Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Ste za zrušenie SPK? - diskusia

autor: správca admin
pridané: 27.4.2011 21:58

Ste za zrušenie SPK tak ako to navrhuje Slovenský lovecký a ochranný spolok PRIBINA (odkaz) v ich aktuálnej petícii? Chceme sa zapojiť a podporiť zrušenie SPK? Aký je Váš názor na danú problematiku? Ďakujem.

počet zobrazení: 31 502
počet hlasov: 8

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 201-227 z 227 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off apple, 30.4.2011 o 14:22

zas dookola. jasne tu všetkým povedz: pozval som ťa pozrieť si náš návrh? odpovedz!!!!! a ku rgo v martine: stojím si za tým, že sú tam povodníci, navyše ich kryje ústredie spz a dr spk. cca dva roky nazad som o tom písal, a navyše som ti volal, pretože si sa ich zastával. a ponúkol som sa, že za tebou zájdem, že ti všetku dokumentáciu ukážem. a len si spomeň, aká bola tvoja reakcia! nepotrebuješ nič vidieť!!! si jednoducho bezočivý klamár, zavádzaš! a pokiaľ je záujem, nech sa tu vytvorí nejaká možnosť uverejniť celú dokumentáciu, včetne vyjadrenia rgo, šubu, atd.... a doložím čo tvrdím! dokonca to privítam! lenže keď si mal možnosť sa s tým zoznámiť, konal si presne naopak! v snahe sa z z toho vyzuť zas len klameš! .........................................a ešte niečo nášmu návrhu: nie sme zákonodarný orgán, konáme tak, ako môže konať každý, každá PO. a naozaj sa ti z nášho iniciatívneho konania a záujmu napraviť neskutočný zmätok z dielne inej PO nemusíme zodpovedať. naše postoje sú uverejnené, ak chceš, tak si ich prečítaj na odkaz. tak sa tu nedovolávaj nejakej kontroly a zverejňovania. si členom inej PO, tak sa zaujímaj v prvom rade o vlastné návrhy, podieľaj sa na tom svojimi myšlienkami. a nešír tu svoju nenávisť a klamstvá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 30.4.2011 o 13:45

apple, kľudne si vypros, kľudne ma za moje názory udaj na turčiansku OPK alebo RgO SPZ. Prídem sa ti tam ospravedlniť a ty pri tej príležitosti môžeš vysvetliť tvoje kydanie na ľudí v nej. Ani oni nie sú svätí, nikdy som sa im neklaňal a ani nebudem a kľudne ich skritizujem, ale isto nie tvojím zosmiešňovacím a zhoväďovacím spôsobom na verejne prístupnom fóre. A prepáč mi moju bezočivosť, ale ak sa ma návrh z dielne Pribinovcov netýka, tak potom koho sa týka? A postav sa hoci aj na uši, moju zvedavosť na zákony týkajúce sa poľovníctva to nenaruší. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 30.4.2011 o 11:06

Aha, tak tu je to: odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 29.4.2011 o 21:46

pre Goreta: na PIDe píšem pod nickom papo, to tu viacerí vedia. preto si dovolím zareagovať na tvoj nemiestny, zlomyseľný príspevok. ty si ani nevedel o nejakom našom návrhu zákona, až keď som ti to povedal. ale to ni je dôležité. spájaš nejaký ban s pribinou a to si vyprosím. Pribina ti ho nedala, ale tvoje bezočivé, chrapúňske vystupovanie, nech je motivované čímkoľvek.a toto ma utvrdzuje v presvedčení, že konáme správne, ak sa staviame proti tebe podobným tvojim súkmeňovcom. bezočivosť, hrubosť, arogancia, klamstvo sú spoločnými vlastnosťami. pozýval som ťa, že si môžeš prísť pozrieť návrh zákona. a ty teraz napíšeš, že niečo tajíme? nie je ti samému z toho divne? že ti hanba nie je. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter2, 29.4.2011 o 12:48

SPZ a SPK sedia na jednej stoličke ale berú dva platy. som za zrušenie SPK ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 29.4.2011 o 11:16

a čím si trafil na komoru? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 29.4.2011 o 10:05

PID: Uzivatel DKo ma pozastavene prispievanie do fora. :) DKo bol zvedavý na návrh zákona z dielne Pribinovcov, v ktorom by sa pravdepodobne dalo vidieť čo by bolo, ak by nebola SPK, resp. prečo Pribinovci potrebujú zrušiť SPK, ale zas trafil presne na komoru :) Berte hárky za zrušenie SPK a podpisujte, ale nebuďte zvedaví čomu to poslúži :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petik24, 28.4.2011 o 21:53

Ja poľujem síce len 10 r., ale som ZA zrušenie SPK. Zbytočne vyhodené peniaze radových poľovníkov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kazko, 28.4.2011 o 19:08

Poľujem už 36 rokov a som toho názoru, že SPK poľovníci vôbec nepotrebujú, preto som ZA jej zrušenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Kasi, 28.4.2011 o 16:43

Musím napísať ,že ako radový poľovník som od vzniku SPK žiadne pozitívum nepocítil takže moje momentalné stanovisko je SPK ZRUŠIŤ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off m98, 28.4.2011 o 15:54

Zmena nebude ak sa to nespraví "po starom" ! lanus Prienik informácií z internetu do PZ je veľmi mizerný; ako príklad tejto skutočnosti slúži petícia proti novele zbrojného zákona;jediný spôsob ako zrealizovať zmenu je priame resp." papierové" oslovenie jednotlivých poľ.združení ;ak sa to tak nespraví žiadna zmena k lepšiemu nikdy nebude a výpalníci budú naďalej ešte z väčšou odvahou vidiac neschopnosť protistrany " úradovať "!!! lanus , 24.04.2011 - z diskusie na horar.sk Stotožňujem sa s lanusovým komentárom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jelsovec, 28.4.2011 o 13:54

motaq, uplný súhlas... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 28.4.2011 o 13:37

ja to poviem tak, ako to tu uz par krat odznelo, ak zachovat SPK tak zrusit SPZ a ak zachovat SPZ tak zrusit SPK. dve organizacie, ktore su si viac ci menej podobne a ktore pozieraju kopec penazi, niekedy mozno zbytocne je prepich aj pre solventnych a nie to pre beznych polovnikov. osobne som nepocitil ziadnu vyhodu, okrem vyssich poplatkov, ktore od decembra budu este vyssie, existencie dvoch organizacii SPK a SPZ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brandys, 28.4.2011 o 12:30

Podľa mna mala zostat jedna organizácia a to SPZ a nie tvorit ešte dalšiu oganizáciu ako je SPK do ktorej sme po založení začali liat prachy.Nevidím dvovod prečo maju biť organizácie dve a prečo dotovat z naších penazí pánov čo nič pre nás nerobia.Po založení SPK išli všetky polatky hore iba preto aby bolo na zaplatenie darmožráčov čo si v SPK zahrievaju svoje miesta. Som za zrušenie SPK. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 28.4.2011 o 12:24

v dnesnej dobe pocitacov nepotrebujeme starych senilakov ktory tam sedia a beru eurace ja by som vyhodil 90% ludi zo SPZ !!!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 28.4.2011 o 9:48

Ak nebude SPK, čo bude? Nejaký nový ustanovujúci snem niečoho nového? Kto naň pôjde? Aká bude ochota väčšiny dohodnúť sa s menšinou? Dohodnúť sa, a nie typicky po slovensky preválcovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dekurio, 28.4.2011 o 8:18

chcem sa spýtať tych čo s za to aby ostala SPK čo nám valstne dala v čom nám pomohla??????podla mna v ničom zvýšili sa poplatky v kanceláriach je o par hladných krkov viacej ktoré treba živit každy mesiac ,nebojte sa dnes už nikto nerobi pre pekne oči a za pán Boh zaplať.šak si to zrátajte sami sedia v jednej kancelári oproti sebe a za to ze si podajú nejaky papier ktorí treba potvrdiť o kolko sa plati viac ci uz je to len pri predlžovani polovneho listka.zvysilo sa členske ak kvôli komu zas len kvôli SPK.šak ked sa prial novy zakon dobre to bereim ale načo zvnikla SPK to nechapem asi nejaky ujovia lesnici chceli byt pri moci tak založili z dlhej chvíle dačo take ,šak nikto im nebrali aby boli v Slovenskom polovnickom zväze.nie je tak ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 28.4.2011 o 8:01

Aj ja ako Benelli. Za zrušnie SPZ, nie nejakým nariadením zvonka, ale samotným SPZ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 28.4.2011 o 7:55

ja som za zrusenie SPZ !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 28.4.2011 o 7:50

SPK vznikla zo zákona. Vznikla, lebo SPZ nebol schopný a asi ani ochotný riešiť novovzniknutú situáciu v našom poľovníctve - v našich revíroch. Myšlienka komory, v ktorej by si poľovníci dokázali sami riešiť svoje problémy nie je zlá. Niečo zrušiť, zbúrať je oveľa jednoduchšie ako niečo vytvoriť. Podpísať sa pod petíciu, fajn, ale čo potom? Pýtam sa: ak by bola SPK zrušená, čím bude nahradená? A tiež sa pýtam: kto sú Pribinovci a prečo sú za zrušenie SPK - pre čo konkrétne? Čo sa dá vybudovať na nenávisti? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 27.4.2011 o 23:10

Peto ale hlavne k teme :-), ja som za. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 27.4.2011 o 22:58

Rišo odpovedá sa celou vetou :o)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 27.4.2011 o 22:46

samozrejmne že zrušit ,nechapem načo bola vlastne vytvorena ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gunar, 27.4.2011 o 22:29

ano som za zrusenie SPK ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 27.4.2011 o 22:20

Tiež som za zrušenie SPK... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 27.4.2011 o 22:09

ano !zrušiť ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 201-227 z 227 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov