Heming hunting
dnes je sobota,  20. apríl 2024,  meniny má Marcel,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:48,  dnes západ slnka: 18:41
poľovnícke sety poľovníctvo Terem
Chyba! Skúste sa prihlásiť znova a skúste to ešte raz.

Fotenie vo vlastnom revíri - diskusia

pridané: 26.9.2021 15:27
Dobrý deň. Stala sa mi taka vec bol som fotiť zver vo svojom revíri kde som čakateľ. Vybral som sa fotiť jeleňov keďže je ruja bolo asi 17:00 keď som isel do revíru a fotil som asi do 18:30 keďže potom už není dobre svetlo a ako som už kráčal k autu tak tam stál hospodár s predsedom a pýtali sa ma ze co tam robím tak som im povedal ze som bol fotiť. A oni hneď na to ze na druhý deň mám odovzdať povolenku. Akože nechápem kvôli čomu som ju mal odovzdať ved som bol iba fotiť. Maju na to vôbec nejaké právo mi ju zobrať že som bol vo vlastnom revíri fotiť? Hospodár hovoril ze som sau mal ohlásiť s tým ze tam idem fotiť. Ale to som počul prvý krát preto ze už chodím asi 6 rokov fotiť a toto sa mi stalo prvý krát. Tak sa vás chcem spýtať ci ma na to právo mi ju zobrať keď som nespravil podstate nič nezákonné.. Ďakujem za odpovede
počet zobrazení: 2 031
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off rys2, 27.9.2021 o 11:28

Uvadzas a to hned dvakrat, ze si bol fotit vo "vlastnom reviri", vo "svojom reviri" a to mi je akesi cudne, akoby zaciatok konfliktu... chod sa hospodarovovi a predsedovi ospravedlnit, pozvi ich na pivo a to bude rozumnejsie, ako tu plakat, resp.vypisovat hluposti...

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

komentáre

zoradiť
off pepies, 27.9.2021 o 21:41

Pozri ako kandidát co si nedohodneš určite si nevyhadaš. Treba ísť a dohodnúť sa s nimi. Ako člen máš právo na polovolenie len na lov škodnej co ti vyplýva so zákona a povolenie na lov Raticovej zvery nie je narokovaťelné ani u člena... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off LuboT, 27.9.2021 o 14:20

Podľa mňa ti povolenie na lov zveri môže odobrať len schválenie členskou schôdzou. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off rys2, 27.9.2021 o 11:28

Uvadzas a to hned dvakrat, ze si bol fotit vo "vlastnom reviri", vo "svojom reviri" a to mi je akesi cudne, akoby zaciatok konfliktu... chod sa hospodarovovi a predsedovi ospravedlnit, pozvi ich na pivo a to bude rozumnejsie, ako tu plakat, resp.vypisovat hluposti... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

on majochalani, 27.9.2021 o 9:30

Mozes ich poucit,ze v Ústave SR je zakotvena sloboda pohybu.ale skor si myslim,ze sa im to hodilo do kariet a chcu sa ta zbavit.alebo si porusil nejaku internu dohodu,o kt si nevedel. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov