Heming hunting
dnes je utorok,  7. máj 2024,  meniny má Monika/Róbert,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:19,  dnes západ slnka: 19:05
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Guľovnica Ruger American - diskusia

autor: off Matejj
pridané: 4.4.2015 14:37
Zdravím, má niekto skúsenosti s guľovnicou RUGER AMERICAN, je v predaji dlhší čas a žiadne info o nej som nenašiel, aká je kvalita tejto zbrane a pod. vyzerá ako slušná prac. guľovnica, videí je dosť ale niečo z praxe by to chcelo čo vy na ňu?
počet zobrazení: 15 079
počet hlasov: 0
okruh tém: zbrane
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-45 z 45 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off stefa, 2.6.2015 o 20:23

odkaz Inú optiku, strelivo, prispôsobiť dĺžku pažby, lebo podľa videa sa zdá byť krátka, a pútko na koniec hlavne a na dohľadávky by to mohla byť šikovná zbraň. Záleží aj od ceny. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off tomasjanus, 2.6.2015 o 12:12

Gulovnica ruger american 308 Win. - Kto ma skusenosti?Prosim o radu ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Matejj, 5.4.2015 o 17:48

vynikajúce kero10, chod záveru aj pri rýchlom prebijaní je v pohode ano? to by ma zaujímalo keďže by som si ju vedel predstaviť ako zbraň u mňa na dohľadávanie, o presnosti si myslím nemá význam ani hovoriť... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off kero10, 5.4.2015 o 17:09

Mám ju v kal. 270Win.a maximálna spokojnosť ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off Durell, 4.4.2015 o 22:58

Ruger všeobecne slušná kvalita, a ako si napísal sám Dobrá pracovná gulovnica a pri tej váhe s lahkou optikou na celodenné nosenie. Zbraň, na ktorú nebudeš dávať tak veľký pozor a nejaký škrabanec ti vadiť nebude. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-45 z 45 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov
Poľovníctvo TEREM