Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Fotopasca SpyPoint Link-Micro LTE + SIM karta - diskusia

autor: off antoniov
pridané: 1.7.2022 12:07
Zdravím všetkých. Ma niekto skúsenosti s touto fotopascou. Ďakujem vopred za info.
počet zobrazení: 1 351
počet hlasov: 0
okruh tém: fotopasce
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off antoniov, 5.7.2022 o 16:14

Reakcia na príspevok od sipik, 5.7.2022 o 16:03 :
Ďakujem. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off sipik, 5.7.2022 o 16:03

Mal som možnosť spojazdňovať túto fotopascu kolegovi, ktorý sa v tom nevyzná. Ako nevýhodu vidím to, že ona neposiela klasicky fotky mailom alebo MMS, ale treba si nainštalovať aplikáciu, v ktorej sa zobrazujú. Prvých 100 je zadarmo a potom si treba kúpiť nejaký balík, platí sa v USD. Ak sa dobre pamätám, kolega zaplatil 120 USD a myslím, že mal neobmedzené množstvo. Ale fotopasca sa pokazila, vymenili mu ju, ale na tej novej už som sa nevedel dostať k jeho kontu aj s predplateným balíkom. Neviem, či to potom riešil s predajcom, takže nemám info ako to dopadlo. Orange má program 100MB za 1€ mesačne, to používam ja a posiela mi mailom fotky. Mesačne sa do tých 100MB zmestí okolo 2000 fotiek, čo ale nepríde ani náhodou. Takže ročne je to 10x lacnejšie ako vyššie spomenuté riešenie. Záleží samozrejme od toho, v akom rozlíšení pasca posiela fotky a podľa toho voliť, aký dátový balík použiť. Teraz som kamošovi inštaloval nový Welltar a ten vie posielať vo vysokom rozlíšení, kde už by mi tých 100MB asi nestačilo. Ale dá sa nastaviť, aby posielal v nižšom, aj keď na kartu ukladá vo vysokom rozlíšení. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM