Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Bígl -pes na polovačku. - diskusia

autor: off marekcom
pridané: 5.1.2011 20:05

Je bígl dobrý pes na polovačku?

počet zobrazení: 22 596
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 175 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off bleskj, 15.1.2011 o 7:10

Edu čísla ktoré som použil si mi dal ty, ak som urobil niekde chybu v ťažkom sčítavaní oprav ma ja sa nenahnevám. A výsledok budem plne akceptovať. A v ostatnom už sa pomaly začíname zhodovať. Z toho už mám lepší pocit. Je a ozaj Edu čo myslíš keby sa začalo trochu viacej ľudí venovať bíglom mohli by si opraviť reputáciu ktorá o nich koluje. To len tak na záver aby som to vrátil späť k téme. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 15.1.2011 o 2:55

bleskj v matematike si neprekonateľný ,ale tiež zavádzajúci :-D Ano karate som robil ako šport 7 rokov školu goju ryu. Taká jediná totiž na Slovensku bola . V česku bola škola shotokan tiež jediná . To či som vyhrával alebo prehrával tu naozaj nebudem rozvetvovať :-D Každopádne som zápasil ako jediný civil pre vojenskú duklu . Vekslák som nebol na moju škodu :-D A traktorista tiež nie . Tiež mám živnosť takže sme na jednej lodi . Možno máme iba jeden menšiu a druhý väčšiu poruchu zabúdania . Obaja by sme chcel mať zase 18 možno ako asi každý :-D v tom sa určite zhodneme :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rastob, 14.1.2011 o 21:46

Ja osobne by som si nerobil srandu z niekoho za to, že je robotník, lebo poznám fakt dosť inteligentných robotníkov. Ja som učiteľ, ale pracoval som aj ako robotník - lesný robotník pri výsadbe lesa, nie ťažbár, 2 roky, a v Severnom Írsku som tiež robil manuálne. A div sa svete, ako robotník som vždy zarábal viac ako učiteľ :-) Bohužiaľ, je to tak. Nakoniec fakt asi prinútia mladých ľudí venovať sa inej práci a učiteľmi budú dôchodcovia, čo je smutné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bleskj, 14.1.2011 o 20:14

Edu možno si to tak napísal 17 ročnému chlapcovi, možno si to tak len chcel napísať, možno som si to ja len špatne prečítal. Ale je mi to v podstate jedno. Kto to čítal vie ako to bolo. Edu som poľnohospodár, ale odbor jazdec s povolania chovateľ koní. Takže čo sa týka merania v kohútiku myslím že netreba aby si mi to zrovna ty vysvetľoval. Síce som robil jednu dobu aj traktoristu a vôbec sa za to nehanbím. Živil som sa a živím ako slušný človek. Zrovna teraz ako živnostník. Nikdy som sa nemusel hrať na veksláka. A tak isto čo sa týka humorného skúšania ťa z terierov, prepáč ja som zabudol že ty si zložil skúšku z vyznamenaním. A ešte k tej skúške z poľovníctva 21+1=22 a to sa mi zdá že v tej dobe trval kurz nie rok ale dva. Tak aj tak to vychádza že ťa brali do kurzu komančovia. Rasťo s tou bitkou nemáš pravdu veď Edu robil karate. To by som len ja fasoval. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off theCat, 14.1.2011 o 16:05

Clanok o brlohareni s lokatorom odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rastob, 14.1.2011 o 12:31

Kua, páni, venujte sa bíglom, a nie osočovaniu. Dlho som túto diskusiu nečítal, ale keď som videl, koľko príspevkov pribudlo, tak som sem nabehol, že snáď tu popísali nejakí kynológovia o bígloch, čo ma zaujíma, lebo sa mi páčia. Síce som sa pobavil a mnohé komentáre sú vtipné :-) Škoda, že si takto nekecáme v hospode pri pive, už by možno bola bitka :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 14.1.2011 o 8:05

bleskj ano napísal som jednému chlapcovi 17 ročnému ,ktorý sa pýtal ako niečo sťahovať z interenu ,že ich generácia sa rodila s myšou v ruke :-D a on sa pýta starých chlapov ako niečo sťahovať ? Následne si Ty mne písal ,že moja generácia sa rodila s myšou v ruke :-D Bleskj ak nevieš čím sa meria výška v kohútiku máš na to google nájdi si.odkaz Neskúšaj ma humornými otázkami o terieroch a meraniach.To si nechaj do práce :-D Chápem ,že ked sa traktorista cíti kynológom jeho ego stúpa:-D Nuž dosť už bolo tvojho samovychvalovanie v oblasti kynológie :-D Rob si skúšiek aj desatoro do mesiaca hraj sa na dohľadávku ,alebo na brlohárenie :-D Nikde som nepísal že poľujem 25 rokov iba že sa v poľovníctve pohybujem a po poľovačkách 25 rokov . Nemám písať pre čo 25 ked je to 21 :-D + kurz. V skutočnosti sa po poľovačkách pohybujem 28 rokov ak Ti ide o upresnenie :-D nie 25. Nesmieš čítať internet za jazdy v traktore ,lebo potom to tak vypadá. Práci česť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bleskj, 13.1.2011 o 22:27

Edu nemusíš ma citovať, ja si zatiaľ pamätám čo píšem, ale ty asi nie. Veď ty si tu v jednej téme písal že vaša generácia sa rodila z myšou v ruke, ta si písal že si vyučený automechanik, ta sa chváliš že už si poľovník viac ako dvadsať rokov. A teraz to už nie je pravda? No keď myslíš. A s tou vojnou som ti povedal že neviem kde si bol, Ale rád som si to prečítal. A to falšovanie jediného opušťaku a tak sledovanej osoby, ti poviem, frájo. A to kam si išiel na hodinku do Plzne že si im nechýbal taká známa fyrma. Ale neva, len preháňaj dobre sa to číta, len ma štve že táto naša debata je od veci. Asi ti založím tému ktorá bude len pre teba. A ešte jedna otázočka, čím sa meria výška psa keď nie meraní. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 22:16

barbar111 preto ,lebo sa preferujú jazvečíky pred duričmi :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off barbar111, 13.1.2011 o 22:13

sorry, ta poznámka patrila k príspevku o 21.55. Ja len tak rýchlo píšem, jak blesk, sem tam udrem. Mne sa reflexné obojky osvedčili. V sezóne 2008 zopár psov doplatilo na to, že neboli dostatočne výrazní, a minulého roku som našmu jagošovi a foxovi dožičil reflexný obojok aj s číslom. Ale tato téma je venovaná bíglom, prečo sa tu ľudia hádate o brlohovaní? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 22:06

barbar111 :-D nie ja som za hranice nikdy neutekal :-D Chystal som sa ale kua oni ich medzi tým otvorili :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off barbar111, 13.1.2011 o 22:00

Posledná veta bola veľmi rozumná a zdá sa mi, že vychádza zo životných skúseností. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 22:00

Aj to sa môže stať že se zatouláš :-D napríklad na Slovensko :-D ešte že ťa neodstrelia pohraničníci :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 21:58

zigi9 u nás je to stanovené nie meraním :-D to by sme to kua na každej polovačke museli premerať:-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 13.1.2011 o 21:57

já mám na svojí reflexní vestě taky telefoní číslo, kdybych se náhodou zatoulal :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 21:55

bleskj trpíš ťažkou domýšlajúcou schpnosťou . Ja som ťa iba odcitoval teraz skúsim 2x :č.1 " bleskj, 12.1.2011 o 22:28 Ale určite ti nebude robiť problém si ho vygoogliť. Veď tvoja generácia sa rodila z myšou v ruke.č.2bleskj, dnes o 21:23 Zigi s tými BOUL máš pravdu, ale Airedále teriera som spomenul schválne, lebo psi z jeho výškou sa už nesmia používať ani na durenie. Edu s tou myšou v ruke si sa mohol narodiť, ale leda tak s myšou hlodavcom. V sedemdesiatych rokoch ešte nemali počitače asi ani vo fabrikách nieto na kopaniciach ." že by schýza ? :-D Poľovnícke skúšky som robil v roku 1990 :-D ! Bol som na vojne 2 roky v plzni na boroch . Do stráže som chodiť nemohol lebo som nebol dostatočne uvedomelý občan :-D Vojnu som prežil v koterci s 10 spolubojovníkmi v koterci 5x5 m bez TV radia s jedným opušťakom ktorý som musel sfalšovať :-D dosť a naozaj dosť dní v base za humorné scénky :-D čo mi bolo srdečne jedno :-D vedel som čo platí na bolševíka pri nadsluhovaní nič nerobiť . Tak som sa obliekol do C a nerobil som nič čo malo za následok uvolnenie do civilu pre hrubé narúšanie moralky mužstva . Ešte som stačil pretrieť tri 150cm červené hviezdy v base na zeleno a veľa iných dobrých vecí .Na vojne som bol vojak a vojakom som išiel i do zálohy :-D Mám tiež poľnohospodársku školu s maturitou v N/M asi prominent :-D Nikdy som režim nezosobňoval na seba ale na národ . Tomu bolo ublížené najviac !!! Pes v pohone by mal mať aspoň minimálne reflexnú pásku s telefonom a ardesou doporučujem !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bleskj, 13.1.2011 o 21:37

Zigi asi nemohol, myslím že u nás je do 50 Nad tým so premýšlal aj ja alebo bumený ale napísať naň č. tel. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 13.1.2011 o 21:29

Jediný obojek u psa na volno uznávám ten reflexní na suchý zip, ale já sám nejsem schopný si ho přídit :-) Co se týče erdela, tak standard je u fen od výšky 56, akorát ta moje mrcha má 54. Takže bych s ní vlastně mohl, kdyby ... :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bleskj, 13.1.2011 o 21:23

Zigi s tými BOUL máš pravdu, ale Airedále teriera som spomenul schválne, lebo psi z jeho výškou sa už nesmia používať ani na durenie. Edu s tou myšou v ruke si sa mohol narodiť, ale leda tak s myšou hlodavcom. V sedemdesiatych rokoch ešte nemali počitače asi ani vo fabrikách nieto na kopaniciach, tam boli rád keď si prišli niekomu do dediny pozrieť ako vyzerá čiernobiela telka. Samozrejme ešte elektrónková ak vieš aká to bola. A ešte raz o tom uplácaní ak nemáš dôkazy tak to je len drýzdanie do vetra, ak máš konaj. Ja chovám foxov sučka má noru v druhej cene, a pes v tretej. Myslíš že aj na to som musel upácať. Ale aj napriek tomu psík má už v prírodnej aj zadrhnutú kmotričku a jednu postrieľanú vyhnanú. A ešte k tomu bývalému systému ja mám poľnohospodársku učňovku, na vojne som bol u PTPákov, myslíš že preto lebo som bol posluhovač? Nadávaš jak ti ubližovali vyučený si ako sám vravíš automechanik. Jedna z prominentných škôl kde sa hocikto nedostal. U čoho si bol na vojne neviem, ale určite ťa nešupli k robošom. Poľovnícky kurz si si robil myslím že tiež za komunistov. Nechápem jak je to možné že ti to dovolili keď si bol také chúdiatko utláčané. Asi takto nejako to ja vidím. A k tým obojkom asi toľko ja psíka nepustím ani do pohonu s obojkom, nieto ešte do nory. Ale kto chce nech ho používa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 15:27

Poacher práve takéto reklamné ťahy predavačov blbostí výrazne vplývajú na hlavne mladšie generácie . Predáva sa od elektronických odpudzovačov komárov ,plašiče kún až po ten obojok zaručene fungujúci v hlbke 6 m . Psa sa Ti od jazveca môže podariť vykopať ale pravdepodobnosť je veľmi ale veľmi malá. O stroji sa baviť nemusíme ,lebo to je do neba volajúca hlúposť ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 13.1.2011 o 15:11

za dobu co jsem tu nebyl, tak sis mě bral do huby v každém příspěvku - to taky o ledačems vypovídá :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 13.1.2011 o 15:04

Nechcel som reagovať, ale nedá mi lebo zavádzaš - Určite som to nebol ja, kto písal že "neviem, kto Ti dal skúšku z poľovníctva a poľ. hospodára", radšej si to ešte raz pozri, lebo určite aj tu si bol povrchný, ako vždy. Ad - Pes do nory s obojkom - prezri si toto fórum, pohrab sa prečítaj a pozri fotky, aby si bol aspoň trochu v obraze - odkaz Ad vykopanie psa z hĺbky 6 metrov som písal pokiaľ si dobre pamätám, "že to nie je nemožné". Je to asi v tej rovine, ako si Ty napísal, že nora je hlboká 6 m. A preto radšej neklam Edu a nezavádzaj, ak nechceš, aby Ti to robili aj iní. PS: K Zigimu sa ďalej nevyjadrujem, nestojí mi za to. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 14:22

Poacher naturu 2000 naozaj nečítam to je fakt . Na odborných školeniach sa toho o nature 2000 napočúvam celé hodiny :-DD toľko ,že mi je až zle z toho:-DD Máš pravu ja to mám z papierov. Ešte nikdy som totiž neprekopával 100 dlhú a 6 m hlbokú jezvečiu noru . Ty máš s tým dlhoročné a bohaté skúsenosti ako vidím :-D Preto tu píšeš také bludy :-D Smeješ sa nad norovaním jazveca že kde som to videl a kto mi dal skúšku z poľovníctva a poľovníckeho hospodára :-D Potom upozornuješ ako treba psa do nory vpúšťať s obojkom :-D Nakoniec to zaklincuješ tým že donesieš niekde do lesa poclain a rozkopeš to tam ako stavebná firma čím zachrániš svojho psa . Dosť bolo rozprávok treba sa prebrať do reality a debatovať naozaj na určitej úrovni nie sa púšťať do niekoho že je čech alebo krmič . Na to máš ešte mále vedomostí i rokov . Preto by si sa mal správať slušne . Čo nechceš aby robili tebe nerob Ty iným. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 13.1.2011 o 13:47

Edu, Ty teda vieš o jazvecoch a o ich norách všetko len z papierov podľa toho čo píšeš? Síce neverím tomu, ale verklikuješ tu tak, ako by to tak bolo. Navyše ešte hráš úlohu pritakávača Zigiho nezrelým príspevkom. Čakal by som od Teba viac teda. Napísal som ja niekde, že si ma nazval "rasistom"? Napísal som, že by ma to od Teba neurazilo a to je dosť rozdiel! Keď už tak cituješ Naturu, tak si prečítaj prvú vetu, lebo si ju zrejme ani nečítal a dostaneš sa tam kde som ja svoju diskusiu začal, ale Ty si jak taký pokazený gramofón, čo si melie furt svoje. Pýtal som sa to preto, že Zigi sa zle vyjadril, že ide "krmit", akoby šiel nekde do maštale krmiť, ale to Ti evidentne nedošlo a nepomáha ani náučný slovník od p. Hella. Priučovať sa môžeš Ty čo sa týka brlohovania a obyvateľov brlohov a brlohov samotných. Občas nezaškodí, vytiahnuť päty z domu a obzrieť si tie brlohy, aby si mal nejakú predstavu, keď o nich píšeš tak vehementne. Ad.- moj detský počin, prečítaj si po sebe, ako píšeš o vlastných radoch a potom kritizuj druhých. Tým som na túto tému skončil, nemienim tu rozotierať sopeľ po rukáve a hrať žabomyšie vojny. Predošlé príspevky hovoria dosť o každom z nás a nech si to preberie každý ako chce. A teraz Ti dávam priestor na záverečnú reč ... :-DDD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 13:18

Poacher ja som niekde písal ,že si rasista? :-D To sa ti asi iba prisnilo :-D Zigi9 napísal citujem : " Přesně za takovéto nacionalistické narážky by se měl dávat BAN" Na čo som ja zareagoval Zigi9 máš pravdu je to naozaj nedôstojné !!! Prečo by malo byť EU moje to som nepochopil??? Ty si tiež občan EU ako ja :-D :-D Rok 7000 tu ešte tiež nebol :-D Prečítaj si Základy poľovníctva čo tvrdí o jazvečích norách ,tiež si prečítaj poľovnícky slovník náučný od pána Hella atd. Zistíš ako je to s kopaním jazveca ,dlžkou jeho chodieb ako i hlbky . Natúru 2000 robil tým enviromentalistov,ekologov a odborníkov . Nie uradník v Bruseli to máš dosť smiešnu predstavu :-D ak vidíš uradníka v Bruseli ako si vymýšla koľko má byť hlboký jazvečí brloh :-D Ašte si mladý a vekovo by si mohol byť mojim synom .Život máš pred sebou a mnohému sa ešte priučíš. Vôbec som nepochopil ako si vydedukoval ,že Zigy9 krmí či prikrmuje srny z ruky ??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 13.1.2011 o 12:50

Zigi a to ich kŕmiš z ruky, tie srny ? :DDDD ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 13.1.2011 o 12:49

Edu Tvoje EU Natura 7000 - ktoré cituješ asi písal nejaký úradníček z Bruselu, ktorý videl jazvečí brloh niekde na obrázku, inak to asi nebude. Zigi Ty veľmi dobre vieš, ako som to myslel ale jak chceš som rasista a nacionalista od Teba a Edua ma to nemôže uraziť. Keď už sme pri tom rasizme vieš vôbec čo to rasizmus je? Alebo máš pocit, že sme rozdielnej rasy? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 13.1.2011 o 12:37

No nic já jdu nakrmit srny do lesa a sorry, že jsem se věnoval jinému tématu než bíglovi, který je hlavním předmětem tohoto vlákna :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 12:34

Zigi9 máš pravdu je to naozaj nedôstojné !!! Na druhej strane byť Slovákom nie je tiež veľká výhra :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 12:32

Poacher zabávaj sa :-D ďalej prajem príjemnú zábavu a dobrý bager :-D citujem projekt EU Natura 2000 :-D Stavby Jeho stavby sú veľmi nápadné a ľahko spoznateľné. Otvor podzemnej nory s priemerom väčším ako 20 cm umiestnený často v skalách, v húštinách pod vývratmi alebo koreňmi stromov; zvyčajne s čerstvo vyhrabanou zeminou pred vchodom; obývaný brloh má v hĺbke 2-6 m pod povrchom. Často je chránený kameňmi, takže niekedy je vylúčené sa k nemu prekopať. Z nory necítiť zápach, brloh udržuje vo vzornej čistote a vyprázdňuje sa ďalej od vchodu do vyhrabaných plytkých jamiek. Na jar každoročne vyhrabe veľa zeminy a brloh každoročne vystiela trávou, listím a predovšetkým machom. Nora býva obyčajne s 3-8 otvormi; od vchodu sa tiahne niekoľko cestičiek, niekedy vidieť typické "kĺzacie žľa­by" a aj do brloha vkĺzne vytvárajúc akýsi tobogán. Tieto žľaby sa udržia ešte nejaký čas potom, keď jazvec brloh opustí a usadí sa v ňom líška. Podzemné chodby sú dlhé niekoľko desiatok metrov. Zvlášť na svahovitých úbočiach do­sahujú jazvečie chodby nezriedka prekvapujú­cich dĺžok - až do 100 m. Kaž­dá stavba má viacero chodieb, ktoré prebie­hajú v rozličných rovinách a niekedy sa pre­pájajú. Často ich budujú a využívajú celé generácie jazvecov. Sú to skutočné podzemné labyrinty, v ktorých sú jednak oddelené obyd­lia pre samotných majiteľov, jazvece, ako aj pre nájomníkov - líšky, kuny a výnimočne i vyd­ry. Na budovanie jazvečích stavieb sa zvlášť hodia hlinité a ílovité pôdy, najmä ak sú na­vyše spevnené veľkými kameňmi. Jazvečie chodby dosahujú priemernú šírku 20-25 cm, pri ústí pod povrchom sú však omnoho väčšie. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 13.1.2011 o 12:30

Přesně za takovéto nacionalistické narážky by se měl dávat BAN, můžem si tu nadávat "jak chcem", ale jakmile se tu projevují individua s rasistickými názory, tak je to hodně nebezpečné. Z mého pohledu nic nepřekrucuju, jen komentuji tvá slova a tvé myšlení, které přetváříš do slov na tomto webu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 12:30

poacher napísať niekomu že je z česka moravy alebo rakúska čo vraj niečo znamená sa mi zdá naozaj detinský počin . Človek by si mal zachovať určitú dôstojnosť aj keď mu dochádzajú argumenty !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 13.1.2011 o 12:29

Nesmierne sa zabávam na Tvojich 6 m hlbokých a 100 m dlhých norách, ďalej ani nemusím pokračovať, považujem to za zbytočné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 13.1.2011 o 12:26

Poacher ako 11 ročný človek si toho z politiky pamätá určite dosť :-D Komunizmus ako bol napísaný uplatnený nemohol byť. Bol však uplatnený tak ako funguje v praxi !!! Preto dnes Slovak zaraba 500€ a Nemec za tú istú pracu 2500€ Lokátor na krku :-D a žufaňa bagru to je ten pravý humor ako kopať v 6 m hlbokej nore a 100m dlhej jazveca pod skalami ,korenmi :-D Ten obojok do nory je výborná vec :-D Kua asi je ocelový:-D ten jazvečík :-D Síce aj keby bol ocelový lyžica bagru by ho zlikvidovala :-D to je scifi nesmierne sa zabávam . Odhliadnuc od toho že báger sa do 95 nôr nemá šancu dostať a nie to ešte niekde len tak na cudzom pozemku bágrovať :-D Vidím ,že teoretizovanie je priorita:-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 13.1.2011 o 12:25

A nikdy by som to späť nevzal, to si píš. Si jak postrelená škodná, keď je v koncoch ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 13.1.2011 o 12:23

jo jo, sám ses projevil, ted už to zpátky nevemeš :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 13.1.2011 o 12:22

Ty radšej nikomu nič nedoporučuj, dotyčný by mohol dopadnúť veľmi zle. A úbožiak si Ty pokiaľ môj výrok prevraciaš na rasizmus, národnosť a podobné veci. Niekoho mi to silne pripomína, nebudú to naši aj Vaši spoluobčania? Hmmmmmm? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cita, 13.1.2011 o 12:20

Lidi, lidi... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 175 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM