Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Portál LovuZdar.sk - diskusia

autor: správca admin
pridané: 3.8.2006 23:05
Všetko o portáli LovuZdar.sk, vaše postrehy, názory, námety, kritika, ...
počet zobrazení: 240 872
počet hlasov: 8
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

správca admin, 4.9.2018 o 17:43

Vždy sa nájde niekto z vás, ktorý dokáže napísať len to, že to tu ide dolu vodou. Ale len málokto napíše niečo čo by sa dalo vylepšiť. Kritizovať vie každý. Píšete že to ide dolu vodou. Pretože niektorí dobrí fotografi tu prestali prispievať? Ak áno, položili ste si aj otázku prečo prestali prispievať? Možno je to kvôli tomu, že im vadilo, že záujem je niekedy aj o fotografiu z fotopasce alebo retro? Môžno ich zaujímala len technická forma fotografie, ale my tu sme na poľovníckom portáli! Áno i technická stránka fotografie je dôležitá a určite krajšia ako nejaký - prepáčte mi za výraz - mazanec, ALE opäť pripomeniem, sme na poľovníckej stránke, nie na foto servri. Mám pocit, že napr. 357AS stále dookola vadia úspešné fotky z fotopasce alebo retro. Je dobrý fotograf, vie čo musí urobiť pre dobrý záber a nevie sa zmieriť s tým, že je ľahšie umiestniť niekde fotopascu alebo odfotiť fotku z albumu. Ale napriek tomu sa 357AS musíš s tým zmieriť, sme na poľovníckej stránke a páčiť sa môžu ľubovoľné fotografie z ľubovoľnej kategórie - poľovníkom sa môžu páčiť i nie iba technicky dokonale odfotené fotografie. Niektorí neriešia technickú stránku a dokonalosť fotky, ale len obsah a výnimočnosť záberu. Všetky majú spoločného menovateľa - poľovníctvo. Nie sú tu len profi fotografi. Väčšinu tvoria poľovníci a môžeme byť len radi, že ich spoločne učíme napr. uctiť si ulovenú zver a mnohí si už nájdu čas i na vytvorenie pekného záberu s trofejou/úlovkom a podobne. A to voľakedy vôbec nerobili. A verím, že za to môže LovuZdar.sk a preto nesúhlasím s názorom 357AS ktorý sa vyjadril že stránka LovuZdar.sk nikoho nikam neposunula. Ja ten pocit nemám. Poznám tu veľa fotografov, ktorí keď prišli na stránku LovuZdar.sk, pridávali (myslím to bez urážky) také obyčajné mazanice. A vďaka či už iným fotografom tu na stránke, ktorí im dali rady, alebo i sledovaním iných pekných fotografií sa kvalita ich fotenia rapídne zlepšila a teraz sa môžu bez problémov zaradiť medzi profi fotografov! Taktiež v diskusiách, veľmi veľa poľovníkov tu nadobudlo veľa informácií, ktoré sa dozvedeli len vďaka LovuZdar.sk. Nevravím, že nie sú i iné možnosti, ale oni sa to dozvedeli tu. Sám viem, že napr. správca MMasska denne odpisuje cez poštu alebo v diskusii a radí ostatným, čiže už len rady od neho pomohli veľa ľuďom. A takto pomáhajú mnohí z vás. Áno, boli a i sú tu stále ľudia, z ktorých máme so správcami pocit, že im ani tak nejde o to aby ste sa tu navzájom podelili o pekné fotky, rady, postrehy a skúsenosti, ale poniektorí len aby sa hádali kritizovali a zhadzovali tých druhých. Sme sklamaní z niektorých vašich reakcií a mám dojem že vám ide len o to znechutiť nás. Ozaj vám už nejde o to aby to tu išlo a vedeli sme sa tu podeliť o šťastie z úlovku, fotky, skúsenosť a poradili si navzájom!? Súhlasíme, a je poučenie i pre nás, to čo píše Ondrik, nesmieme ponechať dlhšie hádku v diskusii ale musíme hneď zakročiť. Treba si však uvedomiť, že chod tohoto portálu je z veľkej miery vo vašich rukách. Vaše fotky a komentáre pod nimi a v diskusiách ho formujú. Vy tvoríte obsah, vy tvoríte to, či je portál zaujímavý alebo už nie. Vy určujete ako na tom portál je a bude. Len kopnúť si vie každý ... a to je smutné.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 33

komentáre

zoradiť
zobrazené 5161-5194 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Mathew, 22.3.2007 o 17:50

mozno by bolo lepsie ze by boli dva rady tychto tem...nazov by ostal a ostatne by prekryl druhy nazov(druheho stlpca)a keby na to niekto prisiel kurzorom tak by sa objavilo vsetko o tej teme kde je prave s myskou..tam kde bol pridany prispevok v ten den tak by to bolo nejak zvyraznene..aj by to trochu zmenilo image a aj by to bolo prehladnejsie,myslim...tak by som si to predstavoval ja...neviem ako ostatni ani neviem ci sa to da.. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 20.3.2007 o 23:18

pali1 - ja som tu uz taky navrh mal, ale dostal som odpoved, ze sme zvyknuti, kde sa ktora tema nachadza, a ze aby som to nechal tak - takze vyjadrite sa! je to na vas ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pali1, 20.3.2007 o 17:47

skus zoradiť príspevky podľa dátumu.myslím tým,že nové príspevky by sa ukazovali ako prvé,ked otvoríš diskusiu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marosko, 19.3.2007 o 22:23

V lese často nachádzame huby, jedlé či jedovaté. Na vrhujem vytvoriť fotogalériu húb, vlastne taký niniatlas. Čo vy na to...??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off teky, 5.3.2007 o 20:28

Chcelo by to tu aj nejake videa z polovaciek ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 19.2.2007 o 17:38

Reakcia na prispevok od lrentka:
Preco je to tak ako to je? Chcel som dosiahnut, aby sa hodnotilo za vsetky fotky, lebo ako ste spravne povedali, ze rad by ste hodnotili len tie pekne fotky dobrou znamkou, no takymto sposobom by sa tie zle fotky neohodnotili nikdy, keby si kazdy vyberal ze bude hodnotit len tie pekne.
A to ze sa hodnotia i zle fotky (asi zlou znamkou), je to spätna vazba pre toho kto to tam dal, a bude sa v buducnosti snazit tam vyberat a davat na stranku iba pekne fotky.

A este na margo tych fotiek: funguje tu system 10x5do30 - cize ak nejaka fotka dostane 10 krat (od 10 uzivatelov) znamku 5 (cize najhorsie hodnotenie) do 30 dni od pridania na stranku, tak sa fotka automaticky vymaze. cize tym by mala byt zarucena selekcia len tych dobrych fotiek, a teda ze zostanu na stranke iba pekne fotky. Po uplynuti 30 dni, zostava fotka na stranke natrvalo, bez ohladu na to, ake znamky po uplynuti 30 dni zostane.

Ku kazdej fotke je mozne napisat komentar (pri prezerani fotiek, kliknutim na nu sa zobrazi zväcsenina) a takisto ak ma niekto podozrenie alebo i zistil ze je fotka stiahnuta z netu (cize nie je toho kto ju pridal) moze poslat tip adminovi (cize mne ;-)) ze kde uz tuto fotku na inej stranke pod inym autorom videl. A ja tu fotku po overeni vymazem.

A to ze by mal mat kazdy uzivatel limit na kazdu kategoriu, na to by som chcel pocut nazor ostatnych.

Dakujem za vas nazor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lrentka, 18.2.2007 o 20:52

Zdá sa mi trochu násilné, keď pozerám foto, aby som ich hodnotil, hoci sa mi nechce. Keď som prvý krát pozeral foto, veľmi ma zdržovalo hodnotenie a priznám sa niektoré by si zaslúžili viac pozornosti, ale nemohol som ísť ďalej v pozeraní, kým som foto neohodnotil. Trvalo mi veľmi dlho ,kým som si ich pozrel. Nebolo by dobré, keby sa zobrazil určitý náhľad, aby som si mohol vybrať a aby som mohol hodnotiť len tie ktoré sa mi páčia? Bolo by to objektívnejšie. Nenúť do hodnotenia. Návštevníci stránky aj z trucu môžu dobrú fotku zle hodnotiť. Niektoré foto sú nekvalitné, niektoré takmer rovnaké sa opakujú. O autorstve niektorých by som tiež pochyboval. Nebolo by dobré, keby sa obmedzil počet foto každého autora pre jednotlivé kategórie? Pozrite si napríklad fotogalériu na odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 2.2.2007 o 21:44

Videá sú na pláne, ale nie v blízkej budúcnosti, kvôli momentálnemu stavu môjho internetu. Nemám rýchly internet na to aby som mohol tie videá kontrolovať (sťahovať), mám rýchlosť 28kb/s :( a ak by som to povolil nekontrolované, tak by sa rýchlo zaplnila kapacita našej stránky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stiffler, 1.2.2007 o 12:46

NA VIDEACH SA TIEZ PRACUJE,VSAK..? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tifo, 1.2.2007 o 12:09

zdravím! celkom by ma potešili nejaké krátke videá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off durdovic, 1.2.2007 o 9:50

Dobrý deň. Tak, ako ste vytvorili poradňu „ veterinárna ochrana „ nedala by sa urobiť aj poradňa , kde by nám mohol poradiť právnik v oblasti výkonu práva poľovníctva poprípade aj v oblasti zbraní. Ďakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.2.2007 o 8:25

Recepty sú na pláne, určite tu budú. Ale ďakujem za tip. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off durdovic, 30.1.2007 o 7:24

Napadlo ma, či by sa stránke nemohli objaviť zaručené a odskúšané recepty na prípravu diviny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.1.2007 o 23:52

takže Systém 10x5 bol prerobený na Systém 10x5do30, to znamená, že ak fotka dostane od 10 užívateľov známku 5 do 30 dní od jej pridania na stránku, tak sa automaticky vymaže. Po uplynutí 30 dní tu zostáva fotka natrvalo.
A ešte jedna zmena k TIPom na "ukradnuté fotky": Pri poslaní TIPu, že nejaká fotka nie je toho kto ju pridal alebo je stiahnutá z inej stránky, musíte napísať i dôvod prečo by mala byť vymazaná a ak je tým dôvodom, že je ukradnutá z inej stránky, tak do políčka dôvod napíšte adresu stránky z ktorej pochádza. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.1.2007 o 18:49

k systému vymazávania fotiek - Aký by mal byť podľa vás limit na vymazanie fotiek? Teraz je to tak, že ak nejaká fotka dostane 10 krát známku 5, tak sa automaticky vymaže. Koľko by to podľa vás malo byť? 20? 50? 10? koľko?
Ďakujem za váš názor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.1.2007 o 18:44

stiffler - áno chápem a super nápad, vďaka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stiffler, 23.1.2007 o 22:17

teraz ako si spravil tie fotky po prihlaseni tak by si mohol spravit aj ked kliknes na nejakeho uzivetela a pozeras si jeho udaje tam by mohol byt aj odkaz na jeho vsetky fotky...chapes? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.1.2007 o 23:43

Kalendár s fázami mesiaca by bol dobrý, ale zatiaľ ho pre rok 2007 neviem nikde zohnať. Keď zoženiem, dám ho sem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Soldier, 16.1.2007 o 15:34

Kalendár s fázami mesiaca by bol dobrý. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off 30-06, 6.1.2007 o 13:38

Vyjadrenie k pol.združeniem som dal omylom do KNIHY návštev . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off hunter073, 26.12.2006 o 9:33

co tak pridat fazy mesiaca? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stiffler, 25.12.2006 o 22:33

sorry,som si to nevsimol :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off stiffler, 25.12.2006 o 22:29

by som pridal prehlad vsetkych uzivatelov nie len prihlasenych...niekde hore ako su kategorie alebo na lavej strane ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Mathew, 25.12.2006 o 16:32

podla mna to nechej zoradene takto ako to je...uz sa v tom ludia vyznaju..potom by bola stale ina diskusia na inom mieste,a bol by v tom chaos ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.12.2006 o 13:34

Plánujem urobiť sekciu venovanú Poľovníckym združeniam. Plánujem to urobiť tak, že by ste ich sami pridávali, a ten človek by sa potom o tieto informácie o PZ sám staral. Iní členovia z toho istého PZ budú komunikovať s tým kto to pridal, teda kto má to PZ na starosti. A takto bude tvorený prehľad o jednotlivých združeniach tvorený vami - užívateľmi.
Potrebujem ale od vás, členov PZ, vedieť nejaké informácie, aké by sa dali písať ako charakteristické, a ktoré by sa zadávali pri vytváraní PZ. Napr. nejaké údaje o predsedoch a funkcionároch PZ, teda aké funkcie sú tam, a potom sa doplnia iba mená, ďalej napr. počet členov, miesto PZ, rozloha revíru, ... a neviem akú údaje. Preto mi prosím poraďte, aké informácie by tam mali ešte byť. Ďakujem za pomoc. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marek.mich, 25.12.2006 o 13:01

ja mislim ze bi bolo lepsie podla toho do ktorej sa naposledi pisalo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.12.2006 o 12:38

Ked kliknete hore v menu na DISKUSIA, zobrazi sa vam prehlad diskusii. Ako ich mam zoradovat? Tak ako to je teraz, cize podla datumu vytvorenia novej diskusie? Alebo podla toho, v ktorej diskusii sa naposledy pisalo? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.12.2006 o 12:37

Co hovorite na to, keby sme vytvorili novu kategoriu v obrazkoch s nazvom POLOVNICI alebo LUDIA, kde by boli vase fotky ako osob v lese alebo hocikde na chatach, proste vy polovnici ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 25.12.2006 o 12:36

pitu - nerozumiem po madarsky, ci neviem o com pisu na tej stranke, ani na menu neviem kliknut lebo neviem co to znamena, skus poradit slovne, opisat = napisat sem co by sa dalo vylepsit, vdaka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marek.mich, 1.12.2006 o 19:11

je to super stranka,ALE malo ludi na CHAT-e ja tu chodim ako casto sa mi da! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.11.2006 o 0:23

luciferPB: ako to myslíš? Napíš presnejšie tvoju predstavu. Chceš aby každý užívateľ mohol pridávať hocijaké video ako sú fotky? A tiež ich známkovať=hodnotiť? :-? Neviem ako by to bolo s kapacitou stránky, tým by sa asi rýchlo zaplnila. Neviem. Preto napíš presnejšie svoj nápad. Ja som už nad amatérskymi videami rozmýšlal, ale skôr tým smerom, že by ste mi ich poslali a ja uverejním niektoré - alebo nejako tak podobne. No veď napíš ako to myslíš a uvidíme aj čo na to povedia ostatní a niečo spolu vymyslíme. Určite to nie je zlý nápad, len to treba premyslieť. Dík za nápad! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luciferPB, 31.10.2006 o 20:22

Bolo by fajn ,keby tu bola časť vyhradená pre amatérske videá ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mislivec, 2.9.2006 o 21:12

chat---------ano prečo nie ale myslim si,ze na chat je este malo registrovanich. To sa určite časom zlepsí. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 1.9.2006 o 11:58

Chcete aby bol na tejto stránke CHAT = POKEC ? Podľa mňa, ak by naň chodilo 10 ľúdí denne, je to málo, lebo potom to pôsobí prázdnym dojmom. Zatiaľ vás sem chodí denne okolo 50, a na diskutovanie tu je práve táto diskusia, no ak si chcete online pokecať a budete sa tu stretávať, nemám nič proti CHATu. Je to síce iba môj názor a možno sa mýlim, a možno ma prekvapíte a budete sem chodiť na CHAT. Neviem. :( Preto chcem aby ste sa vyjadrili. Vopred ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 5161-5194 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov