Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Kniha - Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov - autor Gočár Egon - diskusia

autor: off operak
pridané: 22.8.2011 10:10

Vážení priatelia, prívrženci zeleného cechu a milovníci dobrej poľovníckej knihy. Dovoľujem si Vám oznámiť že kniha o ktorej sme tu na LovuZdar.sk už niečo popísali a mnohí z Vás ju netrpezlivo očakávajú je na svete. Tému som si dovolil založiť pre prípadné ďalšie ešte nezodpovedané otázky .Kniha sa dá objednať cez e-shop tu na LZ kde sa dočítate v podstate všetko dôležité.

počet zobrazení: 15 621
počet hlasov: 17

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off operak, 20.2.2014 o 21:20

Priatelia dobré veci sa nerodia ľahko, napriek tomu Vám všetkým oznamujem že druhý diel " Zelených zápiskov" je na svete. Kniha sa narodila včera so slušnými mierami a v žilách jej koluje zelená krv, ktorá dúfam poteší dušu každého poľovníka.Ak sa rozhodnete začleniť ju do svojej poľovníckej knižnice, objednávku môžte zrealizovať cez e-shop Lovuzdar.sk alebo cez kontakty uvedené v e-shope. Ďakujem za Vašu priazeň pri prvej knihe a verím že Vás druhá kniha v dobrom prekvapí. Lovu zdar ! Kniha - Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov - autor Gočár Egon - diskusia

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 67 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off operak, 26.2.2014 o 9:57

Gabo ďakujem za info, prajem Ti príjemné čítanie :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabriel8, 26.2.2014 o 5:36

andy, ďakujem za knihu, včera došla ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 24.2.2014 o 21:26

Oznam pre záujemcov o knihy z ČR - Kontakt na predaj a informácie je roman.lach@seznam.cz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 24.2.2014 o 21:23

Priatelia dnes som bol na pošte odniesť prvú várku kníh pre Vás.Po zvážení knihy mi bolo povedané pracovníčkou pošty že kniha má nad kilo aj s obálkou a samozrejme som už v inej platobnej kategórii. Takže spolu s poštovným cena knihy na Slovensko bude 19,90 to znamená o Euro viac. Ospravedlňujem sa za moju chybu a ďakujem za Vaše pochopenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juro10, 22.2.2014 o 7:07

PRAVE SOM OBJEDNAL............. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 20.2.2014 o 21:20

Priatelia dobré veci sa nerodia ľahko, napriek tomu Vám všetkým oznamujem že druhý diel " Zelených zápiskov" je na svete. Kniha sa narodila včera so slušnými mierami a v žilách jej koluje zelená krv, ktorá dúfam poteší dušu každého poľovníka.Ak sa rozhodnete začleniť ju do svojej poľovníckej knižnice, objednávku môžte zrealizovať cez e-shop Lovuzdar.sk alebo cez kontakty uvedené v e-shope. Ďakujem za Vašu priazeň pri prvej knihe a verím že Vás druhá kniha v dobrom prekvapí. Lovu zdar ! Kniha - Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov - autor Gočár Egon - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 8

off operak, 23.1.2014 o 12:30

mibe74 - kniha je už v tlači, keď ju budem mať v rukách tak samozrejme dám vedieť.Pozdravujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mibe74, 23.1.2014 o 11:57

ja tu knihu mam a je paradna, pokial bude druhy diel, operak nech da vediet a objednavam hned. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 23.1.2014 o 10:19

Coming soon priatelia, viac info snáď už budúci týždeň :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off goret, 23.1.2014 o 8:26

(upútavka) Onehdy kráčam si tak revírom kráčam, uši oči napínam, a zrazu .. čo sa nedozviem: bude druhý diel, už onedlho :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off boss254, 2.1.2013 o 21:17

odporúčam perfektná kniha ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 8.5.2012 o 15:38

Igor43 - veľmi ma to mrzí viac som napísal do internej pošty . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Igor43, 8.5.2012 o 8:04

Pán Gočár. Knihu som si u Vás osobne objednal telefonicky ešte v jeseni hneď po Antole. Tešil som sa na zaujímavé čítanie, ale doteraz mi nedošla. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off LeTuCeR, 7.5.2012 o 22:51

Tá kniha je skvelá ,krásne čítanie ! Pri pozeraní obsahu som tam našiel menšiu tlač. chybu odkaz Odporúčam všetkým ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martin82, 5.4.2012 o 14:30

Uzasná kniha,pravá jagarská!Ďakujem pán Egon!Zhltol som ju ako malinu:-)Prajem este veľa krásnych zážitkov v revíri! Lovu, lesu zdar!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kosnovec, 5.4.2012 o 11:03

Čítal som recenziu pána Oldřicha Koudelku a stotožňujem sa s ním,suprové čítanie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 1.1.2012 o 22:53

Vlastním ! Chvalim ! Jednodychová kniha ! Ostatne poviem operákovi osobne ! Ďakujem nádhera !!! Doporučujem každému neolutuje nik !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 20.9.2011 o 15:02

Ďakujem Andrej :-) Keď sa rozhodneš tak mi napíš adresu do pošty alebo cez e-shop.Je to v podstate jedno.Pozdravujem Ťa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ado28, 20.9.2011 o 14:58

Zrejme si knihu aj ja objednám ako čítam komentáre Andy pozdravujem ťa a otca tiež :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off whitenigga, 20.9.2011 o 12:32

Zdravím všetkých priaznivcov dobrej polovníckej literatury vlastním okolo 30 kníh polovníckej literatury , ale ani v jednej niesu také vzázne fotografie ako v tejto a štýl písania sa mi tiež páči proste nemá to chybu prajem Vám príjemné čítanie Lovu a Lesu Zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 20.9.2011 o 11:11

Verím priateľu, že Ti kniha bude "po srsti" a prídeš si na svoje :-) Pozdravujem Ťa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off StoparM, 20.9.2011 o 10:46

Knihu jsem dostal do rukou od kamaráda na říji, takže zatím nebyl čas něco v klidu přečíst, jen jsem zhltal úvod a velmi mile mě překvapila signace autorem (kniha putovala přes Carpina). Už samotný úvod je velmi lidský a mě se moc líbí. Já mám moc rád tradice a mluvu a právě proto říkám ANO pirši, jágrům atd. mluva se vyvíjela a odráží historii v tom je krásná, tak proč zastírat, že jsme byli součástí monarchie a němčina nás v mnohém ovlivnila... dnes to má, alespoň pro mě, krásný nádech historie/nostalgie. Všem "Gočárovcům" (snad se neurazíte) velké díky! A autorovi hodně štěstí, pevné zdraví a spoustu dalších loveckých zážitků! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 15.9.2011 o 12:36

Ďakujem Vám všetkým za milé slová ku knihe,pre Teba Tobruk má kniha určite aj trošku iný rozmer :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tobruk, 14.9.2011 o 21:33

Zaujimave citanie aj o miestach,ktore su mi druhym domovom,hodnotne fotografie.Inak,nevedel som,ze moj pradedko boli taky fesak:-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlado59, 14.9.2011 o 21:11

Kniha je naozaj dobre napísana,krásne zážitky,pekné fotky.Prajem autorovi dobré zdravie a ešte veľa polovníckých zážitkov ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off binka, 14.9.2011 o 11:21

Taky jsem právě rozerval obálku a knihu aspoň prolistoval.Vzhledem k tomu že dneska prší a na kachny možná nepůjdeme, je plán na večer jasný. Knížka je pokladem do mojí knihovny a jsem rád že jí jednou předám svým potomkům tak, jako mě předal své knihy můj děda. Autorovi přeji pevné zdraví, přesnou mušku a budu se těšit na druhé vydání knihy. PS: Tiše Vám pane Gočár závidím prožité myslivecké mládí a vůbec polovnický život. Závidět se nemá, ale v tomto případě mě to prostě nejde. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 7.9.2011 o 11:08

Budem vedieť.. Objednávam len od Teba.. :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 7.9.2011 o 11:07

Mysanecko - pozdravujem Ťa, každá kniha ktorá je objednaná cez moju osobu alebo cez Carpina je signovaná podpisom autora :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mysanecko, 7.9.2011 o 11:01

Super kniha, potešil ma aj podpis autora, ktorý som v nej nečakal.. Skvelú atmosféru príbehov dokumentujú staršie, cenné fotografie. Kiežby na Slovensku vychádzali viaceré knihy s poľovníckou tematikou kvalitného obsahu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 7.9.2011 o 10:36

MAX2 -Štefan ďakujem za otca ,Tvoje poďakovanie som mu odovzdal.Že v knihe vidíš aj trošku širší rozmer je tým najvačším ocenením.Pozdravujem Ťa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 7.9.2011 o 10:25

Gerry Tvoja radosť je aj naša radosť :-)Radosť z toho že práca mala zmysel a kniha potešila Teba ako aj druhých čitateľov.Prezradím že otec niečo chystá, je to však ešte v plienkach tak je predčasné o tom hovoriť :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Gerry, 7.9.2011 o 10:17

Tak Andy už som ti napísal akú radosť mi knižka spravila a čo si o nej myslím :) Je to tu viac krát a oveľa krajšie podané. Len mám jeden dotaz..Kedy si môžem objednať knižku číslo 2? :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 6.9.2011 o 12:25

Ďakujem Andrej, kniha prišla v poriadku. Osobitné veľké poďakovanie otcovi. Číta sa to jedným dychom. Okrem poľovníckej autobiografie autora a poľovníckych začiatkov jeho synov, vidím v tom kus histórie nášho poľovníctva, našej poľovníckej kultúry. V tom je ďalšia veľká výpovedná hodnota tejto knihy. Ešte raz vďaka autorovi a všetkým, ktorí pomohli tomuto vzácnemu dielu uzrieť čitateľské svetlo sveta. Spolu s Jelsovcom a ďalšími sa teším na pokračovanie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Carpin, 6.9.2011 o 10:14

V Antole jsem od Andyho knihy převzal, ale k samotné četbě jsem se dostal teprve až včera večer. No, asi bude na mě tá moja dost naštvaná, protože jsem svítil v ložnici dlouho do noci a nemohl se od čtení odtrhnout. Hned první řádky mě utvrdily v tom, že autor "na to má"!!! Nevím, zda se mu psalo s lehkostí, ale působí to tak, jako by už za sebou měl celou řádku vydaných titulů. Skvěle taky zapadají autentické zápisky z dávných dob a opravdovou lahůdkou jsou fotky, které čtenáře vtáhnou do děje, jako by jej prožíval sám. Ostatně, několikrát jsem se přistihl při vzpomínkách na vlastní zážitky z dětství, které mi takto pan Gočár připomněl... Velice si vážím toho, že tato kniha navždy může zaujmout čestné místo v mé knihovně a dovoluji si doporučit všem, kdo se pro knihu ještě nerozhodli, aby si ji objednali. Nebudete litovat. PS: Dnes jsem rozesílal první balíčky po ČR. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 5.9.2011 o 14:48

Ďakujem priatelia za Vaše slová, otec si pozorne číta komentáre a úprimne ho tešia.Druhý diel :-)? Už sa o ňom rozprávame :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jelsovec, 5.9.2011 o 13:17

V prvom rade chcem zagratulovať autorovi k vydarenému dielu a poďakovať, že sa rozhodol podeliť so zážitkami...Kniha sama o sebe je veľmi pútavá, nútiaca čítať ju "jedným dychom", pričom príbehy sú dynamické, ľahko čitateľné, a dovolím si tvrdiť, že blízke každému z nás, pretože ich poznáme (nie všetky, samozrejme ) v tisícich rôznych variáciách z našich vychádzok do prírody, či z rozprávania priateľov. Prvý srnec, jelenia ruja, čierna zver, atď... to sú pojmy, spájajúce členov cechu Hubertovho, ktoré dostávajú v tejto knihe akýsi iný rozmer. Pôsobivosť písaného textu,prekonávajú snáď len tie úžasné nadčasové fotografie, ktoré sú naozajstným poľovníckym klenotom... Dúfam, že čoskoro sa môžeme tešiť na pokračovanie... všetko dobré, prajem...:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off michal89, 3.9.2011 o 0:15

dnes mi kniha prišla a aj ked som prišiel z roboty unaveny prečital som skoro polovicu z nej...krasne zažitky a ešte krajšie fotografie..ozaj velmi pekna kniha... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tome83, 2.9.2011 o 20:53

túto knihu môžem len odporúčať! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 1.9.2011 o 10:38

Som rád priatelia že Vám kniha prichádza v poriadku.Ak by niekomu nedošla i keď si ju objednal, prosím napíšte mi.Prajem Vám príjemné čítanie :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 67 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM