Heming hunting
dnes je štvrtok,  28. marec 2024,  meniny má Sona,  spln: 25. marec 2024,  dnes východ slnka: 05:34,  dnes západ slnka: 18:08
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Peticia za prijatie zodpovednosti a vyvodenie dôsledkov voči majiteľov psov za ich voľne nekontrolovaný pohyb a škôd spôsobených na poľovnej zveri - diskusia

pridané: 12.1.2017 6:32
Peticia za prijatie zodpovednosti a vyvodenie dôsledkov voči majiteľov psov za ich voľne nekontrolovaný pohyb a škôd spôsobených na poľovnej zveri
počet zobrazení: 3 360
počet hlasov: 13
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off goret, 12.1.2017 o 11:49

Našej zveri, hlavne malej, by viac pomohla "petícia" za iný spôsob poľnohospodárenia. Nás poľovníkov je na to však málo a zišla by sa nám podpora nepoľovníckej verejnosti.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 12

komentáre

zoradiť
off 357AS, 13.1.2017 o 14:22

éééj "páni polovníci" hádate sa verejne sami medzi sebov,ako chcete mať nejaký rešpekt a aby vás nepolovnícka verejnosť brala vážne,tú fotku nebolo treba vymazať,bojíte sa jeden druhého,túlavého psa zachloščím a čau,nediskutujem,nech si píšu puberťáci a pometenci na FB čo len chcú. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off goret, 13.1.2017 o 13:04

Jaro1, neprebehol, na čej som strane vidno aj tu odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Baikal, 13.1.2017 o 12:47

Darmo tu budu sa podaktori buchat do prs, ale ruku na srdce, naozaj su vsetky odstrely psov v reviroch v sulade so zakonom o polovnictve a ostatnymi predpismi? Nemali by sme pred tym zatvarat oci a tvarit sa, ze vsetko je OK, ved zakon to polovnikovi povoluje, ale netreba zabudat, ze stanovuje aj okolnosti, za ktorych moze k usmrteniu psa alebo macky dojst. Nie som zastanca psickarov, ale treba si vsak uvedomit, ze usmtrenie takehoto jedinca v reviri by malo byt len krajnou moznostou, ked to nejde vyriesit inak alebo urgentne ide skutocne o prenasledovanie zveri a snahu ju lovit a nielen o odbiehanie zdvihnutej zveri pred pobehujucim psom, ktory o nu evidentne nejavi ziadny zaujem. Tiez mi nepride dvakrat rozumne vzhladom na nalady nepolovnickej verejnosti takto demonstrativne ukazovat usmrteneho psa alebo macku. Takze prosim vas, pristupujme k tymto zalezitostiam razne, ale tiez citlivo. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off jaro1, 13.1.2017 o 12:44

Lubenko – „neprebehol" nahodou prave Dusan na „druhu stranu“? Lebo v poslednom case sa mi zdaju jeho prispevky akesi cudne :-o) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 13.1.2017 o 12:08

goret to snad nemyslíš važne čo si napisal 11:O7,vôbec nechapem tvoje pohnutky ku takemu komentu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 13.1.2017 o 11:07

Hej Bully, s tým čo tu predvádzaš, mi začínaš pripadať ako ich tajný agent a celé toto si vyprovokoval, aby si búril vášne a škodil poľovníkom. Veď aj tá tvoja foto je akási čudná, keďže na nej žiadnu farbu nevidno a podľa popisu si strieľal pomerne na blízko. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 13.1.2017 o 11:04

Ahoj LEon-e vitaj...add1 nikde odo mna nenajdes poznamku o predaji odchytenych psov...len prosbu o vysvetlenie tvojej myslienky ako chces odchytit v reviry duriaceho cudzieho psa - na ktoru si nam doteraz neodpovedal ...add2: nehnevaj sa ako to ma vyzniet ak mi poslu kamarati z FB odkaz ze si tam dal clanok o nestastnom konci loveckeho psa streleneho pravdepodobne polovnikom. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 13.1.2017 o 10:02

Majte sa priatelia, dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 13.1.2017 o 9:43

aha kym tu lietali vyhrazne a urazlive spravy si tichucko sedkal v kute natahoval si pindura a cakal kam to dospeje ...ved je tu nejaky ch*j ktory to raz skusit musi ci sa daco neda zmenit. Keby si si precital niektore sukromne spravy na hranici normalnosti by si pochopil ze normalny ludia takto nejednaju ani zo srandy a cakat sa da hocico. teraz si povstal a ides moralizovať. CHod na FB a skus len dat niektoremu psickarovi unlike a nie to este nieco napisat proti. Prepac sklamal si ma ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on lanus, 13.1.2017 o 9:04

bullystafford - Konečne si objavil Ameriku gratulujem ,ale ti to trvalo !!! Avšak za poznámku o guľke v predchádzajú príspevku (8:05) si poriadny kopanec do gulí zaslúžiš ty !!! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Adam16, 13.1.2017 o 8:41

Ja si nemyslim, ze su to len oni, vdaka internetu su ludia takpovediac neobmedzovani pri svojom prejave, rusi sa osobna komunikacia a kazdy je naraz frajer a bez problemov a bez toho aby si to naozaj rozmyslel pise vyhrazne spravy a vulgarizmi. Na fb samozrejme fotka vynata z kontextu bez vysvetlenia, cely cas som sledoval dianie a musel som sa kontrolovat velmi aby som sa k tomu nevyjadrli a lial olej na ohen. Komentare kazdy polovnik by mal zdochnut a pod je naozaj smutne, osobne si myslim ze bolo by lepsie to samotne polovnictvo a jej potrebu vysvetlit tej verejnosti ako pisat peticie podobne tymto, samozrejme na odpor narazi i tak, ale este stale verim, ze ta cesta je ta ktorou by sa to malo uberat. LZ ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 13.1.2017 o 8:20

Takze zaver z tejto cca partyzdnovej martirie podla mna je: sr&ť na nich a to doslova pretože komunikačnej cesty niet - a striktne dodržiavat s opravnením zakon 274/2009 a nechať si to pre seba no o to viac ho uplatnovať....vybrali si a donutili nas k tomu oni sami ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Durell, 13.1.2017 o 8:16

Spiťo270 ako všetkého na tejto planéte aj inteligencie je obmedzené množstvo. V záujme zachovania rovnováhy príroda rozhodla správne im vzal a psom dala . Vďaka Ti MATKA PRÍRODA !!!. Ano všetko komplet pro forma nechali ojedinelé oponentné príspevky. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 13.1.2017 o 8:05

Durell dosvedci ze vsetky overene argumentacne foto videa a inteligentne komenty bez invektiv nam boli zrusene a pristup komunikovat total bloknuty...normalne je to FASISTICKA strana. Nechali si tam len LEONA ktory prebehol na ich stranu a pluje tam na nas. V momente ked sam mu brnklo na charakter čo je za cloveka blokli koment aby ho chránili. Boli vyzvany SAOZ kde mali tu foto ohladom autorskych sprav a do 3 minut ju stiahli!!!!!!!! Co sa tyka ich infiltraci sem na web a vyhrazky...ti poviem ze su fakt zdraví na guľku co čela bez vycitiek svedomia. Skraka neda sa s nimi absolutne normalne diskutovat. Preto by mal admin automaticky uz l len pri naznaku nejakeho nicku chovat sa agresivne ho bloknut a nie len mazat prispevky....klin sa klinom vybija...jak oni tak aj my. Oni si zvolili takyto pristup. Znovu sa tam vssak slusne ozyvaju ludia ktory sa pytaju co je to zasposob komunikacie chorej jednostrannej cenzury ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off spito270, 13.1.2017 o 1:12

clovek aby sa obaval o svoje zdravie pri citani komentarov tych poloblaznov na fb... Matka priroda podla nich vsetko dokonale zariadila, ale prečo ich neobdarila aspon troskou rozumu..? Namiesto toho aby sa snazili pochopit, dostať sa k informaciam, ved dnes je to uplne jednoduche.., tak si budu argumenty vymyslat vo vlastnej hlave. A netreba sa s nimi nijako konfrontovat, kedze ozaj mazu komentare, ktore im nesedia. Maju radost z toho, ked vedia ze to citame. Nech si tam pisu sami pre seba, aj tak hovno dokážu. Zakon nezmenia, bol by to nezmysel, keby si presadili svoje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Durell, 13.1.2017 o 0:37

Tá slečna Anna Nagyová, je fakt tolerantný človek. Nuž čo Splním si svoju povinnosť zo zákona . Na ich konaní je zjavné, že nemajú zdravé argumenty - riadia sa dogmami. Buli fakt by som zvážil trestne ozn. zopár príspevkov bolo fakt ostrých, minimálne tie autorské práva . Ich fanatizmus spôsobuje emocionálna nevyrovnanosť a psychická labilita ako aj neschopnosť nadviazať zdravú sociálnu interakciu. TO celé sa rovná úzke zameranie sa na jediný objekt a to pes , neodporuje poslúcha, neklame , nepodvádza, zožerie čo mu na tanier položí. No ehm jak bych to no SLEPICE. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off bullystafford, 13.1.2017 o 0:16

odkaz videa fotky dokazy este aj lajky...vsetko blokli a zmazali ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on chegal, 13.1.2017 o 0:12

Hoďte sem odkaz na FB diskusiu, nech sa pridáme aj další ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 12.1.2017 o 23:54

neda sa zablokovali nas št*tky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 12.1.2017 o 23:03

presne potvrdzujem!!!!! idem im znovu "podakovat" ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Durell, 12.1.2017 o 22:15

Tak páni, zlatý komunisti - práve som písal na FB príspevok a prebehla velka cenzura spojená s čístkou - všetky príspevky napísané mnou a dalšími boli komplet vymazané zostali len hanlivé a vulgarne proti polovníkom . Tých 5% psíčkarov sú fakt asocialny a intelektualne plochý jedinci. " Pane profesore budu blejt. " ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

on spanik, 12.1.2017 o 20:34

Chlapci páči sa mi ako ste to natreli tým dementom na fb,nečakali taký protiútok,len tie fotky strhnutej zveri sa im akosi nechce komentovať. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 12.1.2017 o 18:04

Tak si predstavte priatelia že vraj naš Leon-ko...krasne prebehol na druhu stranu na FB....takto vyzera charakter cloveka ktory ked nevie odovodnit svoje chore reci, potom ziada admina aby ho vymazal a zdrha .... pes ma lepsi charakter...co potom chceme mi polovnici odkaz ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off bullystafford, 12.1.2017 o 16:29

Durell, Hronec a Mirko Lukač...klobuk dole a vdaka ako ste na FB dokazali prejavit a obhajiť svoj nazor medzi psychicky narušenými ludmi ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 12.1.2017 o 14:11

Dušan dobrý postreh ,mýslim že i tu cez tuto stranku po dohode z adminom by sa dal vyvinúť dajaký tlak na tu sebranku blaznou ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 12.1.2017 o 14:10

...aha to je ina pesnička... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 12.1.2017 o 11:49

Našej zveri, hlavne malej, by viac pomohla "petícia" za iný spôsob poľnohospodárenia. Nás poľovníkov je na to však málo a zišla by sa nám podpora nepoľovníckej verejnosti. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 12

off bullystafford, 12.1.2017 o 11:36

Tak by si mi mohol pomoct a zadať niečo trefne...dakujem ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off goret, 12.1.2017 o 9:28

Postih majiteľa psa za škodu, ktorú pes spôsobí na poľovnej zveri je už uzákonený dokonca aj s cenníkom. Uzákonený je aj postih za voľný nekontrolovaný pohyb psa v poľovnom revíri. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

on jepp414, 12.1.2017 o 9:18

Kde to treba podpísať ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off bullystafford, 12.1.2017 o 8:43

Osobne mam FB zruseny ale co sa mi podarilo tam nieco pozriet....som bol fakt milo prekvapeny ze tam uz nakladaju tym zaslepenym paničkam aj ludia ktory nie su polovnici a dali tam aj to tu dole nizzsie uvedene video s pekne ostrym komentom....neviem aku bj to malo odozvu ale dal by som tomu sancu aspon za pokus ak by niekto tam dal odkaz tohto fora so sekciou nasej peticie. Aj ked to by nemalo ucinok stoji to za to aby oponenti videli ze postupujeme ich sposobom a casy sa menia....vlastne rovnako ...takze podla toho co zatial su tam prve lastovicky so svojim odlisnym nazorom davam tomu sancu ze ziskame likesi aj my. Do sekcie peticie by som daval dalej komenty videa a fotky strhnutej zveri co ma vacsiu vahu ako siahodlhe debaty ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off onval, 12.1.2017 o 8:09

Podľa mňa tak že dáš hlas,alebo? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 12.1.2017 o 8:02

no len ako dalej??? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM