Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Portál LovuZdar.sk - diskusia

autor: správca admin
pridané: 3.8.2006 23:05
Všetko o portáli LovuZdar.sk, vaše postrehy, názory, námety, kritika, ...
počet zobrazení: 240 863
počet hlasov: 8
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

správca admin, 4.9.2018 o 17:43

Vždy sa nájde niekto z vás, ktorý dokáže napísať len to, že to tu ide dolu vodou. Ale len málokto napíše niečo čo by sa dalo vylepšiť. Kritizovať vie každý. Píšete že to ide dolu vodou. Pretože niektorí dobrí fotografi tu prestali prispievať? Ak áno, položili ste si aj otázku prečo prestali prispievať? Možno je to kvôli tomu, že im vadilo, že záujem je niekedy aj o fotografiu z fotopasce alebo retro? Môžno ich zaujímala len technická forma fotografie, ale my tu sme na poľovníckom portáli! Áno i technická stránka fotografie je dôležitá a určite krajšia ako nejaký - prepáčte mi za výraz - mazanec, ALE opäť pripomeniem, sme na poľovníckej stránke, nie na foto servri. Mám pocit, že napr. 357AS stále dookola vadia úspešné fotky z fotopasce alebo retro. Je dobrý fotograf, vie čo musí urobiť pre dobrý záber a nevie sa zmieriť s tým, že je ľahšie umiestniť niekde fotopascu alebo odfotiť fotku z albumu. Ale napriek tomu sa 357AS musíš s tým zmieriť, sme na poľovníckej stránke a páčiť sa môžu ľubovoľné fotografie z ľubovoľnej kategórie - poľovníkom sa môžu páčiť i nie iba technicky dokonale odfotené fotografie. Niektorí neriešia technickú stránku a dokonalosť fotky, ale len obsah a výnimočnosť záberu. Všetky majú spoločného menovateľa - poľovníctvo. Nie sú tu len profi fotografi. Väčšinu tvoria poľovníci a môžeme byť len radi, že ich spoločne učíme napr. uctiť si ulovenú zver a mnohí si už nájdu čas i na vytvorenie pekného záberu s trofejou/úlovkom a podobne. A to voľakedy vôbec nerobili. A verím, že za to môže LovuZdar.sk a preto nesúhlasím s názorom 357AS ktorý sa vyjadril že stránka LovuZdar.sk nikoho nikam neposunula. Ja ten pocit nemám. Poznám tu veľa fotografov, ktorí keď prišli na stránku LovuZdar.sk, pridávali (myslím to bez urážky) také obyčajné mazanice. A vďaka či už iným fotografom tu na stránke, ktorí im dali rady, alebo i sledovaním iných pekných fotografií sa kvalita ich fotenia rapídne zlepšila a teraz sa môžu bez problémov zaradiť medzi profi fotografov! Taktiež v diskusiách, veľmi veľa poľovníkov tu nadobudlo veľa informácií, ktoré sa dozvedeli len vďaka LovuZdar.sk. Nevravím, že nie sú i iné možnosti, ale oni sa to dozvedeli tu. Sám viem, že napr. správca MMasska denne odpisuje cez poštu alebo v diskusii a radí ostatným, čiže už len rady od neho pomohli veľa ľuďom. A takto pomáhajú mnohí z vás. Áno, boli a i sú tu stále ľudia, z ktorých máme so správcami pocit, že im ani tak nejde o to aby ste sa tu navzájom podelili o pekné fotky, rady, postrehy a skúsenosti, ale poniektorí len aby sa hádali kritizovali a zhadzovali tých druhých. Sme sklamaní z niektorých vašich reakcií a mám dojem že vám ide len o to znechutiť nás. Ozaj vám už nejde o to aby to tu išlo a vedeli sme sa tu podeliť o šťastie z úlovku, fotky, skúsenosť a poradili si navzájom!? Súhlasíme, a je poučenie i pre nás, to čo píše Ondrik, nesmieme ponechať dlhšie hádku v diskusii ale musíme hneď zakročiť. Treba si však uvedomiť, že chod tohoto portálu je z veľkej miery vo vašich rukách. Vaše fotky a komentáre pod nimi a v diskusiách ho formujú. Vy tvoríte obsah, vy tvoríte to, či je portál zaujímavý alebo už nie. Vy určujete ako na tom portál je a bude. Len kopnúť si vie každý ... a to je smutné.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 33

komentáre

zoradiť
zobrazené 5121-5160 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Cilan, 22.7.2007 o 14:02

tak chybicke se vloudila, sestra asi zase skusala s cim ma moze nasrat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.7.2007 o 10:09

Cilan - neviem prečo ti to tak ukazuje, no mne ukazuje, že spln bude za 7 dní. Máš dobre nastavený dátum na svojom počítači? (vpravo dole tie hodiny, klikni 2 krát a pozri či tam je dobrý dátum) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 22.7.2007 o 3:24

admin no neviem ako ostatnym ale mne ukazuje ze zajtra je spln lenze ked som kukol dneska na mesiac tak zajtra spln urcite nebude :) tak mas zase robotu :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 21.7.2007 o 22:19

Zdravím Ťa admin.za ten mesiac tu bolo napísaných pár dobrých nápadov.čo si z ních vybral?budeš niektoré realizovať?čo pre nás chystáš nové? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 17.7.2007 o 16:05

Cilan - tak ako píšeš, tak to aj bude ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 16.7.2007 o 20:31

a tiez by bolo dobre a aj jednoduchsie keby to pocitalo iba zaregistrovanym uzivatelom, pre ostatnych netreba ziadne zvyraznenie ani pocitanie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 16.7.2007 o 20:09

Vdaka za info admin tesim sa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.7.2007 o 13:41

Cilan, ok spravim to ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 16.7.2007 o 10:37

admin ako si videl tak nazor na to prerobenie "pocitania" fora a tiez fotiek bol kladny tak uz aby si sa do toho pustil :D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 16.7.2007 o 8:22

Poľovnícke stavby pribudnú do Zápisníka do konca tohto mesiaca aj s plánmi stavieb. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 15.7.2007 o 10:54

ja by som sem pridal nieco o tych polovnickych stavbach vase skusenosti a rady ako zhotovyt jednoducho posed a hlavne krmelec ci solisko ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off atyla13, 9.7.2007 o 11:04

Cilan - myslim že ich je trochu viac ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 9.7.2007 o 2:37

tak aby to tu dnes vietilo a uputalo

vyjadrite sa viaceri ak mozem poprosit, nemyslim ze su tu len 5ti staly navstevnici ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off atyla13, 6.7.2007 o 9:54

presne tak to myslim ako to napisal Vlado ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 6.7.2007 o 9:23

Asi myslí,že aj keď si už pozrie nové fotky tak mu ich nezobrazí ako nové,keď otvorí odkaz fotografie,ale nechápem prečo im to tam vadí,lebo keď si už kliknú na kategóriu a fotky v nej už pozerali tak ich tam nezobrazí ako nové... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 6.7.2007 o 8:42

Kam by si pridal fotky? Nechápem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off atyla13, 5.7.2007 o 16:07

suhlasim s Cilanom ale pridal by som ešte k tomu aj fotky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 5.7.2007 o 15:22

no to sa moze zmenit ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Cilan, 5.7.2007 o 13:35

co si myslite o zmene zobrazovania novych prispevkov v diskusii?
Co keby sa nove prispevky zobrazovali zvyraznene dovtedy kym ich neprecitam a ked ich precitam tak uz by sa nezobrazovali ako novy (zvyraznene) narozdiel od tohoako je to teraz, ze ked ho aj precitam tak je zobrazeny cely den a nemam prehlad ked je nieco nove
samozrejme len pre registrovanych
co vy na to ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Soldier, 2.7.2007 o 15:11

Legislatíva je dobrý nápad, ale pomohli by aj informácie o rôznych podujatiach ako výstavy psov a ich skúšky, strelecké podujatia. Prijal by som aj niejaké informácie ohladom poľovníckych skúšok. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 2.7.2007 o 10:43

Myslím, že by bolo dobré zverejňovať a podeliť sa aj s dobrými nápadmi pri budovaní poľovníckych zariadení. Mám na mysli účelnosť, dostupnosť, jednoduchosť, ale aj estetickú stránku, lebo táto povedzme si úprimne dosť pokulháva a pri ich budovaní často používame "čo dom dal". Myslím, že používanie starých bytových jadier a pod. na posedy jednoducho prírode "nesedí " a verejnosť nás v danom smere hodnotí negatívne. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 29.6.2007 o 22:20

aj tá legislatíva,mapy a všetko čo spomínate by bolo super,ale ešte mi tu chýba história nášho poľovníctva. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 29.6.2007 o 18:14

ja by som uvítal novú rubriku Viete,že...,každý by mohol do nej písať novinky zo sveta poľovníctva.napr.viete,že nový svetový rekord muflóna bol strelený v ČR slovenským poľovníkom atď.,alebo Viete,že ...prvý zlatý jeleň bol v SR strelený tam a tam? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off stiffler, 28.6.2007 o 22:02

videa ja posle na buduci tyzden ked budem mat uz konecne cas a hodilo by sa viacej reklaam na tuto stranku + nejeku spolupracu s mediami ako sa to uz pomaly zacina + spolupracu s SPZ. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 28.6.2007 o 16:02

zdar a este by som navrhol informacie kde akedy a ako sa konaju polovnicke dni vv roznych kutoch slovenska ako aj info od ludi na tejto stranke!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off medko, 27.6.2007 o 22:01

Ja by som privítal viac informácii celkove o polovníctve pre mládež a adeptov na polovníctvo, ako sa majú správať v prírode a tak. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 27.6.2007 o 19:55

no moze bit aj tie videa aj legislativa aj tie tricka by mohly pomoct !!!!mal by som napad nejake mapy alebo nieco napr.kazdy sme s ineho regionu a ked niekto ma moznost a ma mapu svojeho reviru alebo oblasti kde sa zdrziava tak takymto sposobom o svojej lokalite dat vediet sme maly stat a aj tak sa nepozname poriadne co vy nato!!!a trochu drzat aj spolu nie sa len hadat a davat nehodnotne znamky to by nas mohlo trochu ucelit a pomoct tejto stranke dakujem!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ricardo8, 27.6.2007 o 17:49

Zdar!No ja si myslim ze ta polovnicka legislativa je dobry napad! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 27.6.2007 o 13:09

A čo by ste povedali na prehľad poľovníckej legislatívy...najskôr len zoznam najdôležitejších a potom by sa postupne dopĺňal,hmm??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 27.6.2007 o 8:20

Pomôžte vylepšiť LovuZdar.sk! - návrhy a nápady - Včera som mal dosť dlhú debatu s "adminom" na tému ako pomôcť tejto stránke napredovať,čo by sa mohlo ešte doplniť,aby bola lepšia,spolu sme prišli na pár nápadov,či už ide o nejakú ďalšiu spoluprácu s inými subjektami,ktoré majú niečo spoločné s poľovníctvom a aj iné nápady...Chcem touto cestou poprosiť aj vás,návštevníkov stránky,napíšte svoje postrehy,poznámky,čo by ste uvítali na tejto stránke,čo vám tu chýba alebo by mohlo byť inak,aby stránka lovuzdar napredovala a nestagnovala,aby bola skutočne o poľovníctve.Veď je to aj naša stránka a máme teraz možnosť ju vylepšiť... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 24.6.2007 o 12:12

admin

parada to ma potesilo dik :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.6.2007 o 12:00

martinhodon áno, máš tam líšča ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 24.6.2007 o 11:53

aj mne sa to paci a myslim ze tam mam aj lišča :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Paja, 24.6.2007 o 11:50

Ale ten puskohlad je Ok !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Paja, 24.6.2007 o 11:50

Tie foto ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ricardo8, 22.6.2007 o 18:27

aj mne sa to paci!Take male ozivenie stranky!:-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 22.6.2007 o 17:12

áno je to pekné,dobrý nápad ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.6.2007 o 12:33

Páči sa vám zmena horného obrázka? - ten puškohľad s meniacimi sa obrázkami zveri. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.3.2007 o 21:06

Neviem si to predstaviť Mathew, ako to myslíš? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 5121-5160 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM