Heming hunting
dnes je nedeľa,  19. máj 2024,  meniny má Gertrúda,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:04,  dnes západ slnka: 19:21
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Lada niva alebo suzuki samurai - diskusia

autor: off Jakubec
pridané: 17.9.2010 14:00

Ktore auto je lepsie posud te sami


počet zobrazení: 68 254
počet hlasov: 0
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 230 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Edu, 29.1.2011 o 12:44

motaq kde máš tie superlacné dielce na tú nivu ??? :-D Práve pre predsudok, ľudia robia omylné rozhodnutia. Také vyhlásenia ,že opravujú nivu kladivom v teréne sú iba polopravdy . Správna je iba časť ,že niva sa v terene dosť často pokazí oproti suzuki a treba ju opravovať . To je fakt :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.1.2011 o 14:52

tu su filtre pre ladu ako i suzuki rovnaká cena odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.1.2011 o 14:50

Oki montaq brzdový valček suzuki 8,1€ odkaz brzdové gumičky strmeňov 3,14 € odkaz brzdový kotúč stojí 28€ odkaz to sú ceny pre suzuki . Mňa by zaujímali tie výhodné ceny nových dielov pre Ladu niva. Samozrejme môžeme pokračovať aj v iných dieloch len mi povedz jeden ktorý je tak výhodne lacnejší . To som samozrejme nehladal najlacnejšie diely iba otvoril prvú stránku . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Felix12, 28.1.2011 o 14:46

Osobne by som bral radcej samuraj.Kamos mal nivu,stale a stale sa na nej nieco kazilo. Dala mu viacej roboty ako radosti z jazdy.Nakoniec po dvoch rokoch uzivania sa jej zbavil.Moj nazor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 28.1.2011 o 14:33

Edu ale ak by si to chcel uplne presne tak povedz nejaky diel a ja zistim ci ho ma lacnejsi LADA alebo SUZUKI. ale dufam ze na tom nebudes trvat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 28.1.2011 o 14:32

Edu povedal som, ze asi konkretnu skusenost s nivou neviem, v SR ich je urcite viac aj na srotoviskach a aj nove ND asi budu lacnejsie, Samurai je predsa len Japonec a tam je pravda, ze niektore diely su dost drahe. Aj ked sikovnejsi clovek si ich zozenie napr. z AT kde bol a je samuraiov daleko viac ako u nas. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gotrek, 28.1.2011 o 14:24

Niva sa s Hummrom porovnávať nedá to je úplne iná trieda. Ako som už ale napísal radšej Defender ako Hummer. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.1.2011 o 14:21

motaq ktoré náhradné diely si myslel ,že má niva lacnejšie ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 28.1.2011 o 14:20

Edu v tomto s tebou musim suhlasit aj ked si o Hummry myslim svoje, porovnavat ho z NIVOU zo akehokolvek pohladu je nezmysel ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 28.1.2011 o 14:14

co sa tyka ND, Lada asi bude mat lacnejsie ND ako Samko, ale otazka je ci to v konecnom dosledku ozaj bude lacnejsie, otazka je ako casto ich bude treba menit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.1.2011 o 14:14

Faktom je že porovnávať hummra s nivou je už na hranici humoru a zvrátenosti . odkaz Je to ako nové ferrari porovnávať so škodou 100. Niva sa robí desaťročia bez vážnejšej zmeny. Stále rovnako škaredá ,poruchová bez výbavy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 28.1.2011 o 14:13

Edu ty teda niekedy dokazes zabit, uz si videl terenne auto, ktore ma spotrebu v tazkom terene taku ako vyrobca uvadza kombinovanu spotrebu? Hummer, brutus terenne auto, dobra vozba za malo penez, no asi to ze ceny Hummrov su take nizke bude ich brutalnou kvalitou a hodnotou a podobne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.1.2011 o 14:11

Marian ktoré diely sú lacnejšie u nivy ako u suzuki ? Ja si myslím ,že hummer H3 je brutálne terénne auto .Luxusná vozba za málo penazí. Zhruba sa jazdené predávajú v cene ako škoda oktávia . odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 28.1.2011 o 14:03

Kup si NIVU, je trochu väčšia, má redukciu, uzávierku a je vysoká. Lacné náhradné diely, bez problemov kúpiš diely a hlavne lacno. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 28.1.2011 o 14:03

juross čo je na hummri nepoľovnícke ? Maskáče za nepoľovnícke určuje poľovnícky poriadok ! Autá upravuej čo ? Môžeš mi to nejako objasniť ? Tiež by ma zaujímalo čo sa na nive dá opraviť kladivom oproti samuraju napríklad? Stačí mi jedna konkrétna oprava ,keď už píšeš o tej veľkej výhode ,že na nive opravíš všetko kladivom . To sú také krčmové reči hodné komunistických deduškov .Hummer H3 má kombinovanú spotrebu 9,9 litra pri 3500 obsahu odkaz O takej spotrebe môže tá tvoja hrdzavá niva iba snívať ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gotrek, 28.1.2011 o 13:55

Ak človek spraví tak do 200 km za mesiac tak ani tá spotreba nie je až taká dôležitá. Hummer je vzhľadovo asi najškaredšie auto pre mňa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juross, 28.1.2011 o 13:41

niekedy som mal nivu a nesuhlasim ze je to poruchove auto, a co je velka vyhoda na opravu nivi ti staci len kladivo. v terene sa sprava dobre, jej nevyhodou je velka spotreba. a pre hummeristov: to auto je tak nepolovnicke ako maskace ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sniper7x57, 28.1.2011 o 13:33

chlapci pekna diskusia a ja mam dilemu stale NIVA & SAMURAJ mam v umysle si nieco zadovazit a stale som na vazkach ci jedno alebo druhe?? ale na HAMMERA nemam financ :D jedine navstivit pobocku neaku :D ??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gotrek, 28.1.2011 o 13:30

To hej ale určite aj lepší do hory ako Hammer. Aj keď ozaj sa treba zamyslieť, či sa oplatí toľko investovať do auta. Na naše pomery ozaj stačí podľa mňa tá Niva resp. Samuray. Sú to malé šikovné autá a na naše podmienky ideálne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 28.1.2011 o 13:26

Gotrek, DEFENDER to je môj sen, lenže je drahší ako Hummner. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gotrek, 28.1.2011 o 9:39

Niva a samuray sú podobné autá ťažko rozhodnúť ktoré je lepšie. Išiel som v oboch a sú skoro rovnaké. Sám neviem ktoré by som si vybral. A čo sa týka toho Hammra tak určite radšej DEFENDER a to na milión percent. Samozrejme ako auto do terénu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 28.1.2011 o 7:09

v Česku sú veľmi lacné Hammre odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 27.1.2011 o 20:17

Minule ma istok povozil na jeho suzuki po takom teréne ,že som žasol .Veru miesta je máličko ale suzuki je veľmi obratné autíčko. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rilprasa66@dsl, 27.1.2011 o 20:12

Ja osobne mám suzuky samuray 1,3 r. v. 98 a som s ním veľmi spokojný. Malá spotreba je to ľahké autíčko zatiať som s ním nuviazol, len keby bolo trošku priestrannejšie. Doporučil by som ti radšej suzuky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off riosad, 25.1.2011 o 20:12

ahojte ja mam samuraja rocnik 96 a mam nanom vraniky s autom som maximalne spokojny a co sa tyka udrzby tiez v pohode ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brano11, 25.1.2011 o 17:39

my máme na suzuki vitare tiez obute truck 2000 od jari až do kedy nezačne mrznuť.Ako píše kojetinek,pokial nezostane visiet na podvozku prejde všade.Ale v zime sa tieto terenne gumy na ceste šmýkajú,tak tam máme zimné ale taký terénnejší vzor. Čosa týka samotného auta,chvala bohu sa vôbec nekazí.je tam pomerne silný motor 71kW čo na toto autíčko je dosť:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 23.1.2011 o 16:05

Ako povedal Blaser300VM niva je asi naporuchovejšie auto na trhu . Hummer na dialnice :-D Marian si robíš srandu :-D Hahaha. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 23.1.2011 o 15:15

Zdaleka to nie je spickove auto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MSmarian, 23.1.2011 o 15:12

Aj také špičkové auto ako je Niva má určité obmedzenia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 23.1.2011 o 15:10

Vacsinou staci ten benzin, ked nie je akurat cirou nahodou pokazena. Ked som presiel cez vodu, vacsinou som zostal stat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off MSmarian, 23.1.2011 o 14:54

Hammer a podobné kraksne, to je tak na americké dialnice a nie do našich terénov. Niva jednoznačne vedie, je to nádherné klasické auto, nepotrebuje nijakú údržbu, len dolievať benzín.Ďá sa kúpiť za výbornú cenu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kojetinek, 23.1.2011 o 12:25

Já jsem rozhodně pro SAMURAI.Vlastním ho již 4 roky, obutí track 2000 a pokud nezůstanu viset na břichu na sněhu nebo v blátě vždy vyjedu. Je ale pravda že toto obutí je tvrdé a na ledu klouže ale to se dá spravit sněhovými řetězy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 20.1.2011 o 21:14

Ale najdeš tam aj nové ak nie tam tak určite na stovkách iných strániek . Tu sú zaujímave vzorky odkaz NOVÉ MT odkaz odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off kvicko75, 20.1.2011 o 20:58

T3 od jari do jesene ale v zime koniec. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 20.1.2011 o 20:51

jami, zistis to podla VIN cisla (cislo na rame vozidla, inak to volaju aj cislo karoserie), ak zacina JSA je to japonec a ak VSE tak spaniel ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jami, 20.1.2011 o 20:49

kamarat ich ma na toyote a driape to jak slak ale rospraval som sa z viacerimi ze na snehu to klze ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jami, 20.1.2011 o 20:45

motaq kde najdem to oznacenie ci je to japonec alebo spaniel ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 20.1.2011 o 17:29

Edu ak to patrilo mne, tak to nie je problem pohladat cez google, ale T3 vacsinou co ponukaju su vsetko protektory, to predpokladam ze vies co je, a teda su to kopie originalneho dezenu T3, T3 je dost legendarna pneu a preto sa pytam ci sa bavime o originaloch alebo protektoroch, dost by ma zaujimalo ci sa daju zohnat este origos. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 20.1.2011 o 15:42

to si popozeraj cez google . Sú akcie atď. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-120 z 230 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) 2.diel
Poľovníctvo TEREM