IBO poľovník
dnes je utorok,  16. júl 2019,  meniny má Drahomír,  spln: 16. júl 2019,  dnes východ slnka: 05:06,  dnes západ slnka: 20:38
IBO
www.profihunting.sk

Kŕmič a sud 110 litrov MOULTRIE s podávačom Deer Feeder Pro - detail

kosik
položiek: 0 ks
cena spolu: 0,00 €
Kŕmič a sud 110 litrov MOULTRIE s podávačom Deer Feeder Pro
počet:                  cena: 189,00 €

Automatický podávač krmiva na troch nohách pre pohodlné a hygienické podávanie krmiva domácej, farmovej, alebo divožijúcej zveri. Kompletné zariadenie so sudom, stojanom a podávačom s digitálnymi hodinami. 

  • Oceľové nohy
  • Digitálny časovač
  • Elektrický motor
  • Pevné tesné uzatváranie suda

Moultrie podávač Deer feeder ponúkame za výhodnú cenu v našom internetovom obchode!

Moultrie Deer Feeder umožňuje kŕmenie viackrát denne podľa vášho výberu. Sud má objem 110 litrov a je vybavený kovovými nohami. K dispozícii 4 kŕmne časy, každý programovateľný od 1 až do 20 sekúnd na kŕmenie. Zahŕňa in-line poistku pre ochranu proti preťaženiu. Plošný spoj je úplne uzavretý v počasí - odolné púzdro s ochranným gumovým tesnením. Veľké silikónové tlačidlá odolné proti poveternostným vplyvom a ľahko použiteľné. Káblový zväzok je vytvarovaný do tesnenia. 6V batériová prevádzka. Možnosť dobíjania batérie externým solárnym panelom. Batéria nie je v cene - odporúčame objednať kvôli výdrži, konektorom a pripojeniu. Extrémne odolný design z pozinkovanej ocele s tažkým vrchnákom.

kategória: podávače krmiva
© 2006 - 2019 LovuZdar.sk Všetky práva vyhradené.