Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

sekcia Inzercia - diskusia

autor: správca admin
pridané: 24.3.2010 8:40
Dostal som správu, že by sa v sekcii Inzercia nemali propagovať nové produkty - že veľa ľudí pridáva do inzercie produkty akoby internetový obchod, a touto formou propagujú tovar zo svojich obchodov. Čo si o tom myslíte?
počet zobrazení: 16 944
počet hlasov: 0
okruh tém: LovuZdar.sk
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off BLEIKER, 31.10.2014 o 11:02

Fíha,lady sa pohli.Jupol si to asi hodí....

dať hlas príspevku | počet hlasov: 13

komentáre

zoradiť
zobrazené 1-40 z 110 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off steyr, 5.12.2017 o 11:02

Nejako sa mi nedá už pár dni vložiť inzerát (bezplatný), fotky nie sú veľké a po klikutí na pridať interát sa stránka do nekonečna načítava, nejde to ani bez fotiek, nejaké typy prečo? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Mysho22, 3.6.2016 o 13:15

Páni POZOR na podvodníka pod nickom MAMUT(Robert Štanceľ) zajednal si vec cez inzerciu no neprebral na pošte. Zásielka vrátená naspať. Po výzve preplatenia poštovného nereaguje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dusab, 6.5.2015 o 9:13

Mna by zaujimalo, preco ste tak obmedzili pracu a editaciu inzeratov. Ten casovy interval zadania noveho inzeratu je dlhy... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off orol, 9.11.2014 o 12:35

Kazdy rozumny clovek (mimo tupohlavca)) musi jednoznacne uznat, ze v tejto veci mate s admin. uplnu pravdu a je to krok tym najspravnejsim smerom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

správca MMasska, 9.11.2014 o 11:43

Inzercia by mala pomahat nam vsetkym uzivatelom tejto stranky, toto je zamer a preto nechceme aby bola platena! K tomuto kroku sa pristupilo len koli par podnikavcom ktori zacali zarabat na tom ze tu predavali ako na e-shopu. Taky nech si zaplatia ten inzerat , ved je to smiesna suma 1-2 e na 100 dni. To nieje v dnesnej dobe ziaden peniaz, tak ked on vie zarabat na tom ze predava vela vetci cez tuto inzerciu tak nech prispeje tejto stranke. Ved uzitok stoho budu mat vseci uzivatelia LZ lebo kazde ecko ktore sa zarobi je pouzite na skvalitnenie tejto stranky,ale k takemu kroku ako navrhuje borza222 tak to nie ,to radsej budeme pracovat este viac "mimochodom zadarmo" nie ako ma obvinil jeden Pan ze to robime aby sme zbohatli,ale nikdy nechceme aby bezny uzivatel LZ platil za prihlasenie alebo pozeranie a ani za inzerciu. Dufam ze chapete o co nam islo a preco sa pristupilo k tymto krokom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 9

off borza222, 9.11.2014 o 10:46

Alebo aby bola len platená.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 6.11.2014 o 14:23

To ti neprejde. Inzercia zarába, aj tá bezplatná. Nemožno ju zrušiť, treba vyriešiť, aby zarábala viac. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off motaq, 6.11.2014 o 14:09

ja mam taky navrh, ktory by vyriesil vsetky spory a problemi ohladne inzercie. Co tak tuto cast stranky uplne zrusit? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off borza222, 6.11.2014 o 8:21

:-))) asi toľko k tejto téme....nemyslím si že táto téma potrebuje takú obsiahlu diskusiu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off apple, 5.11.2014 o 20:21

karči, aj ja ti ďakujem :-), celé doobedie som mal zábavu, ako sa príspevok pod tvojím dookola dopĺňal, krátil, rozširoval... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off premvadasz, 5.11.2014 o 7:54

Dusan tvoja ponuka vychadza s toho ze niekedy sa spravas ako maly soplavy plapec nie ako dospely muz! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

správca admin, 5.11.2014 o 6:54

goret, dnes o 6:00 - tvoj návrh nemá nároky na softvér ale myslím si že má zvýšené nároky na užívateľov. Myslím si, a to nechcem nikoho uraziť, že niekto by mohol mať problém oskenovať pred pridaním inzerátu preukaz o pôvode psa alebo preukaz zbrane. A niektorí si myslím by ani nemali záujem zverejňovať preukaz zbrane (alebo iný takýto dokument). Načo to takto komplikovať? Z tohoto dôvodu som ti odpísal, že tvoj návrh sa mi zdá až zbytočne komplikovaný. A už som ti i 2 krát písal, že si kľudne svoj príspevok pridaj znova, nebol zablokovaný pre tvoj návrh ako to ty tu stále prezentuješ. Bol zablokovaný iba kvôli vulgarizmom. Kľudne ho sem pridaj znova, ale bez vulgarizmov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off binka, 5.11.2014 o 6:42

A v případě inseminace i fotku zkumavky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 5.11.2014 o 6:00

Namor, aké ťažké je dovtípiť sa, že moja ponuka vychádza zo stavu, že takáto služba tu nie je? A ak tu tester inzercie nie je, nie som ním (zatiaľ) ani ja. Pozornejší si mohol všimnúť, že ide o ponuku na testovanie inzercie a nie na testovanie stránky. Je to len ponuka, žiadne mastenie pupku, ani pchanie sa do zadku admina, ani iného správcu. V týchto druhoch servisu je veľká konkurencia a ja na ne nie som stavaný. Apropo, ty si si stihol prečítať môj včerajší pomerne jednoduchý návrh, ktorý by poslúžil nielen na kontrolu, ale aj pre informáciu, skôr než bol zablokovaný? Vychádzal z myšlienky, že verejná kontrola (kontrola čitateľmi) inzerátov pomocou kópií (obrázkov) verejných listín, ktorých pozmeňovanie je trestné, nevyžaduje žiadny komplikovaný software a nekladie žiadne extra nároky na hardware. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off pepies, 4.11.2014 o 23:05

Goret podľa mňa testuje trpezlivosť Admina a Správcov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off namor676, 4.11.2014 o 21:52

Goret bez ohľadu na to čo sa Tebe preháňa hlavou, prezraď nám menej chápavým po lopate, aký má význam tvoj inzerát, lebo si nemyslím že práve ty si tester tejto stránky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

off namor676, 4.11.2014 o 21:49

Vážený, treba si v prvom rade uvedomiť že inzercia je benefitom tejto stránky a nikto na ňu nemá automaticky právo a hlavne si znej urobiť e shop. Taktiež je nemysliteľné aby tam vládla anarchia a každý si robil čo chce. Treba vysloviť uznanie za prácu, ktorá sa odviedla v poslednom období a nie len v inzercii, ale na celej stránke. Začína to mať formu, ktorá tu chýbala. A keď raz existujú pravidlá treba ich dodržiavať a nie sa stále priečiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

off goret, 4.11.2014 o 21:13

Ten komentár nie je vymazaný, je len zablokovaný. Inzerát, ktorým ponúkam službu bezplatného testovania inzercie je ponukou zvláštnou, nie však výnimočnou. Vo svete tvorcov software existujú nielen programátori, ale aj testeri. Dobrý tester musí mať dobrý nos (intuíciu), dokáže trafiť desinu aj so zaviazanými očami ;) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 4.11.2014 o 20:07

Dusan ten komentar som nestihol precitat kym ho vymazali.....ale to je jedno aj tak nechapem na co je dobre pridavat sem take inzeraty????? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 4.11.2014 o 16:40

Normálne diskutovať sa dá tam, kde sa z teba nesnažia urobiť hlupáka Všimol si si, čo bolo obsahom môjho vulgárne vadného príspevku? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off premvadasz, 4.11.2014 o 15:56

Dusan na co si tam dal ten inzerat? Aky to ma vyznam ? Co s tym chces dokazat? Nechapem....ked je nejaky problem tak diskutujme o tom normalne ..... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 4.11.2014 o 12:59

S-i-m-o-n-k-a, dnes o 11:56: Ďakujeme za podporu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off goret, 4.11.2014 o 12:45

Zamyslel som sa a tu je moja odpoveď: "Veľa. Chodím si sem čítať inzeráty." ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off S-i-m-o-n-k-a, 4.11.2014 o 11:56

Goret, ako tu už bolo napísané (aj ja som ti to raz písala, pamätáš?), nehľadaj problém tam, kde nie je. Áno, problematika množenia bez PP psov je v súčasnej dobe na Slovensku obrovská, ale systém, ktorý chalani vymysleli a implementovali je chvályhodný a myslím, že na túto stránku dostačujúci. Daj tomu šancu a čas, ako sa nový systém osvedčí. Výrok Petera Druckera(poradca v manažmente) znie: ,,Nie je nič zbytočnejšie, ako efektívne robiť to, čo vôbec netreba." Pretože toto nie je inzertný portál na PP psy, ale je to všeobecná stránka o poľovníctve, a tak tu z toho netreba robiť diktatúru, čo sa týka pridávania inzerátov na PP psíky. Pretože nie je nič horšie, ako keď horko ťažko menej znalí počítačovej techniky zadajú inzerát a odkliknú ho a vyskočí im 300 upozornení, že ešte pridajte hento, tamto, spočítajte psovi všetky chlpy a zadajte ich do kolónky č. 85... Mimochodom, ty si ani len nevieš predstaviť, aký komplikovaný systém tam chalani dali. Svoju robotu si robia dobre, tak im nehádžte polená pod nohy, pretože nič nie je horšie, ako keď sa človek snaží urobiť zmeny k lepšiemu a pár vždynespokojencov si stále niečo nájde. Nehovorím, že teraz im máte posielať božteky a hladkať egá, akí sú úžasní, skvelí a v prípade ak sa vám niečo nebude páčiť, tak sa neohlásite, to nie. Ale myslím, že trochu úcty a pochopenia (hlavne, keď tie zmeny stále prebiehajú) by si zaslúžili. Ja osobne skladám klobúk pred adminom a Mmasskom, pretože títo dvaja ľudia sa rozhodli bojovať proti veterným mlynom a dúfam, že ten boj nakoniec vyhrajú. Myslím, že túto stránku čakajú veľké zmeny (niektoré sme už mali možnosť vidieť), len samozrejme, že všetko chce svoj čas a my vôbec nevidíme a ani len netušíme, koľko roboty je za tým. Ale verím, že čoskoro tie zmeny budú hotové a táto stránka pôjde len a len hore. Na záver jeden známy obrázok (upravený na miestne pomery) na odľahčenie, ale aj na zamyslenie: sekcia Inzercia - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 12

off goret, 4.11.2014 o 10:33

Mám rád nové systémy, zvlášť tie, ktoré zablokujú zneužívateľov pravidiel bezplatnej inzercie bez pardónu, či tu majú alebo nemajú aj platenú inzerciu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 4.11.2014 o 10:27

goret, dnes o 10:23: Mýliš sa, zablokované ti to bolo iba kvôli vulgarizmom. Nemám nič proti žiadnemu návrhu. Na to diskusia je, aby sme spoločne našli to najlepšie riešenie. No odpoveď som už napísal, čas ukáže či nový systém postačuje, alebo ho bude treba ešte vylepšiť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off goret, 4.11.2014 o 10:26

Dodoo, ak chceš napíšem to ešte raz bez nich. Tipnem si. Nechceš to tu ani bez nich :) No čo, nechám sa prekvapiť jednoduchosťou jednoduchšou ako prefotenie existujúcich verejných listín, ktorým pozmeňovanie je nielen tým oným, za čo sa tu blokuje, ale aj trestné. Jednoduchej inzercii zdar, nadbytočným zásobám zbraní zmar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 4.11.2014 o 10:17

namreh, dnes o 9:59: Našim cieľom nie sú zákazy a obmedzenia. Situácia v Inzercii si však krok obmedzenia pridať 1 bezplatný inzerát mesačne vyžiadala sama. Počet diskutujúcich sa zmenšil, ale snažíme sa novými krokmi v diskusii (združovanie duplicitných, včasný zásah správcu, usmerňovanie a najmä zabránenie hádkam, podpora v odborné príspevky) obnoviť záujem o diskusiu. Ale to už nie je témou tejto diskusie, tu sa venujme Inzercii. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

správca admin, 4.11.2014 o 10:12

goret, dnes o 8:58: Ja by som to až takto nekomplikoval, uvidíme, či to čo máme pripravené bude postačujúce. Musel som ti tvoj príspevok zablokovať, pretože si použil 3 vulgarizmy. Dodržujme pravidlá všetci bez výnimky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off namreh, 4.11.2014 o 9:59

Chlapi zo stránky na ktorú sme chodili aby sme sa niečo naučili a pre zábavu (aspoň ja),budujete nejaké monštrum s príkazmi a zákazmi.Pozrite sa ako sa tu zmenšil počet diskutujúcich.Nehladajte nepriatela kde nie je. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca MMasska, 4.11.2014 o 4:48

Goret vsetko sa zohladnuje urcite nieje zamerom poskodit niektoreho chovatela, alebo chovnu stanicu a nedovolit mu podat inzerat v predstihu. Sam dobre vies ze prvoradym zamerom je zabranit predaj psov bez PP na stránke LZ. Do tohoto boja sme sa pustili a sme odhodlany zvítazit. Opatrenia sa spravili aj v inych inzerciach s ktorich si poniektori podnikavci spravili sukromny e-shop. Budeme velmi radi ,ked nam v tom boji pomozete. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off goret, 4.11.2014 o 1:39

Pozn. vzhľadom na čipovanie sa prihláška na zápis vrhu podáva do 60 dní od narodenia šteniat. Mnohí chovatelia však inzerujú vrh už aj mesiac vopred (po sono), aby si mohli vyberať vhodných nadobúdateľov. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 3.11.2014 o 21:44

lovec84, dnes o 20:57 - kľudne môže pridať taký inzerát, máme to ošetrené. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepies, 3.11.2014 o 20:59

Jozef čas ukáže či treba prijať ďalšie opatrenia ja osobne zacinam po dlhej dobe správcom fandiť že namiesto hľadania chýb vo formulácii viet svoju pozornosť obrátili konečne správnym smerom. Možno raz budem ľutovať že už nie som správcom inzercie :0) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 3.11.2014 o 20:57

Pisete ze sa preveruje ci sa v danom obdobi uliahli stenata a co ak niekto potrebuje predat dospeleho psa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 3.11.2014 o 20:56

jozef, dnes o 19:29: Systém nekontroluje podvody v inzerátoch len na základe IP adresy, ale nechcem to tu presne písať, lebo ako si napísal, ľudia budú skúšať obísť pravidlá inzercie a nerád by som im dával návod ako to presne systém kontroluje. Ale snažili sme sa to vymyslieť tak aby sme zabránili všetkým podvodom a budeme tento systém naďalej vyvíjať. Ďakujeme za podporu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

správca admin, 3.11.2014 o 20:40

jarodt, 2.11.2014 o 22:18: Vyriešené, naprogramované, spustené. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off jozef, 3.11.2014 o 19:29

MMasska slovač je ´´chytrá rasa´´ :) Tak IP adresa možno časom bude slabá selekcia...Ale dávam Vám bodík za snahu tu niečo zmeniť (Hlavne ohľadom PP)...Hodně zdaru! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca MMasska, 3.11.2014 o 18:56

Finist Áno aj tu sa zmenilo všetko, ak niekto predáva psíka musí uviesť mená rodičov. Softver potom preverí ci sú takéto psíky registrované a či je v danom období zaznačený vrh . Ak ano je to OK ak nie vyhodnotí to ako podvod a žiadajú sa od chovateľa predložiť ďalšie doklady ohladom šteniatok a aj rodičov. Myslíte že je to dostatočný krok vpred? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

zobrazené 1-40 z 110 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov