Heming hunting
dnes je piatok,  17. máj 2024,  meniny má Gizela,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:06,  dnes západ slnka: 19:19
Kniha návštev revíru - online manažér revíru

Keď to nejde tak to nejde...!!! - diskusia

autor: off Risoss
pridané: 3.1.2011 11:08

Zdravím všetkých lovuzdaristov!!!


Neviem či tu bola niekedy takáto téma, ale chem sa spýtať všetkých Vás, či už niekdo zažil niečo podobné, čo momentálne zažívam ja...


Jedná sa o situáciu, ktorá je pre poľovníka skoro ako čierna nočná mora....."neviem sa do ničoho trafiť".....troška tak laicky povedané, ale vystihuje to aktuálnu situáciu.


1./prípad.......diviak pri splne, jasne ho vidím, strielam z pevnej pozíciie, zbraň je 100% nastrelená, kotrola strelby deň po sústrel 3 výstrelov do 5 cm na 100 m.....


2./prípad.......líška pred 5 dńami, malorážka nastrelená na 50 m, perfektná viditeľnosť, bezvetrie, líšku vábim, prichádza na ostro cca na 25m.....strielam míňam, kontrolná strelba pred aj po.....bez chyby.


3./prípad......líška, včerajší klinec......sedím na lavičke pri remízke, ideálny čas na líšku, mierny vetrík, krížny cezo mňa, nastavený tak že líška by sa mala ukázať presne proti mne, proti vetríku..........tak sa aj stalo........brokovnica v pleci........líška začala troška obchádzať od remízky, strielam cca na 45-50 m..........nachádzal nástrel bez farby....idem po stopách líšky cca 50m bez farby...........nasraný na celý svet a na seba.....odchádzam domov.


Všetky udalosti v priebehu mesiaca!


Ako ďalej...?





počet zobrazení: 5 730
počet hlasov: 2
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-43 z 43 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Zigi9, 3.1.2011 o 11:28

obávám se, že ti nikdo nepomůže, prostě buď vklidu a nepřemýšlej nad tím neúspěchem, mysli jen na daný lov, bud soustředěný a snad se úspěch dostaví - to se může stát každému. No a možná třeba i tím, že jsi to nahlas přiznal se jakoby něco změní a další lov se podaří. To prostě nejde nic poradit nebo to nějak změnit si myslím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Risoss, 3.1.2011 o 11:15

zigi 9, včera som zakŕmil celý svoj úsek na 220%.Seno,kukurica,soľ komplet menu....... Chcel som fakt úprimný názor a nič iné! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Zigi9, 3.1.2011 o 11:12

vem si pytel sena a běž nakrmit do krmelce, na tom není co zkazit. A napiš, jestli se ti zadařilo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-43 z 43 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) 2.diel