Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Komu sa páči nové lovuzdar? - diskusia

pridané: 4.6.2010 17:45
Ahojte všetci myslím si že nové lovu zdar nie je zrovna najlepšie, ale nie je to až také hrozné!

Buďme radi že vôbec niečo máme!!!!
počet zobrazení: 10 321
počet hlasov: 7
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 192 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off romario, 11.12.2011 o 21:41

Chcel by som sa opýtať administrátora,či by nebolo možné zozbierať nejaké informácie z chovateľských prehliadok PZ s cieľom urobiť prehľad najlepších jeleních trofejí,poprípade srnčích trofejí za uplynulú loveckú sezónu v rámci SR,včetne fotografie trofeje,technických podrobností a hodnotenia,či lokality a dátumu ulovenia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 30.12.2010 o 12:43

Presne som predpokladal ,že po spustení nového lovu zdar sa veľa ľudí bude hnevať . Proste stane sa to ako keby vám do bytu prišiel niekto a všetky veci vám poprehadzoval síce pekne uložil aj prehladne ale nie sú zrazu tam kde boli . Nejaký čas to potrvá a po pár dňoch si človek zvykne . Poznám to u prestavieb fotoservrov čo taaaam bolo nadavania:-D Myslím však ,že nové lovu zdar je lepšie a kvalitnejšie . Rýchlosť sa tiež zlepšuje. Tak v novom roku len všetko dobré!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 29.12.2010 o 21:47

Áno máte pravdu že rýchlosť stále nie je ok ... ale ... oproti starej verzii sem chodí oveľa viac ľudí a stará verzia by túto rýchlosť vôbec neutiahla ... toto ide aspoň takto. Samozrejme to nechcem nechať tak s výhovorkou, že sa to nedá vylepšiť. Samozrejme že to riešiť budem kým to nebude ok. Technik mi prisľúbil, že to porieši po novom roku, tak snáď splní slovo a bude to čo najskôr. Z mojej strany robím čo môžem a viem. Som rád, že píšete kde sú problémy, iba tak sa čo najskôr vyriešia, ak ich budete pripomínať. Som však rád, že vám nevadí nič iné (aspoň nič nepíšete - alebo sa iné veci popri rýchlosti strácajú, keďže rýchlosť je priorita č.1) Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 29.12.2010 o 21:17

ta stara bola prehladnejsia a ako pise SOSON problem bol niekde inde v rychlosti ja by som ani nepovedal ze sa vyriesil ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 29.12.2010 o 20:38

dodo super len trochu zvetšit tu rychlost načitavania a nema to chybu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 29.12.2010 o 20:25

:) čo sa ti na tejto nepáči? Je to iba vylepšená stará. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 29.12.2010 o 18:10

nevratiš ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 23.12.2010 o 16:23

DODO stasne a vesele a vrat nam staru verziu :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.12.2010 o 15:48

Chalani ako v podstate s vami súhlasím, aj benelli čo písal o tej atmosfére tu aj ty o tej rýchlosti a komentároch. Komentáre som vypol iba nedávno ... je možné že od januára ich zapnem znova aby ich bolo vidieť hneď, ale zatiaľ je to pre istotu takto. Technik ktorý má náš server na starosti je zaneprázdnený a povedal, že od nového roka bude mať čas a pozrie sa lepšie prečo nám to ide tak pomaly. Čiže dovtedy som porobil z mojej strany čo som vedel aby stránka nepadala a išla v poriadku. Za podporu vám všetkým ďakujem a verím, že to dotiahneme k spokojnosti nás všetkých. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 23.12.2010 o 9:22

Dodo celá prestavba starej stránky za novú mala prioritne vyriešiť jediný nedostatok ktorý mala - pomalé načítavanie. To sa asi nepodarilo. Takže z môjho pohľadu krok späť, navyše strašne dlho to trvalo. Ďalej nesedí mi keď otvorím fotku, tak sa mi hneď neotvoria automaticky komentáre. Viem že je to urobené kvôli rýchlosti... Mne osobne stará verzia sedela viac. Na druhej strane musím napísať že Tvoja stránka je na Slovensku a v Čechách TOP. Lepšia nie je. Nech sa Ti darí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 22.12.2010 o 12:50

DODO drzim palce :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.12.2010 o 9:04

benelli - je pravda, že niektorí ľudia čo sem chodili, sem už tak často nechodia. A samozrejme atmosféru ako sa tu kto cíti vytvára skupina ľudí ktorí sem chodia - čiže vy ktorí sem chodíte. Je pravda, že toto ešte stále nie je finálna verzia stránky a je tu čo dorábať ešte. Ale nie je pravda, že návštevnosť klesla. Teraz sem denne chodí minimálne 6000 ľudí, čiže je to o niečo viac ako to bolo pred rokom. Viem, že mám ešte čo robiť. Najbližšie idem trošku upraviť kategórie inzercie, pribudne i prehľad na predám-kúpim - čiže inzercia bude prehľadnejšia. A hneď potom pôjdem na diskusiu, kde treba tiež urobiť nejaké úpravy, aby nevznikali duplicitné témy a aby diskusia bola prehľadnejšia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off benelli, 21.12.2010 o 7:50

moj nazor je jednoznacne NIE !!! tato stranka bola lepsia v starej podobe vela starych stangastov ktory tu robili dobru atmosferu ODISLO !!! chodia sem malo aj to len nakuknu takze zaver je ze stara bola OMNOHO LEPSIA ! nastevnost padla mozno viac ako o polovicu to je obrovska skoda :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Jozibaci, 20.12.2010 o 22:28

Čítaš to, Zigi9? Mal by si sa zamyslieť - nad sebou, nie nado mnou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 20.12.2010 o 21:50

Ja by som mrzakov typu Zigi9 tiez navrhol riesit. Ostane mi vsak navzdy zahadou, ako sa sem vobec dostal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mrlian, 20.12.2010 o 21:10

Je velmi dobrá. Aj funguje bez väčších komplikácií. Je to naozaj najlepšia stránka na slovenskej poľovníckej scéne. Dokonca si myslím, že ani v ČR nemá moc konkurentov. Len tak ďalej. Dúfam, že sa vďaka mnohým dobrým podnetom na tejto stránke zlepší obraz poľovníctva na Slovensku. LaL ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Zigi9, 20.12.2010 o 21:10

Já jsem zrovna "odpůrcem" nové verze nebyl, ale tak nějak už ani nevím, jak vypadala ta stará verze :-) Mně tu prostě nic nechybí, komunikativnost tu funguje, možná bych radikálněji řešil uživatele typu Jozibaci nebo Blaser či jak se jmenujou nebo píšou. A tu fotosoutěž bych regulerně odhlásil a nechal to na další rok třeba - myslím, že práce je tu vidět dost a nemůže se stíhat všechno a pár fotek se dá vložit vždycky znovu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 20.12.2010 o 20:47

Tak čo hovoríte na novú verziu s odstupom času? Dalo sa na to zvyknúť či ani nie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 7.8.2010 o 7:50

WEREWOLF - toto nie je správna téma na to čo sa pýtaš. Buď reaguj v niektorej už vytvorenej diskusii, alebo vytvor vlastnú tému, ktorá bude len ohľadom toho čo sa pýtaš. Vpravo v menu máš možnosť Vytvoriť tému v diskusii. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off WEREWOLF, 6.8.2010 o 16:58

growler som rychlo pisal .... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off growler, 6.8.2010 o 16:55

werewolf ty si kompletny?vies citat? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off WEREWOLF, 6.8.2010 o 16:51

Dodbry den snazim sa zohnat dalekohlad pod 100 euro... lebo davam dohromady veci na pozorovanie zveri... idem si kupovat oblecenie a tak dalej.... rad by som vedel este jednu vec ci si mozem zver navabit chlebom alebo zemiakmy to asi len diviaky pridu men to nevadi ale ci neporusujem daky zakon ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 27.7.2010 o 13:16

Pridaná virtuálna kniha návštev revíru. V starej verzii sa táto sekcia volala nástenka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.7.2010 o 7:12

Ide o to, že ak sa to nepáči viacerím, nech označia a vidím to že mi príde viac hlasov - áno vtedy vidím, že sa vám to tu nepáči. No ak označíte len napr. dvaja, tak vám tu asi tá fotka nevadí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 24.7.2010 o 17:00

dobre, tak ja ešte niekoho nahovorím :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.7.2010 o 16:46

lesnica1 - ak ich označíš len ty, nestačí to ... ukazuje mi označené fotky ak majú aspoň 3 označenia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 24.7.2010 o 16:16

ved ti ich hocikedy označujem a aj tak sú stále tu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.7.2010 o 9:16

lesnica1 - stačí ich označiť za nevhodné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 23.7.2010 o 23:12

blaser, ale tu je asi tretina takých fotiek, ktoré by tu vôbec nemuseli byť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Blaser300VM, 23.7.2010 o 18:39

Ja by som predsa len trval aj na neodporucanych fotkach..... Treba aj neodporucane, ked tu mame odporucane a na skodu by nebola aj sekcia nazvana napr. LEN KUKNUTE. Na skodu by nebola sekcia NEPOZRIEM SA NA TO ANI Z NOZOM NA KRKU. Hned by som tam dal vsetky zhody. Je ich tu privela a uz nam len sutaz chyba. O NAJKRAJSI NEPOZRETY ZHOD. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 23.7.2010 o 18:18

daj od 1 do 10 a potom po desiatkách. čiže si dám 50-tu a otvorí sa mi 10,20,30,40, 50,51,52,53....60,70...či? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.7.2010 o 16:43

lesnica1 - hej aj to urobím. Bude stačiť napr. som na 7 strane, tak 5 strán pred a 5 strán za (2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12)? Alebo i možnosť priamo napísať stranu? Odporúčané fotky zbytočné? Uvidíme. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 23.7.2010 o 16:26

dodo a prečo neurobíš to listovanie vo fotkách podľa očíslovaných stránok? Tak by si ich ľudia skôr prezerali. Odporúčané fotky? Podľa mňa zbytočné ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 23.7.2010 o 15:28

Takže posledného...Jasné rozumiem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.7.2010 o 15:09

operak - je tam iba meno posledného, kto tú fotku odporučil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 23.7.2010 o 15:07

Skvelé admin,ešte jeden dotaz na túto tému.Pod fotografiou ,ktorú som odporučil alebo kdokoľvek sa objaví len meno prvoodporučiteľa alebo tam budú aj ostatní, ktorý ju odporučia po mne? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.7.2010 o 14:39

operak - dorobené i kto odporučil i všetky odporučené fotky za posledných 30 dní. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.7.2010 o 14:12

Blaser300VM a Finist - uvidíme či to nájde odozvu u ostatných. Ak nie, potom môžeme skúsiť niečo iné. Išlo mi o zabudnuté fotky, aby mali možnosť dostať sa do povedomia. operak - dobrá poznámka, idem dorobiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off operak, 23.7.2010 o 13:58

Možno by bolo zaujímavé vedieť aj kto odporučil fotografiu. Veľa to napovie o ňom ako vníma fotografiu,aké fotografie sa mu páčia... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 1-40 z 192 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov