Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Oblečenie Jahtijakt - diskusia

autor: off Pepes33
pridané: 1.6.2010 22:14
Zdravím páni poľovníci, chcel by som sa spýtať odkiaľ ste objednávali oblečenie jahtijakt - ten komplet. Ja by som chcel Jahtijakt Pro. Ide mi o to či niekde na Slovesku existuje na to sklad, kde by sa s majiteľom dalo dohodnúť na skombinovaní veľkostí - napr. nohavice č 48, ale bunda č.52, alebo nohavice číslo M a bunda číslo L. Viete čo mám na mysli? Jednoducho prísť, obliecť si to, skombinovať a zaplatiť.
počet zobrazení: 34 371
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 121-130 z 130 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off kasari, 16.4.2008 o 20:18

Pozor jedno zjištění !!! Jeden kolega si nechal vyprat čepici a už úplně ztratila impregnaci. Mě se to zatím nestalo a pralo se všechno MIMO čepici. I tak je tohle oblečení vzhledem k ceně to nejlepší, co se dá sehnat... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off PoloVlad, 16.4.2008 o 16:20

Pani ja som dostal pod stromček ten "malý" balík za 7000,- Som spokojný. Neviem, v akej kvalite je ten balík najdrahší, už som počul aj také niečo že tie lacnejšie balíky sú prvá generácia toho najdrahšieho. Čo je však na tom pravdy to neviem. Ak chceš dať ešte o 4000,- korún viac za košelu, tričko, traky a obojstranný fleece, je to na každom, aby si to zvážil. ja som so svojím spokojný. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off jofree, 16.4.2008 o 15:51

iboo,hovoris cim viac tym lepsie,len ci tie veci co su v baliku nekupim u nas lepsie za ten rozdiel v cene medzi velkym a malym balikom,lebo tie sa mi nezdaju az take kvalitne ako by som kupil tu!!!si myslim ze to tam len vlozili neake lacne hluposti aby cenu navysili ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off jofree, 16.4.2008 o 15:42

pokial viem sprostredkovava to len firma hubertus(pozri odkaz tam kontakt zavolaj zistis,ci a ake veci maju skladom na slovensku,podla mna maju urcite,aspon neake standardne a najpredavanejsie velkosti ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off vlastimidurcik, 16.4.2008 o 13:16

Da sa tato znacka aj niekde kupit v predajni, alebo to je len na dobierku? Jedna sa mi o velkost. Nie stale je vsetko dobre a rad by som si to vyskusal. Neviete kde maju svoj obchod. dakujem... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off iboo, 16.4.2008 o 12:19

cim viac tym lepsie, ja mam ten maly balik, ale nieje problem, pohodicka, super! neviem co obsahuje ten velky balik, ale vedel by som si predstavit este nejake tie vylepsenia :-) a doplnky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off jofree, 16.4.2008 o 2:24

dobre,tak si to teda ide objednat,len este jedna otazka???oplati sa ten balik 11tis alebo staci ten 7tis,alebo ktory balik odporucate??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off Farbiar, 13.4.2008 o 13:24

Mám to pol roka - nemá to chybu, za tie prachy super a praktické po všetkých stránkach- vrele doporučujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off kasari, 6.4.2008 o 14:20

Možná proto, že jsme podezřívaví čecháčci, udělali jsme ještě těžší zkoušky - 1 z nás si to objednal a zkoušeli jsme to trhat, škrabat a pak jsme tu nepromokavou čepici obrátili naruby a nalili do ní vodu. Po 3 hodinách ani kapka skrz. Objednali jsme si to všichni a dneska je to skoro 2. uniforma. Doporučujeme... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off choze23, 4.4.2008 o 15:21

mam to oblecenie pol roka a neviem si to vynachvalit moj test 3 hod na posede bez pohnutia v minus 15 a pohoda ziaden pocit chladu a vytrvaly dazd 30 minut bez pocitu vlhka za tie peniaze supppper ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 121-130 z 130 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov