Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Brno 98 - diskusia

autor: off mato76
pridané: 16.3.2009 16:26
aka jeto zbran
počet zobrazení: 10 695
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-51 z 51 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Edu, 28.7.2009 o 18:02

lovec84 ja som roky mal túto guľovnicu takže hodnotiť určite môžem . Nikoho tu nejdem hlavne zavádzať že brno 98 sa nerobí s napínačikom ani to že je od čz 550 nepresnejšia . Lebo to proste nie je pravda . Uplne normálna guľovnica za malo penazí veľa hudby . Na vzhľad veľmi pekná v orechovej pažbe . Takto vypadá celopažba :
odkaz /> takto s nátlačným hľadím .
odkaz /> a takto absolútne štandarta :
odkaz /> Akú obímku myslel Milank12 neviem . Ja som žiadnu vôlu nikde nemal . Napináčik bol jemnučký kultivovaný zbraň presná ! Montáží sa tam da okrem otočnej použiť celá rada napríklad i čz. Takže osobne nemám proti tejto zbrani vôbec žiadnu výhradu . V spolupráci s kvalitným strelivom je zbraň presná ako ktorá koľvek iná česká guľovnica. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off milanko12, 28.7.2009 o 17:38

vlastnil som ju je to vec vkusu ak ti nevadu ta poistka na zavere ktora vecsiniu zavadza puskohladu ani naletovana obymka na hlavni ani dost velke vole na otvorenom zavere tak ti posluzi tak isto ako 550 ja som mal cesku otocnu montaz horsiu montaz som nevidel .... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 28.7.2009 o 17:25

Edu- az si das vedla seba tieto dve pušky strelis z jednej a za minutu z druhej, pri použití rovnakého streliva tak uvidíš, a az to takto skusís tak môžeš kua hodnotit. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 10.6.2009 o 17:55

Jaj ešte doplním ako spomenul Wilja samozrejme že sa robí z napináčikom !!! + nekope o nič viac ako CZ550 kde kua na tieto bludy chodíte chalani ): ??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Edu, 10.6.2009 o 17:52

Maťo vlastnil som túto guľovnicu v cal.7x64 ked ma vykradli už ju nemám . Ale po niekoľkoročných skúsenostiach poviem len že je to zbraň na vzhlad veľmi pekná s pažbou orech . Napináčik funguje spolahlivo ako i mechanika . Veľká spokojnosť s touto zbraňou ako i montážou . V pomere cena kvalita má táto zbraň jendičku z hviezdičkou. Z môjo pohľadu môžem iba doporučiť! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 16.5.2009 o 15:02

môže byť, ja som Brno98 nejako podrobne nesledoval aj ked som z neho par raz strielal. Len viem že kamarati si tam napínačky dodatočne dokupovali a domontovavali, ale ake prevedenie mali to presne neviem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovecccc, 16.5.2009 o 14:09

lovec84 - na modele štandard nebol ale na modele lux bol . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 16.5.2009 o 14:03

Wilja - já nehovorím že sa tam nedá namontovať viem o tom že sa dá, ale fabricky tam montovaný nebol ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Wilja, 16.5.2009 o 11:39

Kdo říká že není B98 s napínáčkem je Matěj.Napínáček se dá koupit a namontovat,nic složitého ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lovec84, 16.5.2009 o 0:42

zbran v pohode len ma trocha lahku hlaveň, preto pri kal. 7x64 a podobne trocha kope a dviha hlaveň, no najhoršie je na nej že ju nerobia s napínačikom skus radsej CZ550. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bodo1948, 16.3.2009 o 18:04

Nájdi si to už to tu bolo spomýnané. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-51 z 51 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM