Heming hunting
dnes je sobota,  4. máj 2024,  meniny má Florián,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:24,  dnes západ slnka: 19:01
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

bez cenzúry - diskusia

autor: správca admin
pridané: 7.3.2018 12:25
Táto diskusia vznikla na váš podnet, chceli ste mať priestor na diskutovanie aj o témach nie práve poľovníckych. Môžeme to skúsiť, no ak uvidíme že to nemá význam alebo budú vaše príspevky smerovať k vulgarizmom a osočovaniu, diskusia bude zrušená.
počet zobrazení: 9 311
počet hlasov: 2
okruh tém: voľná diskusia
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-52 z 52 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Hekler, 10.3.2018 o 18:48

Reakcia na príspevok od dede, 10.3.2018 o 18:43 :
dede, rád čítam Tvoje príspevky a aj nad nimi rozmýšľam lebo každý druhý je "dvojzmyselný" a ja to mám rád, ale uvedom si že každý extrém je škodlivý (: ◄ reagovať ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off Hekler, 10.3.2018 o 18:44

admin nič v zlom ale musím sa opýtať mojou obľúbenou slušnou otázkou : a to už kto takúto galaktickú kokotinu vymyslel a na čo ? prosím ťa zruš to, alebo zruš pravidlá na svojej stránke a nes za to zodpovednosť, veď už názov je debilný .... vieš vôbec čo je to cenzúra ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off dede, 10.3.2018 o 18:43

No , kolko tu vidime svadobnych gotiek v polovnickom odeve, ci ide o svadbu polovnika alebo polovnicky. Urcite ako sa rozhodli svoj vztah uzavriet manzelstvom bolo spolu na posede. Dufam, ze mi tu nechcete tvrdit, ze sa tam obzvlast na uzavretej kazatelni neudialo kadeco. Tolko na ozrejmenie mojho prispevku. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Ondrik, 10.3.2018 o 17:16

Kurva, kurva.........wááááááááááá, konečne dobré vlákno :) Kurva. Slobodááááááááááá slova (a teraz fakt, admin zruš to, šak to nemá hlavu ani pätu také diskusné vlákno :)) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off 357AS, 10.3.2018 o 15:42

Reakcia na príspevok od admin, 10.3.2018 o 14:10 :
Tak potom na čo to bolo ? Myslel si že o čom by to malo byť ? "Bez cenzúry" "ale toto tu nemám rád "?Tak to zruš ,lebo už to cenzúrou zaváňa. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pandur1, 10.3.2018 o 14:35

Chodte s tou skurv.. politikou doriti ja na fb blokujem vsetky prispevky o tom, aby som sa nerozculoval a zacne to aj tu? Dodo toto je stranka o polovnictve a prirode nie o politike. Asi to tu zabalim. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

správca admin, 10.3.2018 o 14:10

Reakcia na príspevok od Jeger, 9.3.2018 o 15:57 :
Tiež po prečítaní prvých dvoch príspevkov som zostal prekvapený, že či to takéto príspevky ste tu chceli mať. Príspevky o politike to tu nerád vidím a to druhé ... Kto pridá najvtipnejší odkaz ten vyhráva? No neviem, ja som si to v tejto diskusii takto nepredstavoval, vy áno? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off goret, 9.3.2018 o 17:02

Dede, v takom prípade je to priťažujúca okolnosť. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off dede, 9.3.2018 o 16:04

Jeger - ešte nie som na dôchodku... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on Jeger, 9.3.2018 o 15:57

Admin, neviem či táto diskusia prispeje k zvýšeniu úrovne tejto stránky, ale budiš, aspoň sa tu pár dôchodcov vyblázni, a možno nebudú mať potrebu prispievať do iných diskusií aj keď nemajú čo povedať... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off dede, 9.3.2018 o 15:54

Ak ste pred vychádzkou na posed s priateľkou nerozhodní, odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off 357AS, 9.3.2018 o 14:47

ak máte čas,odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-52 z 52 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov