Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Oblečenie Jahtijakt - diskusia

autor: off Pepes33
pridané: 1.6.2010 22:14
Zdravím páni poľovníci, chcel by som sa spýtať odkiaľ ste objednávali oblečenie jahtijakt - ten komplet. Ja by som chcel Jahtijakt Pro. Ide mi o to či niekde na Slovesku existuje na to sklad, kde by sa s majiteľom dalo dohodnúť na skombinovaní veľkostí - napr. nohavice č 48, ale bunda č.52, alebo nohavice číslo M a bunda číslo L. Viete čo mám na mysli? Jednoducho prísť, obliecť si to, skombinovať a zaplatiť.
počet zobrazení: 34 372
počet hlasov: 1
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 130 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off namor676, 7.11.2013 o 18:58

Bol som vo fínsku v predajni Eratukku čo je vlastne predajňa produktov ,,Jahti Jakt" a môžem Vám povedať že tam mali vyššie ceny ako v tej dobe u nás. A k danému odkazu je to dopredaj posledných veľkosti, bežné už sú vypredané. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tibor112, 7.11.2013 o 18:29

...tú matematiku si počíta jednak predajca no ale aj ten kupujúci,predať 5ks a zarobiť 50€ alebo predať cca 20 ks s maržou 5€ je asi ta lepšia matematika-a je aj vlk sýty aj ovca celá ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off SIAD, 7.11.2013 o 18:20

som obchodník ale v úplne inom segmente, nechcem tú debatu rozvíjať lebo sme úplne mimo tému, len si uvedom že možno predajca na nete na tebe zarobil oveľa viac ako ten predajca z výstavy napriek tomu že si zaplatil o 10,-€ menej. Nechcel som tvoj výber kritizovať, chápem ho len na vysvetlenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off soson, 7.11.2013 o 18:11

tibor112 ine naklady má predajca na výstave alebo v kamennom obchode a iné predajca e-shopu. Matematika nepustí, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tibor112, 7.11.2013 o 18:08

SIAD ty budeš asi ten obchodník(nič v zlom),no zarobiť na kuse 10€,po piatich výrobkoch si už za vodou-no ber do úvahy toho kupujúceho,ja si 3x premyslím či si to zoberiem alebo nie... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off SIAD, 7.11.2013 o 17:41

tibor112, porovnávaš absolútne neporovnateľné alebo nemáš predstavu ako internetový obchod funguje, predajca na výstave musel zaplatiť nájom za stánok(alebo predajňu), musel topánky kúpiť(asi nielen jednu veľkosť) za vlastné,musí ich skladovať a pod.. Predajca na nete ich kúpi po tvojej objednávke a de facto zaplatí z tvojich money. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off tibor112, 7.11.2013 o 17:26

Fehir tak som to myslel,slovač si dá neskutočnú maržu na to,aby zarobil na 5-10 ks,keby to dal lacnejšie,predá 20-30 ks oblečenia a obidva strany by boli spokojné-tak predajca ako aj kupujúci.No len treba to pochopiť.V Ke bola nedávno výstava Poľovník-lesník,pozeral som si topánky,predajca mi hneď núkal za skvelu cenu topánky,len o 10€ drahšie ako som si také isté našiel na nete.Že je to výstavná cena, takú určite nikde nenajdem,a keď som mu to ukázal tak začal hapkať.Už ich mám doma a on na mne nezarobil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off emo1, 7.11.2013 o 17:13

Ake mate skusenosti z kompletom klasik ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off tomas7, 5.11.2013 o 21:43

ďakujem za názory :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rado100, 5.11.2013 o 18:31

Tento set mám aj ja. Je to dobré oblečenie, len membrána je trochu hlučnejšia no já ho používam väčšinou na spoločné poľovačky a tam to nevadí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off polovnicek96, 5.11.2013 o 8:58

Je to dobry set v nasom zdruzeni ho maju asi 5 polovnici a nevedia si ho vynachvalit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tomas7, 5.11.2013 o 7:57

jasne ja si potom najdem lacnejsiu cenu ale je dobry ten set? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tibor112, 4.11.2013 o 22:09

...už tá cena zamrazí,pozeral si predchadzajúce príspevky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tomas7, 4.11.2013 o 18:50

a čo poviete na toto odkaz ma niekto s tým skúsenosti ? nebude v tom zima ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kompis, 16.10.2013 o 19:18

Poradte mi, premium set alebo pro set? Dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 6.10.2013 o 19:21

Forrest mám v zelenom a áno môžem povedať že je to tiché...no mám XXl a je mi velké a vracať sa mi to nechcelo a tak aj ja zoberiem ten hnedý ale asi XL okrem iného.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hartge30, 6.10.2013 o 18:00

Mám roky premium, spokojnost len to prichytávanie bordelu zamrzí. Ten Forrest v hnedom ma zaujíma. Je to tiché, co je to za materiál? Nejaký windstopper? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 6.10.2013 o 14:39

Namreh pozri si tú stránku čo dal Fehir budem odtial objednávať tak ak máš zájem sa ozvi..ten set forest tmavo hnedý je brutálny za takú cenu!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namreh, 6.10.2013 o 8:50

Jozef kde je u nás,a máte ešte? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 5.10.2013 o 18:04

fehir u nás bola cena 75e a u nich sú iné ceny celkovo takže sa nemôžeš čudovať ked každý chce zarobiť čo je normálne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Fehir, 5.10.2013 o 17:00

táto cena ma dostala odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jozef, 2.10.2012 o 15:57

Dnes mi prišiel balík nohavice z tohto setu odkaz spracovanie a na pohlad parada!Funkčnosť neviem uvidím ale myslím že to bude OK ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 26.9.2012 o 18:55

ja uvazujem nad tymto setom,nemate niekto s nim skusenosti? odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off sumcar, 26.9.2012 o 8:02

mam forest set, na letne vecery je to dobre, lahke vzdusne . len mi to trochu zozltlo na kolenach asi som to nemal zehlit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gotrek, 31.8.2012 o 8:28

Mám FOREST set aj PREMIUM. Za danú sumu to nie je zlý výber. Čo sa týka Forestu je to také jednoduché oblečenie, ľahké na teplejšie dni. PREMIUM vyzerá lepšie ale má jednu strašnú nevýhodu a to tú, že na oblečenie sa všetko prichytáva bodliaky a pod... Neviem z akých látok sú tieto novšie ale to staré je v tom strašné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rozryt, 31.8.2012 o 8:13

Mám FOREST, kupoval som ho na jar tohto roku, nakoľko je to oblečenie vhodné práve na teplejšie obdobie. Je tenké a vzdušné. človek sa v ňom nezapotí. Mohla by tam byť aj sieťka proti hmyzu, ale mám aj PRO SET a sieťka s PRO SETU sa dá použiť aj na FOREST. PRO SET je vhodný skôr na chladnú jeseň a zimu. V lete je v PRO SETE horúco. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 30.8.2012 o 21:45

Ved dobre robiš,ten forest na foto je pekný tmavšia zelená a real v iboo bol taky zeleno šedý neviem ale za tu cenu nekupiš nohavice a bundu nikde.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petere, 30.8.2012 o 21:40

jozko dik. zajdem tam a uvidim co tam ma. chcem to kupit, ale ja to musim najskor skusit a ohmatat si to. preto nekupujem handry cez net. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 30.8.2012 o 21:26

petere iboo ked som tam bol mal tam forest a asi aj clasik možno aj iné no nevšimol som si.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petere, 30.8.2012 o 21:14

vyuzijem tejto diskusie a spytam sa Vas,kde sa da v Trencine popripade okoli kupit oblecenie Jahti Jakt. myslim kamenne obchody nie eshopy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off natka7, 30.8.2012 o 20:22

no zaujímal by ma váš nazor na set forest, máte s nim skusenosti ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Adam321, 30.8.2012 o 19:36

chcel by som si kúpiť jahti jakt clasic.je to dobré oblečenie jeseň zimaaj do večších mrazov ,poprípade ktoré by ste odporučili ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Igor43, 17.6.2012 o 2:36

Osobne mám Jahti Jakt niekoľko rokov. Viac by som ho nekúpil. Je nepraktické !!! Pôsobí ako suchý zips, ktorý lepí na seba všetko a je v tom dosť teplo v lete, je totiž málo vzdušné. Je to oblečenie vhodné akurát tak na nástup na hosťovacej poľovačke, aby človek ukázal, že to má. To je len môj osobný názor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 16.6.2012 o 20:55

Palo clasik mam aj ja ale chcem niečo na ruju a zo psom ked beham stale tak nejaky setik a zaujam ma forest cenou a je to aj pekne.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sovo51, 16.6.2012 o 20:34

cez zimu som si objednával toto odkaz-! kupoval som to ešte za 150 € a som veľmi spokojný.. nosil som to v zime na splny a úplná paráda . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jozef, 16.6.2012 o 19:54

archer ten set čo maš ty je slušny ale to by som mal tri sety forest viem že kvalitovo je to niekde inde ale potrebujem oblečenie ktore zoderiem a nebude mi to moc luto za rok dva kupim set pro :DAk ma niekto skusenosti zo setom forest alebo real fotky tak napište.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off kaso79, 16.6.2012 o 16:45

My sme s otcom kupovali priamo v Salke, odskusali sme si. Zadny problem...Otec dokonca skombinoval z dvoch roznych sad, nakolko je vysoky a chudy, nohavice mu sedeli insie ako mal bundu...Je to doba cena za dobry material... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off archer, 16.6.2012 o 12:56

videl som to naživo.. no nie som majiteľom.. vyzeralo to dosť slušne.. určite sa to za tú cenu oplatí.. ja mám od jahti jakt toto:odkaz.. a som veľmi spokojný.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jozef, 16.6.2012 o 8:45

ma to niekto ? Ake to je ?odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 6.12.2011 o 17:32

odkaz Môžem plne odporučiť, vynikajúci prístup a nie je problém ani z výmenou keby náhodou nesadla veľkosť alebo model. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 130 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM