Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Komu sa páči nové lovuzdar? - diskusia

pridané: 4.6.2010 17:45
Ahojte všetci myslím si že nové lovu zdar nie je zrovna najlepšie, ale nie je to až také hrozné!

Buďme radi že vôbec niečo máme!!!!
počet zobrazení: 10 371
počet hlasov: 7
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 161-192 z 192 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
správca admin, 11.6.2010 o 8:04

lubenko hora je prvoradá ;-) toto je len alternatíva, keď sa nedá do hory. Zážitky v hore PC nikomu nenahradí. Ale to určite každý vie. ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 10.6.2010 o 19:03

som to vravel hned na začiatku že to bude dobre šlapat ,proste som adminovi veril a on ma nesklamal,diky.Len ma mrzi že som teraz častejšie v hore ako pri PC ha,ha ha ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 10.6.2010 o 14:53

a píšu to podruhé a rád, Mně se to tu líbí ... ZASE :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hornet22, 10.6.2010 o 14:52

ide to super, ešte tak sprav aj diskusiu, ak sa to dá ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 10.6.2010 o 13:55

Vpravo v menu boli doplnené ďalšie 2 položky - Moje komentáre a Komentáre mojich fotiek. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 10.6.2010 o 12:16

Ide to super teším sa... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 10.6.2010 o 12:01

Bolo práve doplnené zobazovanie hlasov pri fotkách a história chatu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 10.6.2010 o 12:00

ralf - kliknes na jeho meno a tam na Moje fotografie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ralf, 10.6.2010 o 7:36

ako si teraz v rýchlosti pozriem kamošove fotky ??? pred tym som ho vyhľadal v adresari a bolo to :o(( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ralf, 10.6.2010 o 7:35

nič neviem najst, kua ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Carpin, 8.6.2010 o 22:52

Předpokládám, že jsem nebyl jediný, koho admin požádal o napsání prvních pocitů z nové stránky. Snažil jsem se tedy své pocity co nejpečlivěji popsat a dnes jsem je (po nějakém čase) opět potvrdil. Ty pocity byly víc kritické než pochvalné, ale myslím si, že o to v tuto chvíli šlo. Napsat to, co by se mělo opravit anebo zlepšit. To není kritika adminovy práce, to je snaha o to, aby naše oblíbené stránky změnou získaly. I já pevně věřím, že se dětské nemoci vyléčí a my všichni sem budeme zase rádi chodit alespoň virtuálně navštěvovat krásy přírody i své přátele. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off canisdirus, 8.6.2010 o 22:40

Už sa tu orientujem .... a som spokojný,zmenil som názor z "neviem" na "super". ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Lysajda, 7.6.2010 o 16:20

První den jsem myslel,že rozmlátím monitor a vytrhám vlasy,ale teď je to paráda. Myslím že admin odvedl kus dobré práce,ikdyž to ukáže asi až čas. Ten kdo na tyhle stránky chodil rád a měl je rád,určitě nepřestane a zůstane věrný a nezanevře na ně jen kvůli tomu,že staré zažité je najednou nové a nesrozumytelné hned napoprvé. Určitě si všichni rychle zvyknou a zorientují a najdou si to své jako na starých stránkách. Přeji mnoho úspěchů novému webu.Díky admine ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Poacher, 7.6.2010 o 13:13

Mne sa nový dizajn páči, možno by som len sprehľadnil napr. keď si kliknem na diskusiu, sa mi to zdá trochu neprehľadné, inak ok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off growler, 7.6.2010 o 11:22

presne,to som zabudol napisat,ze stranku nenatiahne a posoby to potom,tak natlaceno.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cechurik, 7.6.2010 o 9:40

ja uz som niekde pisala, ale sa mi zda, ze to zmizlo...za ten cas som sa uz trocha zzila aj s novou verziou..co sa mi najmenej paci na novej verzii je, ze ked je sirokouhly monitor, stranka sa neroztiahne (natiahne sa len logo), takze mam biele kraje a druha vec, v starej verzii sa mi velmi pacilo logo, celkovo horny okraj stranky s tym menenim farby podla dennej hodiny...uz sa mi zacal pacit sposob zobrazovania foto a komentov pod nimi...ine mi teraz nenapada.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off singermato, 6.6.2010 o 23:50

mne sa stranka paci,minimalne uz to ze ked pridam komentar a kliknem na ,,dozadu"tak napise -,,chyba!tento komentar...atd a nezobrazi ho dvakrat,myslim,ze clovek co sa s touto strankou trapi (aj ked je to iste jeho zaluba)je fakt super a myslim ze mnohi co tu napisali negativa by nevedeli spravit ani uvodnu stranu,je to neskutocna piplacka a vezme to cloveku vela casu takze admin klobuk dole a tento koment pisem preto,ze este nie je vytvorena kniha navstev a mal som potrebu podakovat sa za tuto skvelu stranku,kde si clovek oddychne,nauci sa nove veci a vela dalsieho... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off growler, 6.6.2010 o 12:42

vsetko ok,len to graficke zobrazenie je na ... uz je tato stranka taka tuctova (nezaujimava) ako ostatne polovnicke fora.adminovi sa podarilo spravit z vybornej stranky obycajnu.v tomto smere to bol krok vedla. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 5.6.2010 o 20:54

keby si každy napred prečital oznamy na začiatku stranky nemusel by sa divit že tu ešte všetko nieje a že postupne to tu admin doda ,potom aj ta orientacia by bola dobra ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hornet22, 5.6.2010 o 20:49

páči sa mi, len mi chýbajú: moja diskusia a moje komentáre, alebo sa zatiaľ zle orientujem ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zora, 5.6.2010 o 16:40

toto nové lovu zdar stojí za dve veci. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 5.6.2010 o 12:19

mne sa to nepaci ale mne sa nikdy nic nepacilo tak to bude asi super :)) urcite treba niektore veci doladit ale inak je to super nechame DODA nech to dorobi a potom mu budeme radit co treba este doladit ja osobne DRZIM PALCE ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 5.6.2010 o 11:43

už teraz je to dobre a bude to určite lepšie,super ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off matias, 5.6.2010 o 10:50

mne osobne sa nove LovuZdar velmi paci a dufam ze ked ho admin uplne dokonci tak bude este viac premakane ako bolo stare LovuZdar :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 5.6.2010 o 9:36

Mne sa páči každým dňom viac. Admin veci dolaďuje, tak nevidim problém. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 01thaj, 5.6.2010 o 8:56

zmena je zivot ... a verim ze posupom casu sa to vsetko napravi :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pa33ck, 5.6.2010 o 2:43

U Patrika je nad mieru veľká spokojnosť.LOVU ZDAR.Kua už si tam musím dať fotku!08.06.2010.Je tam! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 4.6.2010 o 22:08

Správne si to napísal Hawk ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off anonym, 4.6.2010 o 21:41

Nezatažujme admina,nech to v pokoji dotiahne do finálnej podoby,prípadné problémy vidí aj on sám a určite to rieši,len to nie je možné hned,aj on má svoj život a nie len túto stránku,treba vydržat ! Zatial si treba upratat fotografie,čo je nepodarok vymazat a aj tak sa trochu odlahčí táto stránka apridá jej to na rýchlosti . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 4.6.2010 o 18:53

Prosím neriešte ešte túto otázku. Ja ešte sám nie som spokojný s touto verziou a v úvode som vás prosil, aby ste mi dali čas na dokončenie, že všetko dobré čo bolo na starej verzii dorobím. Takisto ako sekcie, ktoré tu ešte chýbajú, fotosúťaž musíme dokončiť, bohužiaľ v starej verzii sme to nestihli. Ale prerobiť túto stránku bola nutnosť. Verím, že budete znova spokojní i s touto verziou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off canisdirus, 4.6.2010 o 18:32

Asi to mohlo zostať radšej po starom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miro65, 4.6.2010 o 18:22

Dala si si otázku aj si si odpovedala??...Načo to tu zbytočne zaťažuješ týmto?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 161-192 z 192 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov