Heming hunting
dnes je piatok,  3. máj 2024,  meniny má Galina,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:26,  dnes západ slnka: 19:00
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

zeiss versus swarovski - diskusia

autor: off brandebur
pridané: 1.3.2017 20:12
dobrý deň, postavím to rovno na diskusiu-čo by ste brali:Swarovski z8i 2,3-18x56, alebo Zeiss v8 2,8-20x56? Sbalistickou vežičkou, alebo bez?Ďakujem za postrehy a komentáre,"lovu zdar!"
počet zobrazení: 9 749
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off miso111, 8.3.2017 o 12:26

Tak toto sú vážne veci... :))) Kým táto čara nebude merať aj tlak manželky pri neskorom príchode z poľovačky, tak si túto prepotrebnú vec na streľbu určite nekúpim!

dať hlas príspevku | počet hlasov: 12

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-43 z 43 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off peterber, 2.3.2017 o 7:42

Pepko: nemozes porovnavat triedu Conquest s tymito dvoma puskohladmi. Ako uviedol Filda, je to jedno ktory pojde na zbran. Je to len individualne, s ktorym je napr. lepsia manipulacia . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off pepko28, 2.3.2017 o 7:01

Vlastnim zeiss conqvest 3-12x50 dl,co sa tyka mechaniky a skla je super,nemam s nim ziadny problem,no dnes by som uz urcite kupil puskohlad s balistickou vezou,kedze som skusal strielat aj cez 200m lisku mam na 212m strelenu,odmerane dialkomerom zeiss,tiez som rozmyslal ze vymenim mojho zeiss za jeden s tychto dvoch spominanych,bolo mi povedane od predajcu ze lepsi s tychto je swaro,aj opticky a ze aj lahsi,zeiss ma 36mm tubus a ze je dost tazky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off filda, 1.3.2017 o 22:21

Zdarvím vás. Ač se nepovažuji za žádného super znalce a odborníka na loveckou optiku, tak určitě pořízením jednoho či druhého puškohledu neuděláte krok vedle. V prvé řadě záleží na jaké střílení to chcete? Lov na vnadišti, šouláním nebo na velké vzdálenosti nebo i sportovní terčovou střelbu? Porovnávat oba dva výrobce je stejné jako srovnávat Audi s BMW. Každý se předhání v drobnostech. Před několika lety jsem se zamýšlel nad stejnou otázkou, akorát s jinými puškohledy. Nakonec jsem zvolil Zeiss Victory 3-12x56. Puškohled absolutně bez problémů a pro mé využití (myslivecká střelba max. do 200 m) absolutně dostačující. Záleží na osobním vkusu. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

zobrazené 41-43 z 43 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM