Heming hunting
dnes je sobota,  27. apríl 2024,  meniny má Jaroslav,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:36,  dnes západ slnka: 18:51
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zmazanie uživateľov ktorí sem nechodia - diskusia

autor: off HUMMER
pridané: 2.9.2010 19:57

Na stránke Lovuzdar.sk je registrovaných cez 13 000 používateľov. Ale pravideľne sem chodí iba dajme tomu že 500 až 1000(môj odhad) ... a tak ma napadlo či by sa nemohli odstrániť uživatelia ktorí sa na stránku neprihlásia viac ako 1 rok. Podľa mňa je tento spôsob lepšie riešenie ako mazanie fotiek ktoré nemajú až taký poľovnícky význam ale sú tu pre potešenie...... Čo vy na to?????

počet zobrazení: 19 548
počet hlasov: 6
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 159 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off MSmarian, 25.1.2011 o 21:21

Poďte naspäť k téme. Navrhujem aby admin nastavil automatické zmazenie používateľov, ktorí sa neprihlásia 12 mesiacov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUMMER, 25.1.2011 o 21:21

hehe...Ale aj tak si myslím že by sa mali neaktívny užívatelia vymazať....a čo sa týka fotiek každá fotka ktorá sa pridá a ja si na ňu kliknem tak jej dám hlas pretože na to aby fotka vznikla niekto musel obetovať kúsok svojho voľného času na to aby stlačil spúšť. A sem ju pridá aby sa podelil so svojim zážitkom a preto každú fotku na ktorú klikne hneď aj hodnotím...!! A bol by som nerád keby sa hodnotenie zrušilo...:-/ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.1.2011 o 21:15

marko skus si prečitat na čo sa ale humer odvalava vo svojom prispevku ku založenej diskusi ja reagujem na to druhe ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 25.1.2011 o 21:13

Katka sa nemá pre čo urážat,má svoje fotky pozriet,prečítat pravidlá a srnky preriedit,alebo ked o tom vie už teraz admin,nech poverí na to správcu foto a je to. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marco8811, 25.1.2011 o 21:06

zaujímavé ako sa dokázalo prejsť od vymazávania neaktívnych užívateľov k tomu na čo je tu vlastne rubrika najlepší fotograf... ten fotograf a veci s tým spojené by sa mali riešiť podľa mňa tu odkaz lebo potom sa o tom hovorí raz v tej diskusii a raz v tej a nakoniec aj tak nik nevie aký je názor väčšiny či admina a potom sa ani nikdy nedôjde k nejakému solídnemu riešeniu.(alebo niekto môže zas narážať na Zigi9-ho že založil zbytočnú tému :D )takže prosím vráťme sa tu k pôvodnej téme aby sa došlo k nejakému záveru a s diskusiou o fotkách a veciach s tým spojenými pokračujme v tej Zigiho dikusií.. a ešte jeden môj názor- potom ako by sa došlo k nejakému záveru resp.riešeniu v takýchto diskusiách (funkčnosť stránky, neaktívny užívatelia duplicita foto a podobné) by som témy byť adminom vymazal pretože nejaké riešenie toho daného problému bude a bude zbytočné aby tu uzavretá téma naďalej svietila proste pokiaľ sa problém nejak vyrieši treba diskusiu vymazať a bude to .. ak bude nejaký ďalší problém vytvorí sa diskusia ohľadom danej témy...toť vše dúfam že som to napísal zrozumiteľne :) Lovu Zdar :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 25.1.2011 o 21:03

kirco,premvadasz,tak potom sa nestažujte že je to pomalé,že stránka je preplnená,že treba vymazat tých čo tu chodia málo a podobné žvásty,vymazat treba rovnaké fotky,bez pardonu,každému kto ich má natrieskaných zbytočne vela a rovnakých,nech si srnku dá,ale na čo srnka otočená v pravo,v lavo, atd. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 25.1.2011 o 21:02

Každý užívateľ má byť korektný v zmysle pridávania fotiek a rešpektovať stanovené pravidlá pre pridávanie fotiek. Pokiaľ tak neučiní a notoricky porušuje platné pravidlá tohoto fóra, nemá sa to tolerovať nikomu a včas sa majú urobiť adekvátne opatrenie, či už zo strany správcu fotiek, alebo administrátora. P.s- pokiaľ sa zmenia už napísané pravidlá, že môžem pridať dve - tri najlepšie fotky napr. toho istého zvieraťa ( úlovku ), nebudem proti, ba naopak. Zatiaľ to tak ale nie je, čiže treba dodržiavať a rešpektovať platný stav a z toho plynúce prípadné "nepopulárne" opatrenie voči danému užívateľovi... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.1.2011 o 20:59

neviem čo tu stale riešite ,ked server zvladme milion fotiek tak ich davajte aj treba stejne len neviem prečo je tu to hodnotenie a rozdelovane do volakych moje tvoje ,najlepšie ,odporučene a ja neviem čo ešte ,je to strašne komplikovane,treba davat podla pravidiel a žiadne hodnotenie a bude klud ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off alan, 25.1.2011 o 20:55

Aj ja si myslím,že Katka sa nemá prečo urážať tých skoro stejných srniek je tam naozaj veľa.Asi nikto by nemal problém tu natrieskať 100 fotiek srnčej no ako by to na stránke potom vypadalo - takže Katka bez urážky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 25.1.2011 o 20:50

Prečo nemože mat 150 fotiek srniek,ja mám asi 10 fotiek jelena a preto ich mam tiež zmazat?Ked nie su rovnaké tak može mat aj 500. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 25.1.2011 o 20:44

hawk3 nikto ti nekáže aby si sa na tie fotky pozeral keď sa ti nepáčia tak kašli nane. Podľa teba čo má fotiť v Kecerovciach žirafi? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 25.1.2011 o 20:42

Keby sa správca foto "venoval" každému rovnako,bolo by po probléme,nie je objektívny a potom je tu problém,ak má katarina84 150foto srniek ,mal ju na to upozornit ON,nemusela by sa teraz urážat.Ja som mal 1 pod vodopádom v Roháčoch kde som bol v červenom a nie v zelenom a hned my ju vymazal,admin mi napísal že si ju mám dat do rodinného albumu a tiež mala pár 10-tok hlasov,takže ROVNÝ METER na všetkých,pán správca a admin a nebude treba nič menit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 25.1.2011 o 20:14

Katarína,tiež sa pripájam a prosím Ťa aby si nerobila riešenia ktoré by Ťa možno neskôr mrzeli.Buď nad vecou a nenechaj sa znechutiť.Chce to len betonový kľud:-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.1.2011 o 20:07

presne toto som povedal ,prečo je tu hodnotenie fotiek ,ved to tu nieje sutaž a ked to nezatažuje server dajte ich kolko chcete ale nechapem prečo je kolo toho tolko hodnotenia a hlavne nech sa davaju podla pravidiel ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 25.1.2011 o 20:03

Treba zrušit tabulku Najlepší fotografi a bude pokoj.katarína84 admin má pravdu,nezmazuj svoje fotky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off katarina84, 25.1.2011 o 19:46

Tak si ich riadne zriedim alebo ma PROSIM VAS dajte prec z tej tabulky...ja som nikdy neprosila nikoho o hlasy... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.1.2011 o 19:43

Prečo by si mala vymazať všetky svoje fotky? Katka nerob to! Išlo iba o podobné fotky a ty si bola niekým spomenutá iba ako príklad. Sama vidíš podľa rebríčka že sa tu ľuďom tvoje fotky páčia, tak prečo o ne prísť? Opäť zle pochopené :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off katarina84, 25.1.2011 o 19:37

Fotky riedim,,,necham si tu jednu a dakujem vsetkym za hlasy... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off katarina84, 25.1.2011 o 19:16

Mne osobne je UPLNE ALE UPLNE jedno ci sa nachadzam alebo nenachadzam v nejakej tabulke.Najprv ste rypali do OPERAKA teraz som na rade ja...kludne si kopnite...davam sem fotky lebo ja osobne sa z nich tesim,a mozno sa pacia este pár ludom na tejto stranke...Nepovazujem sa za NAJ fotografa,nemam na to ani vybavenie len obycajny fotak aj ked o to asi nejde...na LZ chodim velmi casto,sama viem ze su tu ovela lepsi fotografi s ovela lepsimi fotkami...ja som nikoho neprosila aby mi hlasoval za fotky ani to robit nebudem.Tolko z mojej strany ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.1.2011 o 17:54

Dodo uzda sa da kedy kolvek pritiahnut a neverim tomu že ked ju pritiahneš že ludia nebudu chodit na tuto stranku,ved je to tvoja stranka a ked to pritiahneš s citom určite sa nič až take svetoborne nestane ,len netreba vyhoviet všetkym ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.1.2011 o 17:28

1111 nemôžeš porovnávať (na adresu správcu foto) čo bolo a čo je teraz, pretože správca foto je tu len krátko a nemôžeš s ním spájať doby dávno minulé. A to že tu boli fotky nahých žien sa ti páčilo? Alebo tak ako sa správca foto snaží teraz nechať tu tematicky príbuzné fotky? Čo je lepšie? O čom je táto stránka? Práve tu vidím problém, že veľa ľudí nechápe, že chceme mať tematicky poľovnícku stránku. Ako si správne poznamenala uzda bola povolená a teraz je ťažké naučiť sa naspäť iba na poľovnícku tematiku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 1111, 25.1.2011 o 16:56

V žiadnom prípade nemôžem súhlasit s tým, že správca foto pristupuje k fotografiám zodpovedne. Ak sa dobre pamätám, tak voľakedy sa tu pridávali fotografie nahých či polonahých žien a nikomu to neprekážalo,a boli tu ponechané riadne dlhú dobu. A teraz naraz, ak si tu jeden človek pridá krásnu foto ,tak mu je vymazaná len preto, že je na nej odfotený v nevhodnom oblečení. Tak toto skutočne fakt nemá ani hlavu ani pätu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.1.2011 o 16:46

dam ti jednu radu Dodo ,nechcej vyhoviet každemu ,treba to urobit jednoducho a hotovo ,pretože každemu neulahodiš,každy by chcel niečo a to sa neda a na stretko pridem ale asi len ku Andrejovi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.1.2011 o 16:24

lubenko ak sa ti bude dať príď na stretko porozprávame sa naživo, lebo je to na dlhšiu debatu a bude to tak lepšie. Ja ťa chápem čo chceš, chceš to zjednodušiť, netreba komplikovať, ale ono je to už rozbehnutý vlak ktorý sa veľmi ťažko pribrzďuje. A ešte snáď len taká poznámka, že čo sa páči jednému, nemusí sa druhému. Chápem ťa, myslíš to dobre, len ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.1.2011 o 16:03

nechapem len prečo stale chcete tie najpozeranejšie fotky,ved je tu kolo tych fotiek tolko kategorii ,že už pomali neviem čo chcem vlastne pozerat,ved nestači ked ju tu date ,ma svojho majitela a hotovo,keby ešte tak ku tomu komentar a bolo by to super načo to rozdelovat,moje fotky ,tvoje fotky ,najlepšie fotky odporučene fotky retro fotky a neviem ešte ake kolonky,ved je to tak komplikovane až hruza ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 25.1.2011 o 15:14

napr."NAJPOZERANEJŠÍ FOTOGRAFI",admin bolo by dobré napísať nad tabuľku aj vysvetlenie akým spôsobom funguje,predídeme tým rôznym špekuláciám.Je to môj návrh ,ak máte iný- dajte.Nie som si istý že "najpozeranejší" je po gramatickej forme ok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.1.2011 o 14:59

Problém sme našli ... teraz zostáva vymyslieť správny názov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 25.1.2011 o 13:12

:-))o čom máš pocit že tu točím?O ničom inom nehovorím len o zmene názvu tabuľky fotografov,ktorý bude výstižnejší. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 25.1.2011 o 13:02

operak, ja rozumiem veľmi dobre a ako som už napísala- problem je v názve tab. Nie je správny.Bodka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 25.1.2011 o 10:37

Hawk ja viem že si to myslel ako žart:-)Pekný deň Ti prajem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 25.1.2011 o 10:12

operak,tie staré foto aj pohladnice sú super,to bol samozrejme len žart,neber to vážne.Aj ako nepolovník sa rád na ne pozriem,kašlite na to,o nič vlastne neide. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.1.2011 o 9:02

každa fotografia ktora je o polovnictve, zveri a prirode a je dobre vyfotena je pekna ,nezaleži či je od operaka,godiho,Kala a lebo kohokolvek ,s velkym potešenim si ju pozriem ,tak na čo by som ju mal ešte hodnotit a napr na tvoje Andrej, Godiho,Kalove,ale i daktorych inych sa mi pozera velmi dobre ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 25.1.2011 o 8:54

Lubo jasné v pohode ja nemám s tým problém.Je to vec diskusie.Ak sa tak rozhodne vačšina tak ju treba dať dole ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 25.1.2011 o 8:50

Lesnica môj postoj a vyjadrenie je úplne jasné.Ty nerozumieš o čo ide v tabuľke. Ide o človeka ,ktorý dostane za určitý časový úsek najviac hlasov.Tu nejde o to kto je lepší fotograf alebo horší.Ide tu o to koho sú fotografie najpozeranejšie .Kritérium by podľa Teba mala byť fotografická zdatnosť .Ako vidíš tak to nie je.Sami užívatelia rozhodli že poradie je také aké je a určujúcim faktorom je obsah fotografie na prvom mieste jej popis a príbeh.Až potom je technická a iná kvalita fotografie .O akom precenovaní mojich fotografických schopností píšeš?Skús nebrať tabuľku ako nejakú sútaž.Je to tabuľka povedzme" najpozeranejších fotografov" nič viac a nič menej.Určite ti nikto nikomu nekrivdí o hlasoch rozhodujeme mi všetci.Preto som presvedčený že zmena názvu tabuľky je celý problém.Ak by si chcela alebo chceli iný systém hodnotenia ,tak treba vytvoriť komisiu z odborníkov na technickú stránku fotografie,odborníkov z oblasti poľovníctva a oni budú mať oprávnenie priraďovavať hlasy a tvoriť poradie tabuľky.Ponúkni riešenie takto akademicky debatovať môžme do aleluja. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 25.1.2011 o 8:47

hodnotenie fotiek by som uplne zmazal,nema to žiaden vyznam ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 25.1.2011 o 8:28

operak...počkaj, počkaj, aby sme sa pochopili správne...lebo z toho, čo si mi napísal, mi vyznieva, že ti nie je celkom jasný môj postoj. Ja nemám nič ani proti tebe,a ni proti tvojim fotkám. Ale najlepší fotograf? sám si uznal, že ním nie si. Ak bude mať tab. iný názov, nebudu ani precenené tvoje fotografické schopnosti a nikto nebude môcť nič povedať. A úprimne- osobne je mi to vlastne úplne jedno, kto tam je. ale krivdí sa tým, ktorí dobrými fotografmi naozaj sú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 24.1.2011 o 21:51

HAWK- kľudne ma tak nazvi:-)) Nemám s tým problém:-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.1.2011 o 21:49

Zigi9 že by správca foto alebo ja robil iba automatické delete to vôbec nie je pravda! Každá fotografia je zvážená, či naozaj musí byť vymazaná. Fotografie sú označované ako nevhodné i keď sú zaradené v nesprávnej kategórii. A to by potom, ak by si mal pravdu, automaticky mazal i tie. No určite ti veľa návštevníkov stránky povie, že im takýmto spôsobom boli fotky presunuté do správnej kategórie a nie vymazané. Musím sa správcu foto zastať. Naozaj je v tomto zodpovedný a nemaže všetko čo mu označíte. Veľa krát i zaškrtol že fotka je ok napriek jej označeniu. Čiže kľudne stačí označiť. Zbytočne si narobíš robotu sebe i nám. Označením je to oveľa jednoduchšie, čiže odporúčal by som túto formu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 24.1.2011 o 21:36

To je to umenie byť naraz pred objektívom a za ním:-) Keď budeš veľká naučíš sa to:-) Ale vážne....Samozrejme názov "najlepší fotografi" nie je správny.V tom je celý mikro problém.Admin to jasne napísal podľa čoho sa radia fotografi v tabuľke.Ja sa nepovažujem ani za dobrého a nie ešte za najlepšieho fotografa.Že dostávam hlasy je asi prejav toho že sa Vám fotografie páčia.Keď hlasy nebudem dostávať tak nebudem tam kde som .Eva si na poľovníckej stránke a že som na veľa fotografiách je úplne pochopiteľné.Ja nesúťažím o najbrilantnejšiu fotografiu ja prezentujem poľovnícku fotografiu a k nej patrím i ja :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 24.1.2011 o 21:24

:-)))operak,najlepšia kopírka :-)))myslím tie super pohladnice a tie retro fotky,(samozrejme žartujem) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 159 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov