Heming hunting
dnes je nedeľa,  5. máj 2024,  meniny má Lesana/Lesia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:23,  dnes západ slnka: 19:03
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

sekcia Inzercia - diskusia

autor: správca admin
pridané: 24.3.2010 8:40
Dostal som správu, že by sa v sekcii Inzercia nemali propagovať nové produkty - že veľa ľudí pridáva do inzercie produkty akoby internetový obchod, a touto formou propagujú tovar zo svojich obchodov. Čo si o tom myslíte?
počet zobrazení: 16 968
počet hlasov: 0
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off BLEIKER, 31.10.2014 o 11:02

Fíha,lady sa pohli.Jupol si to asi hodí....

dať hlas príspevku | počet hlasov: 13

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-80 z 110 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
správca MMasska, 3.11.2014 o 18:54

Jozef áno už sa to tu deje! Sú takí chytráci čo to skúsili, ale zatiaľ ich softvér vygeneroval a odhalil ako podvod. Inzeráty mu boli zmazané a dostal upozornenie že ak sa to bude opakovať bude jeho IP adresa zablokovaná. Takže skúsiť to môže, ale musí počítať ze budú aj tresty! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namreh, 3.11.2014 o 18:35

jozef palec hore:))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Finist, 3.11.2014 o 18:28

X-krát som oznacil nevhodný inzerát najmä v inzercii psov no napriek tomu tam často boli tieto inzeráty ešte 2-4 dni na čo často poukazoval aj Pa33ck. Zmení sa teraz niečo? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 3.11.2014 o 18:15

Zmena inzercie okey,hlavne ak to mal niekto čisto ako zárobkovú činnosť ale čo takému človeku bráni aby si za mesiac spravil desať účtov?:)či to už nieje podstatné lebo umelo stúpne % registrácie nových členov ? :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 3.11.2014 o 12:15

jarodt, 2.11.2014 o 22:18: Áno máš pravdu. Neuvedomil som si to. Prerobím to. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jarodt, 2.11.2014 o 22:18

Dodo, jedná technická poznámka, ak niečo predávam tak môžem iba 1 produkt za mesiac, o.k., ale prečo sa to týka aj toho ak chcem niečo kúpiť? Napr. chcem kúpiť knihu od Emana Havrana Lovy pod Rjabí skalou, ktorú už nikde v obchodoch nedostať jedine cez inzeráty a už ma to nepustí, pretože mi vypisuje, že 1 inzerát som už za mesiac dal, nedá sa to nastaviť tak, aby sa to obmedzenie netýkalo toho ak chcem niečo kúpiť? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

správca admin, 2.11.2014 o 12:57

lovec84, 31.10.2014 o 14:48 Fotografie v inzercii sa vymazali pri technickej chybe. Fotografie budú obnovené zo zálohy. Ďakujem za pochopenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 31.10.2014 o 18:51

Dodo super bolo na case.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 31.10.2014 o 17:31

no neviem ,že by ta inzercia bola až taka že by tu pre nu chodilo kopa ludí myslim že je tu o hodne zaujimavejšich vecí ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 31.10.2014 o 14:48

Neviem preco zasa nejdu fotky na inzeratoch? Inak kopec ludi sem chodilo na stranku hlavne kvoli inzercii. Preto myslim ze to nieje dobre az tak to okresat. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off BLEIKER, 31.10.2014 o 11:02

Fíha,lady sa pohli.Jupol si to asi hodí.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 13

správca admin, 31.10.2014 o 10:52

Vzhľadom na neustále porušovanie pravidiel bezplatnej inzercie a jej využívanie na komerčné účely sme boli nútení pristúpiť k zmene pravidiel v sekcii Inzercia. Každý môže pridať iba 1 bezplatný inzerát mesačne. Bola zrušená možnosť obnoviť inzerát za nový - nastaviť najnovší čas pridania bez úpravy inzerátu. Upraviť na inzeráte sa dá iba cena a fotografie. Preto je dobré napísať všetky informácie hneď pri pridávaní. Inzerát bude automaticky vymazaný po uplynutí 100 dní. Vychádzali sme zo štatistík bežných inzerentov, kde tento počet je úplne postačujúci pre bežného poľovníka - inzerenta. Chceme len zabrániť zneužívaniu bezplatnej inzercie na komerčné účely, pretože niektorí si z toho spravili bezplatný biznis a propagujú to bezplatne cez inzerciu akoby to bol eshop. Inzercia LovuZdar.sk nie je eshop zadarmo. Serióznych návštevníkov ktorý sem-tam potrebujú niečo inzerovať sa tieto zmeny vôbec nedotknú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

správca admin, 15.1.2014 o 22:50

Je to presne tak ako to popísal motaq, dnes o 20:09. Snáď len toľko že o pár dní budú vymazané neaktuálne staré inzeráty a myslím si že autorom aktuálnych inzerátov ktoré obnovujú by malo záležať aby ich inzerát mal fotku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off motaq, 15.1.2014 o 20:09

pri tych inzeratoch pri ktory si to inzerujuci neobnovi sa ani zobrazovat nebudu, to uz Admin niekolkokrat vysvetloval. pri uplne novych (nie obnovenych| inzeratoch a pri tych co si inzerujuci foto znovu nahral sa foto zobrazuje (aspon mne ano), priklad: tu sa foto nezobrazuje odkaz (podla poctu zobrazeni predpokladam ze je to obnoveny inzerat nie uplne novy)ale tu sa zobrazuje odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off topol, 15.1.2014 o 16:31

tie fotky sa stale nezobrazuju,tak sa len pytam ci maju aj ostatny tento prob. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 29.12.2013 o 11:54

lovec84 práveže boli ohlasy, že keď niekto hľadá iba guľovnicu, tak sa musí prelistovať i cez ponuky brokovníc alebo kombinovaných zbraní. A že týmto spôsobom má pekne celú ponuku guľovníc v jednom. Asi je to vec zvyku a názoru. Ak ťa zaujímajú všetky typy inzerátov, bolo to lepšie v jednom. Ak niekto hľadá konkrétny typ, je to lepšie teraz. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 29.12.2013 o 11:04

Ano. Zbytocne sa musi preklikavat gulove, brokove a kombinovane. Takto som si pozrel inzerciu za den a videl som v kategorii zbrane vsetko. Ale mozno je to len o zvyku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 29.12.2013 o 10:33

lovec84, dnes o 10:12: čo znamená inzercia po starom? To rozdelenie čo som teraz spravil? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 29.12.2013 o 10:32

Prečo nefungujú fotky v inzercii som písal tu v tejto diskusii 26.12.2013 o 14:38 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 29.12.2013 o 10:12

Mne sa inzercia po starom pacila viac. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namreh, 27.12.2013 o 21:05

ani mne nejdu fotky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off SPIBY, 27.12.2013 o 20:09

neviem ako inym ale mne neukazuje fotky skoro na ziadnom inzerate ani na novo pridanych ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.12.2013 o 14:41

Kategória optika, puškohľady, ďalekohľady bola kvôli prehľadnosti tiež rozdelená na 3 samostatné kategórie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.12.2013 o 14:38

Ospravedlňujem sa, ale zrejme som omylom vymazal fotografie k inzerátom pri programovaní novej funkcie. Chcem vás poprosiť o prepáčenie a aby ste si fotky k inzerátom nahrali znova. Ďakujem za pochopenie. Mrzí ma to. :( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.12.2013 o 13:08

Je tu viac ako 4000 neaktuálnych inzerátov. Preto bolo doprogramované, aby každý inzerát mal platnosť 100 dní. Potom vám automaticky systémom príde pošta ako upozornenie končiacej sa platnosti inzerátu s možnosťou predĺžiť jeho platnosť na ďalšie 3 mesiace. Ak do 14 dní od upozornenia neobnovíte takýto inzerát, bude automaticky systémom vymazaný. Verím, že tento krok si nájde u vás kladnú odozvu. Ide mi len o aktuálnosť inzerátov. Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 26.12.2013 o 13:05

Kategória poľovné zbrane bola rozdelená na 1. guľové, 2. brokové a 3. kombinované (ďakujem MaťkaLC za tip). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.1.2011 o 21:34

Sekcia inzercia bola upravená. Boli zjednodušené kategórie, nakoľko ste mi viacerí písali, že je tam toho zbytočne veľa. Ďakujem pepiesovi ktorý mi pomohol s navrhnutím aktuálnych kategórií pre inzerciu. Taktiež bol každý inzerát doplnený o možnosť zadať či predávam alebo kupujem. A podľa tohto typu sa dajú v každej kategórii i zobraziť inzeráty. Bude to teraz takto lepšie? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirob1, 26.5.2010 o 16:26

neviete kde by sa dal kúpiť prenosný posed??? nie a nie ho zohnať :o))))))))))))))))))))))))))))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on pepies, 26.5.2010 o 15:14

Admin prosím ťa pozri si zase inzeráty od DUBEN1 zase ich napchal do vsetkých kategorií a nemam vetšie nervy ako ked si chcem pozriet inzeraty a musim sa prekúsat 5-6 tými istými inzerátmi ktoré z danou kategóriou nesúvisia.Ďakujem Peťo... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusab, 6.4.2010 o 12:29

Admin myslim, ze pri niektorych inzeratoch to bude nutne zaviest, nielen uvazovat... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lesnica1, 6.4.2010 o 12:10

no konečne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 6.4.2010 o 12:06

Obnoviť inzerát môžete až 7 dní od jeho pridania resp. posledného obnovenia. Verím, že sa nebudú teraz pridávať tie isté inzeráty každý deň. Ak áno, budem nútený doprogramovať i to, že každý môže pridať 1 inzerát za 3 dni (alebo 7) ... to sa uvidí ... dúfam, že nebude nutné nad tým ani uvažovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 29.3.2010 o 6:43

polovnik40 poslal som ti postu mozeme dalej komunikovat cez nu dik ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off polovnik40, 28.3.2010 o 20:07

SOLIMKENAJ -no asi si málo ponúkal,keď nebol záujem.Skús rubriku INÉ .//a hlavne" niečo "prihoď určite sa niekto nájde// ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 28.3.2010 o 18:30

nemozem to najst asi som to uz vymazal : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 28.3.2010 o 18:25

POLOVNIK40 mas pravdu uz to vymazem : )) skoda ze sa nik nenasiel : )) a kde by si to ty ponukol zo zvedavosti to chcem vediet : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off polovnik40, 28.3.2010 o 17:35

A čo tak inzerát v diskusii...PONÚKAM PRÁCU V LESE ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 28.3.2010 o 15:42

dik takto treba vymazavat vsetky inzeraty : )) rad by som vedel k akemu rozhodnutiu si dosiel ohladom tejto temy ? ako sa bude riesit tato inzercia ? ostane to po starom alebo sa urobia razne kroky ? : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 27.3.2010 o 10:17

solimkenaj - už sú vymazané ... ďakujem za tip ... aby niekto kto pridá 4x ten istý inzerát nevedel zaradiť ani raz do správnej kategórie ... jasný zámer dať do často navštevovaných kategórií. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off posed33, 26.3.2010 o 21:02

ano : )) nic proti peknemu posedu ale takto tu bezhlavo hadzeme inzerciu na margo toho som tu pisal mozno pol roka dozadu aby sme zrusili rubriky najeb..to vsetko do jedneho a bude pokoj ! : )) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-80 z 110 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM