Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

FSMP - skúšobný poriadok - diskusia

autor: off Toxi
pridané: 22.9.2011 10:28

Chcel by som sa opýtať, či na skúškach musí byť remeň zviazaný na určitú dĺžku, a ak áno kde by som to našiel-myslím postup viazania remeňa.

počet zobrazení: 16 717
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-54 z 54 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Toxi, 26.9.2011 o 9:40

Pri sliedení som dostal známku 2 kôli tomu, že pes odbehoval na 50m vrátil sa a zase odbehol. Kto zato môže, že v danom úseku nebola žiadna zver???? A povedzme si rovno...SLIDENIE na farbiarskych skúškach malých plemien???? Tým pádom som dostal horšiu známku a ani body za hlasitosť som nedostal.Tie mi chýbali do I.ceny.Odloženie psa priviazaním je okamžite známka 3 pri nervozite psa 2 a ak vodič si verí a dá ho bez remeňa a pes sa pohne okamžite 0. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 26.9.2011 o 8:45

klameme sa :) veľmi radi :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off erik70, 26.9.2011 o 8:27

Goret - no áno to máš pravdu, možné je všetko!...Ale koho tým klameme? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 26.9.2011 o 7:50

erik70, nie je od veci dobre poznať skúšobné poriadky, ale v dnešnej dobe to môže byť aj za 4 :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off erik70, 26.9.2011 o 7:39

Pokiaľ je pes pripútaný na remeni na FSMP a vzdiali sa na jeho celú dĺžku tak je to 0. Nie 2, Stopinko. /viď. skúšobný poriadok/. Neber to prosím v zlom...Alebo ak sa zmenil skúšobný poriadok tak mi prosím daj odkaz kde a kedy zmena nastala a kde by som to našla. Skutočne ma to zaujíma. Ďakujem Ti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off natka7, 22.9.2011 o 15:37

Ak má niekto záujem o to DVD-čko tak píšte poštu . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Stopinko, 22.9.2011 o 14:37

Na FSMP , pri discipline vodenie psa mozes pouzit vodiaci remen cez plece ,ak sa rozhodcovi pred disciplinou zahlasis ze pes bude na remeni. Pes ma ist pri lavej nohe , nesmie predbiehat ani zaostavat. Pri sliedeni je pes na volno a ma sliedit pred vodicom. Pri discipline odlozenie moze byt pes uviazany avsak tym padom najvyssia znamka je 3, uviazany musi byt na uplne rozvinutom farbiarskom remeni ak sa z miesta vzdiali na jeho uplnu dlzku ide znamka dole tj 2. Ci mas remen ukazkovo zmotany je uplne jedno. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pacenko, 22.9.2011 o 13:55

natka7:da sa to niekde stiahnut? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off natka7, 22.9.2011 o 13:22

mám o tom film všetko o farbiaroch tam je aj návod na zapletenie vodítka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 22.9.2011 o 12:55

Nejako takto odkaz , ale pri sliedení máš psa na voľno. Pri práci na stope a pri vedení na remeni nemusíš používať ten istý remeň resp. šnôru. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Toxi, 22.9.2011 o 12:36

A neviete kde by som si mohol pozrieť, ako sa zviazuje farbiarsky remeň? Pretože predpokladám, že sa nemá držať v ruke 5m nezviazaneho remeňa. Či? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 22.9.2011 o 12:36

5 m pri práci na stope. 2 m pri vodení, keď máš psa za zadkom, resp. pri ľavej nohe. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Toxi, 22.9.2011 o 10:48

No aký dlhý má byť pri sliedení, a potom keď má byť prehodený cez plece pri skúške vodenie na remeni. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stefa, 22.9.2011 o 10:33

Ako to myslíš "zviazaný na určitú dĺžku"? Nerozumiem Tvojej otázke. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-54 z 54 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov