Heming hunting
dnes je piatok,  17. máj 2024,  meniny má Gizela,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:06,  dnes západ slnka: 19:19
IBO výpredaj

Oblečenie Jahtijakt - diskusia

autor: off Pepes33
pridané: 1.6.2010 22:14
Zdravím páni poľovníci, chcel by som sa spýtať odkiaľ ste objednávali oblečenie jahtijakt - ten komplet. Ja by som chcel Jahtijakt Pro. Ide mi o to či niekde na Slovesku existuje na to sklad, kde by sa s majiteľom dalo dohodnúť na skombinovaní veľkostí - napr. nohavice č 48, ale bunda č.52, alebo nohavice číslo M a bunda číslo L. Viete čo mám na mysli? Jednoducho prísť, obliecť si to, skombinovať a zaplatiť.
počet zobrazení: 34 409
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 130 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off jozef, 6.12.2011 o 17:22

Pepes 23 nezabudaj ze pred dvomi rokmi stal aj chleba o polovicu menej !! :D Inak rada oblečnia pro je kvalitna a za taku cenu nekupiš nič ine... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tthunt, 6.12.2011 o 16:02

U mna na predajni si to mozes vyskusat a bezne davam zakaznikom velikosti aj skombinovane. odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pepes33, 2.6.2010 o 17:46

Ale ako pozerám, tak pred dvomi rokmi za cenu 6995 človek dostal ovela viac vecí k tomu Jahtijakt ako teraz za takú istú cenu. Teraz v tom balíku Premium nie je ani len mikina, je tam namiesto toho dajaký potah do auta, ktorý mi bude na ..... Aj toto u toho Hubertusa išlo dajak dole - cena ostala, ale menej vecí dáva.Neviem čo spraviť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pepes33, 2.6.2010 o 17:36

Ďakujem, písal som si s majiteľom v Šalke, že nie je problém aj skombinovať, len sa musím popredu ohlásiť kedy dojdem. tak tam zbehnem v najbližšej dobe. Zatiaľ ďakujem za odpovede. Lovu a lesu zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 2.6.2010 o 14:39

poslal som ti postu :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 2.6.2010 o 10:20

pepes33 je to niekde v Nagymarosi a mam len net:jagt@dunainfo.net ale že vraj sa tam da preklikat a zo slovenskej stránky a že este lacnejsie to maju v polsku.vela zdaru ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pepes33, 1.6.2010 o 22:37

Ďakujem, zatiaľ. Pepies nevedel by si mi zistiť kde presne to boli v maďarsku?Kde si tie kombinácie navolili. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 1.6.2010 o 22:20

Pepes33 na slovensku je predajca v Salke a neviem či ti nakombinuje rozne velkosti.kamosi kupovali niekde za hranicami v madarsku a tam si navolili rozne kombinacie za super ceny... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off Edu, 27.9.2009 o 17:43

Odevou je naozaj na trhu kvantum . Výrobcovia sa predbiehajú v membránach ,100% vetru vzdornosti ,hlavne oderuvzdornosti atď . Treba si vybrať google nám to umožňuje . Ja mám najradšej swedteam vybavený kvalitnými zipsami samozrejmosťou sú už v dnešnej dobe vybavenia reflex pásikmi ,či ľahkou vestou . Vrecká sú tiež účelne volené . Proste šwedsky premakané do drsných podmienok nohavice,bunda,návleky a kapuca . Termo prádlo je tiež už samozremosťou . Ponožky sú základ do chladného mrazivého počasia. Napriek tomu ,že som v odievaní zostal konzerva ma fascinujú tiež kamufláže /nevojenské určené pre lov a fotenie zveri / Ich výber je naozaj fantastický samozrejme i kvalita. V severských krajinách sa snád v inom nepoľuje . Moja prognoza je ,že sa to ujme i u nás . Hlavne pre fotenie prírody a individulnu poľovačku naozaj paráda . Tie kamuflované na lov do snehu ako i tie narúšajúce perspektívu a mnohé a mnohé ďalšie . Na spoločnú poľovačku volím nekamuflované veci aby som nepohoršil verejnosť :)) Doba poprešívaných ihličkových maskáčou a kanad je za nami .To však neznamená ,že kamuflovaný odev vyrábaný a požívaný vo všetkých krajinách na svete by bolo nejake fo pá . Môjmu oku veľmi lahodiace nádherné veci . Všetky svetové značky loveckých odevov ponúkajú kamufláže . V časoch keď som začínal poľovať som tiež nemohol prísť do pohonu v oranžovej veste :) Asi by si všetci mysleli ,že som sa zbláznil o tradíciach nehovoriac . To že sa našli honci v monterkach už bolo nejako skoro normálne . Podobne to bolo i pri poľovníkoch v monterkových prešívakoch ,pollitrákoch,kanadách a mnohých zábavných uboroch:) Kamufláž sa dlho spájala s USA čo je samozrejme smiešne . Lebo sa používa vo všetkých vyspelých krajinách na svete pre účel poľovníctva . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off MSmarian, 11.9.2009 o 21:37

Opravujem preklep odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off MSmarian, 11.9.2009 o 21:36

Doporučujem odkaz nakupujte v Kettneri v Brne, majú tam omnoho lepšie ceny ako v Rakúsku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off MSmarian, 11.9.2009 o 21:36

Chlapi pozrite sa na oblečenie odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off kasari, 10.9.2009 o 17:55

Nějak nerozumím tomu, proč je Banner uvedený na webovkách chevalier.se jako distributor pro ČR a na svých stránkách to oblečení nenabízí. Aspoň mi to tak připadá, že tam má jen svoje výrobky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off Blaser300VM, 10.9.2009 o 17:50

No urcite by sa dalo vybrat na tych strankach. Pre mna z toho vyplyva, ze sa musim radsej Komarnu vyhybat a nie je to kvoli madarom. :o))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off kasari, 10.9.2009 o 17:41

Ale jak teď na to koukám, tak má Banner na svých stránkách asi jen to co sám vyrábí.
Takže bude lepší kouknout na odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off kasari, 10.9.2009 o 17:19

odkaz />
Že bych si udělal radost k vánocům,když už jsem dostal narozkám Steyera? :-)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off Blaser300VM, 10.9.2009 o 17:11

Tu najdrahsiu :o))))) Na stitku je to uz bohuzial necitatelne. Je to ten typ kombinovany s kozou na pleciach a gore-tex. Ked sem das link na ten velkoobchod, mozno to tam identifikujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off kasari, 10.9.2009 o 16:59

Blaser300VM - no vidíš, už je to lepší. K nám to vozí velká firma Banner. Je to i velkoobchod. Ale řekni mi ještě prosím, jakou máš kolekci. V nabídce je toho tolik, že fakt nevím. Díky... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off Blaser300VM, 9.9.2009 o 21:40

Mal si to skusit v Google hladat a nie u Vas doma. :o)) Je to svedska firma a u nas na SK to vyhradne dovaza jeden obchod v Komarne, teraz ma nenapadne ako sa vola. Ma naozaj slusny vyber z celeho sortimentu. Vzdy tam necham viac ako planujem. :o))) Tie kozenne gate si treba vybrat nozaj tesne, lebo sa nosenim roztiahnu, ale potom stoja za to. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off kasari, 9.9.2009 o 20:33

Blaser300VM - našel jsem u nás Chevalier porcelán, lyžařský středisko i kuličkový pera, ale oblečení ne...:-) Kde se to dá sehnat a kdo to vyrábí? Dík. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off Blaser300VM, 9.9.2009 o 17:19

Priznam sa, ze ani vo mne velku doveru nevzbudzuje tento balik za 10000. Na Blaser som este nedorastol, ale pouzivam Chevalier. Najma mozem doporucit kozenne nohavice tejto znacky. Nemam problem ani cez malincie prebehnut. Udrzba je jednoducha. Mokra handra a raz do roka cistiaren. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off MSmarian, 6.9.2009 o 20:40

Ja tomuto oblečeniu nedôverujem. Skúšal so mrôzne oblečenie, najsôr lacnejšie a nakoniec som skončil pri oblečení Blaser. Šoka, že som si ho nekúpoi hneď kao som začal poľovať, mohol so mušetriť peniaze práve za to nevhodné lacné oblečenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off posed33, 6.9.2009 o 10:40

KASARI ja to nosim ako vol kozu a problem nemam skus to poriadne zasit a ked sa ti to roztrhne tak si kup nove gate a mas pokoj mozes skusit aj inu znacku ale vies stale je to len handra a ked to nosis stale tak musis pocitat aj stymto ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off kasari, 6.9.2009 o 9:07

Prosím všechny o radu . U tohohle oblečení se mi v poslední době jakoby potrhala membrána a teď to při sebemenším pohybu drhne o vnitřní vložku ze síťoviny. Navíc se mi to potrhalo v rozkroku a to už jsem musel tu síťku rozpárat a to co trčelo z podšití odstříhnout. Je to asi největší závada, kterou jsem zatím zjistil a je pravda, že po 2 letech, co to mám, začínám přemýšlet pro příště o jiné značce. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off donsalieryml, 2.8.2009 o 14:07

kamos to ma tri roky a perie podla stitku na veciach a stale ma oblecenie svoje vlastnosti ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off donsalieryml, 2.8.2009 o 14:05

kasari suhlasim s tebou , v polsku maju vacsi vyber co nikde inde asi nemaju od tejto firmy .. a dokonca pri objednani veci z polska dostanes viac ako zo slovenska .. da sa tam vybrat viac co sa tyka prislusenstva ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off posed33, 28.7.2009 o 20:39

JELEN 93 zatial nemam problem a pokial sa jedna o ten vyber je naozaj dost nanic !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off kasari, 28.7.2009 o 7:37

Oblečení je to super, ale je pravda, že o tu vodoodpudivost se dá přijít. Kolega už má čepici bez impragnace. Není dobrý to moc prát, lepší je jen přejet kartáčkem. A prát určitě bez aviváže. Já to nosím v zimě i v létě a bez problémů. Jen mi vadí to, že nabídka u Hubertus sk. je víc než chudá. Doporučuju návštěvu stránek výrobce odkaz. I v Polsku maj daleko větší výběr. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off jelen93, 27.7.2009 o 21:41

solimkenaj a ked si ho pral nestratilo napr. voduodolnost abo sa nezrazilo? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off posed33, 27.7.2009 o 19:51

pridam sa ohlaDOM OBLECENIA JE super NEPREMOKNE ANI NEPREFUCI !!! A OHLADOM TOPANOK MAM AJ TIE STOJA UZ NEVIEM PRESNE NIAKYCH 5600 ? ZHRUBA ! SEDIA PERFEKTNE NEPREMOKAJU SU LAHKE !!! A ANI KED SOM ICH OBUL 1 KRAT VOBEC NETLACILI MOZEM VRELO DOPORUCIT !!! A JA MAM 110 kg pokial sa jedna este o oblecenie najlepsie skusit v predajni lebo mne nesedelo vsetko mal som kratke gate predavaju sa v salke pri madar. hraniciach ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off jelen93, 25.7.2009 o 21:02

a mohlo by bit dobre keby do supravy pribalili aj topanky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off sony, 25.7.2009 o 7:25

pani mam ten balik za 10000,mam ho uz 4 rok.som snim spokojny,keby som mal kupovat po jednom kuse,asi bi to vyslo draksie.som snim spokojny,mam to bez bot,tie neboli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off jelen93, 24.7.2009 o 21:59

rado857 a za kolko mas balik?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off rado857, 24.7.2009 o 18:42

ja som si ho osobne kupil a je fakt dobre! este ma v tom neprafukalo ani v tych najvacsich vetroch. velkym pozitivom je aj to podla mna,ze je velmi lahke a tenke(niesi nemotorny pri maniúpulacii s hocicim,ani v aute ani hlavne so zbranou...nevymenil by som ho... a za tu cenu sa fakt ten balik oplati!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off jelen93, 21.7.2009 o 23:33

ja si misim ze za tych 7000 to stoji ked som bol v lipt. hradku v margite tak tam stoji le n mikina nejakych 4000 a nohavice 2500 a za tie iste prachy mam ten balik ja si mislim ze sa to oplati ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off jofree, 17.4.2008 o 3:09

iboo,pozri na hubertus.sk,tam je kompl.popis vsetkych balikov..ale tiez si myslim,ze jeden z tych mensich a potom za ten rozdiel dokupit nieco ine a univerzalnejsie,ako to co obsahuje balik!!!aj tak ide hlavne o ten kabat a nohavice a tie su v kazdom!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off iboo, 17.4.2008 o 2:53

jofree jedno je ale pravda, ze neviem, co je v tom velkom baliku ....ale myslel som tym, ze si viem predstavit este aj iny kabat,a lebo bundu, popripade bez rukavov a podobne... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

Príspevok presunutý z diskusie Jahti jakt pro (autor: lastek).

off kasari, 16.4.2008 o 20:19

Taky by mě zajímalo, jestli máte někdo zkušenosti s botama od Jahti Jakt... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-120 z 130 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov