Heming hunting
dnes je utorok,  7. máj 2024,  meniny má Monika/Róbert,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:19,  dnes západ slnka: 19:05
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Poľovné psy bez preukazu o pôvode - diskusia

autor: off Pa33ck
pridané: 19.1.2010 18:23
Kto by mi vedel pomôcť,alebo poradit.Roky sa venujem výchove a vycviku polovneho plemena,slovensky kopov,samozrejme s PP.V neposlednej dobe pozorujem,teraz sa dostanem k meritu veci,ze vo viacerych zdruzeniach a samozrejme aj v nasom zacinaju prevladat psy,bez preukazu o pôvode.Väcsinou su to kopovy,jazveciky,jagose,bigle.Existuje nejaky predpis,vyhlaska,ktora by zakazovala tymto psom zucastnit sa na polovacke?Dakujem!
počet zobrazení: 47 710
počet hlasov: 4
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off majko82, 8.6.2014 o 18:52

Pa33ck by tu určite striehol deň noc , každú minútu . aj ja mu dávam hlas aby sa stal správcom inzercie psov :)

dať hlas príspevku | počet hlasov: 11

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-120 z 527 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Pa33ck, 1.10.2014 o 22:14

Zas slavo120 predáva údajne vraj"kopova" bez pp.Samozrejme označený inzerát ako nevhodný! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off urssus, 28.9.2014 o 17:59

dobra praca :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pa33ck, 28.9.2014 o 15:50

Zas tu máme jeden šľachtiteľský pokus z východu Slovenska!Otec bavorsky farbiar,matka nemecky hladkosrsty stavac.odber hned mozny 7tyzdnove.len do dobrych ruk,kosice,Marek43. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 26.9.2014 o 22:52

Patrik už si porozmýšľal nad tým čo som ti napísal bol by si užitočný, mohol by si sa realizovať a hlavne by si prestal dopisovat sám zo sebou :0) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pa33ck, 26.9.2014 o 22:09

Zas slavo120 z východu predáva nejakú skákajlabku bez PP.Kúrnik zas východniar! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 23.9.2014 o 21:23

Patrik včera som sa bavil s Adminom chce sa začať venovať stranke na plno aj nejakých fundovanych správcov spominal tak sa prihlás za správcu inzercie určite uvíta každú pomocnú ruku a zároveň sa budeš mať možnosť seba realizovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pa33ck, 23.9.2014 o 20:12

Zas sa tu predáva trojfarebný orech.Cergovik-Prešovsky kraj.Východniari sa zas nezaprú! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 20.9.2014 o 20:40

povedzme si to inač,sme vôbec ludi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 19.9.2014 o 21:05

povedzme si to ináč: v skutočnosti žiadny pes nemá PP, pretože to, čo majú, vydáva podvodne existujúca organizácia. tá sa podvodne stala aj členom fci... to nie je názor, ale právna skutočnosť. s týmto sa treba vysporiadať, a nie sa tu doťahovať o vtákovinách. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Pa33ck, 16.9.2014 o 20:37

Aj jonny-Martin tu pridal bavorské guľáše. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off lubenko, 16.9.2014 o 20:37

ano jozef a najviacej poteši potlapkanie od niekoho kto vystupuje v diskusii inkognito ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pa33ck, 16.9.2014 o 20:34

Zas tu máme v inzercii pridaný inzerát malých orechov.andriez-Skalica.SSamozrejme bol označený ako nevhodný.Som bohovsky zvedavý dokedy tu bude -inzerát trčať! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off jozef, 16.9.2014 o 20:06

lubenko tak tak povedať si môže každý čo chce ale nech nikto nečaká že ho za určité reči chlapi po ramene potlapkajú... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 16.9.2014 o 19:49

dajme to inak,sailormoon neobhajuje psou bez papierou,nepovedal že téma je zbytočna,povedal že ta debata o tom čo povedal on je zbytočna a hlavne vyjadril svoj nazor,skuste rešpektovat aj nazor iných o tom je diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orin, 16.9.2014 o 16:37

ked je táto téma zbytočná ,tak na čo do nej prispievaš a obhajuješ tu psov bez PP.Niekto vie o čom je polovníctvo a kynológia,niekto nevie,ale pochopí to časom.Vidieť ,že ten čas u teba rýchle letí... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off sailormoon81, 15.9.2014 o 20:12

nikomu nič neodporúčam. Len neviem prečo by tu nemohli byť inzerované. Ale ak tú sú také pravidlá nech si to rieši administrátor stránky. Povedal som len svoj názor. Inak táto debata je zbytočná. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jozef, 14.9.2014 o 23:10

sailofofonf ja by som aj barana mal s PP a aj skúšky by mal ! :)Mňa skôr serie že polovník TY ideš odporúčať bundášov bez PP..ale to je asi normálne.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off sailormoon81, 14.9.2014 o 20:33

,,PPjozef,, kúp si čo chceš hoci aj trenčianskeho strakoša len aby bol s PP. Ako nepoľovník si radšej zober barana z toho budeš maať vačší osoh a bez PP ich máš za tú cenu šesť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jozef, 14.9.2014 o 20:06

sailblablabla máš úplnú pravdu !Hned zajtra idem na nákup a za cenu jedného psa s PP mám šesť bez PP paráda už sa teším... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off sailormoon81, 14.9.2014 o 19:53

neviem prečo Vás tie psy bez ,,papierov" tak vzrušujú, nie je to nič protizákonné, keď je dopyt je aj ponuka. Nikto nikoho nenúti si také psíča kúpiť. Chodia tu aj nepoľovníci a niekomu sa možno to ktoré poľovnícke plemeno páči a nemieni vyhodiť 100vky eur za to aby mal titulovaného psa s rodokmeňom. Niekomu to asi kazí kšeft,že? Mal som poľovné psy aj také aj onaké zaujímajú ma len schopnosti psa a papier o tom nerozhoduje. Mimochodom aj ten papier znesie všetko. Skôr je smutné, že veľa tých titulovaných psíkov sedí doma v búdach a ani ich neberú pracovať do revíru. Alebo ešte lepší prípad poľovník toho psa ani v skutočnosti nemá len ho má napísaného na seba niekto mu ho chová, prečo asi? To by som videl ako vačší problém. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off orol, 14.9.2014 o 9:11

To je dobre, ze si budes pisat sam so sebou. Aspon budes mat istotu, ze si pises s inteligentom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Pa33ck, 14.9.2014 o 8:39

A budem si aj sám zo sebou písať.Od 11.09 sú tu inzeráty rôznych orechov a zas stránka Lovu zdar propaguje a nezabráni tomu aby takéto inzeráty ihneď zmizli s tejto stránky! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pa33ck, 14.9.2014 o 8:35

Budem tu do nekonečna otravovať,pokiaľ sa tu aspoň kus nezmenia podmienky pridávania v inzercii poľovných psov.Zas tu MIHALIK predáva malé guľáše.Banskobystrický kraj. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pa33ck, 11.9.2014 o 15:46

Ďalší s nickom 308 predávajúci bundáše a je východniar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 11.9.2014 o 6:41

Nevhodné sú hlavne preto, že tie psy temer nikdy nekončia v rukách poľovníkov, ale veľmi často v rukách priekupníkov, ktorým treba napľuť do ksichtu a nie ich, hoci nepriamo, podporovať na poľovníckom potráli. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Pa33ck, 10.9.2014 o 20:53

Zas oprášim,tému ktorá je v nadpise!Skúsme viacerí označovať inzeráty bez papierových bundášov ako nevhodné,pretože je to tu každý deň a to nehovorím,že počas víkendov sú tu inzeráty aj viac dní po sebe a tým stránka LZ ako keby propagovala predaj bezpapierových skákajlabiek!Ďakujem! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off goret, 27.6.2014 o 13:40

Pa333k, je niekde špecifikové ako dlho smie alebo nesmie admin driemať? :) Zarážajúce je, ako veľmi ťa to tu vzrušuje, no obávam sa, či si to nahlásil kompetentným osobám, ktoré by mohli urobiť niečo viac, než len vymazať inzerát. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pa33ck, 27.6.2014 o 13:09

Dnes je 2.deň čo tu v inzercii straší inzerát na bastardy kopovov a zas admin drieme!?Zarážajúce je,že otcom je chovný pes.Východniari sa nezaprú! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 26.6.2014 o 19:53

určite je čo ozdravovať, ale v prípade PUP s SD na spoločné poľovačky by som tragické nevidel, ak je splnený minimálny počet, potom ďalšie psy sa (možno áno) pripravujú na SD, inými slovami pomáhaju tým, ktoré SD majú ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off stefa, 26.6.2014 o 18:35

lanus - To bohužiaľ celá SK kynológia je chorá! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lanus, 26.6.2014 o 14:15

goret - To je mi samozrejme jasné ,ale i tak je to podľa mňa nedomyslené , alebo choré ?!?!?! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Pa33ck, 26.6.2014 o 14:01

Ja by som len rad vedel ako sa vola ten chovny pes co nakryva suky tam na východe.Toto nerobia len východniari,ale deje s to na juhu stredneho slovenska a potom steniatka idú do madarska,lebo tam sa idú zasrat za nasimi kopovmi.No toto napise normálny človek?Predam slovensky kopov stenata,otec parierovy mama ties otecuchovneny mama nie otec prve miesto v dureni a sapion krasy,mama polovne vedena ostrana diviacu zver vyborna na dohladavky ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 26.6.2014 o 13:06

lanus, môže sa však zúčastniť dohľadávania ;) t.j. nemusí byť na štande ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stefa, 26.6.2014 o 11:06

Tak hovorí 489 V Y H L Á Š K A Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej republiky zo 16. decembra 2013, ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška Ministerstva pôdohospodárstva Slovenskej republiky č. 344/2009 Z. z., ktorou sa vykonáva zákon o poľovníctve v znení neskorších predpisov Čiastka 108 Zbierka zákonov č. 489/2013 Strana 5207 a jej Príloha č. 35b Strana 5248 Zbierka zákonov č. 489/2013 Čiastka 108 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lanus, 26.6.2014 o 10:56

stefa - Podľa tejto "perlivej " prílohy sa nemôže do pohonu zobrať ani napr. pes s FD (ktorý sa nepripravuje na SD) ani keď je vedený na remeni, lebo by sa zúčastnil durenia zveri !!! Čiže jeho vodič musí byť s ním bezpodmienečne na štande !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stefa, 26.6.2014 o 10:15

Príloha č. 35b k vyhláške č. 344/2009 Z. z. "Na spoločných poľovačkách na diviačiu zver sa na durenie môžu používať iba psy s absolvovanými skúškami duričov a psy vo výcviku, pripravujúce sa na skúšky duričov. Predpísaný minimálny počet psov na spoločnej poľovačke musí mať absolvované skúšky duričov." ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Leon, 24.6.2014 o 18:42

klídek pánové :-) a dík za odpověď ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 24.6.2014 o 18:21

ja som zvyknutý odpovedat celou vetou:):):):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lanus, 24.6.2014 o 18:17

lubenko - Keď si reagoval na LEONA správna odpoveď mala znieť :NIE !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 24.6.2014 o 18:06

lanus ,ja som reagoval na Leona ,ktorý sa niečo pýtal tak to tu neplet ty ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-120 z 527 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM