Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Stejné, podobné, opakující se fotky - diskusia

autor: off Zigi9
pridané: 25.1.2011 10:05

V tomto vlákně bychom mohli společně řešit uživatele a jejich fotky. Především ty, které jsou takřka stejné, z jedné série focení a uživatel jich má v galerii plno, což je zbytečné a navíc se tím porušuje pravidlo vkládání fotek, kde je uvedeno, 2 b) - zo série fotografií vybrať jednu najlepšiu

počet zobrazení: 10 153
počet hlasov: 2
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 45 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Zigi9, 16.3.2011 o 18:50

označené jsou už déle, dokonce déle než ty, které jsou už vymazány a byly přitom označeny později - no snad se na to podívá ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.3.2011 o 18:38

Nerozumiem tvojej otázke. Správca foto rieši každú označenú fotku. Denne porieši všetky označené fotky. Ak si nejaké fotky označil len pred chvíľou tak je pochopiteľné že správca tu nie je 24 hod/denne. Ak sú označené, správca ich určite porieši. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 16.3.2011 o 18:19

Admin, budou se tu ještě takové opakující se fotky mazat nebo na to spravce-foto kašle a honí si ego jen na fotkách některých uživatelů? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 27.1.2011 o 11:07

ale já to nepsal jako kritiku, proč jste všichni dotčení a vztahovační, to vážně nechápu - já to psal jen abychom o tom diskutovali a tím mohli pomoci třeba i adminovi či správci foto. Bohužel mám pocit, že pro dnešní společnost je to typické chování, že když se na někoho ukáže prstem, tak dotyčný řekne: "proč já, když on taky ..." ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 27.1.2011 o 10:47

Zigi9,v jednom maš pravdu že sa tu zbytočne rozpisuješ a zahováraš.Máš rovnaké fotografie-máš.A pritom ideš kritizovat či už mna,katarínu alebo fita že máme podobne fotografie.Naše aj ked su podobne-nie su ROVNAKE ako Tvoja srna. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 27.1.2011 o 9:36

věř že bych s tím neměl problém :-) Občas jsem uvažoval, že zde vložím fotku v normálních barvách a steejnou v BW (hned po sobě), aby si to lidé mohli porovnat a vybrat si, co je více zaujme. Nakonec jsem od toho upustil a ted vidím, že to asi byla správná myšlenka. Kdybych to v budoucnu chtěl zkusit, tak to vložím jako koláž do jednoho obrázku obě varianty, ale tím vzniká strašná miniatura, která tady v náhledu nemá tak dobrou hodnotu. A jindy prozměnu zkouším dělat takové minisérie, to se týká spíše těch fotek společného honu, což je potřeba vidět vše pěkně za sebou, chronologicky to vnímat jako celek ... ale to už se asi tady rozepisuju zbytečně. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 27.1.2011 o 9:24

Ešte že to nemusíš, povedať, ale stačí napísať. Cez zaťaté zuby by sa to hovorilo asi ťažko že Zigi? :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 27.1.2011 o 9:13

máš pravdu kirco :-) Jen mám pocit, že jsi tu galerii projížděl tam a zpět a tohle vím, že je jediné stejné, čeho se může člověk chytit. Jsem rád, že ses dal tu práci. Takhle si to představuju. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 27.1.2011 o 0:18

Zigi9 UŽ SI NEKLAD OTAZKU ALE SA POZRI NA SVOJE FOTOGRAFIE I.D.81503 ČIERNOBIELA PRIDANA 3.10.2010 A FOTKA I.D.91569 FAREBNA PRIDANA 21.12.2010.A TO SA MI NECHCELO VIAC HLADAT.A TERAZ MOZES DO TOHO JELENIEHO ZADKU VLIEZT A DAT OSTATNYM POKOJ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lowec, 26.1.2011 o 13:48

zigi9 ... Otázka na telo: Sme tu taká celkom slušná komunita aspoň si myslím , som za každý dobrý nápad a pod. ludia ,ktorý sem velmi rád chodia a majú záujem niečo pre túto doménu spraviť, si spravili svoj úplny profil meno,priezvisko reálna fotečka a pod,,, ak toto majú spravené a prispievajú do diskusii a pod,, určite títo ludia nemajú záujem o dehonestáciu tejto fantastickej stránky nemyslím si o tebe že tu robíš niečo zlé ,,ale určite by prospelo k tvojim tézam si doplniť niektoré veci o sebe a určite budeš oblubenejší hm? Je to môj názor na vec.Ak poriadok robme ho od začiatku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 26.1.2011 o 13:09

Nererorizujte Katarínku. má pekné fotky srnčej zveri a žiadne pravidlá neporušuje. Keby som mohol a bývala by bližšie neodmietol by som nejaký fotolov s touto fotografkou . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 26.1.2011 o 12:33

nebo si kladu otázku, proč vkládat fotku jeleního zadku, když už toho jelena mám předtím v galrii cca 5x zepředu a slušně ... 97696, 97584, 94327 a další z té série - opět jen uvádím příklad. Co se týče kataríny, tak včerejší vystoupení nechci komentovat a v galerii jakoby se nic nestalo (kdo se díval pořádně) - můj názor, tak mi ho prosím neberte :-) Ale jsem rád, že jsme se nad tím aspon zamysleli a trochu to probrali. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 26.1.2011 o 12:20

Ja som vedel ,že Katarína84 je správna žena plná života a ako oheň . Videl som jej to v očiach . Také ženy sa mi páááááčia . Palec hore pre Katarínku . PS. Nič nemaž všetko je v naprostom poriadku . Prajem dobré svetlo. Ja som pridal včera moju priateľku aj poľovnícky širák mala ale nepomohlo nekompromisne zmazaná :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off spravca-foto, 26.1.2011 o 12:19

Ako i Katarína84 aj Fito99881 boli písomne upozornený na porušovanie pravidiel pridávania fotografií. Nick Katarína84 nápravu spravila za čo jej ďakujem a spravila si v albume poriadok.Nick Fito99881 upozornenie dostal dnes a som presvedčený že sa zachová podobne.Pochopiteľne, ak sa rozhodne ináč budem nútený poriadok spraviť ja. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 26.1.2011 o 12:04

Zigi9 tak to nechaj na spravcu,on tu na to je a nepchaj sa nikomu do zadku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 26.1.2011 o 11:58

ale líbí se mi třeba nadšení toho kluka, že má tak málo roků a tak ho to baví, to je to krásné na tom ... Proto je potřeba jednat citlivě a otevřeně a né se hned urážet popř. urážet druhé. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 26.1.2011 o 11:51

no toto si trafil správne,chlapec tam toho nasekal statočne,celý film aj 4-5 záberov políčkoza políčkom,no správca by tu mal čo robit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 26.1.2011 o 11:32

nebo na zvážení 65730, 65597, 65178, 65177, 64793, 64757, 71744, 69826, 69442, 69628, 68984, 68931 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 25.1.2011 o 23:42

Zigi nenamýšľaj si, z teba neviem kto rozkvitne, ale ja určite nie, napriek tomu že píšeš naslepo všema 10ti. Zrejme si nepochopil môj prvý príspevok v tejto téme ak nevieš čo je to sebareflexia, za to ja nemôžem. Neni o čom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 25.1.2011 o 23:31

píšu všema 10ti a naslepo, takže je možné, že se překlepnu nebo prohodím písmenka, pochopitelně se píše měkké i - aspon jsem ti udělal radost narcisku :-) jde vidět, že jsi z toho rozkvetl :-) A jinak touto témou věřím, že pujdou lépe vidět souvislosti v galerii některých uživatelů, že tam těch fotek je opravdu spousta a lepší hodnotu to bude mít takhle psané, než když všechny ty fotky označím za nevhodné - takhle se k tomu můžeme aspon vyjádřit a diskutovat ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 25.1.2011 o 23:24

Dodo, môj prvý príspevok bol len o sebareflexii zadávateľa témy. Keď to nevie uniesť a hneď v inej téme tam začne na mňa útočiť tak neviem ako to mám riešiť. Hawk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ROBO7X64, 25.1.2011 o 23:22

Nenachádzajú sa tu vhodnejšie témy na diskusiu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 25.1.2011 o 23:20

zigi rozumí sa asi píše s í v čechách. Sorry nie som moc dobrý v českej gramatike, ak sa mýlim. icik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.1.2011 o 23:18

soson a Zigi9 je jasne vidieť radosť z vašej vzájomnej komunikácie ... prosím nenechajte sa vyprovokovať a neurážajte sa!! K téme musím zastať názor Zigi9, nemyslí to zle. Pravidlá sú jasne dané. Určite nemal osobný zámer na niekoho konkrétneho. Tak sa prosím prestaňte hádať. Nikto nemá zámer vymazávať nejaké fotky, ide len o to, nech sa nemusíme pozerať na 3 fotky a mať pocit že stále pozeráme tú istú. Myslím, že iba toto chcel tým povedať. Ak sa mýlim, Zigi9 oprav ma. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 25.1.2011 o 23:16

Hawk musíme nájsť nejakú "vlhkejšiu" tému :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 25.1.2011 o 23:12

ne tady nenalíváme :-) Chápavý člověk rozumý subjektivnímu názoru druhého, nechápavý se pak na jejich úkor baví. Takže se bav dále sosone. A po Carpinovu nezapomeň zmínit Ladika, pak třeba Blasera a pak x dalších ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 25.1.2011 o 23:10

Táto téma je suchá :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 25.1.2011 o 23:09

Tu nikto nenalieva :-))? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 25.1.2011 o 23:03

zigi icik ťa ráno obúval, škoda s Tebou debatovať však sa pozri do tej Tvojej galérie Ty umelče. Rozdávaš tu rady aj Carpinovi, čo som zachytil a vešiaš tu rozmazané fotky, ktoré stoja za h...o. Pochopil ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 25.1.2011 o 22:54

Jste vztahovační a nechápaví, proto je to těžké s vámi diskutovat a sami ze sebe děláte blbé - zkuste si přečíst zadání témy, pak nějaký spodní příspěvek a pak nemůžete říci ani popel, že se jedná o nějaké navážení nebo poučování. Jde o to tady diskutovat, což jsem se snažil, ale když spustí icik jako je soson svoje žblebty, tak to naprosto ztrácí smysl tu diskutovat ... Jestli máš problém s počtem fotek, tak to máš blbé, jestli chceš napiš tu ID mojich stejných fotek a budu to řešit s adminem a jestli nic takového nemáš, tak to tu ze závisti nečti a dej se raději na sbírání známek. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off katarina84, 25.1.2011 o 22:44

Zigi prave som si aj ja pozrela Tvoje fotky,,,ak uz Tebe vadia tie moje,,,tiez sa Ti tam opakuju tie luce slnka v lese,a tiez snehove zaveje atd....mne osobne to nevadí,mam to na haku...tak preco sa Ty navazas do ostatnych? Kazdy foti to co ma rad,co sa mu paci... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 25.1.2011 o 22:40

Zigi9 v tejto Tvojej téme sa tu Ty navážaš, tak buď aspoň trochu objektívny a skús ísť príkladom a preber si svoju galériu. Ja mám v galérii asi 12 fotiek, tak si kludne plivni, ja Ti to pod fotky nedělám, vyjadrujem sa k téme. Pochopil? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 25.1.2011 o 22:32

Katarina Zigi9 strašne rád poučuje. On je taký malý narcis. Nech sa pozrie na tú jeho galériu. Rozmazané chobotiny čo tam má si myslí že niekoho zaujíma. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 25.1.2011 o 22:30

soson: jestli nemáš nic k tématu, tak si běž plivat třeba do svoji galerie - jsi typický příklad toho, jak odvézt pozornost od tématu a navážet se do zdejších uživatelů katarina84: nic jsi nepochopila, škoda ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off katarina84, 25.1.2011 o 22:27

Dajte Ziga na 1 miesto...a ulaví sa mu...ak fotim rada srnciu alebo vylucne to,,,tak preco mam riedit fotky..par som uz dala prec aby nebol problem,a riesim to presne ako HUMMER ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 25.1.2011 o 22:20

Zigi9 a čo tak trocha sebareflexie ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 25.1.2011 o 21:24

Kámo mobilom som spravil za rok aj pol cca 15000 fotiek....a foťák mám 3 mesiace a už sa blížim ku 10000...dá sa povedať že ja s foťákom aj spávam..:) ale v PC kde mám fotky tak mám priečinky a v každom po 1000 fotiek...a snažím sa mať vo fotkách poriadok..:))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 25.1.2011 o 21:19

HUMMER jde vidět, že ještě nemáš doma dost fotek :-) Taky jsem to tak chtěl mít zařízené, ale když pořád nemám místo na disku, tak nemůžu mít v další složce kopie fotek :-) Ale taky už mi to dělá problém pamatovat si, co už jsem vložil a co ne :-) stárnu no ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 25.1.2011 o 21:17

68190 x 70904 x 70900 - tak vyberu jednu kde jsou nejlíp vidět parůžky, bo na ty tu především každý čumí a je to :-), naco to vkládat 3x - možná i víckrát ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 25.1.2011 o 21:15

hehe ja tu mám tiež dosť veľa fotiek. A aby sa nestalo že nejakú pridám dva krát tak si všetky pridané fotky dávam do samostatného priečinka v PC a tak viem čo som už pridal a čo ešte nie...:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 45 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM