Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

sekcia Inzercia - diskusia

autor: správca admin
pridané: 24.3.2010 8:40
Dostal som správu, že by sa v sekcii Inzercia nemali propagovať nové produkty - že veľa ľudí pridáva do inzercie produkty akoby internetový obchod, a touto formou propagujú tovar zo svojich obchodov. Čo si o tom myslíte?
počet zobrazení: 16 970
počet hlasov: 0
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off BLEIKER, 31.10.2014 o 11:02

Fíha,lady sa pohli.Jupol si to asi hodí....

dať hlas príspevku | počet hlasov: 13

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-110 z 110 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Finist, 26.3.2010 o 20:55

solimkenaj to mysliš len čaludnený? :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 26.3.2010 o 20:41

inak tam kde som ho ocakaval tak tam som ho nenasiel napr. INE !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 26.3.2010 o 20:39

ADMIN vcera som pisal o nevhodnom inzerate to je stav.posed ktory bol medzi rubrikou zbrane optika a podobne kolko takych tipov ti musim dat aby si to vymazal ? alebo naco sluzi kolonka oznacit ako nevhodny inzerat ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 26.3.2010 o 18:16

Nech propaguju ale nech za to platia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sniper100, 26.3.2010 o 14:40

o.k presne je to o komunikácii a treba to akosi vyselektovať..:o) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motajisko, 26.3.2010 o 13:00

Admin - tieto 3. kozičky a reklamné odkaz. naskakujú pod lištou ,, Reklamy Google ,, .
Norwit Slovakia
Predaj stavebnej mechanizácie Bomag Kubota, Compair, Putzmeister
odkaz. Medzinárodná
poľovnícka výstava na Hungexpe 25.-28. marca. Navštívte nás aj Vy!
odkaz nemusia byť drahé
Lasery Epilog a SEI - najvyššia kvalita gravírovania a rezania.
odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off plumbum, 26.3.2010 o 12:27

Sniper 100 - tento problém sa dá riešiť aj tak , že keď už je tu nezmyselná rubrika AUTO , tak prečo by tu nemohla byť rubrika optika rozdelená na optika -bazár a optika-nové alebo niečo v tom zmysle.Keď rád nakupuješ v bazáre , tak nebudeš chodiť do rubriky optika - nové a nebude ťa to zaťažovať.Všetko je to len vecou komunikácie medzi návštevníkmi a adminom , ako si túto stránku dokážeme vylepšiť a zefektívniť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off plumbum, 26.3.2010 o 12:21

AZAR - tovar , ktorý predávam pochádza z Európskej únie,čiže ho nemusím ako si ty naivne myslíš od niekiaľ zo štátov pašovať.K puškohľadom je vždy potvrdený záručný list s výrobným číslom a pečiatkou predajcu . Nie je to pochybný tovar , o čom sa už presvedčilo veľa ľudí a každého zákazníka si ctím oveľa viac ako v tých obchodoch o ktorých hovoríš.S tými našimi obchodmi /česť výnimkám/ mám ja a niekoľko mojich známich skôr skúsenosť opačnú a nákupom na Slovensku sa vyhýbam.Videl som niekoľko účteniek a faktúr za velmi drahú poľovnícku optiku od jedného nemenovaného veľkopredajcu na Slovensku , na ktorých nebolo ani len uvedené sériové číslo optiky čo by v prípade reklamácie dopadlo pre teba ako zákazníka , ktorého si tak veľmi vážia/lebo im robíš tržby/ veľmi zle. Skôr by všetkých svetáčikov malo hnevať , že sa tu ponúkajú zakázané pomôcky ako infraoptika a to nielen v sekcii bazár , ale aj obchod.A koľko som ich predal , tak do toho ťa bez urážky nič neni ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.3.2010 o 11:33

motajisko - "min. 3 kozičky Ti obopnú obä líca alebo odkúpime vašu firmu" kde sa zobrazuju taketo reklamy? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motajisko, 26.3.2010 o 10:33

Admin - mne je smiešna reklama zrejme platená na poľovníckej stránke ,, podprsenky ,, aj keď je to milé pri nalogovaní sa a min. 3 kozičky Ti obopnú obä líca alebo odkúpime vašu firmu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on azar, 26.3.2010 o 10:21

Plumbum, bez urážky, čo ich pašuješ alebo kradneš? Málokto tu na to má. A kto má, nebude si kupovať pochybný, drahý tovar na inzerát, ale v poľ. potrebách, kde si ho ctia ako váženého zákazníka, čo im robí tržby. Mimochodom, koľko si toho predal? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motajisko, 26.3.2010 o 10:05

Bodo 1948 a s čím obchoduješ ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off polovnik40, 26.3.2010 o 8:12

Ja tiež dosť často obnovujem svoje inzeráty.Ja by som uvítal nejakú sekciu napr.REMESLÁ ,kde by si remeselníci vytvorili svoj profil a neblokovali by sekciu inzeráty svojimi výrobkami.Jednalo by sa len o vlastné výrobky,nie o obchod.Moj návrh. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 26.3.2010 o 6:34

PLUMBUM som rad ze aspom ty si sa postavil tejto problematike ako chlap : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sniper100, 25.3.2010 o 23:37

O.K tak ak to je zaujímavé len pre 1% prečo to má zaťažovať ostatných 99%? Naozaj ak pozerám inzerciu čo robím denne tak sa tam opakujú veci stále dokola. 1 nový inzerát za týždeň. Ostatok a častejšie spoplatniť. Niečo ako VIP členstvo si admin nezvažoval, kde by boli zvýhodnené možnosti napr. tohto druhu za poplatok? Môj názor.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off plumbum, 25.3.2010 o 22:22

Je pravdou , že sa tu dookola topujú tie isté inzeráty /aj moje/ na predaj highend streleckej a pozorovacej optiky ktorá je zaujímavá mojim odhadom pre 1 percento návštevníkov tejto stránky a zvyšku , ktorý na tieto prístroje nemajú alebo nemajú potrebu ich zadovážiť , lebo sú spokojný so svojou čínskou alebo 30 a viac ročnou ruskou optikou tieto inzeráty len znervózňujú.Uznávam , že je to nefér voči ostatným neustále obnovovať inzeráty tohoto typu a nedávať tak priestor tým, ktorý sa chcú z času na čas niečoho zbaviť.Treba ale uznať , že keď sa už niekto rozhodne pre nákup drahej optiky a má možnosť ušetriť na puškohľade niekedy aj stovky EUR voči cenám v našich obchodoch , je táto služba vítaná a určite vedie k zvyšovaniu návštevnosti tejto stránky. Bol by som za aby bolo možné pridávať alebo aktualizovať max. 1 inzerát za 24 hodín ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 25.3.2010 o 11:13

Lezú mi na city tie obchodné inzeráty. To neh si dávajú na svoju web stránku. Tu to majú zadarmo a zahlcujú to tu. NIekto občas potrebuje niečo predať- v tomtu duchu by to malo fungovať. Druhá vec ma štve a to je inzerovanie predaja psíkov bez PP. Týmto podporujeme množenie ( obchod ) hafanov bez PP. Dochádza tu k základnému porušovaniu morálky poľovnej kynológie! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 25.3.2010 o 11:09

bodo 1948 este si zabudol aj na dalsich ktory maju dva nicky ale jedno t.cislo : )) ja osobne som za to jeden inzerat denne a obnovit jeden krat za tyzden ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 25.3.2010 o 10:00

prípadne, aby inzerent mohol vložiť nový inzerát, až ked predošlý v danej kategórii zmaže. Takto by aj vedel, že starý tam už nemá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off palibaci, 25.3.2010 o 9:56

Je to tak ako tu opisujú viacerí,niektorí nemajú ako sa hovorí chrbtovej kosti takže záleží len na tebe admin ,ale stých pár návrhov čo sú tu je jednoznačne viac za obmedzenie,čiže já som tiež za to aby inzerát od jedného bol obmedzený na 1x týždenne,ale to je len môj uhol pohľadu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusab, 25.3.2010 o 7:36

Podla mna by stacilo obmedzit inzerciu na 3 dni na jeden inzerat. Ked tu kazdy den vidim 5x tie iste inzeraty so zhodami napr. tak ma ide porazit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 24.3.2010 o 21:26

A dal by som zrušiť inzerát dotičnej Ižetky za 1000 euro...... nič v zlom,už to tu bolo rozoberané x krát.Ale dotičný je trápny a vytrvalí s tou cenou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 24.3.2010 o 21:24

typu:vicik,pumbum,sako80,xwolf majú grátis biznis.Nech si inzeráti dávajú kolko chcú,ale myslím si že tu práve triafajú do najčiernejšieho,a zadara.Tak to admin využi.....ja som tiež obchodník,viem ako o chodí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 24.3.2010 o 21:17

Tak to je dobrá vec,obchodníci typu: ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off walther, 24.3.2010 o 20:08

samozerjme aj ja som za obnovovanie inzeratu raz tyzdenne.... stavalo sa mi ze len co som pridal inzerat na brokovnicu o par minut uz bola na tretej strane v inzercii. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.3.2010 o 12:58

To je celkom dobrý nápad, povoliť inzerátom možnosť obnoviť ich cca ak sú tu už týždeň. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 24.3.2010 o 12:05

ani by mi tak nevadilo to, že sú tam nové produkty, ale to, že sa ozaj denno-denne obnovujú a ozaj mi to lezie na nervy, kedže inzerciu navštívim každý den. Tak obmedziť obnovovanie tak na 1x týždenne alebo tak. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 24.3.2010 o 11:48

ADMIN skus to zregulovat jeden inzerat denne od jedneho uzivatela ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 24.3.2010 o 11:44

ZRUSIT !!!! suhlasim z pavianom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pavian, 24.3.2010 o 11:40

Nie len to, ale napríklad aj dennodenné omielanie tých istých inzerátov skoro komerčného typu... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-110 z 110 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov