Heming hunting
dnes je piatok,  29. marec 2024,  meniny má Miroslav,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:31,  dnes západ slnka: 18:09
poľovnícke sety poľovníctvo Terem
Chyba! Skúste sa prihlásiť znova a skúste to ešte raz.

Vnadenie líšok. - diskusia

autor: off alik
pridané: 1.1.2022 20:09
Zdravím, mal by som otázku ako správne vnadiť líšky? Má niekto skúsenosti s vnadenim poprípade akú návnadu použiť ?
počet zobrazení: 1 528
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off HUGO09, 2.1.2022 o 23:00

Vnadiť môžeš hocijakou mäsitou návnadou dobré je využiť nejaký kadáver ale musíš brať do úvahy bláznovstvo proti poľovníkom tak dávaj pozor kde dáš akú návnadu aby si nebol z revírom za televíznu hviezdu ale vhodné a nenápadné je rozhodiť na vhodnom mieste psie granule samozrejme s tým že budeš v intervaloch dopľnat a prípadne ich popolievaj olejom z vysmážania ak máš možnosť, kamarát svojho času používal škvarky zo slaniny ale podľa mňa tie sa dajú využiť aj inak aj odpad z rýb je výborný, len hovorím dávaj pozor kde čo dáš lovu zdar.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

komentáre

zoradiť
off HUGO09, 2.1.2022 o 23:00

Vnadiť môžeš hocijakou mäsitou návnadou dobré je využiť nejaký kadáver ale musíš brať do úvahy bláznovstvo proti poľovníkom tak dávaj pozor kde dáš akú návnadu aby si nebol z revírom za televíznu hviezdu ale vhodné a nenápadné je rozhodiť na vhodnom mieste psie granule samozrejme s tým že budeš v intervaloch dopľnat a prípadne ich popolievaj olejom z vysmážania ak máš možnosť, kamarát svojho času používal škvarky zo slaniny ale podľa mňa tie sa dajú využiť aj inak aj odpad z rýb je výborný, len hovorím dávaj pozor kde čo dáš lovu zdar. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM