Heming hunting
dnes je utorok,  30. apríl 2024,  meniny má Anastázia,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:30,  dnes západ slnka: 18:56
poľovnícke sety poľovníctvo Terem
Chyba! Skúste sa prihlásiť znova a skúste to ešte raz.

Ochrana srnčiat pri kosení - diskusia

autor: off kaso79
pridané: 13.10.2017 13:33
Kolegovia poľovníci. rnSo záujmom už nejaký ten rok sledujem aktivitu českých myslivcov s názvom: Senoseč - Ochrana zvířat pri sklizni a senosečích. Napadlo ma, či by sa podobná aktivita nedala koordinovať aj na Slovensku. Preto sme s OZ Zeleň (odkaz) a (odkaz) vypublikovali dotazník (odkaz), ktorého výstupom by malo byť poznanie stavu a naliehavosť riešenia tohto problému na Slovensku. Preto prosím všetkých, ktorý majú možnosť a informácie o jeho vyplnenie. A samozrejme otváram diskusiu k tejto téme, či to podľa Vás má význam, alebo nie. Ako na to a pod. Vďaka.
počet zobrazení: 1 754
počet hlasov: 1
Ochrana srnčiat pri kosení - diskusia
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off MatkaLC, 28.5.2018 o 10:16

Ja sa "bavím" na skutočnosti že diskusie na LZ typu nočné videnia, majú v diskusii 508 príspevkov, ale niečo čo by vrhalo dobré svetlo na poľovníkov a prakticky pomohlo zveri má príspevky 2 :-) ...

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

komentáre

zoradiť
off goret, 29.5.2018 o 8:34

Reakcia na príspevok od MatkaLC, 28.5.2018 o 10:16 :
Ani 500 príspevkov vrhajúcich dobré svetlo na nás poľovníkov nepomôže, napr. tejto srnčej matke (foto zo soboty), kým bude pravdou, že temer 3/4 poľnohospodárov neoznamujú poľovníkom termíny kosby, lebo naše spoločné ministerstvo má asi dôležitejšie záujmy, než v tomto smere presadzovať napĺňanie litery zákona o poľovníctve a "naši" poľnohospodári na nás zvysoka oné. Skúsený ochranár Jozef Chavko zjavne nie je v obraze. Ochrana srnčiat pri kosení - diskusia ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MatkaLC, 28.5.2018 o 10:16

Ja sa "bavím" na skutočnosti že diskusie na LZ typu nočné videnia, majú v diskusii 508 príspevkov, ale niečo čo by vrhalo dobré svetlo na poľovníkov a prakticky pomohlo zveri má príspevky 2 :-) ... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 6

off kaso79, 28.5.2018 o 9:19

uz aj mienkotvorne SK media si vsimli problem a aktivity odkaz odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Simino, 27.2.2018 o 20:18

Určite to podla mna vyznam ma,lebo skoro vzdy sa pri skoseni nieco skosi.nasiel som uz skosene bazantie hniezdo.jedno vajicko spadlo do priehlbinky a neskosilo sa.zobral som ho domou.zabalil som ho do tricka a braval som ho do skoly a ohrieval vlastnym dychom.ale doma sme nemali liahen a nepodarilo sa mi ho vyliahnut.drzim vam palce v ochrane mladat pre dskosenim.lesu zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov