Heming hunting
dnes je piatok,  19. apríl 2024,  meniny má Jela,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:50,  dnes západ slnka: 18:40
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Portál LovuZdar.sk - diskusia

autor: správca admin
pridané: 3.8.2006 23:05
Všetko o portáli LovuZdar.sk, vaše postrehy, názory, námety, kritika, ...
počet zobrazení: 240 635
počet hlasov: 8
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

správca admin, 4.9.2018 o 17:43

Vždy sa nájde niekto z vás, ktorý dokáže napísať len to, že to tu ide dolu vodou. Ale len málokto napíše niečo čo by sa dalo vylepšiť. Kritizovať vie každý. Píšete že to ide dolu vodou. Pretože niektorí dobrí fotografi tu prestali prispievať? Ak áno, položili ste si aj otázku prečo prestali prispievať? Možno je to kvôli tomu, že im vadilo, že záujem je niekedy aj o fotografiu z fotopasce alebo retro? Môžno ich zaujímala len technická forma fotografie, ale my tu sme na poľovníckom portáli! Áno i technická stránka fotografie je dôležitá a určite krajšia ako nejaký - prepáčte mi za výraz - mazanec, ALE opäť pripomeniem, sme na poľovníckej stránke, nie na foto servri. Mám pocit, že napr. 357AS stále dookola vadia úspešné fotky z fotopasce alebo retro. Je dobrý fotograf, vie čo musí urobiť pre dobrý záber a nevie sa zmieriť s tým, že je ľahšie umiestniť niekde fotopascu alebo odfotiť fotku z albumu. Ale napriek tomu sa 357AS musíš s tým zmieriť, sme na poľovníckej stránke a páčiť sa môžu ľubovoľné fotografie z ľubovoľnej kategórie - poľovníkom sa môžu páčiť i nie iba technicky dokonale odfotené fotografie. Niektorí neriešia technickú stránku a dokonalosť fotky, ale len obsah a výnimočnosť záberu. Všetky majú spoločného menovateľa - poľovníctvo. Nie sú tu len profi fotografi. Väčšinu tvoria poľovníci a môžeme byť len radi, že ich spoločne učíme napr. uctiť si ulovenú zver a mnohí si už nájdu čas i na vytvorenie pekného záberu s trofejou/úlovkom a podobne. A to voľakedy vôbec nerobili. A verím, že za to môže LovuZdar.sk a preto nesúhlasím s názorom 357AS ktorý sa vyjadril že stránka LovuZdar.sk nikoho nikam neposunula. Ja ten pocit nemám. Poznám tu veľa fotografov, ktorí keď prišli na stránku LovuZdar.sk, pridávali (myslím to bez urážky) také obyčajné mazanice. A vďaka či už iným fotografom tu na stránke, ktorí im dali rady, alebo i sledovaním iných pekných fotografií sa kvalita ich fotenia rapídne zlepšila a teraz sa môžu bez problémov zaradiť medzi profi fotografov! Taktiež v diskusiách, veľmi veľa poľovníkov tu nadobudlo veľa informácií, ktoré sa dozvedeli len vďaka LovuZdar.sk. Nevravím, že nie sú i iné možnosti, ale oni sa to dozvedeli tu. Sám viem, že napr. správca MMasska denne odpisuje cez poštu alebo v diskusii a radí ostatným, čiže už len rady od neho pomohli veľa ľuďom. A takto pomáhajú mnohí z vás. Áno, boli a i sú tu stále ľudia, z ktorých máme so správcami pocit, že im ani tak nejde o to aby ste sa tu navzájom podelili o pekné fotky, rady, postrehy a skúsenosti, ale poniektorí len aby sa hádali kritizovali a zhadzovali tých druhých. Sme sklamaní z niektorých vašich reakcií a mám dojem že vám ide len o to znechutiť nás. Ozaj vám už nejde o to aby to tu išlo a vedeli sme sa tu podeliť o šťastie z úlovku, fotky, skúsenosť a poradili si navzájom!? Súhlasíme, a je poučenie i pre nás, to čo píše Ondrik, nesmieme ponechať dlhšie hádku v diskusii ale musíme hneď zakročiť. Treba si však uvedomiť, že chod tohoto portálu je z veľkej miery vo vašich rukách. Vaše fotky a komentáre pod nimi a v diskusiách ho formujú. Vy tvoríte obsah, vy tvoríte to, či je portál zaujímavý alebo už nie. Vy určujete ako na tom portál je a bude. Len kopnúť si vie každý ... a to je smutné.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 33

komentáre

zoradiť
zobrazené 5041-5080 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off levo, 27.11.2007 o 1:37

nebolo by možne aby sa pri hodnotnejších trofejách uvádzali aj body ...... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 25.11.2007 o 8:03

co tak pridat do fotogalerie kolonku rybi je tu dost peknych fotiek akurat su rozhadzane kade tade a myslim ze rybarstvo ma k polovnictvu blizko a aj vela polovnikov su zaroven aj rybarmi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off RICI, 23.11.2007 o 22:14

nebolo by zle kebyze by sa tu pridali nejake foto z vytvarneho umenia na namety polovnictva,teda aspon pre mna ja rad kreslim prirodu a vsetko oklo toho,cize rad by som sa nechal nejako inspirovat tymi obrazkami ,napr.su na stranke odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 21.11.2007 o 16:48

OK, vďaka za námety, urobím. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 19.11.2007 o 23:48

ahoj admin.mohlo by sa dat do statistiky pocet videi a ked pribudne nove video aby to tam bolo vidiet.dakujeme ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 19.11.2007 o 19:25

Cau admin mozno by nebolo od veci pridat do sekcie videa postup ako nahrat video na stranku celkom sa to zacalo rozbiehat a dost ludi sa stale domaha na postup mohlo by to byt ako pri fotogalerii vsetko do podrobna vysvetlene ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 13.11.2007 o 8:53

Ok, do konca roka to dorobím, aby bolo vidieť kto je práve na chate, i keď si myslím, že to budú skreslujúce údaje.

milank - pôvodný zámer tejto stránky bol pre slovenských poľovníkov, nečakal som, že záujem budú mať i českí kolegovia. Tiež som si už všimol niekoľko českých registrácií. Ok, dorobím aj to.

vďaka za námety ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 12.11.2007 o 19:27

Admin s tym knihkupectvom si ma potesil dakujem ti za to uz nedudem musiet behat zo stranky na stranku a hladat nove knihy ked to bude tu.Na tom chate som to myslel tak ako napisal cilan. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 12.11.2007 o 18:50

Ja by som Admin dal ešte aj možnosť najmä českým zaregistrovaným,aby si mohli pri registrácií zadať napr. "ČR" do svojích údajov a nie nejaký slovenský kraj. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Cilan, 12.11.2007 o 17:12

ale nebolo myslene kto je prihlaseny , ale kto je prave na chate a moze reagovat ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 12.11.2007 o 9:36

msabi - spolupráca s internetovým kníhkupectvom je už naviazaná a do týždňa pribudne sekcia knihy

k tomu druhemu dotazu:
po prihlaseni mas vlavo dolu vypisane mena, kto tu je prave prihlaseny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 10.11.2007 o 15:13

na chate by sa malo zobrazovat kto je tam prihlaseny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off RICI, 28.10.2007 o 12:31

ani toto neni zleee ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 28.10.2007 o 9:08

Co tak spolupraca medzi touto strankou a neakym internet knihkupectvom ze by sa tu zobrazovali najnovsie knihy na temu polovnictvo a dolo by sa to aj obiednat . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off RICI, 27.10.2007 o 21:28

suhlasim s gamom ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 27.10.2007 o 7:44

Ja by som navrhol dať tie najlepšie fotky na stiahnutie v plnom rozlíšení ako tapety na plochu.
Myslím že je to celkom dobrý nápad.
Lovu Zdar! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 27.9.2007 o 8:24

Hádanku sem dáš tak, že mi ju pošleš poštou tu na stránke na login ADMIN alebo mi ju pošleš emailom na admin@lovuzdar.sk. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dano1955, 26.9.2007 o 20:46

ako sem dám hádanku,pítam sa teba,admín. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off brend, 23.8.2007 o 13:54

a ja by som zmenil aj to ze fotografie vidia aj neregistrovany neviem preco to pred nimi skryvat... alebo pri najhorsom aby nehodnotili... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 23.8.2007 o 9:45

???ved tak su aj rozdelene/az na tie akcie/??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off polovnik40, 23.8.2007 o 9:12

Fotografie by som rozdelil;trofeje,akcie , priroda a psy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Vlado2406, 17.8.2007 o 9:40

A mám ešte jeden nápad...zatrhnúť prístup Jakubsonovi,už to vadí mnohým. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAX2, 17.8.2007 o 8:56

Admin, čo keby si vľavo hore na stránke pod dátum a počet dní do splnu doplnil východ, západ slnka a mesiaca. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 9.8.2007 o 14:16

Paráda,výborné,perfektné,dokonalé...:D ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 9.8.2007 o 12:43

Ja navrhujem zatial aspon nasledovne: Polovne psy, Zbrane, Fotografovanie, prídoda, potom rozclenit zver- napr. srstnata,pernata, Problemy, Iné. Ak ma chcete doplnit, napiste ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Pakôň, 9.8.2007 o 12:39

ja som bol na na fore awald a zdalo sa mi ze to je nepriehladne,tato stranka sa mi paci viac. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Doduin, 9.8.2007 o 10:35

Ok, poraďte kategórie do ktorých by sa mali témy členiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off veon, 9.8.2007 o 10:20

ano, suhlasim Gamo, ťažko sa tu orientuje, možno by pomohlo nejaké vyhladávanie aspon.
mne osobne sa páči poľovnícke fúorum na odkaz, jednoduché a prehladné, len zatial malo ludí... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 8.8.2007 o 14:52

veon, takze suhlasis? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off veon, 8.8.2007 o 12:04

alebo tak ako je na odkaz .
Nie som síce dlho registrovaná, ale naozaj v tom nie je moc prehlad :-( ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 8.8.2007 o 11:24

A ešte jedna vec-forum by som rozclenil na podkategorie ako napr. psy,zbrane,reviry,druhy zvery a pod. Myslim, ze by o bolo prehladnejsie pri sucasnom pocte tem. Aky je vas nazor?
/ak niekto nechape co myslim nech ide na odkaz /tam to maju pod kategoriamy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 4.8.2007 o 9:11

Ja by som ešte do fora pridal okrem: Autor,dátum,posledný príspevok by som dal že ktoho napísal, napr. Admin,4.8.07,posledný príspevok Gamo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 4.8.2007 o 7:27

Ako napísal medko:
"Ja by som privítal viac informácii celkove o polovníctve pre mládež a adeptov na polovníctvo, ako sa majú správať v prírode a tak. "Súhlasím s ním,tiež s dudrosom a ešte by to tu chcelo fakt aspoň zopár videií+vylepšovat to, čo je, aj keď je to tu super ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 3.8.2007 o 11:30

Podla mna treba bud:
1)zlepsit hodnotenie fotiek: 1naj,2normal,3zle
2)zrusit hodnotenie-paci,nepaci je NEOBJEKTIVNE
A,mimochodom,spustim peticiu proti peticiam... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dano1955, 30.7.2007 o 21:33

prečo petície,kto chce má možnoť vyjadriť sa k foto ktorej chce.aj já tam nemám krásné fotky,a dal som ich sem nech sa vyjadrí kto ako chce.Je to dobre tak ako to je. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ricardo8, 30.7.2007 o 16:02

OK to bol pokus o zart!:-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 30.7.2007 o 8:24

ricardo8 ;-) nie, nevyhlasuj :))) Dík ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ricardo8, 27.7.2007 o 22:28

A tak ma napada ze ci nevyhlasim peticiu o zruseni hlasovania:-))! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ricardo8, 27.7.2007 o 22:15

No konecne to niekto napisal otvorene!Dakujem Milan a ta peticia bola len preto aby Roman ostal verny LOVU ZDAR! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 27.7.2007 o 18:15

presne vladko konečne to tu niekto natrel týmto profi fotografom.nič iné len fotky,fotky a zas len fotky.mňa týto fotografi viac vytáčajú ako jakubson.prosím ťa ADMIN na kolenách, zruš to hodnotenie úplne.týto hoši z toho majú potom veľku súťaž a sú si jeden druhému konkurent a tak sa to tu aj potom vyvíja.mazanie fotiek,petície aby ten či onen ostal.no nech idú aj do psej matere.každý chce mať svoje pravidlá.to keby si chcel každý futbalista urobiť tie svoje, tak futbal už dávno zanikol.ak sa ti nepači futbal a jeho pravidlá choď hrať tenis.na hodnotenie fotiek stačí úplne nechať len komentár.lebo zabiješ túto super stránku.lovu a tvojej práci zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 5041-5080 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM