita, ked Ta chcu, tak staci jedna veta, ked nie, nepomoze ani roman. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 16.10.2009 o 9:02

Ja som to zvladol na 2 riadky. Necele. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kurt, 16.10.2009 o 8:13

popíš tam niečo o kladnom vzťahu k prírode a poľovníctvu, nenápadne spomeň že si už doteraz pomáhal na brigádach a slúb, že sa budeš snažiť ešte viac, že budeš chovať psa (ak treba a môžeš) a tak podobne. Aj tak ťa budú posudzovať podľa iných kritérií a nie podľa prihlášky, ale samozrejme že človek sa nechce prezentovať nejakým bludom. ;-) Ja som písal cca. na pol strany, ale videl som aj prihlášku na ledva 5 riadkov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Marek88, 16.10.2009 o 7:33

Ako napisať ziadosť do pol.združenia???? - potreboval by som pomoc ako napisat ziadosť o prijatie do pol.združenia?? aspon nejake body ako ktorych sa mam drzzat. dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 121-126 z 126 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM