Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Koterec, búda ... Ako na to ? - diskusia

autor: off MiroSR
pridané: 8.8.2019 22:20
Zdravím, starý koterec už doslúžil a chcel by som postaviť nový. Rád si nechám poradiť od Vás. Aký materiál použiť, čo na podlahu, veľkosť ? Niečo trvácne a zároveň pekné. Budem rád, ak by ste sem pridali aj nejaké fotky na inšpiráciu. Za každú radu a vychytávku budem vďačný.
počet zobrazení: 2 298
počet hlasov: 0
okruh tém: poľovné psy
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
off laik, 18.1.2020 o 23:07

Je to vec názorov, možnosti a ... Najideálnejšie je, aby to nebolo rušivou súčasťou okolia domu a ľahko čistilo. Viď. AJDINA rezidenci odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Esty, 15.1.2020 o 12:57

Foto psej budy este pred namorenim a osadenim ochranych plechovych rohov Koterec, búda ... Ako na to ? - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off lukas01315, 15.1.2020 o 9:43

Foto voliery co som slubil Koterec, búda ... Ako na to ? - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lukas01315, 14.1.2020 o 22:04

Nič zložité by som nevymyslal.. Ja mam podlahu zo smrekových dosiek 3cm hrube aj steny budu som aj zateplil ale zbytočne pes je v nej len občas väčšinou leží hore nanej konštrukcia je zo smrekovéj guľatiny a karí sieť pletivo by som určite nedával.. Volieru pravidelne umývam v zime drhnem snehom zatiaľ drží mame ju už 4r a určite ešte 4vydrzi a natreta je moridlom zajtra pridám foto ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Viki22, 18.8.2019 o 23:39

Len nejaké základné rady: - materiál ideálne odolný, ale nie nebezpečný, ktorý by pes mohol rozhrýzť alebo sa na ňom inak poraniť, podlahu nie klzkú, ale aby sa dal umývať, - na búdu materiál, ktorý bude v zime držať teplo, resp. ideálne búdu zatepliť, - veľkosť záleží od veľkosti psa s či bude v koterci zavretý väčšinu času alebo len na pár hodín. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off heimdall, 13.8.2019 o 8:17

Zdravím, ja som to u svojich dvoch Daxloch vyriešil takto, ak Vám to pomôže a inšpiruje. Koterec, búda ... Ako na to ? - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM