Heming hunting
dnes je pondelok,  29. apríl 2024,  meniny má Lea,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:32,  dnes západ slnka: 18:54
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Topánky vaše skúsenosti a rady pre ostatných - diskusia

autor: off kajo015
pridané: 23.6.2012 13:35

Zdravím všetkých chcel by som sa spýtať na vaše skúsenosti ohladom topánok na poľovačky nakolko posledná téma tu bola v roku 2010 a odvtedy sa všeličo pomenilo. Zaujímalo by ma aké topánky nosíte a ako sa vám osvečili či by sme spoločnými silami nenašli najvhodnejšiu obuv pre nás poľovníkov aj ked si za nu piplatíme...


Za účasť v diskusii dakujem

počet zobrazení: 43 224
počet hlasov: 2
okruh tém: poľovnícka obuv
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off Fehir, 28.12.2015 o 13:59

Ja som si dnes zaobstaral takúto maškrtu tak uvidíme čo to povie v teréne :) Topánky vaše skúsenosti a rady pre ostatných - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

komentáre

zoradiť
zobrazené 281-283 z 283 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

Príspevok presunutý z diskusie kvalitna obuv nie len na polovacku (autor: marcony).

off lubenko, 1.9.2010 o 17:43

Edu prvi odkaz nejde spustit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie kvalitna obuv nie len na polovacku (autor: marcony).

off Edu, 1.9.2010 o 17:24

ešte som zabudol na impregnáciu . Takže jednoznačne treba voskom lebo sprej je tak akurát pre potechu duše :-DD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie kvalitna obuv nie len na polovacku (autor: marcony).

off Edu, 1.9.2010 o 17:21

Táto tema tu niekde už bola spomenutá . Tak sa budem opakovať . Ale neva . Už som v živote rozbúchal naozaj dosť obuvi tak sa zapojím do debaty . Viem ,že tu bude každý svoje chvaliť ako to je zvykom . Ja to nemám vo zvyku lebo je to nekorektná informácia. Takže totalne ma sklamala značka salomon ako i technika a mnohé iné . Spokojný som bol najviacej so značkou Garmont . Ale vôbec to nie je o značke ale o konkrétnom modeli . Takže zakladom dobrej obuvi je originálna vibram podrážka typu C ktorá je uvedená na podrážke . Obuv musí mať membránu ktorá neprepúšťa vlhkosť do obuvi . Či je to goretex alebo iné značky membrán všetko treba ošetrovať podľa návodu . Osobne dávam dôraz na šev topánky toho by malo byť čo najmenej tam to vždy totiž rupne !!! druhá vec je kombinácia obuvi kože a textilu toho by malo byť tiež čo najmenej alebo by tam nemal vôbec figurovať . Keď prdne membrána impregnovaná koža ešte stale dokáže udržať nohu v suchu . Že membrána rupne tak to je žial bohu isté !!! Takto nejako by mala vypadať obuv podla mňa odkaz$ Takto by isto vypadať nemala a je od tej istej značky. odkaz plno švov a textilu isto nie . Toľko môj názor . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 281-283 z 283 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov