Heming hunting
dnes je štvrtok,  2. máj 2024,  meniny má Žigmund,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:27,  dnes západ slnka: 18:58
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Portál LovuZdar.sk - diskusia

autor: správca admin
pridané: 3.8.2006 23:05
Všetko o portáli LovuZdar.sk, vaše postrehy, názory, námety, kritika, ...
počet zobrazení: 241 001
počet hlasov: 8
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

správca admin, 4.9.2018 o 17:43

Vždy sa nájde niekto z vás, ktorý dokáže napísať len to, že to tu ide dolu vodou. Ale len málokto napíše niečo čo by sa dalo vylepšiť. Kritizovať vie každý. Píšete že to ide dolu vodou. Pretože niektorí dobrí fotografi tu prestali prispievať? Ak áno, položili ste si aj otázku prečo prestali prispievať? Možno je to kvôli tomu, že im vadilo, že záujem je niekedy aj o fotografiu z fotopasce alebo retro? Môžno ich zaujímala len technická forma fotografie, ale my tu sme na poľovníckom portáli! Áno i technická stránka fotografie je dôležitá a určite krajšia ako nejaký - prepáčte mi za výraz - mazanec, ALE opäť pripomeniem, sme na poľovníckej stránke, nie na foto servri. Mám pocit, že napr. 357AS stále dookola vadia úspešné fotky z fotopasce alebo retro. Je dobrý fotograf, vie čo musí urobiť pre dobrý záber a nevie sa zmieriť s tým, že je ľahšie umiestniť niekde fotopascu alebo odfotiť fotku z albumu. Ale napriek tomu sa 357AS musíš s tým zmieriť, sme na poľovníckej stránke a páčiť sa môžu ľubovoľné fotografie z ľubovoľnej kategórie - poľovníkom sa môžu páčiť i nie iba technicky dokonale odfotené fotografie. Niektorí neriešia technickú stránku a dokonalosť fotky, ale len obsah a výnimočnosť záberu. Všetky majú spoločného menovateľa - poľovníctvo. Nie sú tu len profi fotografi. Väčšinu tvoria poľovníci a môžeme byť len radi, že ich spoločne učíme napr. uctiť si ulovenú zver a mnohí si už nájdu čas i na vytvorenie pekného záberu s trofejou/úlovkom a podobne. A to voľakedy vôbec nerobili. A verím, že za to môže LovuZdar.sk a preto nesúhlasím s názorom 357AS ktorý sa vyjadril že stránka LovuZdar.sk nikoho nikam neposunula. Ja ten pocit nemám. Poznám tu veľa fotografov, ktorí keď prišli na stránku LovuZdar.sk, pridávali (myslím to bez urážky) také obyčajné mazanice. A vďaka či už iným fotografom tu na stránke, ktorí im dali rady, alebo i sledovaním iných pekných fotografií sa kvalita ich fotenia rapídne zlepšila a teraz sa môžu bez problémov zaradiť medzi profi fotografov! Taktiež v diskusiách, veľmi veľa poľovníkov tu nadobudlo veľa informácií, ktoré sa dozvedeli len vďaka LovuZdar.sk. Nevravím, že nie sú i iné možnosti, ale oni sa to dozvedeli tu. Sám viem, že napr. správca MMasska denne odpisuje cez poštu alebo v diskusii a radí ostatným, čiže už len rady od neho pomohli veľa ľuďom. A takto pomáhajú mnohí z vás. Áno, boli a i sú tu stále ľudia, z ktorých máme so správcami pocit, že im ani tak nejde o to aby ste sa tu navzájom podelili o pekné fotky, rady, postrehy a skúsenosti, ale poniektorí len aby sa hádali kritizovali a zhadzovali tých druhých. Sme sklamaní z niektorých vašich reakcií a mám dojem že vám ide len o to znechutiť nás. Ozaj vám už nejde o to aby to tu išlo a vedeli sme sa tu podeliť o šťastie z úlovku, fotky, skúsenosť a poradili si navzájom!? Súhlasíme, a je poučenie i pre nás, to čo píše Ondrik, nesmieme ponechať dlhšie hádku v diskusii ale musíme hneď zakročiť. Treba si však uvedomiť, že chod tohoto portálu je z veľkej miery vo vašich rukách. Vaše fotky a komentáre pod nimi a v diskusiách ho formujú. Vy tvoríte obsah, vy tvoríte to, či je portál zaujímavý alebo už nie. Vy určujete ako na tom portál je a bude. Len kopnúť si vie každý ... a to je smutné.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 33

komentáre

zoradiť
zobrazené 5001-5040 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off luciferPB, 20.1.2008 o 19:24

OK skusim niečo vymyslieť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 20.1.2008 o 15:10

luciferPB - nemyslím, že je to AŽ TAK spôsobené návštevnosťou tejto stránky i keď aj to určite má vplyv na rýchlosť zobrazenia. Skôr by som hľadal problém, tak ako ti radí iboo, v rýchlosti tvojho internetu, nastavení prehliadača, poprípade cache pre internet, niekde v nastavení tvojho PC. Načítavanie až 2 minúty je veľmi veľa, a to nebude len návštevnosťou stránky. Táto stránka by mala byť optimalizovaná tak, aby sa vám načítala do 1 sekundy (ak práve pozeráš fotografie tak pochopiteľne do niekoľko sekúnd). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off iboo, 20.1.2008 o 14:59

luciferPB - pozri si rýchlosť tvojho internetu, nakolko ťa obmedzujú susedia a podobne. Ja osobne vidím rozdiel aj u providera, a to s ami stane že moj doma pomalý (512kbit/sec) internet načíta rýchlejšie stránku (nie túto), ako napr. Saneťácky internet v žiline, kde bežne nameriam cez 4Mbit/sec. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off luciferPB, 20.1.2008 o 12:30

adminko neviem či ma stym ešte niekto problem ale hrozne dlho mi načitava stranku a menu-niekedy aj cez 2min--a zdasami že čim je tu momentalne viac prihlasenych ludi tym dlhšie to trvá--s ostatnymi strankami nemam problem-- ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 18.1.2008 o 11:15

nad predlzenim session sa uvazuje, nad autologinom zatial nie, ale vdaka za namet ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mpca, 17.1.2008 o 18:49

hmm,, neviem ci to tu bolo riesene ale "autologin" by bodol.... alebo aspon trochu predlzit session :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maartin, 13.1.2008 o 21:32

tiež som si to všimol, som rád, že to Admin zariadil, vytriedia sa fotky osobné a poľ. výstav ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 13.1.2008 o 17:09

Pozerám že je to už zmenené,takže máme šikulku admina.Predchadzajúci príspevok škrtám. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 13.1.2008 o 17:03

msabi,zle pochopené nie pridať kolonku zver v zverniciach,ale kolonku trofeje ponechať ,ale pridať kolonku chovateľské prehliadky a poľovnícke výstavy,pretože pribúda veľa fotiek z týchto akcii a su vmiešavané medzi osobné trofeje jednotlivcov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off DIDI, 11.1.2008 o 18:39

Chcelo by to tu viac videii. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 11.1.2008 o 17:36

No neviem ci malo zmysel pridavat do fotogalerie kolonku zver zijuca v zverniciach ked uz to chces delit tak na raticovu a v tej povodnej by zostalo vsetko ostatne moj nazor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 9.1.2008 o 8:51

milank - áno posnažím sa ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 8.1.2008 o 21:03

Ahoj Admin.Tá "moja diskusia" v našom menu je fajn,ale čo bude s tým mazaním pošty?Tento mesiac si písal,že to bude...:-))) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off chud1, 20.12.2007 o 16:22

zdravim na stranke sa mi zatim paci vsetko ale rad bi som bol keby sa daly stahovat videa pretoze niektore su docela dobre a nrad bi som ich mal vo svojej zbierke dik ..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 9.12.2007 o 12:09

juraj22 - áno dalo by sa, ale až keď ich bude trošku viac. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 8.12.2007 o 18:51

caute.chcel by som sa opytat ci by bolo mozne rozdelit aj videa podla druhu.cize napr srncia zver,jelenia zver,selmy,viem ze tych videi neni este vela ale postupom casu popridavaju,lebo uz sa pomaly aj videa rozbehli.a myslim ze ich bude coraz viac a viac:-)).dalo by sa?dakujeme admin. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maartin, 8.12.2007 o 12:49

Ano, jednalo by sa o kategoriu chovateľské prehliadky ( dávali by sa tam len fotky z chovateľských prehliadok).
Hlavne som mal na mysli vytvorenie stránky ,, regionálne, okresné organizácie,, kde by v nich mohli sa dávať rôzne články, výstavy, podujatia, oznamy, blahoželania nestorom, práce s mládežou, štatistiky chovu a lovu, choroby v regione, fotodokumentácie a iné. Bol by to skutočný obraz organizácii ich život, problémy,radosti. Každá organizácia má osvetového pracovníka, ktorý by mohol a aj by bol oprávnený to realizovať.
Boli by to údaje dôveryhodné a pre poľovnícku verejnosť zaujimavé a poučné.
Ďalej tu chýba stránka, kde by bol zoznam význačných slovenských trofejí s fotodokumentáciou, ale aj svetových trofejí.
Je to len môj názor. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 8.12.2007 o 9:37

maartin - vieš mi prosím ťa napísať viac o tvojom námete, pretože nejako som to nepochopil :( Myslíš novú kategóriu fotiek? Či ... ??
Vďaka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maartin, 7.12.2007 o 18:41

myslím, že by bolo dobré vytvoriť samostatnú stránku - chovateľské prehliadky trofejovej zveri. ( Myslím, že každý podateľ si dáva vlastné trofeje, trofeje iných lovcov by mali patriť na inú stránku). ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off roberto, 7.12.2007 o 17:34

mne sa dajú všetky obrázky použiť ako tapety ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 7.12.2007 o 16:41

no gamo !pekne bobry napad urcite s tym suhlasim !i ked autory nemusia ale uvidime! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 7.12.2007 o 16:32

Ja bych navrhol dať niektoré top fotky na stiahnutie v plnom rozlíšení ako tapety, to čo je v fotogalérii sa použiť moc nedá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 7.12.2007 o 7:38

OK, tento mesiac to bude. Vďaka za námet. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 6.12.2007 o 21:14

Kocho si ma teraz predbehol:-) ja mám s tým tiež preblém,pretože mám za mesiac aj 150 prijatej a odoslanej pošty a po jednom to mazať je dosť náročné po časovej stránke.Nedalo by sa Admin pridať niečo také ako"Vymazať všetky" alebo niečo podobné.Vďaka Milan ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 6.12.2007 o 19:37

Nj tiež som to už adminovi hovoril...určite ani on nemá rád zbytočné klikačky ;-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 6.12.2007 o 14:48

cau admin keby sa dalo tak sprav to ze:mam vela posty ze ju nevymazujem tak skus urobit aby sa nevyzovlo len po jednej sprave ale vsetky viesbo malsom okolo70 sprav a teraz 70 krat klikaj a cakaj vies o com hovorim dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petko, 2.12.2007 o 15:44

OK vela zdaru. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 2.12.2007 o 8:57

petko - myslím, že by sa to dalo spraviť, v priebehu tohto mesiaca to skúsim. Vďaka za námet, myslím, že to vôbec nie je blbosť ako si sa obával. Je to celkom dobrý nápad. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off petko, 30.11.2007 o 15:41

admin neviem ci to neni blbost, ale nedalo by sa spravit aby ked som na stranke a niekto mi daco napise na chat aby sa ukazalo nejake okno alebo ikonka ze mam odkaz? Co ty na to? Mozno by to pomohlo viacerim a mozno sa trochu rozprudi komunikacia:) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 30.11.2007 o 14:27

admin klud hlavne klud a veonka tiez ok riesenie sa najde a netreba hned vyskakovat 2m do luftu ok"""!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off juraj22, 30.11.2007 o 12:17

veon tak nech to skusi na 102pokus a mozno ho to prihlasi.a nie sa ta do niekoho navazat trubka. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 30.11.2007 o 7:50

msabi - problem aj je aj nie je. Chodim domov z prace tento tyzden o 22:30 a to uz nemam chut nieco robit, ale lahnem do postele a spim. A z prace stiham len takto odpisovat. Zajtra je konecne vikend, budem to moct konecne urobit. Ospravedlnujem sa za omeskanost, no bohuzial ...
Tento vikend to urcite bude. Vdaka za pochopenie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 29.11.2007 o 19:46

cau admin chcem sa informovat co je s tymi knihami je neaky problem? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gamo, 29.11.2007 o 18:53

veon, kebyže je toto môj web, tak si prvá ktorej dám PERMANENT BAN. Nechápem /a či obdivujem?/ adminovu nekonečnú trpezlivosť... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 29.11.2007 o 15:19

veon vôbec neviem kto to je, a myslím, že ak sa niekomu vypíše hláška: "Zadali ste nesprávne login alebo heslo!" tak odpoveď je jasná. A nechápem prečo upodozrievaš mňa! A vlastne začo? Za to, že niekto nezadá správne meno a heslo?
Nech si ten tvoj známy, skontroluje, či nemá zapnuté CapsLock, alebo či nemá prepnutú klávesnicu SK/EN - tam hľadajte chybu a nie vo mne! Mrzí ma to, že ste hneď na mňa vystúpili, akoby som ja niečo zle urobil! Mohli ste napísať email alebo poštu s otázkou či zadávate správne meno a heslo. Spôsob, ako vyriešiť nejaký problém sa vždy nájde. A netreba hneď útočiť na niekoho. (samozrejme pokiaľ to nebol zámer, a toto iba ako zámienka ako očierniť túto stránku resp. mňa - sorry ale tak mi to pripadá, pretože ja som nikomu nič zlé neurobil).

Odkáž prosím tvojmu známemu, nech mi pošle emailom alebo poštou login a heslo, ktoré zadáva. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off veon, 29.11.2007 o 10:01

tak ako môžeš Admin potom vysvetliť, že od jedného dňa, rána, sa nemože môj známy prihlásiť na túto stránku. Zadá rovnaké meno a heslo ako 100x predtým, a namiesto prihlásenia - Zadali ste nesprávne login alebo heslo!
veď ty už vieš kto to je.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off levo, 29.11.2007 o 8:58

Veon, s takouto otázkou sa obráť na admina, ktorý Ti rád odpovie. Ale poviem Ti pravdu, že v minulosti sa tu objavovali príspevky, ktoré boli urážajúce aj voči jeho osobe, ktoré si nezaslúži a len to tak sršalo nadávkami. Ano také príspevky si priam koledujú o vymazanie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 29.11.2007 o 8:57

veon PROSÍM ???

Nerozumiem tvojej pripomienke, pretože na tejto stránke som NEVYMAZAL ŽIADNEHO UŽÍVATELA a ani ŽIADNY PRÍSPEVOK z dôvodu odlišného názoru ako môjho. Z diskusie sa mažú IBA DUPLICITY!!!!

Takže ťa prosím o vysvetlenie!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off veon, 29.11.2007 o 7:08

MALI BY STE TU V PRVOM RADE PRESTAŤ MAZAŤ UŽÍVATEĽOV, KTORÝ SI POVEDIA SVOJ VLASTNÝ NÁZOR!!!
Nie ste dokonalý a takto ani nikdy nebudete.

A teraz môžte ZMAZAŤ aj mňa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 27.11.2007 o 8:49

Je to len na užívateľoch. Môžete body písať do zátvorky priamo do názvu fotografie alebo do komentárov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 5001-5040 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov