Heming hunting
dnes je pondelok,  29. apríl 2024,  meniny má Lea,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:32,  dnes západ slnka: 18:54
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Aké máte skúsenosti so strelou NOSLER PARTITION pri orig.nábojoch prípadne pri prebíjaných - diskusia

autor: off falco
pridané: 18.11.2009 20:57

Ake mate skusenosti so strelou NOSLER PARTITION pri orig. nabojoch z akej firmi ,pripadne pri prebijanych

počet zobrazení: 19 918
počet hlasov: 3
okruh tém: strelivo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

správca MMasska, 29.10.2014 o 11:17

A zasa sa ukazalo ze BLEIKER sa vyzna! tie streli co uviedol su genialne a je to sveta pravda ze do 243w treba hladat dvojadra. Steyr KJG alebo MJG je super strela nadupana ako hovado ale ma svoje muchy ako kazdy monolit bud je lahky alebo je prehnane dlhy, a tie drazky co ja volam odlahcovacie alebo urychlovacie su bomba znizuju trenie ale nie kazda zbran a jej vyvrt , twist sa dokaze snimi vyrovnat a co je este co mi u mollerovich striel vadi ze sa rozpada predna cast fragmentuje a k priestrelu dochadza len zadna cast co je len priemer streli u 243w dosti malo aby to zaistovalo dostatocne farbenie. Takze toto je problem mollera co st tyka barnesu a jeho tsx je to ine ale len vtom ze to nefragmentuje hned po naraze ale tvori to stvorlistok. Ale aj tak by moja volba nebola monolit , CDP je genialna strela ale TOP do 243w je.....taka stredna volba medzi monolitom a dvojadrom a to je.. Winchester XP3. Je to tak dokonale prepracovana strela s velmi slusnym BC a parametrami , chova sa genialne strielali sme snou vidlorohy a kojoty a ten stop efekt bol uzastny. Priestrel bol aj pri takych vzdialenostiach ktore v nasich podmienkach ani s povovice nevyuzijes a radsej ich tu ani nejdem pisat. Toto su moje osobne skusenosti s 243w a TOP strelou do nej. S pozdravom lovu zdar

dať hlas príspevku | počet hlasov: 9

komentáre

zoradiť
zobrazené 81-89 z 89 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off BLEIKER, 25.1.2013 o 20:33

s NP mam v tejto ráži slušné skusenosti,ale nie od SB,čo od toho očakávaš? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 25.1.2013 o 17:21

Rudo Ty si opustil spce ? Neverím :-D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off findula, 25.1.2013 o 16:02

Teď od nich střílím druhou krabici v kalibru 30-06.Na přesnost vyhovující jen destrukce zvěřiny je větší než u SPCE ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cosar, 25.1.2013 o 14:49

Nosler partition od sellieru -243 win -

Má niekto skúsenosť s noslermi od sellieru v tomto kalibri?


◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusab, 19.11.2012 o 20:47

Hladal som, ale konkretne v kalibri 7x57 tu toho vela nieje a ani na ceskych forach. Tym nevravim, ze nic, ale nie vela. Su skusenosti popisane v kalibroch 30-06, 308, prip.7x64, ale kazdy kaliber je iny a nieje sedmicka ako sedmicka. 7x64 moze mat uplne ine ucinky ako 7x57R aj 7x57. Ak som teda lenivy daj tu konkretny odkaz na odpoved pre moju otazku, mimo tej jednej fotky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zekon, 19.11.2012 o 19:50

áno už je to síce správne ale aj tak to nezakryje lenivosť tazateľa pohľadať si informácie sám... o tejto strele je toho kopa, koniec koncov dal som ti odkaz aj s fotkou... :-))) ale ak si ten náboj kúpiš a pridáš fotky do úlovkov a nejaké svoje skúsenosti veľmi ťa tu všetci pochválime :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusab, 19.11.2012 o 19:15

O nech mi ujo zekon prepaci... tak opravujem: Ma niekto skusenosti so strelou Nosler Partition v laboracii od SaB v kalibri 7x57S? Je to tak stylisticky a gramaticky spravne??? :-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zekon, 19.11.2012 o 17:45

už tá otázka je blbosť Strela Nosler Partition od SaB... správne by bolo : má niekto skúsenosť s nábojom od S@B osadený strelou Nosler Partition ??? a odpoveď je áno, stevo119 sa práve prebudil do reality odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off dusab, 19.11.2012 o 9:19

Strela Nosler Partition od SaB 7x57. -

Ma s tym niekto nejaku skusenost?

◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 81-89 z 89 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov