Heming hunting
dnes je pondelok,  29. apríl 2024,  meniny má Lea,  spln: 24. apríl 2024,  dnes východ slnka: 04:32,  dnes západ slnka: 18:54
poľovnícke sety poľovníctvo Terem

Poplatkové spoločné/individuálne poľovačky. Skúsenosti a referencie z konkrétnych poľovačiek. - diskusia

pridané: 27.11.2014 11:39

Určite bude zaujímať veľa poľovníkov organizácia a priebeh spoločných poplatkových poľovačiek v konkrétnych PS. Servis, spokojnosť, nespokojnosť a vlastne referencie z týchto poľovačiek. Minule som čítal podobnú diskusiu. Bola zaujímavá, ale akosi sa niekomu nepozdávala, tak zmizla :-( Čo vy na to ??

počet zobrazení: 12 384
počet hlasov: 5
okruh tém: poľovníctvo
 

Aký je dôvod vášho označenia za nevhodný?

najlepšia odpoveď

off rado100, 28.11.2014 o 20:04

Tak ako väčšina činností tak aj poľovníctvo je z veľkej časti komerčná záležitosť tak že poplatková spoločná poľovačka je služba pre poľovníkov ktorí si ju zaplatia. Podľa mňa je úplne normálne ak ľudia zúčastnený na takýchto poľovačkách dajú recenziu na daný subjekt ktorí túto službu poskytol. Je to to isté ako recenzie na eschopy, firmy a podobne. Recenzia by mala byť vecná, adresná ale nie urážlivá.

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

komentáre

zoradiť
zobrazené 41-69 z 69 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie
off maros17, 30.6.2017 o 5:31

Mal som na mysli aj iné možnosti ako sú ŠT lesy. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 29.6.2017 o 20:57

opravujem v mojom príspevku slovo seník,ma tam byt ceník i keď ŠT lesy seník určite majú tiež ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off maros17, 29.6.2017 o 20:05

Viete mi prosím odporučiť poľovné združenia alebo revír čo sa týka individuálnych poplatkových poľovačiek? Vaše skúsenosti a spokojnosť, celková ich organizácia a úroveň. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAUSER-M03, 10.1.2016 o 21:37

prave že štatne lesy moc nechcem uprednostnujem skor ine reviry s lacnejšimi odstrelovými poplatkami len takých je dosť málo ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 10.1.2016 o 21:19

skus Št.lesy Lipt. Hradok,maju aj senik a tie ceny su skoro všade porovnatelne stejné,len možno daktore pol združenia,možno ponukaju lacnejšie odstrely ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off MAUSER-M03, 10.1.2016 o 20:45

No za poľovačku na urovni považujem taku kde pridem a vidím že mi maju ti ludia snahu ukazať aj ich revir a tak a nie len tu maš zver strel daj peniaze a chod domou ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 10.1.2016 o 20:33

ako si predstavuješ polovačku na urovni a za rozumné ceny:):):):) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off MAUSER-M03, 10.1.2016 o 17:06

Poplatkové individualne polovačky - Dobrý den možeťe mi poradiť dobré poľovnícke združenia a revíry v ktorých ponukaju poplatkové poľovačky na urovni a za rozumné ceny, ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 9.12.2015 o 17:34

RONTO prečo o tom nediskukutovat tu na tomto fore,neviem či bude mat niekto z kompetentných po takejto polovačke chut diskutovat a tu sa aspon upozorni na nekale praktiky niektorých PZ a určite sa jej nezučastní ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

on RONTO22, 9.12.2015 o 12:58

podla mna vsetko co sa stalo na polovacke by sa malo vydiskutovat tam pred vsetkymi s veducim polovacky s hospodarom a nie to prenasat do diskusie sem. alebo aspon nekonkretizovat danu polovacku. ja osobne si myslim ze v dnesnej dobe si niektore zdruzenia takymto cinom pekne zarabaju a pritom takuto akciu nevedia poriadne zorganizovat + diviakov ani tolko nemaju ako si myslia nakonci povedia no pocitali sme s vacsim vyradom podte si dat gulas a dovidenia. na jednej polovacke bolo 90 strelcov dokopy zaplatia 7200 eur postavia ich dobrezenie 20 metrov od seba streli sa 10 -15 diviakov vsetci spokojny aky vyrad ale na 90 strelocv je to male cislo. niektore akcie su fakt dobre a niektore uplne o nicom treba poskusat a vracat sa len na miesta ktore su overene ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 1

off trnn44, 8.12.2015 o 23:45

dobyr vecer, rad by som sa zapojil to tejto diskusie, nakolko som sa zucastnil velkeho mnozstva spolocnych polovaciek. som rad ze niekto zalozil tuto diskusiu, lebo inak niektori podvodnici neprestanu ponukat svoje spolocne polovacky.... jeden taky inzerat je prave v sekcii inzercie. PZ v Povazskom Inovci. tak to je cisty PODVOD!!!!! len pre info poluje sa tam takym sposobom pocas vegetacneho obdobia kukurice, za poplatok 20.-EUR Vas posadia na posed na celu noc (alebo kolko vydrzite) a mozete strelit co chcete!!!!!!! Znami tam bol na spolocnej polovacke a vysledok 25 strelcov 1 ks !!!!! bolo mu povedane ze co by chcel za 110.-EUR!!!! Pokial nechcete celodennu ozbrojenu prechadzku za 110.-EUR a misku gulasu tak radsej zostante doma urobite urcite lepsie.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off janci1955, 8.12.2015 o 18:00

Som jeden s poľovníkov čo robia poplatkové poľovačky,nedá mi reagovať na túto problematiku. Neberte más za poľovníkov ktorí majú veľkú radosť z toho ak dáky pohon dopadne bes úlovku.Ani nás neháčte do jedného vreca,lebo nás to asi viac štve ako Vás.Tí ktorí nadávate, si neviete asi dobre zrátať čo všetko je treba pripraviť a urobiť aby takáto poľovačka bola úspešná. Ypsilon je tomu dobrým vzorom, u nás už dačo ulovil a zažil. LOVU ZDAR! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off ANDELIK, 12.11.2015 o 16:44

Spolocna polovacka na diviaky v pz maja zlatnik banovce nad bebravou bol tam uz niekto na polovacke? dakujem za info ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off mirosz, 12.11.2015 o 15:54

7.11.2015 Cena za lovecké místo + občerstvení 2500 Kč. Kontakt - 725 059 232 Jedna sa o polovnicke zdruzenie R A K O V E C obec Bukovinka predseda p. Otáhal Bacha nedajte sa napalit jedna sa len o cenovo lux. gulasovu polievku a pochodove cvicko bolo nas tam ccca 40 rano prislub 3 poho. celkovo 3 rany pocas celého dna strelene 1 prasa ziadna zver tam nie je prislub bol na vyrad min 10 ks strelit sa podla pana predsedu da vsetko ale smola je ze tam nic nie je nedockali sme sa ani oficiálneho ukoncenia polovacky po 3 kole ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off vlastimidurcik, 2.12.2014 o 10:30

Možno by bolo dobré, aby sa dalo reagovať priamo do inzercií ponúk na poľovačky. Tam by asi viacerí napísali svoje poznatky...Často keď vidím niektoré inzeráty, tak mám chuť reagovať, ale bohužiaľ :-(. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off ypsilon, 1.12.2014 o 23:14

Škoda že sa nezapojilo viac ľudí do debaty, zaujímali ma druhé poľovačky. Tak ale čo už človek narobí :-) ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off michal89, 29.11.2014 o 20:01

ochranári všech zemí, polibte mi prdel! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 2

off Leon, 29.11.2014 o 12:06

Jediný komu může předávání informací o kvalitě poplatkových lovů vadit jsou neseriózní podvodníci kteří přijdou o kšeft když se rozkřikne že poskytují nekvalitní službu.Ti co poskytují kvalitní služby budou mít reklamu zdarma,tak že těm to určitě vadit nebude.Jediný problém vidím v tom že internet je anonymní tak že i neseriózní podvodník se tady může vychvalovat do nebe a nalákat si další zákazníky které zase podvede. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 7

off rado100, 28.11.2014 o 20:04

Tak ako väčšina činností tak aj poľovníctvo je z veľkej časti komerčná záležitosť tak že poplatková spoločná poľovačka je služba pre poľovníkov ktorí si ju zaplatia. Podľa mňa je úplne normálne ak ľudia zúčastnený na takýchto poľovačkách dajú recenziu na daný subjekt ktorí túto službu poskytol. Je to to isté ako recenzie na eschopy, firmy a podobne. Recenzia by mala byť vecná, adresná ale nie urážlivá. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 16

off jozef, 28.11.2014 o 19:10

Nechápem ludí čo prezentujú názor že preberať priebeh spoločnej na internete je hlúposť...Tak isto ako sa tu stále preberá aký puškohlad,dalekohlad,náboje,gulovnicu,foťák tak je normálne že sa niekto chce informovať na konkrétne nahánky...Je to aj logické často si človek nemôže dovoliť desiatky platených spoločných ale dajme tomu dve,tri tak chce mať istotu že aj ak sa neuloví veľa kusov tak nebudú sa k nemu chovať jak k hovnu....A ak si myslí niekto že ochranári čítajú tento web a zajtra bude v novom čase že polovník zastrelil polovníkovi psa? neviem no.... ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 5

off kormoran666, 28.11.2014 o 12:43

POPLATKOVA SPOLOCNA NA CIERNU OBORA 250 ha TO NIEJE POLOVACKA TO JE NUTNA PORAZKA JEDNOZNACNE OBORY ZAKAZAT VO VOLNOM REVYRY ANO . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off lubenko, 28.11.2014 o 6:25

vy všetci čo mate niečo proti tejto diskusi a mate strach s mienky ochranarou sa spametajte,na tejto stranke je tolko veci a prispevkou čo môžu ochranari zneužit až až tak sa snažte diskutovat a nie moralizovat,prispevok od ypsilona je nahodou košér a diskusia tiež,ked nahodou budem na nejakej poplatkovej:):):):)dám vediet,Lovu a lesu zdar ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off ypsilon, 27.11.2014 o 22:16

Zdravím páni, niesom členom PZ a tak mi neostáva nič iné ako poplatkové poľovačky... Najlepšiu spoločnú alebo individuálnu som zažil v PZ Dačov Lom, či už servis alebo prístup. Každopádne sú priateľský a snažia sa urobiť maximum pre spokojnosť. Rád sa tam vraciam. Takýmto spôsobom si človek nájde veľa nových priateľov. Bol som na viacerých poľovačkách aj mimo inzerciu a tiež som spoznal veľa dobrých ľudí. Všetko závisí v prvom rade od hosťa ako sa správa a od toho sa odvíjajú aj zážitky ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off apple, 27.11.2014 o 20:18

netreba tu zas robiť vedátorskú prácu. špekulovať, čo si kto o tom pomyslí.... nikdy som tak nerobil a nevidím dôvod aby tak konal ktokoľvek iný! ak mi niekto ide od chrbta, tak mu ešte poradím, kade to má najbižšie do mojej ... a či to bude niekto kopčiť? nuž nech si kopčí, diagnózu mu neuverejňovaním aj tak nezmeníme, tak čo? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off 357AS, 27.11.2014 o 20:01

Pán Vlastimil,spomínanú diskusiu vymazal sám autor,odkaz- zrejme pár ludí zdiela podobný názor ako aj ja ked mu to poradili,(a aj po zlej skúsenosti,zúčastnil sa dalších 2.poplatkových polovačiek)vaša diskusia je OK,ale viem si živo predstavit ako sa to tu minie vášmu úmyslu a na také "spovede"poniektorí čakajú.Ja polovník nie som,ale jeho význam chápem ,ale ako píšete že vám ho nik nevezme, by som si nebol až tak istý.Tiež viem pochopit ROZUMNÚ ochranu,ale tá sa v našom štáte asi ani nevyskytuje. ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off majko82, 27.11.2014 o 18:03

prvý krát musím súhlasiť tuto s kolegom :) treba chodiť tam kde to poznám alebo od kade mám aspom nejaké referencie od kamarátov . rozpisovať to tu na LZ nemá žiadny zmysel, akurát sa na tom zabávajú a odbavujú ochranári . ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

off vlastimidurcik, 27.11.2014 o 18:02

Pán Anton , tu sa pýtam na spokojnosť, alebo nespokojnosť s organizáciou poľovačiek. Či odporúčajú. alebo naopak ? Pýtal som sa aj konkrétne.Chápem Váš koment a plne rešpektujem niekoho názor na vec...Tu aby sa bál človek aj vyjadriť, lebo som niekto chodí bez identity špízovať a potom prekrúca veci..Je to jeho starosť. Tradície a úlohu poľovníctva, jeho poslanie nám aj tak nezoberie !! LOVU a LESU ZDAR ! Kynológom obzvlášť ! ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 3

off 357AS, 27.11.2014 o 17:55

Jeden je nespokojný s priebehom takej poplatkovej polovačky,iný plače že mu tam strelili psa,neviem čo čakajú,že sa tu vyplačú a niečo sa zmení?Plačú na nesprávnom hrobe. Majú to v prvom rade riešit hned tam a ešte najlepšie nechodit tam vôbec. Tu to čítajú aj tzv.ochranári a je to voda na ich mlyn,aký sú polovníci. Inými slovami povedané "se..te si do vlastného hniezda". ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 4

off vlastimidurcik, 27.11.2014 o 12:28

Bol niekto 22.11. v Sokolovciach-Ratnovciach ? ◄ reagovať

dať hlas príspevku | počet hlasov: 0

zobrazené 41-69 z 69 | najnovšie | novšie | staršie | najstaršie

reklama

Zelené zápisky z poľovníckych chodníkov