Heming hunting
dnes je piatok,  17. máj 2024,  meniny má Gizela,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:06,  dnes západ slnka: 19:19
IBO výpredaj

Portál LovuZdar.sk - diskusia

autor: správca admin
pridané: 3.8.2006 23:05
Všetko o portáli LovuZdar.sk, vaše postrehy, názory, námety, kritika, ...
počet zobrazení: 241 640
počet hlasov: 8
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

správca admin, 4.9.2018 o 17:43

Vždy sa nájde niekto z vás, ktorý dokáže napísať len to, že to tu ide dolu vodou. Ale len málokto napíše niečo čo by sa dalo vylepšiť. Kritizovať vie každý. Píšete že to ide dolu vodou. Pretože niektorí dobrí fotografi tu prestali prispievať? Ak áno, položili ste si aj otázku prečo prestali prispievať? Možno je to kvôli tomu, že im vadilo, že záujem je niekedy aj o fotografiu z fotopasce alebo retro? Môžno ich zaujímala len technická forma fotografie, ale my tu sme na poľovníckom portáli! Áno i technická stránka fotografie je dôležitá a určite krajšia ako nejaký - prepáčte mi za výraz - mazanec, ALE opäť pripomeniem, sme na poľovníckej stránke, nie na foto servri. Mám pocit, že napr. 357AS stále dookola vadia úspešné fotky z fotopasce alebo retro. Je dobrý fotograf, vie čo musí urobiť pre dobrý záber a nevie sa zmieriť s tým, že je ľahšie umiestniť niekde fotopascu alebo odfotiť fotku z albumu. Ale napriek tomu sa 357AS musíš s tým zmieriť, sme na poľovníckej stránke a páčiť sa môžu ľubovoľné fotografie z ľubovoľnej kategórie - poľovníkom sa môžu páčiť i nie iba technicky dokonale odfotené fotografie. Niektorí neriešia technickú stránku a dokonalosť fotky, ale len obsah a výnimočnosť záberu. Všetky majú spoločného menovateľa - poľovníctvo. Nie sú tu len profi fotografi. Väčšinu tvoria poľovníci a môžeme byť len radi, že ich spoločne učíme napr. uctiť si ulovenú zver a mnohí si už nájdu čas i na vytvorenie pekného záberu s trofejou/úlovkom a podobne. A to voľakedy vôbec nerobili. A verím, že za to môže LovuZdar.sk a preto nesúhlasím s názorom 357AS ktorý sa vyjadril že stránka LovuZdar.sk nikoho nikam neposunula. Ja ten pocit nemám. Poznám tu veľa fotografov, ktorí keď prišli na stránku LovuZdar.sk, pridávali (myslím to bez urážky) také obyčajné mazanice. A vďaka či už iným fotografom tu na stránke, ktorí im dali rady, alebo i sledovaním iných pekných fotografií sa kvalita ich fotenia rapídne zlepšila a teraz sa môžu bez problémov zaradiť medzi profi fotografov! Taktiež v diskusiách, veľmi veľa poľovníkov tu nadobudlo veľa informácií, ktoré sa dozvedeli len vďaka LovuZdar.sk. Nevravím, že nie sú i iné možnosti, ale oni sa to dozvedeli tu. Sám viem, že napr. správca MMasska denne odpisuje cez poštu alebo v diskusii a radí ostatným, čiže už len rady od neho pomohli veľa ľuďom. A takto pomáhajú mnohí z vás. Áno, boli a i sú tu stále ľudia, z ktorých máme so správcami pocit, že im ani tak nejde o to aby ste sa tu navzájom podelili o pekné fotky, rady, postrehy a skúsenosti, ale poniektorí len aby sa hádali kritizovali a zhadzovali tých druhých. Sme sklamaní z niektorých vašich reakcií a mám dojem že vám ide len o to znechutiť nás. Ozaj vám už nejde o to aby to tu išlo a vedeli sme sa tu podeliť o šťastie z úlovku, fotky, skúsenosť a poradili si navzájom!? Súhlasíme, a je poučenie i pre nás, to čo píše Ondrik, nesmieme ponechať dlhšie hádku v diskusii ale musíme hneď zakročiť. Treba si však uvedomiť, že chod tohoto portálu je z veľkej miery vo vašich rukách. Vaše fotky a komentáre pod nimi a v diskusiách ho formujú. Vy tvoríte obsah, vy tvoríte to, či je portál zaujímavý alebo už nie. Vy určujete ako na tom portál je a bude. Len kopnúť si vie každý ... a to je smutné.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 33

komentáre

zoradiť
zobrazené 4961-5000 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off msabi, 5.3.2008 o 15:48

Cau admin mam taku malu upravu teda navrh tie videa by sa mohli dat do koloniek ako fotografie nech nemusim tolko tocit tym koleckom na mysi :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off DIDI, 4.3.2008 o 20:38

Bude to tak iste lepsie ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 2.3.2008 o 12:42

llhz, DIDI - už sa stalo ;-) vďaka ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off DIDI, 1.3.2008 o 10:39

llhz suhlsim s tebou , mohlo by sa to dat nad statistiku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off llhz, 29.2.2008 o 11:48

Ak mozem, mal by som jednu poznamocku. Tyka sa anketovej otazky. Bolo by mozno vhodnejsie umiestnit ten hlasovaci banner trochu vyssie na stranku, kedze ide o dost dolezite otazky, ktore vy povedaju o nazoroch polovnikov na dane temyäaspon tych co chodia na tuto stranku) a niektori uzivatelia mozu nechtiac prehliadnut tento banner. Je to len navrh, urcite nie je to jednoduche vzhladom na nedostatok priestoru.

Dakujem! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.2.2008 o 8:16

roberto - dakujem za namet
meno svojej fotky si moze menit kazdy sam aj teraz. kliknes vlavo v menu na Moje fotografie a tam ked kliknes na nejaku svoju fotku, mozes zmenit i nazov.
povolit kazdemu menit kategoriu kedy chce sa mi nevidi dobry napad
ale to ze tak ako je tip adminovi na vymazanie, nechat tip na preradenie kategorie, to sa mi zda ako vyborny napad
dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off roberto, 25.2.2008 o 22:55

nazdar admin, s tymi fotkami by to mohlo byt trochu volnejsie, tym myslim, ze kazdy by si mohol menit kategoriu a aj meno svojej fotky sam, lebo urcite pri takomto mnozstve nestihas vsetko spravne pretriedit a urobit to tak, aby to trochu vizeralo. a dole pod fotkou by sa mohla nachadzat kolonka: zla kategoria, alebo zle zatriedene na ktoru ked by niekto klikol, tak by sa automaticky poslala nejak sprava autorovi, ktory by si s tym sam urobil poriadok. tolko moj nazor ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 23.2.2008 o 14:21

Ok Katarina aj Admin..ja urobím všetko,čo bude v mojich silách a schopnostiach,keďže nie som na Sk.Už sme sa dohodli aj s Levom.Tú knihu,čo tu spomenul pošle mojim rodičom domov a oni potom mne;-)Takže sa už teším,len to chvíľu potrvá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off katarinask, 23.2.2008 o 9:16

Admin - Som velmi rada, ze ste rozbehli tuto stranku a ze sa ubera prave tymto smerom! Milank - ak sa dohodnete na tej rubrike o historii polovnictva, skus nazriet do I. Bohusovych dejin o Tatrach-je to nova vec a po formalnej stranke velmi putavo spracovana. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 23.2.2008 o 9:02

milank ok ja budem rád
a o tú veterinárnu poradňu sa stará janoi, čiže tá je ok a janoi sa stará o ňu poctivo, ale myslel som poradňu na iné témy
dakujem velmi pekne za ochotu pomoct ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 22.2.2008 o 19:45

Zdravím Admin...ja som ochotný tu históriu zbúchať aj,keď nie som na Slovensku.Dám si doviesť knihy od otca z domu v marci a mohol by som sa dať do písania.Nemám s tým problém.Aj tá kniha od p. Duračinského by sa hádam dala zohnať mojim otcom poprípade niečo iné.Čo ty na to?
Škoda,že nie som doma aj s tou veterinárnou poradňou by som možno niečo spravil. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off levo, 22.2.2008 o 11:12

V roku 1970 vyšla kniha od p. Duračinského - 50 rokov našho poľovníctva, kde je zachytená historia poľovníctva. Je to asi na 200 stranách. Ale vybrať z toho nejakú podstatnú ucelenú vec je veľmi obtiažné len na pár riadkov aby to splnilo svoj účel. Sú tam aj historicke foto tak by to bolo fajn. Možno by sa mi ju podarilo zohnať, ale potrebujem záruku že by bola riadne vrátená. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off zabka, 22.2.2008 o 10:18

Úplne súhlasim s milanomk, to tu naozaj chýba. :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.2.2008 o 8:20

A tak isto ako je tu veterinárna poradňa, by som si vedel predstaviť i iné v prípade záujmu. Niekto, kto sa rozumie do legislatívy, do organizácie ohľadom PZ, niekto kto sa rozumie zveri, i rady pre fotografov, atď. tém by bolo. Ak by ste niekto chceli viesť takú poradňu tu na stránke, ozvite sa mi prosím! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 22.2.2008 o 8:17

milank - čo ja na to? Nápad je dobrý, no odkiaľ zohnať materiál? Myslíš že by sa niekto našiel kto by to napísal, poprípade i doložil fotky? Alebo to spravíme tak, že to vyhláasime tu a každý bude mať možnosť pričiniť sa svojim dielom? No to si neviem predstaviť ako budú desiati písať text :( Neviem, no nápad dobrý, ale nemám materiál. To by sa musel niekto nájsť kto by poskytol materiál, alebo by to napísal. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 21.2.2008 o 22:46

Ahoj Admin...všetko je tu už dosť dobré,ale jedna vec mi tu ešte chýba a ktorá tiež neodmysliteľne patrí ku Slovenskému poľovníctvu a to- História slov.poľovnictva-priamo v zápisníku.
Čo ty nato? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 26.1.2008 o 13:27

milank - na tvoje dva dotazy musim odpovedat kladne, Áno, myslim ze zrealizujem aj signalizaciu novych tem, mozno i presne tak ako navrhujes a Áno plánuje sa v menu i položka Moje príbehy, Moje články - aby boli tie komentáre na jednom prehľadnom mieste.
Ďakujem za námety. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 25.1.2008 o 22:55

A ešte Admin-neplánuješ urobiť to isté,čo si urobil s "mojou diskusiou a mojimi komentármi" v naších menu, aj s "moje príbehy a články"? To by bolo tiež super mať to pokope a vedieť hneď reagovať na nový komentár atd. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off levo, 25.1.2008 o 21:54

kocho82 - neviem prečo by si chcel diskriminovať niekoho kto tu nedal foto, že nesmie hodnotiť a vyjadrovať sa k jednotlivej problematike. Sú to len laicke pripomienky a nemusia byť zle myslené. Ty tiež zbieraš skúsenosti z poľovníctva po celú dobu svojej činnosti, alebo myslíš, že zložením skúšok si už celú poľ. latinu ovládal. Nezabudni že aj Teba kritizovali, že nie vždy objektívne hodnotíš druhých. Tak sa zamysli že táto stránka má veľa priaznivcov a vyjadrenia tvojho druhu nie sú moc vhodné. Ak si myslíš, že Ti niekto škodí skús to na profi -foto. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 24.1.2008 o 23:32

Zdravím opäť Admina.Nedalo by sa spraviť nasledovné- tak ako vedľa diskusnej témy bliká zelená obálka a informuje ma o novom príspevku,nedalo by sa to urobiť aj s novozaloženou témou resp. s témou, v ktorej nie je ešte žiadny príspevok,keby vedľa nej blikala ja neviem povedzme červená obálka? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off fatran, 24.1.2008 o 23:07

chlapi na čom sa tak rozčuľujete ak mi komentár niekto pridá a sa mi nepáči tak si pozriem v adresári jeho login pozriem si kto to relatívne je koľko má rokov a tým pádom aj skúseností a ak mám pocit že tomu ešte nemôže rozumieť tak mu odpíšem a niekoho kto relatívne skúsenosti má a aj tak píše blbosti tak toho bohužiaľ už nepresvedčíte ale asoň vidíte že aj takí ľudia sa motajú medzi nami ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pali1, 24.1.2008 o 19:01

kocho,ani ja tam nemám ani jednú fotku,ale mal som.Všetky som stiahol pre niektoré doslova dristy tzv.odborníkov na poľovníctvo,pričom niektorí z ních ešte nedosiahli ani stredoškolský vek,ale hodnotím rád,hoci menej komentujem.Myslím si,že je nás viac,ktorým tieto komentáre liezli na nervy a stiahli fotky,ale nevidím dôvod prečo by som ich nemohol hodnotiť,jak máš niečo proti odpíš im súkromne,cestou pošty. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 24.1.2008 o 18:20

Ja ti dam jeden priklad krokomerec nema ani jednu fotku ale jeho nazor si vazim preto ze sa my zda ze vie velmi dobre o com hovori ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 24.1.2008 o 17:32

Ja viem že maš pravdu,ale obmedzovať niekoho ?? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 24.1.2008 o 17:18

vadi my to ze nemaju ani jednu posratu fotku a ide ti dirigovat ako mas fotit o to ide ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 24.1.2008 o 16:59

A čo Ti vadi že maju komentáre,nech komentujú,máš aj Ti možnosť im odpísať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 24.1.2008 o 16:37

ide o to aby ty co nemaju fotky aby nemohli hodnotit a pridavat komentare oto ide a nie zase o nieco ine!!!!vsetko si prekrutite podla svojeho a ako chcete vyjadrite sa ku tomu co tu je a nie zase co vam vyhovuje ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 24.1.2008 o 14:54

To hodnotenie ktoré teraz funguje je dobré,maš možnosť si pozrieť fotky aj bez toho aby si ich hodnotil.A už len stači aby každy z nás čital pravidla pre pridelenie fotiek. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off samo, 24.1.2008 o 13:05

Ak niekto chce a vie fotku okomentovat, tak hadam vie aj povedat ci sa mu paci, alebo nie. Takze komentovanie bez hodnotenia za mna nie. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 23.1.2008 o 21:13

Ja by som sa tiež pridal na Kochovú stranu.
A už dávno som chcel navrhnúť adminovi,nech sa dá fotka okomentovať bez toho aby som musel fotku hodnotiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 23.1.2008 o 21:04

msabi mne neide o hodnotenie pochop to ale ide o tych ludi ktory tu nemaju ani jednu fotku ani nic ani clanok nijako neprispeli tejto stranke a aj tak im odvaha da nepisat pod.........ky komentar len to ma trapi a ver tomu ze o hodotenie!!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off msabi, 23.1.2008 o 20:53

Kazdy by tu mal mat pravo presadit svoj nazor ved aj preto ma tato stranka taky uspech ze ju tvoria a hodnotia ludia vsetci spolu a nie len neaky jednotlivec ktori stranku spravuje admin nam dal priestor za co mu dakujem a preto som proti obmedzeniam skupiny ludi ktori fotky nepridavaju mna ich nazor zaujima .PS:prestanme konecne to hodnotenie brat az tak vazne ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 23.1.2008 o 20:43

ja by som bol za to !!!a chcem aby ste sa k tomu vyjadrili aj vy!!!!VSETCI!!!co hovorite na to a hlavne ty admin ked je to mozne aby si to urobil aby ::::ludia ktory tu na stranku nedali ani jednu fotografiu ,aby nemohli hodnotit a pisat komentare k fotkam !!!
DAKUJEM ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mato50, 23.1.2008 o 13:18

No hej, niekedy je to zlozite... Je to o etike a na kazdom jedincovi, ci sa bude pysit cudzim perim... Ale ved na kazdeho dojde :) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milank, 22.1.2008 o 19:15

Mato 50,ale veď pravidlá existujú už nejaký ten piatok,ale pár jedincov buď nevie čítať,alebo to majú u zadku!!!!Ja keď vidím nejakú fotku,ktorá sem nepatrí okamžite posielam tip adminovi.To sa týka aj fotiek na ktorých chýba veškerá etika! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kocho82, 22.1.2008 o 16:01

vymazat fotky ktore su z netu a podobne alebo nie su vlasnikovym dielom bez pardonu su tu na to aj pravidla dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 22.1.2008 o 14:49

mato 50,označ fotky ktore su z internetu pod fotografiou je kolonka pre admina a ten ju určite vymaže. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off gabrielSO, 22.1.2008 o 14:46

levo,máš pravdu a admin by ich mal bezpardonu vymazať,a nech ich každy deli tam kde patria. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off levo, 21.1.2008 o 23:27

Neviem pochopiť, že aj napriek tomu, že boli rozšírené kategorie fotografií, niektorí si vôbec nedajú námahu spravne ich zaradiť. Zbytočne je potom zaťažený admin s premiestňovaním. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mato50, 21.1.2008 o 21:18

Ahojte :) Nieco vám sem skopčím, nech to nemusim pisať ešte raz, pisal som to do samostatnej diskusie. Skuste sa ku tomu vyjadrit a hlavne by ma zaujimalo, co na to sam admin.

Ahojte všetci :) Som tu sice len asi 4-tý deň / a veľmi sa mi tu medzi vami páči /, ale neda mi reagovať na fotky, ktore sa objavili v sekcii lesna zver v prírode... Od majiteĺa učtu Klecak, tam pribudli fotografie p. Stacha / ktorý je p. FOTOGRAF, super človek a veľmi si ho vážim / a este nejaka fotografia z internetu! Poprosim Vas tu, aby ste sa vyjadrili ku tejto téme, lebo podla mna by sme tu mali prezentovať svoje fotografie!!! Z inernetu ich mezeme kazdy stiahnut tisice a zahltiť to tu... Poprosim aj admina tejto stranky ak tu je, nech si povie pravidlá. Ďakujem za váš čas. Ahojte ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 4961-5000 z 5194 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov (Egon Gočár) 2.diel
Poľovníctvo TEREM