Heming hunting
dnes je štvrtok,  25. apríl 2024,  meniny má Marek,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:39,  dnes západ slnka: 18:48
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Portál LovuZdar.sk - diskusia

autor: správca admin
pridané: 3.8.2006 23:05
Všetko o portáli LovuZdar.sk, vaše postrehy, názory, námety, kritika, ...
počet zobrazení: 240 861
počet hlasov: 8
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

správca admin, 4.9.2018 o 17:43

Vždy sa nájde niekto z vás, ktorý dokáže napísať len to, že to tu ide dolu vodou. Ale len málokto napíše niečo čo by sa dalo vylepšiť. Kritizovať vie každý. Píšete že to ide dolu vodou. Pretože niektorí dobrí fotografi tu prestali prispievať? Ak áno, položili ste si aj otázku prečo prestali prispievať? Možno je to kvôli tomu, že im vadilo, že záujem je niekedy aj o fotografiu z fotopasce alebo retro? Môžno ich zaujímala len technická forma fotografie, ale my tu sme na poľovníckom portáli! Áno i technická stránka fotografie je dôležitá a určite krajšia ako nejaký - prepáčte mi za výraz - mazanec, ALE opäť pripomeniem, sme na poľovníckej stránke, nie na foto servri. Mám pocit, že napr. 357AS stále dookola vadia úspešné fotky z fotopasce alebo retro. Je dobrý fotograf, vie čo musí urobiť pre dobrý záber a nevie sa zmieriť s tým, že je ľahšie umiestniť niekde fotopascu alebo odfotiť fotku z albumu. Ale napriek tomu sa 357AS musíš s tým zmieriť, sme na poľovníckej stránke a páčiť sa môžu ľubovoľné fotografie z ľubovoľnej kategórie - poľovníkom sa môžu páčiť i nie iba technicky dokonale odfotené fotografie. Niektorí neriešia technickú stránku a dokonalosť fotky, ale len obsah a výnimočnosť záberu. Všetky majú spoločného menovateľa - poľovníctvo. Nie sú tu len profi fotografi. Väčšinu tvoria poľovníci a môžeme byť len radi, že ich spoločne učíme napr. uctiť si ulovenú zver a mnohí si už nájdu čas i na vytvorenie pekného záberu s trofejou/úlovkom a podobne. A to voľakedy vôbec nerobili. A verím, že za to môže LovuZdar.sk a preto nesúhlasím s názorom 357AS ktorý sa vyjadril že stránka LovuZdar.sk nikoho nikam neposunula. Ja ten pocit nemám. Poznám tu veľa fotografov, ktorí keď prišli na stránku LovuZdar.sk, pridávali (myslím to bez urážky) také obyčajné mazanice. A vďaka či už iným fotografom tu na stránke, ktorí im dali rady, alebo i sledovaním iných pekných fotografií sa kvalita ich fotenia rapídne zlepšila a teraz sa môžu bez problémov zaradiť medzi profi fotografov! Taktiež v diskusiách, veľmi veľa poľovníkov tu nadobudlo veľa informácií, ktoré sa dozvedeli len vďaka LovuZdar.sk. Nevravím, že nie sú i iné možnosti, ale oni sa to dozvedeli tu. Sám viem, že napr. správca MMasska denne odpisuje cez poštu alebo v diskusii a radí ostatným, čiže už len rady od neho pomohli veľa ľuďom. A takto pomáhajú mnohí z vás. Áno, boli a i sú tu stále ľudia, z ktorých máme so správcami pocit, že im ani tak nejde o to aby ste sa tu navzájom podelili o pekné fotky, rady, postrehy a skúsenosti, ale poniektorí len aby sa hádali kritizovali a zhadzovali tých druhých. Sme sklamaní z niektorých vašich reakcií a mám dojem že vám ide len o to znechutiť nás. Ozaj vám už nejde o to aby to tu išlo a vedeli sme sa tu podeliť o šťastie z úlovku, fotky, skúsenosť a poradili si navzájom!? Súhlasíme, a je poučenie i pre nás, to čo píše Ondrik, nesmieme ponechať dlhšie hádku v diskusii ale musíme hneď zakročiť. Treba si však uvedomiť, že chod tohoto portálu je z veľkej miery vo vašich rukách. Vaše fotky a komentáre pod nimi a v diskusiách ho formujú. Vy tvoríte obsah, vy tvoríte to, či je portál zaujímavý alebo už nie. Vy určujete ako na tom portál je a bude. Len kopnúť si vie každý ... a to je smutné.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 33

komentáre

zoradiť
zobrazené 5081-5120 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Doduin, 27.7.2007 o 11:04

Presne tak, treba sa nimi len zaoberať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 27.7.2007 o 11:00

Ja si myslím,že tu už je dosť tém,o ktorých sa dá baviť,diskutovať o nich,sú stále aktuálne...aj keď boli pridané pred mesiacom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 27.7.2007 o 10:55

Myslím, že je na každom z vás, ako sa bude uberať táto stránka a o čom sa tu budeme rozprávať. Ja chcem aby to bolo v prvom rade o poľovníctve a prírode a až potom o fotkách. Správne ste to vystihli, fotky sú len na prikrášlenie stránky, prírody, ... Ale primárne sú veci o poľovníctve. Tak sa poďme zaoberať viac poľovníctvom a poľovníckymi témami - vy tvoríte obsah tejto stránky! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 27.7.2007 o 10:40

Je to už len na adminovi ako sa rozhodne,čo s tým? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off marosko, 27.7.2007 o 10:35

krokomerec Vlado2406 Presne o toto sa snažím od začiatku. Žiadna súťaž, alebo len vyhlasovaná s danou témou a pravidlami a k fotkám len komentáre. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 27.7.2007 o 10:24

Súhlasím,keď niekto niečo chce môže to napísať do komentárov k fotke a tí čo si chcú dokázať aký sú dobrý nech sa zaregistrujú na odkaz a tam im budú hodnotiť fotky kompetentný... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off krokomerec, 27.7.2007 o 10:21

Je to poľovnícka stránka a nie fotografický server,tak že by som hodnotenie zrušil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 27.7.2007 o 10:20

Tak to beriem!To by bolo fajn a spokojný aj Tý čo chcú súťažiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off krokomerec, 27.7.2007 o 10:18

Ja mi myslím že doteraz nemalo zmysel sem kvalitné fotky dávať,lebo malý formát ktorý tu bol, dobrú fotku dehonestoval.
Táto zmena posunula túto stránku ďalej. Ja osobne by som hodnotenie zakázal,vždy bude viesť ku sporom a roztržkám na tejto stránke. Radšej by som to riešil nejakou súťažou na určitú tému, v určitom termíne a len vybraná fotka ktorú by si autor určil do súťaže by sa hodnotila. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 27.7.2007 o 10:06

A zasa fotky a fotky a stále len vaše fotky!!!!!!!!Už ma to fakt štve,toto je poľovnícka stránka s možnosťou pridávania svojich fotiek na jej oživenie,ale nie je stránka fotografov,tak prečo sa do kelu všetko točí okolo fotiek,nič iné tu už človek nevidí,len to,že sa mi nepáči hodnotenie,zmení sa nepáči sa ani to.......MAX2 kde si???Jedine s ním,s Paťom,Milanom a Danielom sa tu dá fakt porozprávať o poľovníckych témach,som z toho smutný,ale je to tak! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 27.7.2007 o 9:47

nechces sa podelit o pekne zazitky a fotky? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 27.7.2007 o 9:47

brend - preco??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 27.7.2007 o 9:40

ja tu fotky uz nebudem pridavat len sa pozerat na tuto stranku ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miri, 26.7.2007 o 19:05

D4: u fotiek, ktoré sú medzi najlepšími vidieť autora aj keď za fotku nebolo hlasované. Myslím si ale, že to nie podstatné. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.7.2007 o 12:47

brend preco? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 26.7.2007 o 12:40

dnes som vymazal moje fotky nechal som len jednu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off RICI, 25.7.2007 o 19:16

suhlasim s dudrosom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dudros, 25.7.2007 o 19:07

zdar ja bi som privital ako uz je tu spomenute viac info o streleckych,kynologickych a vseobecne o akciach ktore suvisia s polovnictvom.Nejake recenzie na zbrane,optiku doplnky a pod.viem ze na vebe je toho dost ale nie kazdy ma cas sediet pri compe hodiny takto bi to bolo zastresene tu tiez spolupraca z SPZ bi bola fajn bolo bi info s prvej ruky,dobri napad je aj rady pre stavby posedov,krmelcov to bi privitali viaceri,propagovat pracu s mladezov koniec koncov su to nasi nasledovnici trba ich spravne vychovat.Inak si mislim ze je to vpohode nic neni dokonale ale da sa to vylepsit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Doduin, 25.7.2007 o 16:10

krokomerec - celkom dobrý nápad ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off krokomerec, 25.7.2007 o 16:05

Vadí mi ,že keď kliknem na fotku najlepšej fotografie,ktorá sa zobrazuje na ľavej strane,tak mi ju nezobrazí vo vätšom rozlíšení. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 24.7.2007 o 16:44

brend - a uvedom si, že pred hlasovaním nikto nevidí koho je tá fotka, za ktorú ide práve hlasovať - takže úmyselné to vôbec nie je !! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 24.7.2007 o 16:43

Z toho si nič nerob. To je to isté ako by si mu dala zlú známku.
BREND - nemáš ju prečo hrešiť, keď sa jej tvoje fotky nepáčia. Ak dostaneš iba od nej že NEPÁČI, tak to tvoje celkové hodnotenie nezmení - nebude to mať skoro žiadny vplyv. A ak to dostaneš od viacerých, tak asi na tom niečo bude. ;-) Tak sa hneď nejeduj. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 24.7.2007 o 16:37

no neviem, či nový systém niekam povedie... už som dostala "pár teplých slov" od brenda, že som protivná lebo hodnotím všetky jeho fotky ako nepáči... a čo ja za to môžem, že sa mi nepáčia? veď čo je na tom? s tým sa musí rátať, že nie všetky fotky sa páčia všetkým... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off oko11, 24.7.2007 o 11:12

admin: ja som ti vravel, že my sa nikdy nedohodneme...jeden má rád sladké, druhý kyslé...a je nás dosť veľa....takže si myslím aby si rozhodoval ty a nedávaj už žiadne referenda... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 24.7.2007 o 11:05

a nemohol by si tie "muškáty" vymazať aj sám? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.7.2007 o 10:25

Pod každou fotkou je možnosť napísať mi TIP pre fotku, ktorú chcete vymazať. Napíšte mi pre každú fotku ktorá tam nepatrí (samozrejme s dôvodom prečo) TIP a ja sa o to už postarám. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 24.7.2007 o 10:06

lapka - pripájam sa k tej kategórii Kvety - treba tam urobiť poriadok ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lapka, 24.7.2007 o 10:00

mne sa to nepáči, ale keďže sa to už nedá vrátiť naspäť tak čo už... a kategória kvety by sa mala nejak premenovať (napr. na lesné, al. divorastúce) a tie všetky muškáty a pod. by sa mali vymazať. teda keď už sa tu idú robiť poriadky... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 24.7.2007 o 8:40

Mne sa to paci, ved za dobru znamku nedostanete peniaze :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.7.2007 o 8:26

roberto - mám už nejaké ďalšie videá ktoré mi užívatelia poslali, postupne ich budem pridávať ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 24.7.2007 o 8:22

Ľudia nebláznite :((( Veď to hodnotenie som menil kvôli vám aby som vám vyhovel. Veľa ľudí sa sťažovalo na hlasovanie. Tak som ho zmenil. A teraz sa sťažujete zase :( Ja som vám chcel iba vyhovieť.
Chcel som aby sa vám táto stránka páčila a nie aby ste odchádzali!!!
Myslím si, že to hlasovanie je iba sila zvyku a časom si obľúbite i toto nové. Ako napísal Samo, časom sa to vykryštalizuje. Bolo to vynulované a ohodnotiť naspäť viac ako 2000 fotiek bude chvíľku trvať. Naďalej sú fotky zoraďované podľa nejakého priemeru a takisto sú aj hodnotení užívatelia. Toto hlasovanie je podľa mňa spravodlivejšie a verím, že si ho obľúbite. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 24.7.2007 o 8:16

Ja by som zmenil to: Ak nejaka fotka je velmi zle hodnotena aby sa vymazala ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pali1, 23.7.2007 o 19:40

Skoda, Roman na tvoje fotky som sa stale tešil,bol si tu jeden z najlepších.Ani mne sa ten system nepáči,začína to ísť od 10 k 5 ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 23.7.2007 o 19:39

ROMAN neblazni, ja tu chodim hlavne kvoli Tvojim fotkam a urcite aj kopec dalsich ludi. Znamkovanie sa nezrusilo, iba zmenilo. Hodnotenie ostalo vlastne nezmenene, preto to teraz ukazuje "bludy". Ked sa upravi aj to a ked sa hodnotenie "ustali", bude to vyzerat uplne inac. Ja zmeny vidim pozitivne. Kto nechce nemusi hodnotit a nehrozi aby jeden zaskodnik niekomu upravil hodnotenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ROMAN D-MODRA, 23.7.2007 o 18:39

ja s novym hlasovanim absolutne nesuhlasim zda sami primitivne kvôli par tupcom zrušiť znamkovanie je nezmysel ja už fotky posielať nebudem a ako tože mi nejdu vymazať tie čo som doteraz poslal ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off martinhodon, 23.7.2007 o 15:47

no je to fajn ale nebolo to treba ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 23.7.2007 o 12:44

Čo hovoríte na zmenu v hlasovaní fotiek? Je to to čo ste chceli? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off roberto, 22.7.2007 o 23:58

myslím si, že pomer foto : video - 2710:2 je dosť na ... prosím robte s tým niečo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off miro56, 22.7.2007 o 21:33

Spln je 30.7.07, takže až za 8 dní. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 5081-5120 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov