Heming hunting
dnes je piatok,  26. apríl 2024,  meniny má Jaroslava,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:37,  dnes západ slnka: 18:50
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Zimná výstroj - diskusia

autor: off Adam16
pridané: 29.3.2016 21:51
Caute hosi, chcel by som si zakupit oblecenie na zimu pozeral som na Deerhunter Kamchatka, Swedteam Arktis, Seeland Sheldon, Tagart Arctic, Pienwood Mufflon a Chevalier Warwick. Mate skusenosti hlavne aby bola tepla a aby bola ticha.
počet zobrazení: 11 486
počet hlasov: 0
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-42 z 42 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off Durell, 29.3.2016 o 22:50

Oplatí sa kupovať na jeseň, keď vypredávajú minuloročné modely - sú 40-50% zlavy . Modely sa menia skôr dizajnovo ako kvalitatívne. Blaseracke háby tak kúpiš za celkom prijatelné ceny. Minulý rok sa mi tak zadarilo a slúžia dobre. Konštatujem, že za plné sezonne ceny by som do toho nešiel. Podobnú taktiku majú skoro všetky firmy. Ide o účelnosť a nie mať každý rok to naj :-))) Životnosť pekných pár kokov. Gate Chevalier mám už cca 6 rokov a bez problemu ešte v dobrej kondičke min 6 poslúžia. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off borgeo, 29.3.2016 o 22:19

Ja osobne by som zimné oblečenie koncom marca nekupoval. Kým ho znovu vyuzijes prejde vyše pol roka a dovtedy budú nové produkty a nové ceny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-42 z 42 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM