Heming hunting
dnes je nedeľa,  26. máj 2024,  meniny má Dušan,  spln: 23. máj 2024,  dnes východ slnka: 04:57,  dnes západ slnka: 20:29
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

IBO Poľovník - profil firmy, eshopu

adresa:
Bratislavská 123, 911 05 Trenčín, Trenčiansky kraj, Slovensko
kontakt:
tel.: +421 32 74 84 000, +421 907 123 002
e-mail: polovnik@ibo.sk
web: www.fotopasca.sk
popis:
IBO POĽOVNÍK je najmladšia sekcia firmy IBO. Dopĺňa portfólio firmy IBO o služby poskytované pre prácu v lese, pre poľovníkov a pre oddych v prírode a voľný čas. Sekcia začínala od toho najmenšieho, predajom najväčšej ponuky poľovníckych odznakov po SR a ČR Igorom Boledovičom ml. popri štúdiu na vysokej škole, Lesníckej Fakulte vo Zvolene. Ponuka sekcie sa rozširovala o produkty pre priateľov prírody, poľovníkov, fotografov, ochranárov. IBO Poľovník dováža Nordik Predator vábničky, ponúka najväčšiu ponuku vábničiek a certifikovaných vnadidiel na zver. Fotopasca – pojem a zariadenie, ktoré firma IBO priniesla na Slovensko, zákazníkom ponúka najväčší výber, vynikajúce ceny, kompletný servis, poradenstvo. Exkluzívne pre SR a ČR dovážame množstvo zvučných značiek fotopascí pre bežných užívateľov, ochranárov, či zabezpečenie hraníc, políciu.
Japonsku optiku Vixen Optics s prijateľnými cenami a vynikajúcimi parametrami dováža IBO POLOVNÍK exkluzívne pre SR a po dobrých výsledkoch aj pre ČR. Kolimátory a optiku na nočné pozorovanie od amerického výrobcu nočných videní BeringOptics dovážame exkluzívne rovnako pre SR a ČR. Ponúkame najväčší sklad kožených výrobkov od najväčšieho českého výrobcu Zubíček, ktorú firma tiež zastupuje pre Slovensko. Dovážame rovnako nezničiteľné svietidlá s neskutočnými výkonami značky OLIGHT, ktorú tiež zastupujeme pre SR. Sme exkluzívny dovozca pre SR a PL renomovaných vyhrievačov a sušičov obuvi a odevov svetovej značky ALPENHEAT. Pre SR, ČR, PL poľovnícky a rybársky sektor dovážame vákuové baličky potravín osvedčeného amerického výrobcu FOODSAVER s komplet doplnkami a príslušenstvom. Od Nemeckého koncernu MERKEL - HAENEL, s tradíciou výroby zbraní od roku 1840, ponúkame kompletnú ponuku guľovníc, kozlíc, poloautomatov s nemeckou kvalitou a precíznosťou. V ponuke španielske vzduchovky NORICA, turecké obranné zbrane EKOL.
FLIR - termovízie taktiež nájdete v našej veľkoobchodnej ponuke pre SR a ČR, pre dobré výsledky od roku 2013 aj pre Poľsko a rovnako aj u nás na predajniach.
Pôsobíme ako maloobchod na našich vlastných predajniach, máme zabehnutú predajnú sieť dealerov po Slovensku, Česku, rozvíjame v Poľsku.
Sortiment približujeme priateľom prírody na výstavách po celej Európe, v odborných článkoch, v médiách, nezávislých testoch.

V roku 2011 sme vstúpili ako IBO CZ LOVEC na trh Českej republiky, kde sme v roku 2012 otvorili najväčšiu prevádzku v Brne o rozlohe 330 m2. Otvorili sme pre vás aj novú pobočku v Uherskom Brode.

V roku 2011 sa firma rozšírila aj o spoločnosť IBO PL sp zo.o. v Poľsku. V roku 2012 sme začali ako IBO PL LOWIEC aktívne pôsobiť na poľskom trhu ako Poľská spoločnosť s poľským personálom.

V roku 2012 sme sa stali významným partnerom nemeckej spoločnosti EUROHUNT, ktorá pôsobí viac ako v 22 krajinách po svete.

IBO POĽOVNÍK produkuje množstvo produktov v našej krajine a tieto aj iné sa snaží vyvážať do zahraničia a posilňovať tak našu Slovenskú ekonomiku.
> Sekcia IBO POĽOVNÍK ponúka kompletné vybavenie na relax a na prácu v prírode, oblečenie, obuv, nože, kuše, umelé lebky, svietidlá, nočné videnia, doplnky. Pre lovcov zbrane a strelivo, pozorovaciu a streleckú optiku, sokoliarske potreby. Odborná literatúra a náučné filmy o prírode a love sú samozrejmosťou. Výroba poľovníckych zariadení, preparácia a bodovanie trofejí s certifikátom CIC a iné služby pre priateľov prírody a poľovníkov.

Tím IBO POĽOVNÍK tvoria nadšenci vzdelaní v obore na stredných a vysokých školách lesníctva a poľovníctva.
Každá Vaša štandardná požiadavka je pre nás poslanie, každá neštandardná je pre nás výzva, ktorú sa snažíme čo najlepšie splniť...
ponuka:
poľovnícke odevy, oblečenie - poľovnícke oblečenie a obuv
poľovnícka obuv - poľovnícke oblečenie a obuv
ďalekohľady - optika
puškohľady - optika
nočné videnie - optika
termovízia - optika
kolimátory - optika
diaľkomery - optika
zbrane - zbrane strelivo
strelivo - zbrane strelivo
nože, dýky - zbrane strelivo
vzduchovky - zbrane strelivo
skrine a trezory na zbrane - zbrane strelivo
starostlivosť a čistenie zbraní - zbrane strelivo
kufre a púzdra na zbrane - zbrane strelivo
vábničky, ručadlá - poľovnícke potreby
svietidlá, poľovnícke svietidlá - poľovnícke potreby
strelecké palice - poľovnícke potreby
laserové nastrelovače - poľovnícke potreby
potreby pre psov - poľovnícke potreby
živolovné pasce - poľovnícke potreby
batohy, brašne, púzdra, tašky - poľovnícke potreby
prenosné posedy - poľovnícke potreby
sekery, poľovnícke sekerky - poľovnícke potreby
krmivá, vnadidlá - poľovnícke potreby
poľovnícke príslušenstvo - poľovnícke potreby
fotopasce - fotopasce
strelnice - služby a remeslá
lesná technika - služby a remeslá
poľovnícke filmy, dvd - poľovnícke potreby
darčeky a umelecké predmety - ostatné

reklama

prvá škola vábenia jeleňovZelené zápisky z poľovníckych chodníkov