Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem
Chyba! Skúste sa prihlásiť znova a skúste to ešte raz.

Klobásy - diskusia

autor: off Michal1960
pridané: 5.4.2021 12:14
Dobrý deň,rnrnChcel by som sa opýtať či ma niekto takýto problém s udením klobás. Udim už 15 rokov no posledné 4r mám problém s takýmito dierami vnútri. rnrnDakujem
počet zobrazení: 4 071
počet hlasov: 0
Klobásy - diskusia
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off cagi, 5.4.2021 o 15:20

Nezmenil si sposob plnenia klobas? Tiez sa mi to obcas stane ked si nedam pozor alebo sa ponahlam. Podla mna je to zle naplnene. Ja si davam pozor aby sa vzduch z masa vytlacal aj pri plneni do dela aj do creva. Co hovori Lubenko moze byt tiez dovod.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

komentáre

zoradiť
on rado77, 14.4.2021 o 18:28

Nech už je,ako je, psy zjedia :).Je to plnením. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubos2, 14.4.2021 o 13:40

Zdar. Je to urcite plnenim, tak ako vravia chlapi.Preto nerad plnim delom-z dela sa tazsie vytlaca vzduch. Preto radsej plnim mlyncom, pred plnenim si narobim gule a... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off janci1955, 6.4.2021 o 10:15

Tento problém je v plnený. Plnička je bes ventilu skade bi mal unikať vzduch, ten sa dostane do klobás a nemá možnosť uniku von. Buď plniť s plničkou ktorá má tento ventil alebo potom po mlynčeku. Verím že problém sa vyrieši a otvori nebudú. Prajem Dobrú chuť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Michal1960, 5.4.2021 o 21:57

Pri plnení do čriev syn robí gule v rukach,čím vytlači vzduch,po naplnení čriev klobasy poprepixhujem⁷ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off igore, 5.4.2021 o 21:12

Nezmenil si miesto schnutia klobás? Nemáš tam moc moc veľký prievan aj to má vpliv nato a aj vlhkosť v tej miesnosti kde ti schnu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bojk, 5.4.2021 o 20:32

Môže sa to stať aj pri použití diviny z mladého jedinca. Tá obsahuje pomerne viacej vody, údením sa potom voda odparí a vznikajú bubliny ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off cagi, 5.4.2021 o 15:20

Nezmenil si sposob plnenia klobas? Tiez sa mi to obcas stane ked si nedam pozor alebo sa ponahlam. Podla mna je to zle naplnene. Ja si davam pozor aby sa vzduch z masa vytlacal aj pri plneni do dela aj do creva. Co hovori Lubenko moze byt tiez dovod. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

off lubenko, 5.4.2021 o 14:24

podľa mňa suché mäso ,málo bôčiku a nedobre premiešané ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM