Heming hunting
dnes je štvrtok,  2. máj 2024,  meniny má Žigmund,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:27,  dnes západ slnka: 18:58
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Komu sa páči nové lovuzdar? - diskusia

pridané: 4.6.2010 17:45
Ahojte všetci myslím si že nové lovu zdar nie je zrovna najlepšie, ale nie je to až také hrozné!

Buďme radi že vôbec niečo máme!!!!
počet zobrazení: 10 382
počet hlasov: 7
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 192 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off milank, 18.7.2010 o 10:29

Dnes v noci cca 1:30 som zaznamenal výpadok a nedalo sa na stránku dostať (možno to samo chcelo, aby som už išiel spať :-D ). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off parohac222, 18.7.2010 o 10:26

a kedy bude fotosutaz?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 17.7.2010 o 18:34

Bola doplnená možnosť vymazať viac správ naraz. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 14.7.2010 o 10:33

Odteraz pridané fotky už budú mať i EXIF (ak exif je súčasťou fotografie). Do horného panelu bola doplnená informácia o počte dní do splnu, východ a západ slnka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 7.7.2010 o 10:41

V inzercii pribudla priama možnosť obnoviť inzerát a priamo reagovať na inzerát. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 2.7.2010 o 12:53

Zigi9 - to sa dalo v starej verzii i vypnut. Ze danu temu uz nechces sledovat ;-) Casom to asi urobim, ale najskor zakladne veci postupne a testovat, ci pridanim niecoho noveho sa stranka nespomaly. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 1.7.2010 o 22:08

Tak určite,že niekoho to môže rušiť,ale keď tam bliká obálka,tak viem,že ak som do diskusie písal a niečo po mne niekto pridal,tak viem,či sa mi na tú danú diskusiu oplatí vôbec klikať.Môžem rýchlo reagovať.Teda tak ma napáda,že by mohli byť aspoň v "Moje príspevky v diskusiách".To by stačilo si myslím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 1.7.2010 o 21:32

ouuu, tak toho je ještě dost teda :-), já jsem se do toho tolik neponořil, takže spoustu těch věcí co píšeš, tak je nijak moc nevnímám, že tu ještě nejsou ... Jinak jediné z tvého seznamu, tak to jsou ty zelené obálky v diskusi, ale ty mě vyloženě štvaly :-) Vždycky tam blikala a já to téma ani třeba pořádně nečetl, ale tím, že jsou ho jedou otevřel, tak už mi tam vždy pak blikala a mě to fakt sralo -já nevím proč, ale to mi prostě trochu vadilo. A pomalu začínám vkládat fotky ke svým videím, takže jsem rád, že to tak funguje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 1.7.2010 o 21:28

Ináč videá super urobené :-) A nedá mi ...RINKO,klobúk dolu,takto sa správa správny chlap ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.7.2010 o 21:28

milank - presne tak, toto všetko tu ešte bude. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.7.2010 o 21:28

kirco - vďaka, poriešim ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 1.7.2010 o 21:24

Zigi ešte Fotosúťaž; Zápisník kde boli stopy,stavby,terče,vyhlášky,história; Zoznam PZ; niečo také ako Kniha návštev; Recepty; vyhľadávanie fotky podľa ID; vyhľadávač diskusií. Osobne mi tu zo starej verzie chýbajú blikajúce obálky aspoň v diskusií a hromadné mazanie pošty.Čo by som ešte uvítal,keby sa dalo v profile klikať na príbehy,články,videá,diskusia,...od toho daného člena na ktorého profil si klinem,aby som to pracne nemusel hľadať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 1.7.2010 o 20:20

Aj najlepšie videa je-najlepšie rybárske videá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 1.7.2010 o 18:04

aha, tak ok, já to budu muset projet dopodrobna, ted se mi nad tím ale nechce sedět, takže jakmile polevím v pracovním úsilí, tak věřím, že si i svou videogalerii trochu vylepší :-) Ted v tom vedru se mi nechce moc fungovat nikde :-) zatím dík, pak ti to celé pomluvím :-) (dělám si srandu, určitě to bude super) a pak ještě tu fotosoutěž a bude to skoro všechno né ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.7.2010 o 17:47

Zigi9 - áno videá sa dajú vymazať, upraviť, doplniť resp. meniť ilustračnú fotografiu, dajú sa označiť za nevhodné video, dá sa hlasovať, je zostavený rebríček top kameramanov, v menu vľavo prehľad najlepších videí za posledných 30 dní podľa kategórie, v menu vľavo video ktoré má najviac hlasov za posledných 7 dní, po kliknutí na profil máš prehľad videí autora, môžeš kliknúť na jeho videá a pozerať tak iba jeho videá, vidíš jeho posledné komentáre k videám v profile, vpravo v menu má každý komentáre mojich videí, moje komentáre ostatných videí, ... snažil som sa urobiť všetko, čo na starej verzii videí chýbalo, a čo som považoval za vhodné urobiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 1.7.2010 o 17:38

a u těch videí, budou se dát vymazat, kdybych tam nějaké nechtěl, tak se ho z těchto stránek nijak nezbavím, a když to máznu na youtube, tak pak to tu bude zbytečně zabírat místo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.7.2010 o 17:24

operak - dakujem, uz je to opravene ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 1.7.2010 o 17:21

Admin máš preklep v pravidlách pridávania videii.Namiesto pridávať len videá s poľovníckou tématikou si napísal s rybárskou ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.7.2010 o 17:11

Dnes pribudli konečne i videá. Keďže ide o úplne nový systém vo videách, neprebral som komentáre a hlasovanie k videám zo starej verzie. Taktiež prosím každého autora videí, aby si v menu vpravo priradil ilustračnú fotografiu k videu ak chce. V starej verzii takáto možnosť nebola, dať fotografiu už nahratému videu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.7.2010 o 14:08

Tomfi - skôr je to dotaz na vás ako to chcete. Celkovo myslím, že je tých kategórií až až. Ale ak to takto chcete, pre mňa to nie je problém dorobiť. Osobne by som to asi nemenil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Tomfi, 1.7.2010 o 13:59

Mám dotaz na admina: Vím, že je to práce navíc, ale nebylo by možné, třeba u úlovků či trofejí zavést kategorie, daňčí,srnčí,jelení,černá. Já vím, možná je to vyhozená práce oknem a další komplikace možná pro vkládající. Na změny se koukám zvyklo a je to fajn. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Rinko, 30.6.2010 o 21:07

Chcel by som sa takto verejne ospravedlniť adminovi za moje ,možno podráždené názory tesne po spustení novej verzie LZ.Keby som vedel čo všetko tu po čase pridá držal by som hubu a krok.Je to o zvyku a naozaj stačilo len vydržať.Takže ešte raz prepáč admin.Je to výborné... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.6.2010 o 13:52

batuska - viem čo myslíš ... no zatiaľ sa to prerábať nebude ako si i písal :( uvidíme čo spraví čas. Ten druhý klik na zobrazenie max. rozlišenia 800px bol iba preto, aby sme nešli o krok späť, že sa nedá zobraziť väčšia fotografia. Inak by to zostalo na 2 formáty fotky (malý/veľký). No vzhľadom na navrhnuté riešenie dvoch stĺpcoch menu som bol nútený spraviť to takto. Vďaka za názor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.6.2010 o 13:45

Po kliknutí v menu na Fotografie je v spodnej časti tabuľka najlepších fotografov - tých, ktorí dostali za posledných 6 mesiacov najviac hlasov za svoje fotky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off batuska, 22.6.2010 o 13:09

ok...mne vadi iba ten stredny nahlad...som rad, ze sa detailne zobrazenie zvacsilo na 800px..ale i tak by som privital vsetky informacie, ktore sa zobrazuju pri tom strednom nahlade pod fotkou, ktoru vidim v max rozliseni...aspon pre mna ten stredny nahlad nema ziadny vyznam - obsah viem posudit i z miniatury a ak nan kliknem, tak by som ju chcel vidiet v max rozliseni a vsetko co je sucasne v medzinahlade moze byt pod nou - kompresia na 550px aj technicky dokonale fotky velmi znehodnoti, takze i tak si ju musim otvorit v max rozliseni...ale je to iba moj nazor na zmenu, ktora sa mne osobne vidi ako neprakticka...viem ze web uz je naprogramovany takto a jeho prerobenie uz nepripada do uvahy....max rozlisenie sa zobrazuje ako pop-up okno atd....chcel som vyjadrit iba svoj nazor, nakolko na vacsine serveroch je to riesene dvojstupnovo a pri max zobrazeni su i komentare a vela dalsich doplnujucich informacii.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.6.2010 o 23:24

batuska - teraz neviem či to chápem dobre ... sa mi zdá že opisuješ priveľa kliknutí kým sa človek dostane k informáciám o fotke. Veď klikneš na malý detail fotky a hneď by si mal vidieť fotku vo väčšom - myslím, že normálne pozerajúcom formáte - a pod fotkou vidíš všetko: autora, názov fotky, počet hlasov, komentárov, nižšie i komentáre samotné. A ak ťa fotka zaujala natoľko, že chceš vidieť ešte väčší náhľad, klikneš na fotku a zobrazí sa maximálna veľkosť. Tá veľkosť, ktorá je pri zobrazení informácií o fotke musela byť trošku zmenšená, lebo pribudlo pravé menu. Takže ako píšeš, má to i niečo za i proti. Na starej verzii mali veľké fotky v detaile šírku 760px, teraz majú 550 px. Ale myslím, že to je normálne pozerateľná fotografia. Po kliknutí ešte na detail sa však zobrazí až v šírke 800 px. Exif k fotkám pribudne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off batuska, 21.6.2010 o 21:50

pre mna ma nova verzia niekolko kladov, ale aj niekolko zaporov - najviac mi prekaza, ze z maleho nahladu sa mi po prvom kliku zobrazi nahlad vacsi a az po dalsom kliku vidim foto v maximalnom rozliseni...proste to niekolkonasobne preklikavanie je velmi unavne a zdlhave, hlavne ak som dlhsi cas nebol na strankach a chcem si prezriet viac fotografii...ak si pozriem najake foto, tak ma zaujima nielen jej popis, ale i autor, miesto, sposob fotenia, komentare, rad by som videl i nejake info z exifu - expozicia, typ fotoaparatu, objektiv a podobne....niektore informacie mi v novej verzii chybaju a zbytok vidim iba v tom degradovanom medzinahlade...privital by som ak by sa po kliku na maly nahlad zobrazila fotka hned v maximalnom rozliseni a vsetky relevantne informacie ( kludne i bez hlasovania a komentarov ) boli zobrazene pod nou... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 21.6.2010 o 19:53

Super admin, najlepšie fotky idú perfektne aj vrátenie najlepšej fotografie ako to bolo ,je skvelé. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.6.2010 o 18:10

Vľavo pod menu pribudla Najlepšia fotografia, ktorá je počítaná z hlasov za posledných 7 dní. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.6.2010 o 17:44

Najlepšie fotografie sú vyberané iba z hlasov za posledných 30 dní. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.6.2010 o 16:59

operak máš pravdu, lebo nasadil som vyhodnotenie najlepších fotiek v kategórii podľa hlasov za posledných 30 dní, ale nestihol som dať prepočítať už existujúce fotky. Musel som súrne na polikliniku odviezť - to je jedno, súkromné a súrne niečo, čiže nestihol som. Hneď to idem dať prepočítať a bude to ok. Len teraz som totiž prišiel k PC odvtedy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 21.6.2010 o 12:12

operak máš pravdu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 21.6.2010 o 12:07

V každej sekcii v rámci najlepšej fotografie sa mi to zdá nejaké divné... Mýlim sa? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 21.6.2010 o 12:05

ADMIN mám taký pocit že blbnú " najlepšie fotografie" pridel som pred chvíľou dve fotky majú každá po tri hlasy a hned sú v najlepších fotkách na prvom mieste? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 21.6.2010 o 11:37

Maš u mna poldeci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.6.2010 o 11:21

kirco - vďaka, že si mi to pripomenul, už sa to tam zobrazuje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Brut, 21.6.2010 o 11:09

No už aj ja som pochoval staru verziu,už je to O.k.Drobnosti sa doladia postupne.Ešte mi chyba počet zobrazení za daný den pri najpozeranejších fotografiach ako to bolo v starej verzii.Teraz je tam len celkom videne,aj to musím kliknut na fotku aby sa to zobrazilo.Ale som sa rozkecal-admin klobuk dole aj ked ho nenosím a držím palce. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.6.2010 o 10:05

milank - počítadlo je už ok, vďaka za pripomenutie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.6.2010 o 8:07

fito99881 videá by som chcel stihnúť ešte dnes, ak nie, najneskôr zajtra by tu mohli byť. Výsledky fotosúťaže to neviem presne, ale budem sa snažiť čo najskôr. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fito99881, 20.6.2010 o 17:50

kedy sa asi budu dat pridavat videa?: a kedy admin pridas vysledky fotosutaze? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-120 z 192 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov