Heming hunting
dnes je streda,  1. máj 2024,  meniny má ,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:29,  dnes západ slnka: 18:57
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

sekcia Fotografie - diskusia

autor: správca admin
pridané: 20.7.2007 9:06
Ako ste si určite všimli, nie všetky fotky čo sú sem pridávané, sem patria. Alebo sú v iných kategóriách a podobne. Skúsme na tomto mieste vytvoriť nejaké pravidlá, ktorými sa budeme všetci pri pridávaní fotiek riadiť.
Napr.:
1 - zo série fotografií vybrať jednu najlepšiu
2 - vhodne vybrať kategóriu
3 - pridávať fotografie len s poľovníckou tématikou a našej prírody
4 - nepridávať rodinné fotografie, domácich zvierat (samozrejme okrem poľovných psov), domáce kvety, ...
5 - pridávať iba svoje vlastné fotografie

pridajte prosím vaše názory čo by sme mohli zaradiť ako pravidlá pre pridávanie fotiek
počet zobrazení: 33 510
počet hlasov: 4
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off sporko1234, 5.6.2014 o 11:49

kategoria moze sluzit i pre mladeho polovnika ktory nema dostatocnu skusenost.. tam to moze pozorovat v jednej rubrike a nemusi chaoticky hladat v kategorii lesna zver v prirode a kazdu foto otvorit a citat ci tam nieje nahodou napisany vek samozrejme ze i odhad z foto nemusi byt 100% pravda no nejaku zdokonalovaciu hodnotu to ma...cize logiku to podla mna Ondrisko urcite ma!Tí ktori aktivne polujeme, vieme ze odstrel zvery sa kona hlavne na zaklade spravneho odhadu veku..atd

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

komentáre

zoradiť
zobrazené 681-689 z 689 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off kocho82, 21.7.2007 o 13:51

a co sa jedna o maroska bol to moj favorit pacily sa my jeho fotky neviem preco odysiel!!!!marosko vrat sa !! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 21.7.2007 o 13:50

tak ako hovori oko11 tolko ludi sa nikdy nedohodne a vzdy dakto do toho rypne !!!! skus to nechat tak a take fotky ako rozmazane alebo pre tu kategoriu nevhodne informuj adekvatneho cloveka a daj mu vediet ze je to nevporiadku !!! ale napr ako ja mam kvety vies tie kaktusy chapes su to kvety!!! je tam kategoria kvety tak som to tam zaradil!!!skus to inak napr kvety z lesa,,,,alebo bylinky alebo liecive rastliny tam uz si kazdy netrufne a aj nazov a popripade nejaky komentar o tej rastlinke v com pomaha chpes inak podla mna je to usporiadane vyborne len to staci spresnit chpes ma nie dakujem!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off oko11, 20.7.2007 o 20:45

marosko: možno ťa nasral napr.Baikal...alebo sa mýlim ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off oko11, 20.7.2007 o 20:06

marosko: nemal si to urobiť, máš veľmi pekné fotky a takto si urobil iba radosť určitým .... "nie múúdrym ľuďom"... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off oko11, 20.7.2007 o 20:01

admin: 1184 tu registrovaných ľudí sa nikdy nedohodne na spoločných pravidlách. Ja by som to nechal na tebe. Ak si myslíš, že tu niečo nepatrí, tak to jednoducho vymaž.Ani demokracia sa nemá preháňať. Každý si môže demokraticky vybrať takú stránku na nete aká mu vyhovuje. Ale keď si už vyberie, musí rešpektovať jej pravidlá. Ak si nevyberie, má zase v rámci demokracie možnosť vytvoriť si vlastnú stránku, s vlastnými pravidlami. Howg. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 20.7.2007 o 19:29

admin: tak isto sa mi to paci ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 20.7.2007 o 14:24

marosko - co ťa viedlo k takémuto rozhodnutiu? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marosko, 20.7.2007 o 13:55

Stiahol som svoje fotky, ak to budete mať vyriešené a bude zrušené bodovanie, možno sa vrátim. Prajem vám všetko dobré. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 20.7.2007 o 9:37

Nepridavat zbytocne nekvalitne fotografie, ak naozaj nemaju takmer ziadnu "vypovedaciu" hodnotu. (nemyslim tym kuriozny fotke - niecoho co sa len tak nevidi to nemusi vyst na 100%) Podobne sa zamysliet na kazdou fotografiou. Fotka velakrat je pekna zazitkom, ktory sa pri tom zazil, ale ostatni ten zazitok nezazili a rozmazana zasumena fotka napr. zapadajuceho slnka alebo zadku psa im nic nehovori aj ked autor si spomenie na nadhernu oblohu ktoru videl alebo na to co ten pes chvilu pred tym robil ale proste to na tej fotke nie je vidiet ...
Tiez neviem aky vyznam maju fotky napr. celej steny alebo chodby trofeji a este mozno cudzich z nejakej vystavy. Ale nie som polovnik tak to radsej necham na inych ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 681-689 z 689 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov