Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Kniha - Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov - autor Gočár Egon - diskusia

autor: off operak
pridané: 22.8.2011 10:10

Vážení priatelia, prívrženci zeleného cechu a milovníci dobrej poľovníckej knihy. Dovoľujem si Vám oznámiť že kniha o ktorej sme tu na LovuZdar.sk už niečo popísali a mnohí z Vás ju netrpezlivo očakávajú je na svete. Tému som si dovolil založiť pre prípadné ďalšie ešte nezodpovedané otázky .Kniha sa dá objednať cez e-shop tu na LZ kde sa dočítate v podstate všetko dôležité.

počet zobrazení: 15 630
počet hlasov: 17

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off operak, 20.2.2014 o 21:20

Priatelia dobré veci sa nerodia ľahko, napriek tomu Vám všetkým oznamujem že druhý diel " Zelených zápiskov" je na svete. Kniha sa narodila včera so slušnými mierami a v žilách jej koluje zelená krv, ktorá dúfam poteší dušu každého poľovníka.Ak sa rozhodnete začleniť ju do svojej poľovníckej knižnice, objednávku môžte zrealizovať cez e-shop Lovuzdar.sk alebo cez kontakty uvedené v e-shope. Ďakujem za Vašu priazeň pri prvej knihe a verím že Vás druhá kniha v dobrom prekvapí. Lovu zdar ! Kniha - Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov - autor Gočár Egon - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-67 z 67 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off kalijager, 31.8.2011 o 20:22

knihu som si dnes vyzdvihol na pošte a hneď som ju, ešte v aute, nedočkavo vylovil z obálky...na prvé prelistovanie ma oslovila a doma som na jeden "hlt" prečítal asi polovicu z nej (ani von na pirš som nešiel a to je čo povedať). Je písaná jágerským štýlom, čo je super a navyše tie staré fotky sú úžasné. Palec hore a všetko dobré autorovi :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gunar, 30.8.2011 o 17:07

Knihu som práve prečítal.Je výborná a každému ju odporúčam. Pri čítaní tejto knihy som sa cítil ako pred rokmi keď sa mi dostala prvý krát do rúk kniha lovy v karpatech od profesora Komárka. Pán Gočár ďakujem a prajem veľa zdravia a poľovníckych úspechov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Carpin, 30.8.2011 o 10:48

Ani já se knihy nemůžu dočkat :-) Předpokládám, že ji budeme prodávat na stánku Lovinterieru Senica, který stává tradičně naproti vchodu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MatkaLC, 29.8.2011 o 20:08

Neskutočne krásna knižka ktorú zatiaľ nemôžem zrovnať so žiadnou inou. Ako napísal soson vynikajúce čítanie s parádnou dávkou humoru, napísané tak ako autorovi "zobák narástol" :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 28.8.2011 o 11:39

Lubo máš pravdu.Charakteristika autora mala byť v pravom dolnom rohu.Fotografia bola preto tak vybratá aby text, ktorý mal byť bielym písmom vynikol na tmavom podklade.Bol som presvedčený že vydavateľ pochopil zámer ale mýlil som sa i keď som mu to osobne hovoril.Trošku ma to mrzí, dúfam však že to budeme brať spoločne ako "kozmetickú" chybu :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 27.8.2011 o 15:49

Práve som ju dočítal, trvalo mi to tri dni, niektoré pasáže som čítal ihneď dvakrát, je to kniha v dobrom a výstižne poľovníckom obale, kvalitne zviazaná, ktorá je plná úžasných fotografií a svojsky napísaných poľovníckych zážitkov od skúseného poľovníka telom aj dušou. Je dobre že ju autor napísal svojim vlastným spôsobom, pán Gočár nič na tomto svojom pisateľskom spôsobe nemente a čím skôr napíšte aj druhý diel, mám len jedinú pripomienku, charakteristika autora na zadnej strane je napísaná typom písma miestami ťaššie čitateľným, želám autorovi dobré zdravie, ešte veľa poľovníckych úspechov a dobrú múzu pri písaní ďalšej knihy ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 26.8.2011 o 16:05

Ďakujeme Jaro za pozitívny komentár, tešíme sa že sme Vám knihou "brnkli na strunu" :-).Vaše priania otcovi odovzdám, ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juro10, 26.8.2011 o 15:40

už sa teším na ňu má mi prísť každú chvíľu a autorovy veľa zdravia!!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Stopinko, 26.8.2011 o 14:21

Prave vcera som si od Andreja kupil knizku jeho otca. Dostal som sa k nej sice az neskoro vecer ale jednym dychom som precital 50 stran ani som nevedel ako. Hoci p. Gocar starsi nie je nijaky spisovatel, mozem kludne povedat ze je to vynimocne dielo. Knizka vas od prvych chvil vtiahne tak do deja, ze to prezivate akoby ste boli priamymi ucastnikmi. Fotografie velmi dobre dokresluju pribehy o ktorych p. Gocar pise. Myslim si, ze toto dielo patri do kazdej polovnickej kniznice. Vrelo odporucam. Chcem popriat autorovi este vela polovnickych zazitkov a hlavne pevne zdravie. ps . Andrej , fakt vyborne citanie :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 25.8.2011 o 11:54

Rasťo som rád že sa Ti páčila, pozdravujem Ťa :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 25.8.2011 o 11:53

Priatelia z Čiech, ktorý si objednali alebo chystajú objednať knihu cez Zdeňka (Carpin).Prosím Vás o trpezlivosť nakoľko Zdeňek dostane výtlačky až v Antole.Ďakujem Vám za porozumenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off binka, 25.8.2011 o 10:03

Už jsem si jí u Zdendy taky objednal a moc se na ní těším.Myslím že i manželka do ní ráda nahlédne minimálně na fotografie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 25.8.2011 o 9:52

Skvelé čítanie, s dávkou humoru naviac. Vrele doporučujem. :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 24.8.2011 o 14:53

stručne a výstižne "veľa muziky za málo peňazí", som veľmi milo prekvapený.Každý kto si ju objednal určite nebude sklamaný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 24.8.2011 o 13:57

Tajne sme dúfali že Vás v dobrom prekvapíme.Som rád že si Rhoods spokojný :-) Prosím aj priateľov, ktorým už došli prvé knihy aby sa tu v rámci diskusie podelili o svoje dojmy či už negatívne alebo pozitívne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rhoods, 24.8.2011 o 13:51

toto som nečakal, už je doma :D a už aj z polovice prečítaná,výborná knižka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off JAGER18, 23.8.2011 o 17:39

tu knihu si určite objednám, už sa neviem dočkať kedy ju budem mať v rukách ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off operak, 23.8.2011 o 14:53

Jarko ďakujem, želanie odovzdám :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 23.8.2011 o 14:52

Luboš mám ich aj v robote tak sa zastav.Som v práci celý týždeň ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 23.8.2011 o 12:58

Blahoželám autorovi k vydaniu knihy a želám mu veľa pevného zdravia a dariteľnosti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Hekler, 23.8.2011 o 12:42

jednu chcem samozrejme aj ja, kedy si môžem prísť pre ňu ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 22.8.2011 o 21:24

Myslím si že kniha vtedy splní svoj účel, ak sa dostane k čo najväčšiemu počtu čitateľov :-)Snažili sme sa ju spraviť na spodnej hranici. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tome83, 22.8.2011 o 18:53

tá cena je bezkonkurenčná, klobúk dolu ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 22.8.2011 o 16:24

Ďakujeme :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rhoods, 22.8.2011 o 16:14

Objednané, teším sa... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 22.8.2011 o 11:13

Budem v Antole v sobotu prakticky celý deň, tak ma treba niekde nájsť alebo zavolať na mobil 0905444397 .Kniha bude samozrejme aj s podpisom autora :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rempo, 22.8.2011 o 11:01

Bolo by fajn, keby sa dala kúpiť na Dňoch Sv. Huberta v Sv. Antone..)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-67 z 67 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM