Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Komu sa páči nové lovuzdar? - diskusia

pridané: 4.6.2010 17:45
Ahojte všetci myslím si že nové lovu zdar nie je zrovna najlepšie, ale nie je to až také hrozné!

Buďme radi že vôbec niečo máme!!!!
počet zobrazení: 10 369
počet hlasov: 7
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 192 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Finist, 23.7.2010 o 13:25

Admin stačilo by napríklad 10až20 nejpozeranejších a 10až20 najdiskutovanejších za povedzme 30dní. Žiadne odporúčané atď. Hmm??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 23.7.2010 o 12:48

Myslim, ze je to zbytocna moznost, aspon ja som jej zmysel zatial nepochopil. Na odporucania a dobre mienene rady som aj trosku alergicky. Aby to bolo vyvazene, bola by treba aj sekcia, mnou neodporucane fotky. Aku hodnotu ma pre mna, ked mi Jozko z Hornej dolnej odporuci foto? Su tu najlepsie fotky, posledne hodnotene, komentovane a navstevovane fotky, ale odporucane????? A od koho????? Od prazdninovych diskuterov, ci nosicov Hunteriek, pripadne klubu Z-tkarov???? Smiesne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 23.7.2010 o 12:23

Dobre admin,pokiaľ to bude s rýchlosťou ok, čo vieš samozrejme Ty najlepšie posúdiť tak to sprav.Myslím si že to bude ďalšie vylepšenie stránky a prínos pre nás všetkých.Pozdravujem Ťa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.7.2010 o 11:39

operak - viem to spraviť tak, že to veľmi nebude spomalovať stránku. Ako všetko navyše, niečo viac a nové ako tu už je trošku spomalý stránku, lebo sú to veci navyše. Nie je to však pozorovateľné, že by sme navonok pri načítaní spozorovali spomalenie. Robí to nejaké milisekundy navyše. Čiže ok spravím to tak ako navrhujete s limitom na 1 mesiac. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 23.7.2010 o 10:51

Položme si otázku aký zmysel majú "odporučené fotografie".Zmysel majú v tom že okrem toho že tam pridám ja osobne fotografie,o ktorých som presvedčený že za to stoja,to isté spravia i ostatní užívatelia.Tým vznikne zmes fotografií, z ktorých si ja potom vyberiem fotografiu ktorú som napríklad prehliadol alebo zabudol a následne ju okomentoval dal jej hlas alebo si ju pridal do " obľúbených fotografí".Môj návrh je vytvoriť sekciu "odporučené fotografie" kde by sa dali pozrieť všetky fotografie ,ktoré sú tam pridané.Limitovať ich ako navrhuje MILAN je rozumné a žiadúce lebo by sa ich nakopilo veľa a nikomu by sa nechcelo listovať v množstve strán,ktoré by časom vznikli.Mesiac je myslím si dosť dlhá doba na to aby si každý prelistoval fotografie a rozhodol sa ako s nimi naloží.Dúfam však že to nespomalí stránku,pokiaľ to hrozí, tak sa radšej toho vzdajme. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off parohac222, 23.7.2010 o 10:29

admin-lepsis sa,sama novinka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.7.2010 o 10:06

Ďalšia novinka: Odkazovač - Ak chcete niekomu niečo odkázať, viete o nejakej novinke, chcete sa pochváliť úlovkom, zagratulovať niekomu k narodeninám, ... využite tento odkazovač a odkážte každému čo chcete! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off parohac222, 23.7.2010 o 6:28

milanik-ja by som ich aj naklikal za 5minut 24 keby som mal rychlejší internet.Teraz za tych 5minut maximalne tak4 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off horar1992, 23.7.2010 o 1:35

zo začiatku tažko ale už som si zvykol ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 22.7.2010 o 23:22

Ja by som vytvoril kategóriu "Odporúčané fotky",kde by sa zobrazovali fotografie po dobu dajme tomu 7-14(30) dní.To je doba,po ktorú si tie zaujímavé fotky môže prezrieť každý.Myslím,že tých 24 by bolo asi málo,pretože nejaký nadšenec nakliká tých 24 za 5 minút.To,že tam budú fotky zo všetkých kategórii si myslím vôbec nevadí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.7.2010 o 14:14

operak - alebo to spraviť tak, že nemať možnosť prepnúť sa na ďalšiu stranu. Zobrazilo by sa len toľko, koľko sa zmestí na jednu stranu, ako to je i teraz pri jednotlivých kategóriách. Čiže by sa zobrazilo po kliknutí na odporučené fotky 24 najnovšie odporučených fotiek. (24 je myslím i teraz na jednu stranu v kategóriách, tak preto 24). Čo vy na to? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.7.2010 o 13:27

parohac222 - ďakujem za pripomenutie. Už je tam. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 22.7.2010 o 13:04

Admin ja neviem,snáď keď sa ozvú viacerí nájdeme riešenie.Respektíve ak budú aj viacerí chcieť aby to bolo tak ako navrhujem... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.7.2010 o 12:38

operak - nad týmto som sa tiež zamýšlal, ale potom som sa zastavil na otázke, že otvorím si odporučené fotky a budú tam doradu úplne všetky fotky bez ohľadu kategórie. Tak som nevedel či to tak spraviť alebo nie. Čakal som či sa niekto na to ozve a ako pozerám, netrvalo dlho ;-) Keď klikneš na niekoho profil, tam si vieš pozrieť všetky fotky ktoré odporučil. Prehľad úplne všetkých tu však nie je. Mám to tak urobiť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 22.7.2010 o 10:27

ADMIN- dobre máme odporučené fotky ale čo ďaľej? Odporučím mnou vybratú fotografiu a ja by som si rád potom pozrel všetky odporučené fotky aj od iných odporučiteľov. Je tu možnosť len" mnou odporučené fotky" ale odporučené fotky ako také, kde by sme videli všetky fotografie tu nevidím.Čiže zmysel odporučených fotografi´je v tom že keď ju uvidím medzi tromi na monitore tak ju aj ja odporučím alebo jej dám eventuelne hlas? Bolo by lepšie keby som si odporučené fotky vedel otvoriť a videl ich všetky a tak s nimi niečo robil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off parohac222, 22.7.2010 o 10:03

admin -tento tyzden nie je medzi oznammi "radi pre fotografov" preco?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.7.2010 o 9:52

Zigi9 - upravil som to teraz, aby sa dali odporučiť len fotky a videá staršie ako 30 dní. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 21.7.2010 o 21:49

oblíbené fotky, popř. oblíbená videa je hodně dobrý nápad, který se mi velmi líbí, a co se týče druhé novinky (odporučit fotku video), tak to mi prozměnu moc nevoní, mám totiž strach, že se tam budou shromažďovat fotky né až tak datumově archivně staré -každopádně je to jen můj názor a jsem zvědav, jaké fotky tam každý den uvidím, třeba tomu přijdu na chuť :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 21.7.2010 o 20:53

Dodo makáš si frajer ;-) Ale stále to nie je všetko ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.7.2010 o 16:28

Pribudla taká istá možnosť i s videami - odporučiť videá, pridať videá medzi obľúbené a vyhľadávanie videí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 21.7.2010 o 14:10

Tak to je nečakaná novinka! Super!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.7.2010 o 14:07

Aby staré fotky neupadli do zabudnutia, pribudla pri každej fotke možnosť odporučiť fotku. Každú fotku môžete odporučiť iba raz! Nemôžete odporučiť svoje fotky. Okrem toho pribudla i možnosť pridať fotku medzi obľúbené. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.7.2010 o 10:26

Bolo doplnené vyhľadávanie fotografií podľa ID a názvu. Ak zadáte ID, hľadá iba toto konkrétne ID fotky. Ak ID necháte prázdne, a zadáte názov, hľadá všetky fotky, ktoré obsahujú hľadané slovo (slová) v názve. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off parola, 21.7.2010 o 9:46

ok skúsim dnes ma vyhodilo iba raz mam internet explorer. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off parohac222, 21.7.2010 o 9:29

Mne to tak robilo na "fotozona" ale iba v Opere.Skusil som to v internet explorel a uz to islo.Ale lovuzdar mi ide normalne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.7.2010 o 7:51

Aký používate prehliadač? Máte povolené cookies? Skúste prosím v inom prehliadači, či vám to bude robiť tiež. (napr. Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome, Internet Explorer, ...). Skúste prosím, či vám to robí iba v jednom prehliadači alebo v každom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off parola, 20.7.2010 o 22:20

admin treba s tím niečo robiť odhlasuje ma každu chvilu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off parola, 20.7.2010 o 21:29

aj mňa znova odhlasuje zo stránky! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 20.7.2010 o 17:10

Ja som tiež ok a som tu od desiatej nepretržite. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 20.7.2010 o 16:56

miro56 - čo znamená vyhadzuje? Odhlási ťa to? Alebo ti vypne stránku? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miro56, 20.7.2010 o 16:11

Prečo ma to stále vyhadzuje zo stránky? Behom pol hodiny už 3x. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 19.7.2010 o 12:14

Ok poslal som technikom na riesenie, nech sa na to pozru. Ja co som tu bol, tak som problemy zatial nepostrehol. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 19.7.2010 o 10:48

ja som zatiaľ žiadne problémy nemal... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off parola, 19.7.2010 o 9:59

Tiež ma včera večer vyhadzovalo zo stránky a aj dnes ma už vyhodilo... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 18.7.2010 o 21:26

Nechcel som to tu pôvodne zatiaľ písať, ale pozorujem myslím druhý - tretí deň, že čosi nie je v poriadku. Konkrétne sa jedná o načítanie. Asi v dvoch - troch prípadoch ma vyhodilo tiež zo stránky. Tiež som pozoroval , že načítanie išlo výraznejšie včera dosť mizerne. Pripisoval som to tomu, že buď mám niečo ja zlé ( niekoľkokrát som reštartoval a tiež skúšal vypnúť modem ( nepomohlo ), alebo je Sobota a na stránke je fajront:-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 18.7.2010 o 19:26

Dodo v noci išla ok a zrazu nič.Buď to bolo dlhé načítanie bez výsledku alebo proste vyhodilo chybu,že stránku nemožno náčitať /alebo niečo podobné/.Dnes doobeda to isté,našťastie len 15-20 min.,potom už stránka ide ako má :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 18.7.2010 o 17:08

tiež mi nešla načítať ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 18.7.2010 o 17:04

V noci vobec nesla a dnes strašne dlho načítava pri prihlásení....po prihlásení to už ide ako má ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 18.7.2010 o 15:37

milank - vôbec nešla stránka? Niečo to písalo? Alebo iba išla pomaly? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 18.7.2010 o 11:19

Opäť výpadok cca od 10:50 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 192 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM