Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Nastrelenie puškohľadu Leupold vx3 s balistickou vežičkou - diskusia

autor: off lesnyk
pridané: 6.2.2023 15:03
Prosím o radu ako sa nastreluje puškohľad Leupold vx3 HD 2,5-8x36 s balistickou vežičkou (či čo to je), nakoľko som sa dostal k takemu puškohľadu a chcel by som ho používať na jednoranovej guľovnici Haenel. To som zistil, že tá vežička sa dá dať dole keď povolím dve inbusove šrúbky ale pod tou vežičkou je len akoby taká matka či čo. Ak niekto je zbehlý v takýchto veciach poprosím o radu. Ďakujem.
počet zobrazení: 1 089
počet hlasov: 0
Nastrelenie puškohľadu Leupold vx3 s balistickou vežičkou - diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
on lanus, 7.2.2023 o 10:51

lesnyk - Po zhodení vežičky za pomoci tej "matky" naklikáš podľa potreby výškovú korekciu a následne vrátiš vežu na pôvodné miesto , ale tak aby výstupok na spodnej strany veže zapadol do vybrania prstenca ,ktorý je okolo tej nastavovacej matice .Nezabudni opatrne dotiahnuť poisťovacie skrutky ! Týmto dosiahneš, že aktivuješ automatické blokovanie t.j. keď stlačíš poistku a pootočíš vežou do ľava , čiže ranu dvíhaš , môžeš sa po skončení potreby vyššej rany jednoducho vrátiť do základnej polohy, kedy sa opäť vysunie zamačknutá poistka . Kuk : odkaz (Od druhej minúty si to pusti spomalene .) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov