Heming hunting
dnes je nedeľa,  19. máj 2024,  meniny má Gertrúda,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:04,  dnes západ slnka: 19:21
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Fotopasca - výber, rady, skúsenosti, postrehy - diskusia

autor: off Hunter69
pridané: 4.7.2010 21:48

Zdravim všetkych nadčencov prirody potreboval by som znova poradiť ohladom fotopasce ma služiť jednak na monitorovanie polovnickych zariadeni ale určiťe aj na zaznamenavanie zvery či už na vnadiskach alebo pri krmelcoch cena do ktorej by som sa rad zmestil je 300eur. Dakujem za každu užitočnu radu

počet zobrazení: 132 369
počet hlasov: 5
okruh tém: fotopasce
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off jaro1, 10.5.2013 o 18:55

Obchodnikom sa jedna o zisk do vlastnej kapsy a tak vymaslaju a vymyslaju a vymyslaju...

dať hlas príspevku | počet hlasov: 11

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-160 z 689 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off ivo100, 19.9.2017 o 16:32

Nevie mi niekto poradiť ,ako sa da odblokovať fotopasca Acorn 5310 MC. Nie je to žiadna černota. Len som ju dlho nepoužíval a zabudol som kód.Dík ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 1oko, 14.9.2017 o 12:45

Najlepšie je externé napájanie fotopasce. Fotopasca - výber, rady, skúsenosti, postrehy - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off steyr, 14.9.2017 o 10:14

Ja tiež používam to čo pali1, nabíjateľné sa mi neosvedčili, hlavne v zime je výdrž slabá. Priznám sa, že neviem ako funguje dobíjanie pomocou solárneho panela, či je to len marketingový ťahák alebo to v praxi aj funguje, no nešiel som do toho lebo chcem mať fotopasce čo najmenej nápadné... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sipik, 14.9.2017 o 9:14

Ja som objednal nabíjateľné Ni-Zn, ktoré majú 1,6V na rozdiel od obyčajných nabíjateľných 1,2V Ni-MH. Myslíte, že by to mohlo byť riešenie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Fehir, 14.9.2017 o 5:06

Najlepšie sa osvedčili lítiové , používam Energizer Lithium ale idem skúsiť aj GP Lithium. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pali1, 13.9.2017 o 20:58

ja používam iba lítiové baterie... Fotopasca - výber, rady, skúsenosti, postrehy - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off citulik, 12.9.2017 o 21:29

Páni poľovníci , aké batérie do fotopasci používate?Funguje aj na nabíjacie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off HUGO09, 11.9.2017 o 19:35

Má niekto skúsenosti s výmenou sd kariet vo fotopasci na 8GB mi točí videa a keď dám druhú 16GB tak len fotí fotopasca forestcam LS870 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jajoBB, 21.8.2017 o 22:15

Fehir: ďakujem za vysvetlenie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off 950630, 20.8.2017 o 11:15

admin, 17.8.2017 o 22:11 Fotopascu nie je možné nastaviť pomocou PC...zhruba pol roka fungovala bez problémov...tak ako som ju nastavil tak fungovala a teraz to už nejde....skúšal som ju komplet vypnúť, vybrať batérie, resetovať na výrobne nastavenie, ale stále ako ju teraz nastavím tak sa automaticky prestaví na základne nastavenia...asi jedine riešenie bude reklamácia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 19.8.2017 o 18:18

Zdravim mám foopascu um 595 3 g zdá sa mi ze robí slabé fotky v noci ! :-/ máte niekto z nou skusenosti dakujem za odpovede ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Fehir, 19.8.2017 o 15:52

Ahoj, možnosť troch fotiek ktorú si nastavil platí len pri režime čisto foto, keď zvolíš foto + video tak ti vždy spraví len jednu fotku a video podľa dĺžky akú si nastavíš. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jajoBB, 18.8.2017 o 21:53

Zdravim chcel by som sa opytat ohladom fotopasci scoutguard sg 520 a nastavenia dam rezim foto+video a fotky moznost 1 alebo 3, dam tri a video minutu... no ale fotky urobi iba jednu(myslim ked dam tri tak by malo urobit tri fotky a video ak sa nemylim) a video normalne minutu.. mate ju niekto? urobi vam to iste? vopred dakujem.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 17.8.2017 o 22:11

950630, 16.8.2017 o 14:18: Nie je k tejto fotopasci i program aby sa to dalo nastaviť cez počítač? Ak je, treba SD kartu dať do PC, v ňom nastaviť parametre a súbor s nastaveniami uložiť na SD kartu priamo v PC. Nemal som takúto skúsenosť s fotopascou, pretože používam fotopasce SPROMISE kde to pekne všetko funguje, ale mal som takúto skúsenosť s jedným GPS obojkom. Tam sa to dalo poriešiť tak ako som opísal. Treba skúsiť resetnúť fotopascu, vybrať baterky, naformátovať SD kartu priamo z fotopasce, ... neviem čo by jej pomohlo. Buď je tam potrebné ešte niečo stlačiť ako to treba uložiť, nie len nastaviť alebo je chybná fotopasca a treba ju reklamovať. Robí to od začiatku? Alebo po nejakom čase to začalo takto robiť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sinko, 17.8.2017 o 21:11

O tom tiež niečo viem, každý nadáva na hubárov, ja tiež, ale nie koli krádeži fotopasci ale koli odpadkom, turisti sú v tomto určite lepší, sám som turista... fotopascu u.jebe z vlastnej skúsenosti ten kto v danej lokalite poľuje, najskôr koli tomu aby ho nezachytila pri niečom nelegálnom, aj keď na druhej strane človek už ani v tej hore nemá súkromie ani len na sranie nie to ešte na fajnú j.bačku s mladým dievčaťom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dominikadominika, 17.8.2017 o 12:13

SINKO Keď to rozmlátil maco s tym sa viem zmieriť a da sa s tym aj niečo spraviť napr. Treba si dokúpiť plechový box! Ale ked vam ju ukradne nejaký zavistlivec tak s tým sa už zmieriť nedokážem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off hunter2, 16.8.2017 o 20:43

sinko - pomstiť! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sinko, 16.8.2017 o 16:54

Mne včera maco rozxxxxl ďalšiu fotopascu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 950630, 16.8.2017 o 14:18

zdravím...mam problém s fotopascou Welltar 7310 MC 940nm, ak si v menu nastavím nejaké kritéria (napr. dĺžka videa, kvalita fotografie a pod.) po spustení fotopasce sa mi to automatický všetko zruší a ostanú len základné nastavenia...stretol sa niekto s týmto problémom? Poprípade ako ste to riešili... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 15.8.2017 o 8:31

valdo35 hej to viem ze to je kvoli pohybu ale na inych fotopascach mi to takto casto nerobi tak som prekvapeny. Skoro kazda druha foto. Napr. foto 5 parozie rozmazane a hlava, krk ok. Predsa neveju vo vetre :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off valdo35, 14.8.2017 o 22:54

Vigvi, fotopascu máš v poriadku. Rozmazanie je spôsobené pohybom zvery v momente jej odfotenia. V nočnom režime má fotopasca prednastavený dlhší čas "uzavierky". Stojace objekty sú OK. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vigvi, 14.8.2017 o 22:42

Zdar chlapi nemate niekto skusenosti s fotopascou ForestCam LS 880 ? Zver mi v noci dost rozmazava. Zatial mi ziadna fotopasca toto nerobila. Spravi aj cistu fotku ale dost ich je rozmazaných. Dakujem Fotopasca - výber, rady, skúsenosti, postrehy - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 9.5.2017 o 17:01

Skús vymeniť batérie a zmizne to. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Jozefff, 9.5.2017 o 12:44

Toto by saujimalo aj mna.....???Ale ked som mal fotopascu v hore boli 2 silne burky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off greenwood, 9.5.2017 o 10:20

Neviete mi poradiť prečo majú niektoré moje fotky z fotopasce cez seba čierne pásiky? Fotopasca - výber, rady, skúsenosti, postrehy - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Jozefff, 26.4.2017 o 15:28

Poďakovanie . Chcel by som poďakovať prevádzkovateľom eshopu Jagerschop pri rieseni reklamace fotopasce za serioznost a poradenstvo a aj nastavenie a ochotu..... odporucam kazdemu:-) DAkujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirek68, 23.4.2017 o 10:39

Zdravím mam menší problém mám fotopascu um 595 3g a problém je taky ze fotky robí slabé v noci neviem ako to mam nastaviť nerobí až také ostré fotky v noci a cez deň alebo je tam niečo zlé nastavené? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 21.4.2017 o 12:44

Super že sa ti pamäť vrátila... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Mirec99, 20.4.2017 o 19:55

Ja mám 4 fotopasce"kúpené"nie ukradnuté,takže na retardované názory tu nieje nikto zvedavý. Len jedna znich je na heslo,ktoré som pri každenných starostiach zabudnul,ale už som to chvala bohu vyriešil.Ďakujem za ochotu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borza222, 20.4.2017 o 18:15

Ideálne je nebrať zo stromu cudziu fotopascu a potom odpadá trápenie ohľadom odblokovania. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off Mirec99, 18.4.2017 o 19:17

Zdravím. Prosil by som o radu ako sa dá odblokovať fotopasca,prípadne zmeniť zabudnuté heslo konkretne Weltar 7330 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jajoBB, 18.4.2017 o 17:03

Takže ju mám skúsiť rozobrať a pozrieť to či sa to zasekáva alebo či to pôjde ťažšie? Akurát pozerám čo mám doma 370 a tam to ide ľahko takže pozriem ako pôjde na tej... Ďakujem zatiaľ za pomoc ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 18.4.2017 o 16:24

jajoBB vyzera to tak ako keby nefungoval filter pre infra prisvit. Ako keby ostal zaseknuty a nepresunul sa pre objektiv ked fotopasca robi nocne zabery s infra prisvitom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jajoBB, 18.4.2017 o 16:19

Foto pridávam Fotopasca - výber, rady, skúsenosti, postrehy - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jajoBB, 18.4.2017 o 16:06

Zdravím vo spolok mám fotopascu Scoutguard SG 570 10m HD stalo sa mi že v noci mi fotila iba čierne žiadne zviera tak som si myslel že boli baterky tak slabé že nedokázalo spustiť diódy, tak som dal nové baterky a bol som včera pozrieť ako je na tom a pozerám že fotila v noci už dobre ale ako idem fotkami ďalej tak zase bolo kopec iba čiernych fotiek a po nich zase okolo minúty urobilo v noci zase dobre fotky urobilo zopár dobrých a potom zase čierne a zase dobré, tak stretol som sa stým iba prvý krát... Má niekto stým skúsenosť? Vedel by poradiť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 121-160 z 689 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov